>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El Clasico, Real Madryt - FC Barcelona Hit 17. Kolejki [13:00 23 Grudzień 2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kursy od: BaH


Najważniejszy mecz na całym świecie!. Real Madryt po zdobyciu Pucharu w KMŚ może spokojnie skupić się na spotkaniu z Barceloną. Blaugrana wczoraj pewnie wygrała 4:0 z Deportivo i powiększyła przewagę nad odwiecznym rywalem.
Jakie jest wasze zdanie na temat tego meczu? Kto wyjdzie zwycięsko? Czy może mecz zakończy się remisem? Czy godzina rozgrywania tego spotkania zabije to piękne widowisko?
W tym temacie piszemy tylko o spotkaniu Realu z Barceloną. Do pozostałych spotkań 17. kolejki jest osobny temat, link poniżej:
KLIK

Zapraszam do wyrażania swoich opinii i podawania typów na powyższe spotkanie.
Wszystkie głupie zaczepki będą kasowane.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Wszyscy żyją atmosferą przedświąteczną ???? Real po KMŚ, jeden mecz więcej w nogach bo składem rotował Zidane raczej delikatnie. Barca po wyraźnym zwycięstwie z Deportivo. Motywować ani jednych ani drugich do meczu nie trzeba, więc ciężko wytypować wynik. Ja idę w stronę zakładów specjalnych. Znalazłem właśnie dwa ciekawe na Forbecie, a mianowicie:
- każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie- 2,50
-czerwona kartka w meczu- TAK- 2,50.

Jeśli chodzi o rożne, jak wiadomo to loteria. Co do czerwieni liczę na Ramosa, jeśli zrobiłby to po raz kolejny to byłby niesamowity ????
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Analizy tego meczu żadnej nie robię, bo z góry jest ona pozbawiona jakiegokolwiek sensu - w tych meczach może zdarzyć się wszystko, bez względu na formę jednych i drugich. Kursy na Barcelonę wysokie, Real zgotuje im u siebie prawdziwe piekło, bo to dla Królewskich mecz o być albo nie być w lidze. Przegrana sprawi że pójdą w odstawkę w drodze po tytuł, remis podtrzyma nadzieje ale nie posunie do przodu. Kilka zakładów które można by zagrać:
Ponad 2,5 bramki - w tych meczach zawsze pada sporo bramek, linia powinna być pokryta, no chyba że skończy się jakimś 1:1. Kurs to @1,38. Dla odważniejszych powyżej 3,5 bramki po kursie 2,00.
Busquets dostanie żółtą kartkę - nie znalazłem na Unibecie, kto chce niech poszuka gdzie indziej, ale Sergio będzie miał pełne ręce roboty w środku pola. Dodatkowo ma 4 żółte kartki, gdyby dostał piątą to będzie pauzował w meczu z Levante a byłby dostępny na Celtę Vigo i Sociedad czyli trudniejszych przeciwników.
Jordi Alba asysta @5,00 - Jordi ma kapitalny sezon, co chwilę zalicza jakieś kluczowe podanie do Messiego, rzadziej do innych zawodników ale też się zdarza. Jeżeli Messi przestanie w tym meczu ładować po słupkach to powinno wejść.
Benzema strzeli @2,48 - tak na przekór - gra jak to Benzema czyli nie za wiele, ale El Clasico to inna para butów, może akurat trafi.
Casemiro dostanie żółtą kartkę @1,85 - często będzie kręcił się koło Messiego, a w takim przypadku o żółtko nie trudno, pokazał to ostatni ligowy klasyk.
Obie strzelą @1,34 - chyba nie trzeba uzasadniać.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Co mi się rzuca w oczy przed tym meczem? Naprawdę interesujący termin rozegrania meczu. Nie wiem czy zauważyliście ale ani Barca ani Real w środku tygodnia nie rozgrywali żadnego meczu. Pełny spokój w przygotowaniach do el clasico. Nie pamiętam w ostatnim czasie żeby taka swobodę w przygotowaniach miały oba zespoły. Oczywiście mowa o meczach ligowych (nie biorę pod uwagę meczów o superpuchar). Jak nie mecze LM to Puchar Króla w środku tygodnia, potem mecz Realu z Barca, po czym kolejny mecz wtorek/środa. Zawsze gdzieś ten mecz ligowy odbywał się w trakcie maratonów meczowych obu zespołów (czyli mecze co 3 dni). Tym razem nie dość że oba zespoły mają cały tydzień na przygotowania to jeszcze nie mają żadnych meczów po. Nie muszą myśleć o rewanżowych meczach LM czy kolejnej kolejce La Liga gdyż po tym meczu następuje przerwa. Przygotowania na pewno są inne niż wszystkie. Żaden z zespołów nie może narzekać na to że rywalizował w środku tygodnia z Bayernem czy innym Juventusem i jest przemęczony. Niby Real grał KMŚ ale wrócili w niedziele podczas gdy w niedziele Barca grała swój mecz. Nie uważam żeby mogli się tym faktem usprawiedliwiać. Mi się termin podoba - godzina rozegrania mogłaby być inna, to fakt ale i tak nie jest źle. Teraz pytanie. Jak może ten mecz wyglądać? Stawiam na intensywny mecz, wręcz meczycho z akcjami ofensywnymi od bramki do bramki. Zawodnicy są wypoczęci więc niech zagrają piękny futbol. Over 2,5 jest marny ale już over 3,5 (kurs 1.96 w fortuna) jest ciekawym typem.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
U jakiego legalnego buka znajdę kartkę dla Ramosa? Pewniaczek jakich mało a szczerze nie widzę tego nigdzie w ofercie :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
L 37

lalala23

Użytkownik
Ja w tym meczu stawiam na rzuty rożne, mecz będzie pewnie bardzo otwarty i obie drużyny będą mocno atakować co jest według mnie dobrą prognozą do tego, że będzie dużo rzutów rożnych, idę w typ ponad 10.5 rzutów rożnych w meczu. Na ostatnie 6 meczy (nie licząc meczu towarzyskiego, gdzie też padł ten over), w 4 meczach padł over 10.5, a w dwóch nie.
Typ: Rzuty rożne ponad 10.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Totolotek
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Czerwona kartka Ramosa kurs: 14 w Unibecie. Myślę, że tym nawet za drobne wart pogrania. Ramos w LaLiga zbiera najwięcej czerwonych kartek. Jutro niema mowy o odpuszczaniu, a jak dobrze wiemy Hiszpan słynie z ostrego temperamentu.
Do tego na pewno pogram kartki Alby oraz Casemiro.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pełna lista powołanych zawodników:
Bramkarze: ter Stegen, Cillessen.
Obrońcy: Jordi Alba, Digne, Vermaelen, Aleix Vidal, Sergi Roberto, Piqué, Semedo, Mascherano.
Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Denis Suárez, Paulinho, Iniesta, André Gomes.
Napastnicy: Luis Suárez, Messi.
Kontuzjowani: Dembélé, Umtiti, Alcácer.
Nieobecni decyzją trenera: Arda, Rafinha, Deulofeu.

Lista zawodników Realu powołanych na El Clásico:
Bramkarze: Navas, Casilla, Moha.
Obrońcy: Carvajal, Sergio Ramos, Nacho, Theo Hernández, Marcelo i Varane.
Pomocnicy: Kroos, Casemiro, Kovacić, Modrić, Asensio i Isco.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Bale i Lucas Vázquez.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pora tego meczu fatalna... Ludzie będą robili zakupy świąteczne albo sprzątanie i ciężko by było znaleźć czas na oglądanie. Jak bym mógł oglądać to bym coś grał. Tym nie mniej myślę właśnie z uwagi na porę, że może to być dosyć nudne spotkanie zakończone remisem i underem dlatego może właśnie grać remis i under 3,5 ? To nie jest ulubiona pora ani dla Realu ani Barcy, chodzi o godz 13, ale też myślę, że i oni będą myśleć o świętach.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Większa analiza nie ma sensu, oba zespoły znają się bardzo dobrze i o wyniku zadecyduje dyspozycja dnia, dobrze, że Real przed meczem sezonu zażegnał kryzys, który ich dopadł kilka tygodni wcześniej, dodatkowo tydzień temu zdobył kolejne trofeum tytuł KMŚ co powinno ich jeszcze bardziej uskrzydlić. Jeżeli chodzi o typy na ten mecz to uważam, że Real nie przegra tego meczu, jednak czystej jedynki chyba nie postawię, od siebie polecam
Real lub remis i obie strzelą @1,8 LVBet ⛔
over 10,5 RR @1,95 Totolotek ✅
Ramos otrzyma żk @1,9 Totolotek ✅
Pique otrzyma żk @2,0 Totolotek ⛔
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Idzie niezła masówa na Real i wiem jak się to skończy tak więc gram na Barce bez remisu po kursie 2,38.✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
@ 64

@audi

Użytkownik
A ja zagram mniej niż 7,5 ż.k. @1,60 STS, coś czuje ze kartek nie będzie aż tyle. 13 godzina jutro Wigilia to sie beda oszczędzać a co za tym idzie będzie mało kartek
Powodzenia!
 
G 0

gumaz

Użytkownik
Pisanie ze Vermalen zawali mecz gdzie gość gra aż miło umtitti tez nie jest szybki masche tez tutaj liczy sie gra głową real ciagle robi wrzutki dla mnie belg gra super głową co do meczu widze remis lub Barcelona zauwazcie ostatnie mecze suarez odzyskal to czego brakowało wiadomo ze na tle sredniaka ale real jak sie meczyl z gremio i jazira wszystko zalezy od Messiego ludzie nie grajcie nic lepiej oglodajcie ???? ale Vamos Barca tak samo jak ludzie wybrali cała obrone realu do 11 na eleven gdzie Alba to teraz ma taka forme lekcewaza i o to chodzi
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Nie ukrywam, że podoba mi się kurs na powyżej 6,5 rożnego Realu. Grają u siebie, muszą gonić Barcelonę, na pewno morale też wysokie z powodu zdobytego niedawno trofeum. Myślę, że zaczną ofensywnie, a Real jak się rozpędzi to myślę, że spokojnie ugrają te 8-9 kornerów.
Real Madryt powyżej 6,5 rożnego 2.00 bet365 ✅
EDIT:

Jakimś cudem weszło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Madryt zdobyty. Valverde wygrywa taktycznie to spotkanie i przybliża się bardzo do tytułu mistrzowskiego.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Dalem kartki dla Ramosa, Carvajala i Casemiro, chcialem jeszcze Busqiego i Suareza, ale nigdzie nie bylo ???? Szkoda, ze totolotek tego czerwa nie podlicza jakos zolta :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom