>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ekstraklasa: Tabela

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
1. Legia Warszawa (ForzaJuve1897)
2. HiHoHa (Assitalia)
3. Wisła Kraków (Doberman)
4. Valverde (Valverde)
5. FC Roger Club (rogerfede93)
6. WKS Śląsk (Robson1416)
7. Arsenal Londyn (Marcin-Odra)
8. Arka Gdynia (pestka7)
9. TeddyEndżels (Ted)
10. Coco Jambo &amp; Do Przodu (bułeczka)
11. Manchester United (Robson United)
12. Korona (Evad)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Walka trwała do ostatniej kolejki o zwycięstwo. Można powiedzieć, że roztrzygnęło się to w bezpośrednim meczu nawet w 22 kolejce kiedy to Manchester United wygrał z Legią Warszawa 4:2 i przy porażce FC Roger Club wskoczył na prowadzenie.
Zabawa była fajna! Wszystkim, którzy uczestniczyli i podawali typy dziękuję w imieniu organizatorów i administracji ;)

W przypadku miejsc 5-6 roztrzygnął bilans dwumeczu. Arsenal - Coco Jambo 1:3 i Coco Jambo - Arsenal 0:1

Cieniem niestety rzuca się olewatorskie podejście kilku osób, i to osób które mają rangi, rangi które powinny świadczyć o rzetelności, jak już się ktoś zapisuje do konkursu to niech podaje te typy, a tak ostatnie kolejki to kilka raptem max 2 mecze w których obie strony podawały typy i reszta to walkowery. TAka zabawa się mija z celem, ale Ci którzy walczyli do końca widać, że fajnie się bawili. Piszę to także ze swojej strony niejako.


CZARNA LISTA KONKURSOWA, która wyklucza osoby z dalszej zabawy w FB League :
- Valverde
- Evad
- Assitalia
- Doberman
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dzięki Robson za świetne podsumowanie!
Gratulacje dla najlepszych drużyn. Adresy Skrill proszę wysyłać do mnie na PW + dane do wysyłki zewnętrznego dla Robsona.
Konkurs jeszcze trwa. Przed nami Puchar FB, w którym walczymy o telefon komórkowy. Startujemy w najbliższy weekend, a więcej informacji pojawi się gdy wszystkie ligi zostaną podsumowane.
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
A ja jeszcze do dziś byłem przekonany że to ja wygrałem bo po 17 kolejkach Manchester w tabelii miał 33 pkt. o 3 za mało policzone i moje obliczenia okazyeały się cały czas błędne :p no trudno w następnej edycji nie macie szans ???? bo mam nadzieję że ta się odbędzie? W ogóle konkurs spoko (ekstraklasa) nikt się nie skarżył czy żalił że ten lub tamten źle podał typ czy zapomniał godziny itp. co świadczy temat z pytaniami, niejasnościami który był praktycznie nie uźywany, gdyby jeszcze wszyscy typowali byłby poprostu super konkurs i tak jak dla mnie jeden z lepszych jak nie najlepszy. ????

pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tabela po 16 kolejkach



Ciekawa końcówka się zapowiada, zarówno na górze w walce o mistrza i podium, jak i na dole o utrzymanie. Jeden spadkowicz już jasny, ale o dwa pozostałe miejsca wciąż trwa walka.
Powodzenia w końcowej fazie życzę każdemu! ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
II edycja Ekstraklasa
TABELA KOŃCOWA:




Mistrzem w drugim sezonie FB League na szczeblu Ekstraklasa został zespół WKS Śląsk. Podium zamknęły drużyny Korczak Gorlice i Polonia Świdnica.
Zarówno Korczak Gorilce jak i Polonia Świdnice to rewelacyjni beniaminkowie.
WKS Śląsk po 4 msc przed rokiem teraz zdobył tytuł.
Poprzedni mistrz, Manchester United obniżył loty nieco i uplasował się w środku stawki na 6 msc.

Za to słaby sezon zanotowali FC Roger Club i Legia Warszawa, którzy poprzednio byli na podium, a teraz znaleźli się tuż nad strefą spadkową.

Spadkiem te rozgrywki zakończyły zespoły Arka Gdynia, Penetratorzy i El Ballet Azul. Szczególnie forma zespołu Arka Gdynia rozczarowała, przecież zespół ten aspirował na mistrza podobno ???? -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f485/ekstraklasa-tabela-119279.html#post5326956

Dane do nagród proszę wysyłać do @Marcin_Odra.

Przypominam, że wciąż trwają zmagania w rozgrywkach Liga Mistrzów, przed nami już faza pucharowa!

Być może wkrótce rozpoczniemy drugą edycję Puchar FB, wkrótce więcej infromacji.
A kolejny sezon FB League już niebawem! Bądźcie z nami i śledźcie wątek! ;)

Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście i wspólnie będziemy rywalizowali już niedługo w kolejnym sezonie.
Pozdrawiam i gratuluje zwycięzcom! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 4,1K

robson1416

Forum VIP



błędy jak zwykle na pw. Dobra, tabela jest ;), uwzględniłem w niej 2 walkowery w ostatniej kolejce (może się zmienić liczba bramek jeśli traficie &gt;3. Znamy już 3 spadkowiczów..
 
Do góry Bottom