>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

maarcin14 663,6K

maarcin14

Użytkownik
Dokłądnie tak , zrobiłeś coś co łamało ich regulamin , zamiast osądzać użtkowników forum , że nie są ludzcy sam powinieneś się zastanowić z jakiego powodu zawiesili Ci konto . Od dziś ecoPayz jest dostępne w języku polskim , próbuj się skontaktowac z jakims Polakiem , może uda Ci się to wyjaśnić
 
jurko8 20

jurko8

Użytkownik
Złamałem regulamin? To ci dobre... Ja mam szczerze w dupie te konto u tych szmatławców ! Chce odzyskać moje pieniądze. Na 10 wiadomości dostałem,które im wysłałem dostałem aż 1 odpowiedź :
Dear Jerzy Kowalski,
We regret to inform that your ecoAccount has been permanently closed in accordance with the PSI-Pay Terms of Use. Unfortunately, we will not be able to accept any further applications from you in the future.
For further information and to view our Terms of Use please visit http://www.ecopayz.com/en-GB/Policies
Best regards,
The ecoPayz Team
[email protected]
Patafiany i tyle ... Za każdym razem dostaję tą samą wiadomość. Nie są w stanie odpowiedzieć co dokładnie zrobiłem a tym bardziej co z moimi pieniędzmi. Ps. Nie ma żadnego supportu w jeżyku Polskim ! Nie wiem skąd te info...
 
H 32

hortex

Użytkownik
Pierwsza karta nie dotarła do mnie w ogóle. Na drugą obecnie czekam. Też ktoś tak miał? W adresie podawaliście polskie litery czy anglojęzyczny adres ulicy? Idzie się wkurzyć trochę.
 
G 0

gonczi1986

Użytkownik
Ten ecopayz wydaje się być jakimś krzakiem. Ludzie pracujący tam muszą byc ciężko niedojebani. Wyslalaem dokumenty w cyfrowej rozdzielczosci te typy pierdola o low quality. Wszystko to zmierza w bardzo złym kierunku...Swoimi debilnymi zasadami korzystania, indolencja supportu, calkiem wysokimi stawkami, sprawiaja że nie sa lepsi od skrilla, a przypadek kolegi jurko pokazuje, że też nie są wcale pewną i wiarygodną opcją
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
Ten ecopayz wydaje się być jakimś krzakiem. Ludzie pracujący tam muszą byc ciężko niedojebani. Wyslalaem dokumenty w cyfrowej rozdzielczosci te typy pierdola o low quality. Wszystko to zmierza w bardzo złym kierunku...Swoimi debilnymi zasadami korzystania, indolencja supportu, calkiem wysokimi stawkami, sprawiaja że nie sa lepsi od skrilla, a przypadek kolegi jurko pokazuje, że też nie są wcale pewną i wiarygodną opcją
Udało ci się przebrnąć przez tą weryfikacje konta bo u mnie sytuacja taka sama że wysłałem i zdjęcia dokumentów a ci że niewyraźne i nieczytelne itd. Dziwne mają wymagania co do tej weryfikacji.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wpłatę poprzez przelewy24 księgują natychmiast? Mają tam napisane 0-3 dni robocze. A nie chciałbym się naciąć tak jak kiedyś, gdzie użyłem &quot;local payment&quot; wybrałem mBank. Wpłaciłem im na konto w mBanku w piątek, i czekałem sobie na pieniądze do poniedziałku. Tak więc czy na wpłatę przelewy24, także mogę czekać do poniedziałku? Wpłacał ktoś teraz może przez przelewy24?
Ps. miałem z tej firemki nie korzystać, ale niestety chcąc grać w pewnych miejscach jesteśmy na nich skazani.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
U mnie bez problemu. Weryfikacja w ciągu kilku godzin po wysłaniu dokumentów.
Karta przyszła w tym tygodniu. Nie wiem dokładnie kiedy bo dopiero dzisiaj wyjąłem ze skrzynki. Zamawiana była 24 października. Także niecałe dwa tygodnie
Wpłaty przez przelewy24 księgowane są natychmiast.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Jak placicie kartą w euro w sklepie to wybieracie rozliczenie w euro czy w zlotowkach? To samo w bankomacie? Ktore rozliczenie lepsze? Gdy karta w EUR to rozliczenie wyplaty w EUR czy w zlotowkach?
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Czy miał ktoś coś takiego po wpłacie &quot;
Uwaga: Twój dostęp do usługi ogranicza się tylko do PODGLĄDU
&quot; Dodam, że wszystko zostało zweryfikowane z dokumentami i konto jest silver.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
EUR lepsze przynajmniej przy wypłacie z bankomatów - zobacz jaki kurs Ci bankomat podaje przy PLN ;) Przy płatnościach powinno być podobnie.
 
Do góry Bottom