>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EHF EURO 2016 Szwecja - Mistrzostwa Europy Kobiet

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Na rozgrzewkę postanowiłem rozejrzeć się za długoterminówkami. W ofercie buków nie ma jeszcze wielu zakładów, ale jest kilka opcji godnych uwagi. Z czasem powinno być tego więcej, więc na razie rzucam jedną propozycję.
Szwedki Top Scorer
Gullden 1.65 Unibet✅✅✅ IZZI

Bella prowadzi całą grę Szwedek i bardzo wiele od niej zależy. Podobnie było w CSM, gdzie Rumuni ściągnęli ją do siebie i od razu dała im w tamtym sezonie zwycięstwo w Lidze Mistrzyń. Jasne, że byłą to też zasługa Kima i innych zawodniczek, ale Izka swoje w tej ekipie zrobiła. U Szwedek podobnie, prowadzi grę, potrafi rzucać z biegu i z biodra. Jakiś wjazd po zwodzie też jest prawdopodobny, ale co najważniejsze to ona jest pierwsza do karnych i bardzo rzadko się myli. Z samych karnych w każdym meczu zdobywa po 3-4-5 bramek i na tym buduje swój kapitał. Reszta drużyny Trzech Koron jest zbilansowana, aczkolwiek ostatnio, jak i pewnie na tym turnieju wybija się na prawym rozegraniu Hagman, niewysoka rozgrywająca, bodajże wcześniej skrzydłowa, która oprócz szybkich nóg potrafi zaskoczyć rzutem zza bloku. Według buków to właśnie ona jest główną rywalką Belli do zdobycia największej ilości bramek wśród Szwedek, jednak uważam, że te karne dadzą wyraźną przewagę play-makerce i przy tym kurs 1.65 wygląda nieźle. Szczerze mówiąc szkoda, że nie da się tego zagrać w żadnej kombinacji, bo typ jest idealny do dubelka.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Mistrzostwa Europy - Kobiety 4.12 18.30 Gr.B
Holandia - Niemcy/Rezultat po 1. połowie Niemcy @bwin 2.65 ⛔ 14-13
Ostatecznie pograłem Niemcy (+1,5) ht @1,55 i wlazło szczęśliwie ;)
A Niemki wygrały mecz 27-30 i tu było value
Niemki ostatnio rozegrały 2 mecze kontrolne ze Szwedkami i zaliczyły dwa remisy.Miały okazję się zgrać,potrenować,powalczyć i zrozumieć założenia trenera.Wcześniej wysoka wygrana i porażka z Hiszpankami.Solidnie przepracowały okres przygotowawczy
Holenderki prawie 2 miesiące bez rozegranego spotkania.Myślę,że może to mieć znaczenie na starcie turnieju. Kurs zacny
 
L 388

lelit

Użytkownik
Zarowno Gullden jak i Hagman nie graly w dzisiejszym przegranym meczu z Francja. Gullden ma problemy z udem a Hagman kolanem.Wg. opini lekarskich beda obydwie z pewnoscia graly w mistrzostwach.
Jestem przekonany, ze trudno bedzie znalezc zawodniczke w Europie, ktora spedzila wiecej meczowego czasu na boisku niz Bella.
Holenderki maja nowego b.dobrego trenera dunke Helle Thomsen, zna ona wiekszosc holenderek z dunskiej ligi. Najlepsza z nich, Nycke Groot (klasa Gullden) grala w jej druzynie Midtjylland przez ladnych pare lat.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Francja-Polska Dwie bramki w dwie pierwsze minuty, a później zeroooo :/
Kobylińska over 2.5 bramki 1.70[1.50] sts
⛔
Linia zaniżona o jedno oczko w porównaniu do internetowych buków, a właśnie najczęściej tym kieruję się przy graniu bramek zawodników/zawodniczek w stsie, czy fortunie. Na poprzednich mistrzostwach zdawało to egzamin, więc i tutaj trzeba iść tym tropem. Kobylińska to jedna z tych zawodniczek, która powinna pełnić wiodącą rolę w drużynie biało-czerwonych. Na poprzednich Mistrzostwach Świata została wybrana do siódemki nadziei szczypiorniaka i był to w pełni uzasadniona nominacja. Monika ciągnęła grę Polek, często podchodziła do karnych, a potrafiła także zagrozić z drugiej linii, gdzie rzucała zza 9-tego metra, jak i próbowała gry 1 na 1. Tutaj powinno być podobnie. Za zmienniczkę ma Ewę Andrzejewską, która niby ma lepsze warunki fizyczne, więc powinna dużo dawać w drugiej linii, jednak jakościowo prezentuje się znacznie gorzej, więc myślę, że to właśnie obecna zawodniczka Vistalu powinna zagrać więcej w spotkaniu przeciwko Francuzkom. Możliwe, że Monika podejdzie jako pierwsza do siódemki i już tylko z tego elementu może zrobić 1, 2, bądź 3 bramki. Myślę także, że z gry powinna coś ukąsić i w sumie zrobić tę linię 2.5. Kurs nie powala, to prawda, jednak jest idealny do jakiejś kombinacji, np. mocniejszego dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Szwecja 1.80 bet365 25:19 peffka jednak ✅✅✅
NIkt się nie kwapi więc na pierwszy sort idzie na spotkanie Szwedek z Hiszpankami. Na IO padł wynik 25:24 dla Hiszpanek które i dziś na papierze wygląda na dużo lepsze . To jednak otwarcie turnieju i dziś kibice będą mocno wywierać presję na rywalkach z Płw Iberyjskiego. Kobiety jak wie każdy facet ciężko znoszą presję więc może być różnie. Sędziowie także mogą być czynnikiem na plus i tutaj chyba nie trzeba nic więcej opisywać - taki sport.

Szwedki to wciąż ciekawy skład. Jeśli dziś skupią się w obronie będą prowadzić to spotkanie . Gospodynie posiadają bardzo dobrą strzelczynie - Gulden.Izabella powinna tutaj sporo rzucać a to potrafi robić wybornie. Do tego kilka niezłych zawodniczek jak Roberts czy Hagman.
Szwedki szybsze na kontrach, gorzej bronią ale znają halę lepiej i tutaj przy takim kursie warte pogrania.
także:
Najlepszy strzelec w Szwecji - Gulden 1.40
Najlepszy strzelec w Francji - Lacrabere 1.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Francja-Polska
Kobylińska over 2.5 bramki 1.70[1.50] sts

Linia zaniżona o jedno oczko w porównaniu do internetowych buków, a właśnie najczęściej tym kieruję się przy graniu bramek zawodników/zawodniczek w stsie, czy fortunie. Na poprzednich mistrzostwach zdawało to egzamin, więc i tutaj trzeba iść tym tropem. Kobylińska to jedna z tych zawodniczek, która powinna pełnić wiodącą rolę w drużynie biało-czerwonych. Na poprzednich Mistrzostwach Świata została wybrana do siódemki nadziei szczypiorniaka i był to w pełni uzasadniona nominacja. Monika ciągnęła grę Polek, często podchodziła do karnych, a potrafiła także zagrozić z drugiej linii, gdzie rzucała zza 9-tego metra, jak i próbowała gry 1 na 1. Tutaj powinno być podobnie. Za zmienniczkę ma Ewę Andrzejewską, która niby ma lepsze warunki fizyczne, więc powinna dużo dawać w drugiej linii, jednak jakościowo prezentuje się znacznie gorzej, więc myślę, że to właśnie obecna zawodniczka Vistalu powinna zagrać więcej w spotkaniu przeciwko Francuzkom. Możliwe, że Monika podejdzie jako pierwsza do siódemki i już tylko z tego elementu może zrobić 1, 2, bądź 3 bramki. Myślę także, że z gry powinna coś ukąsić i w sumie zrobić tę linię 2.5. Kurs nie powala, to prawda, jednak jest idealny do jakiejś kombinacji, np. mocniejszego dubla.
Szacun Macko18 !
Dwie bramki w pierwszych 2 minutach ;)
A co wydarzyło się póżniej ...
Biorąc pod uwagę problemy Węgierek i to,że Czeszki ostatnio fajnie grają,to idę w stronę Czeszek.Remis z Norweżkami,nieznaczna porażka z Serbia...Dodam moją sympatię do Czeskich dziewczyn,a mieszkam 300 m od granicy i wychodzi mi ;) :
Węgry - Czechy (+4,5) @2,05 bwin ✅✅ vpřed holky
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Po tym co dzisiaj zaprezentowały Polki chaos w ofensywie, słaba gra w obronie propozycja na wtorek -4.5 na Holandię@1.90 wygląda bardzo dobrze. Coś mi się wydaję że turniej zakończy się po 3 meczach dla Polek.
Na jutro strasznie pozaniżane kursy trzeba będzie łapać na live.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Nowa trenerka Holandii ma powazne klopoty komunikacyjne z zawodniczkami; mowi slabiutko po angielsku, ktory czesto miesza z niemieckim i dunskim.
Przyznala sie do swoich bledow w koncowce meczu m.in.tlumaczac , ze byla z druzyna tylko 10 dni, co jest zdecydowanie niewystarczajace dla nowego trenera.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Na jutro czuję Dunki -4.5 (1.70 kurs bet365)⛔ w meczu przeciwko Czarnogórkomą.
Kristina Kristiansen i spółka jest drużyną o wiele bardziej doświadczoną od Czarnogórek.
Czarnogórki mają bardzo młodą kadrę. Z ławki będą wchodzić zawodniczki rocznika 96 97 a nawet 98(18lat) Enisa Đoković i Tatjana Brnović. Będzie też trzecia bramkarka z rocznika 2000!
Myślę, że w pierwszym meczu turnieju Zespół Dunek przeciwko takiemu zespołowi Czarnogóry poradzi sobie gładko i od początku będzie budować przewagę.
+
Osobiście gram to w dublu z : Norwegia vs Rumunia over 48.5 pkt.(1.40 kurs bet365)⛔ Myślę, że Rumunki wcale nie będą dużo odstawać od zespołu Norwegii, poza tym mają w swoim składzie Neagu, która sama potrafi rzucić co najmniej 8 bramek w meczu. Ten drugi typ bardziej na czuja, ale zobaczymy!

Po pierwsze CzarnogórkOM. Po drugie przy kursie podajemy bukmachera. Po trzecie w piłce ręcznej nie ma punktów./Macko18
W piłce ręcznej drogi kolego Macko18 punkt to zdobyta bramka(chyba nie trudno się domyślić) Poza tym, jestem sędzią na szczeblu Wojewódzkim i zdobycie &quot;punktu&quot; jest jak najbardziej poprawne

Fakt, można zdobyć punkty w tabeli, ale na boisku rzuca się bramki, bądź gole. Szczebel wojewódzki to trochę nisko, na tym poziomie to jeszcze trafiają się nieźli magicy, więc to żaden wyznacznik./Macko18
To niezłe wtopy na drugi dzień. Dunki ledwo ledwo, aż oczy ze zdumienia przecierałem.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Szacun Macko18 !
Dwie bramki w pierwszych 2 minutach ;)
A co wydarzyło się póżniej ...

Biorąc pod uwagę problemy Węgierek i to,że Czeszki ostatnio fajnie grają,to idę w stronę Czeszek.Remis z Norweżkami,nieznaczna porażka z Serbia...Dodam moją sympatię do Czeskich dziewczyn,a mieszkam 300 m od granicy i wychodzi mi ;) :

Węgry - Czechy (+4,5) @2,05 bwin

Jeżeli piszesz, że Czeszki zremisowały z Norweżkami to napisz też, że to była kadra B Norweżek. Bo inaczej wprowadzasz ludzi w błąd.
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Norwegia(Kobiety)-Rumunia(Kobiety)
Typ: Powyżej 51,5
Kurs: 2.00
Bukmacher : Bet365

Gram taki typ ze względu na poprzednie 2 mecze obu drużyn,które były nie aż tak dawno bo w Lipcu i Sierpniu tego roku,oba zakończyły się rezultatem ponad 51,5 pkt,odpowiednio 32:21 i 28:27.Wydaje mi się że dziś będzie podobnie a kurs niezły.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Jeżeli piszesz, że Czeszki zremisowały z Norweżkami to napisz też, że to była kadra B Norweżek. Bo inaczej wprowadzasz ludzi w błąd.
Mylsle, ze i tak wazniejsze jest to, ze Wegierki maja obecnie szpital a Czeszki potrafia byc grozne. Co za tym idzie, linia na hc zacheca - +5.5 @1.8 (bet365)
Sr za brak pl znakow.
Dlaczego Czeszki potrafią być groźne? Jakie są za tym argumenty?/Macko18
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Norwegia-Rumunia 5
Herrem under 3.5 gola 2.45 betsafe
⛔
Pierwszy taki niestandardowy bet w moim wykonaniu. Do tej pory zawsze jeżeli zabierałem się za bramki zawodników/zawodniczek, to grałem tylko under, kiedy linia była moim zdaniem za niska. Tym razem jest odwrotnie. W poprzednich turniejach praktycznie w każdym meczu Herrem stała na linii 2.5 z kursem podobnym jak teraz na 3.5, czasami było wyżej i pamiętam, że raz, albo dwa nawet podawałem taką propozycję na jej over. Tutaj jednak moim zdaniem betsafe przesadziło, bo 1.50 na over 3.5 Herrem to za dużo. Głównym argumentem jest tutaj fakt, że Camila wychodzi w pierwszym składzie, jednak często dzieli równą ilość minut z jedną z bliźniczek Sollberg. Grają po równo, więc siłą rzeczy nie ma aż tyle czasu na zdobywanie bramek. Do tego Rumunki to nie jest jakiś outsider, żeby Norweżki wyprowadziły jakąś kosmiczną ilość kontr. Podobnie w ataku pozycyjnym, nie powinno być ze strony Neagu i jej koleżanek aż tyle miejsca na skrzydle, żeby Herrem miała sporo okazji z czystych sytuacji. Karne przeznaczone są dla Nory Mork, ewentualnie może Amandy Kurtovic, bądź kogoś innego, raczej Camila do nich nie podejdzie, więc uważam, że warto spróbować takiego betu, chociażby testowo, aczkolwiek widzę tutaj nawet sporą szansę na powodzenie. Dla porównania Uni ma tutaj 1.80 na over i 1.90 na under, co jest znacznie bardziej zbliżone do poprawnego wystawienia kursów. Tak jak mówiłem 1.50 widziałbym tutaj maksymalnie na over 2.5, więc under 3.5 po blisko 2.50 po prostu muszę spróbować.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Wg. plotek ze skandynawisk forum rumunki zjawily sie dopiero wczoraj na mistrzostwach po dlugotrwalej podrozy autobusem (pewnie nie z Bukaresztu ???? ) To, ze Neagu nie jest w 100% gotowa do walki, pewnie juz wszyscy wiedza.
Herrem (tez Oftedal) byla najlepiej grajaca norwezka w turnieju poprzedzajacym te mistrzostwa, niezwykle szybka i skuteczna.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Herrem (tez Oftedal) byla najlepiej grajaca norwezka w turnieju poprzedzajacym te mistrzostwa, niezwykle szybka i skuteczna.
Herrem zawsze była szybka i skuteczna ???? Ma dobry rzut nawet z trudnych pozycji i bardzo fajny zwód na zewnątrz. Jednak tak jak podkreśliłem w swojej analizie uważam, że Camila nie musi mieć aż tylu pozycji rzutowych przez ten czas, który dostanie na parkiecie. Przy tym kursie linia 2.5 byłaby bardziej odpowiednia, bądź kurs powinien być znacznie niższy.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Pewnie cala norweska lawka bedzie grala wiec Twoj pick ma duze szanse.
Norah Mork, norweski pershing ???? wyrazila publicznie rozczarowanie, ze jej blizniacza siostra nie zostala powolana na ME zamiat Solberg (blizniaczka bramkarki). Dostala ostrzezenie od trenera, norweska prasa szalala (tam sie przeciez nic nie dzieje ???? )
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Ok, ja też interesując się handballem to spytam, czujecie, że nasze jutro mogą zrobić niespodziankę? Czy raczej to jest dłuższy proces Krowickiego, i Holenderki znowu będą poza zasięgiem, bo jest kilka fajnych betów do pogrania, ale z uwzględnieniem świetnego meczu Polek.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Ok, ja też interesując się handballem to spytam, czujecie, że nasze jutro mogą zrobić niespodziankę? Czy raczej to jest dłuższy proces Krowickiego, i Holenderki znowu będą poza zasięgiem, bo jest kilka fajnych betów do pogrania, ale z uwzględnieniem świetnego meczu Polek.
Niestety nie widzę szans na znaczną poprawę Polek w jutrzejszym meczu.
Na pewno wyjdą zmotywowane i będą walczyć... zależy tylko jak długo będzie wychodzić(z Francuzkami wychodziło przez 10 minut), bo przy stratach i błędach naszych szczypiornistek, Holenderki będą punktować z kontry i nie będą już do dogonienia. Jeżeli buki wystawią po fajnym kursie handi -4.5 to będzie można brać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom