>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Edward Snowden

D 0

darren

Użytkownik
Jest wiele teori co zrobi człowiek który jest chyba teraz wrogiem publicznym numer 1 Ameryki północnej. Przedstawię wam kilka opcji które wydają mi się prawdopodobne od tej najbardziej do tej najmniej realnej ????
1. Wenezuela ogłosiła że przyjmie Snowdena jeżeli tylko on złoży odpowiedni dokumnet, nie wiem dokładnie ile trwa taka procedura, ale wydaje mi się że 15 Sierpnia, powinien już do Wenezueli się wybrać. Gdzie będzie 100 % bezpieczny i zapewne nigdzie się nie wybierze.
2. Zostaje u sowietów , lecz 15 Sierpnia i oni zaczną tracić cierpliwość i nie będą chcieli nadszarpywać i tak już dosyć oschłych stosunków z Jankesami.
3. CSI robi wszystko aby ściągnąć Snowdena do ameryki i tam go po cichu wykończyć, do 15 sierpnia jeżeli EDI nie znajdzie jakiegoś ciekawego rozwiązania sztab ludzi z CSI i doradzy prezydenta Obamy mogą okazać się sprytniejsi i przeprowadzą ekstradycje Edka do stanów.
4. Korea Północna, skośnoocy bandyci mogą wpaść na genialny pomysł aby trochę podrażnić kraj z którym ciągle są w stanie wojny i dadzą azyl naszemu bohaterowi , chociaż wątpię aby chciał zamieszkać w Korei w sumie nikt normalny by nie chciał :p
Jednego jestem pewien lecz tego nie można obstawić że na pewno Snowden nie przyleci do Polski, gdyż MSWiA zaniosło by Edka na rękach pod biały dom, aby tylko podlizać trochę dupki panu Obamie .
Pozdrawiam i zapraszam do przyłączeniu się do dyskusji .
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
To bedzie oficjalne podane ??
Myślę, że gdy on się wyniesie z Rosji i przeniesie do innego kraju to od razu media nam to zakomunikują.
On nie ma ważnego paszportu, co za tym idzie może przenieść się do innego kraju tylko wówczas gdy jakiś polityk, bądź prywatna osoba zabierze go na swój własny samolot i przewiezie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Według mnie warto stawiać na Islandię kiedyś już była podobna historia z udzielaniem azylu znanemu szachiście Bobbyemu Fischerowi. Rozgrywając w 1992 roku mecz ze Spasskim w Jugosławii Fischer złamał przepisy USA, które nałożyły na ten kraj sankcje gospodarcze z powodu toczącej się wojny w Bośni. Przepisy przewidywały karę do 10 lat więzienia za to przewinienie i dlatego amerykański arcymistrz nie powrócił do USA. Jak widać Islandia lubi udzielać azylów ludziom prześladowanym przez USA osobom które nie zgadzają się z ich oficjalną polityką i podróżują do krajów którym amerykanom nie można odwiedzać. Kto wie może i Snowdena przygarną do siebie.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Według mnie warto stawiać na Islandię kiedyś już była podobna historia z udzielaniem azylu znanemu szachiście Bobbyemu Fischerowi. Rozgrywając w 1992 roku mecz ze Spasskim w Jugosławii Fischer złamał przepisy USA, które nałożyły na ten kraj sankcje gospodarcze z powodu toczącej się wojny w Bośni. Przepisy przewidywały karę do 10 lat więzienia za to przewinienie i dlatego amerykański arcymistrz nie powrócił do USA. Jak widać Islandia lubi udzielać azylów ludziom prześladowanym przez USA osobom które nie zgadzają się z ich oficjalną polityką i podróżują do krajów którym amerykanom nie można odwiedzać. Kto wie może i Snowdena przygarną do siebie.
?????
Ogarnij, od 2 tygodni we wszystkich wiadomościach mówią o tym że Rosja dała temu Snowdenowi azyl i z tego powodu Obama odwołał jakieś spotkanie z Putinem we Wrześniu bla bla bla
Teraz wisi zakład gdzie bedzie 1 grudnia i na Rosje jest @1,35
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
?????
Ogarnij, od 2 tygodni we wszystkich wiadomościach mówią o tym że Rosja dała temu Snowdenowi azyl i z tego powodu Obama odwołał jakieś spotkanie z Putinem we Wrześniu bla bla bla
Teraz wisi zakład gdzie bedzie 1 grudnia i na Rosje jest @1,35
Co prawda nie spojrzałem na datę 15 Sierpnia jako datę rozstrzygnięcia zakładu ale według mnie drugim krajem w którym na jakiś czas się ukryje przed jankesami będzie Islandia. Rosja nie będzie chciała go za długo trzymać wydobędą z niego najważniejsze informacje i się go pozbędą.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dla Rosji on jest pokazówką, on już im nic nie musi mówić, zresztą pewnie już wszystko co wiedział powiedział, on ma u nich być. Putin jeśli już go sobie przygarnął, to będzie trzymał jak tupolewa. W końcu chodzi o to, aby gonić królika.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Zobaczymy jak to będzie. Wydaje mi się że Snowden nie zostanie do końca życia w Rosji. Mimo azylu udzielonego przez Rosję postanowi w przyszłości uciec do ameryki południowej.
 
Do góry Bottom