>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

A 861

amigo007

Użytkownik
Dokładnie tylko karty prepaid nie ma w złotówkach. A zamawiał ktoś kartę w dolarach, nie wychodzi trochę taniej niż euro?
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Przecież zawsze była.
Nie wiedzialem . Jaka jest roznica przy rejestracji jak karte wybierzemy i tak w euro to chyba lepiej podac euro przy rejestracji ? Rano wyslalem skany dowodu itp , ale jakis dziwny meil przyszedl i nie wiem czy doszlo czy nie a chat jest busy :/ odpisali ze low quality ???? ))))))
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Bez różnicy jaką walutę wybierzesz przy rejestracji bo później możesz sobie do konta dodać rachunki w innych walutach.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Werifikacja jest banalnie prosta wystarczy wysłać zdjecie dowodu osobistego obie strony i wyciąg z banku w formacie pdf
Wchodze w byle jaka transakcje pobieram w formacie pdf i Nie akceptuja , gdzie lezy problem ? Przykladowy wyciag z konta
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Pięknie, przy weryfikacji karty wpisałem poprawną kwotę a nie zaliczyło, zablokowane wpisywanie i do supportu pisać heh ...
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Dzisiaj poszedłem pierwszy raz wypłacić do bankomatu i wiecie po jakim kursie mi policzyli 1 Euro? Po 3,739 Złodziejstwo w biały dzień
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Psychol32 dzisiaj mialem to samo szok. jakis inny pomysl jak te euro wyplacic? A jakby przelac w euro na konto walutowe w euro? I potem wyciagnac z banku i do kantoru? Tylko ile oni wezma za ten przelew miedzynarodowy bo moze byc nawet 7%
 
H 32

hortex

Użytkownik
Jak jesteście tak niedorozwinięci, że wybraliście sugerowany i pewny kurs banku, to tak jest. Odrzuca się proponowany kurs banku, który wynosi obecnie chyba właśnie circa 3,70-3,75 i wtedy przelicza po kursie około 4,00-4,05.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie obrażaj, bo jak ktoś pierwszy raz wypłaca to nie wie że tak trzeba robić. Sam jeszcze nie mam karty, i także za pierwszym razem mógłbym się naciąć. Na jakim etapie odrzuca się ten kurs banku. Wpisujemy pin, wybieramy kwotę w pln i wtedy się coś pojawia? Ja mam ecopayz w pln, natomiast kartę będę zamawiał albo w euro albo w usd.
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Nie obrażaj, bo jak ktoś pierwszy raz wypłaca to nie wie że tak trzeba robić. Sam jeszcze nie mam karty, i także za pierwszym razem mógłbym się naciąć. Na jakim etapie odrzuca się ten kurs banku. Wpisujemy pin, wybieramy kwotę w pln i wtedy się coś pojawia? Ja mam ecopayz w pln, natomiast kartę będę zamawiał albo w euro albo w usd.
Pomału w euronecie wchodzi możliwość wypłat w Euro. Ta opcja nie jest dostępna w całej Polsce ale możliwe że to się niedługo zmieni także kartę pewnie lepiej zamówić w Euro
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Jak jesteście tak niedorozwinięci, że wybraliście sugerowany i pewny kurs banku, to tak jest. Odrzuca się proponowany kurs banku, który wynosi obecnie chyba właśnie circa 3,70-3,75 i wtedy przelicza po kursie około 4,00-4,05.
Mozesz rozwinac swoja odpowiedz? Ja w euronecie jak anuluje ich smieszny kurs 3,70 to wyciaga mi karte i nie mam chyba innej mizliwosci. Swoja droga zalodna sprawa ze na blisko pol milionowe miasto jest 1bankomat ktory niby wyplaca w euro.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie wypłacicie w euro, mając kartę w euro! Poczytajcie na stronie euronet. Wypłata w euro jest dostępna dla wszystkich, których walutą rozliczniową NIE JEST euro. Euronet nie wprowadził tego dla udogodnienia klientów mających karty w euro. Tylko żeby skubać naiwnych na kursie.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
mBank odrzuca przelewy na ecopayz ? Wpisywałem specjalnie mniejszą kwotę ale znowu zablokowali na 24 godziny wpłaty heh...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja wpłacałem z mBank, zarówno poprzez przelewy24 (kasa błyskawicznie). Jak i przez te bodaj local bank payment. Za każdym razem wpłacałem dokładną kwotę. Przez przelewy24, nawet nie da się innej kwoty. Bo już jest wypełnione w banku. Przez local bank payment, sam wysyłałem przelew na ich konto mBank (czekałem 3 dni przelew w piątek popołudniu, kasa w poniedziałek). Kwota musi być dokładna, i w tytule trzeba wpisać ten numer tranzakcji. Może ecopayz masz w walucie euro, stąd te problemy? Ja mam w pln, i nie mam problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 25

request3

Użytkownik
Reasumując czy jest jakaś możliwość wypłacenia z bankomatu po &quot;nie złodziejskim kursie&quot;?
Konto Eco mam w PLN, kartę w Euro..
Wiem że biorą prowizję na wypłatę 2%, ale jeszcze przewalutowania.
Jak to robicie? Najlepiej łopatologicznie. Chce omijać bezpośrednich wpłat na konto. Wiadomo dlaczego. 100 razy się uda, 101 bank się doszuka. A widzę mBank stosuje mocno ustawę antyhazardową.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
W euronecie pojawia sie info czy chcesz wyplate po gwarantowanym kursie (okolo 3.7) to wybieracie nie, i potem ponownie wyskoczy cos to dajecie odrzuc przeliczenie czy jakos tak i tyle.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Ja wpłacałem z mBank, zarówno poprzez przelewy24 (kasa błyskawicznie). Jak i przez te bodaj local bank payment. Za każdym razem wpłacałem dokładną kwotę. Przez przelewy24, nawet nie da się innej kwoty. Bo już jest wypełnione w banku. Przez local bank payment, sam wysyłałem przelew na ich konto mBank (czekałem 3 dni przelew w piątek popołudniu, kasa w poniedziałek). Kwota musi być dokładna, i w tytule trzeba wpisać ten numer tranzakcji. Może ecopayz masz w walucie euro, stąd te problemy? Ja mam w pln, i nie mam problemów.
w sensie wpisywałem mniejszą kwotę do depozytu niż mam na koncie żeby na pewno poszedł przelew... Teraz zobaczyłem dopiero p24 i poszło, mniej niż minuta sianko na koncie, dzięki pozdro ;)
 
Do góry Bottom