>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EKSTRAKLASA 2009/2010 przed sezonem

Status
Zamknięty.
D 0

damafi

Użytkownik
Witam mam takie pytanie kiedy rozpoczyna sie nowy sezon? Czy zna moze ktoś date 1 kolejki?
Czy sądzicie ze Jagiellonia odrobi 10pkt strate z początku sezonu i bedzie walczyla o miejsca 1-5?
Kogo uwazacie za zespol slaby badz najslabszy?
Jakie macie zdanie na temat beniaminkow?
Wiem,ze szybko zakladam ten temat ale mam nadzieje ze w miare uplywu czasu sie rozwinie.
Pozdrawiam
 
salas 0

salas

Użytkownik
O ile się nie mylę to start nowych rozgrywek ma być 31 lipca, ale jak to będzie to niewiadomo mając w pamięci zamieszanie z zeszłego sezonu oraz to co wyprawia się teraz z łKS-em. Jagiellonia wzmocniła się już Gevorgyanem, a chcą podpisać jeszcze kontrakty z kilkoma ciekawymi zawodnikami. Myślę, że są w stanie odrobić minusowe punkty, ale napewno nie będą w stanie powalczyć o tak wysokie lokaty. Co do beniaminków. Zarówno Zagłębie, jak i Widzew już są bardzo mocne kadrowo i myślę, że bezproblemu utrzymają się w lidze, a nawet mogą powalczyć o miejsce gwarantujące start w Lidze Europejskiej. W Widzewie mają bardzo duże ambicje, o czym mogą świadczyć wypowiedzi dyrektora sportowego Pana Marka Zuba. Otwarcie mówi, że chciałby w Widzewie: Bartka Grzelaka i Roberta Lewandowskiego, ale zdecydowanie bliżej do Widzewa Mateuszowi Cetnarskiemu i Januszowi Golowi z Bełchatowa. Pozostaje jeszcze jedno miejsce w Ekstraklasie. Arka zagra w barażu (jeśli nie zostanie zdegradowany łKS) z Podbeskidziem, Koroną lub Zniczem. Jeśli przyjdzie mierzyć im się z drużyną z Kielc to będziemy mieli 3 bieniaminków, bo nie sądzę, aby Arka wyeliminowała Koronę. Jeśli Korona awansuje to również będzie liczyła się w walce o miejsca w górnej połówce tabeli. Ode mnie to tyle i czekam na kolejne posty w tym temacie, bo Polska Liga to całe moje życie i chętnie z kimś porozmawiam na ten temat i posłucham innego zdania niż moje. Pozdrawiam :-D
 
D 0

damafi

Użytkownik
Co do meczu barazowego jesli taki sie odbedzie to na moje wlasnie Korona bedzie rywalem Arki poniewaz Korona jedzie na wyjazd do Ząbek zagrać z Dolcanem który jest w środku tabeli i ma spokojne miejsce w 1 lidze.natomiast Podbeskidzie gra na wlasnym boisku mecz ze Zniczem i tu nie bedzie tak latwo o 3 pkt.Chociaz mam takie przeczucie ze Znicz nie chce jeszcze w tym sezonie walczyc w Ekstraklasie i woli zostac na zapleczu...Jesli Podbeskidzie wygra to oni graja w barazach bo maja lepszy bilans a i w meczu bezposrednim Podbeskidzie u siebie wygralo 2:1 a w Kielcach padl remis 2:2.Mysle,ze baraz powinien byc ciekawym widowiskiem i raczej Arka nie utrzyma sie w lidze(chyba ze Łks zrobi jej prezent).
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Według mnie czy w barażach zagra Korona czy Podbeskidzie (Znicza nawet nie biorę pod uwagę bo nie mają kasy) to i tak Arka ich pyknie. Kiedyś grali w barażach z Jagiellonią i też byli skazywani na porażkę bo grali nędzną piłkę a wygrali oba mecze. Po ostatnich pojedynkach widać że umiejętności Arka nie posiada ale chęci owszem.

Ciekawie zapowiada się Widzew. Oby tylko te plany nie okazały sie pustymi słowami. Mam nadzieję że nie odejdzie Robak bo to gracz o wielkich umiejętnościach. Można się ze mną nie zgodzić ale mógłby aspirować do gry w reprezentacji.

Lech rozstając się ze Smudą właśnie podpisał na siebie wyrok. Daję temu zespołowi jeszcze rok dwa na w miarę dobre wyniki a potem efekt pracy pana Smudy przestanie być widoczny i zespół stoczy się do środka tabeli albo i niżej. Z resztą prezes Rutkowski nie należy do zbyt ambitnych ludzi i długo kasy tu łożyć nie będzie. Zwłaszcza jeśli nie będzie sukcesów a tych bez dobrego trenera nie będzie. Do tego kilku zawodników teraz odejdzie... uu jednosezonowiec piekny

Legia... tu problem nie leży w kadrze (ewentualnie napastnik potrzebny) a raczej w sferze mentalnej... Na przyszły rok wielkich zmian nie przewiduje

Jaga może nie odrobić punktów. Jeśli pierwsze mecze im średnio pójdą to nerwy i presja ich może zjeść.

Wisła... tu się wszystko może zdarzyć

Tyle narazie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom