>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El Clasico, Real Madryt - FC Barcelona Hit 33. Kolejki [23 Kwiecień 2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi








Kursy od: forbet

Przed nami spotkanie, które elektryzuje nie tylko całą piłkarską Europę, ale cały piłkarski świat. Mecz, który jak zawsze stoi na wysokim szczeblu i tym razem będzie podobnie. Ewentualna przegrana Barcelony sprawi, że to Królewscy będą już mogli odliczać tygodnie i dni do świętowania mistrzostwa. Jednak gdy goście wyjdą zwycięsko z tego pojedynku, liga stanie się ciekawa do ostatniej kolejki, lecz Blaugrana i tak będzie musiała liczyć na jeszcze jedną wpadkę Królewskich. Godzina jak na to spotkanie wymarzona, po dzisiejszych i jutrzejszych spotkaniach ligi mistrzów można tylko odliczać dni i godziny do tego hitu.

W tym temacie piszemy tylko o spotkaniu Realu z Barceloną. Do pozostałych spotkań jest osobny temat, link poniżej:

KLIK

Zapraszam do pisania analiz i do ciekawiej i kulturalnej dyskusji. Wszystkie głupie zaczepki będą kasowane.

Aby was zmotywować to najlepsze analizy będą nagradzane reputacją.

 
B 10

baca1

Użytkownik
Straszna tu cisza, to może ja zacznę...
Niewątpliwie Barca jest w dołku, ale &#39;El Clasico&#39; zawsze wywołuje dreszczyk emocji i dodaje specjalnej mobilizacji...
Skłaniałbym się ku wygranej Realu, natomiast spróbuję ugryźć ten mecz inaczej. Mianowicie spodziewam się gorących głów i niezdrowej atmosfery.
Zatem zagram:
rzut karny - tak, (2,8) ⛔
czerwona kartka - tak (2,6) ✅
ilość żółtych kartek - pow 7,5 (1,8) ⛔
A jak będzie? Przekonamy się już niebawem...
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Sam nad tym się zastanawiam z której strony ten mecz ugryźć. Obie drużyny na pewno nie są w swojej najlepszej formie. Daleko im swojej optymalnej formy. Jednak dla.onu zespołów jest to więcej niż mecz o trzy punkty. W nieco lepiej sytuacji są tutaj Królewscy sytuacja w ligowej tabeli plus awans do półfinału Lm. Barca na pewno zawodzi przegrana pewna z Juventusem.
Jak to w meczach bezpośrednich to chyba najlepiej iść w stronę bramek.
co Wy na to
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak by grał Neymar poszedł bym w stronę Barcelony, która jedyne co może już uratować to ligę. Jednak bez Neymara to już sam nie wiem choć kurs ok 3,00 jest kuszący. Na pewno BTS i overy wobec słabości defensyw obu ekip wydają się dobrą opcją.
 
B 10

baca1

Użytkownik
Jak by grał Neymar poszedł bym w stronę Barcelony, która jedyne co może już uratować to ligę. Jednak bez Neymara to już sam nie wiem choć kurs ok 3,00 jest kuszący. Na pewno BTS i overy wobec słabości defensyw obu ekip wydają się dobrą opcją.
Niby tak, tylko że kursiwo strasznie nędzne... Bts raptem ok. 1,35; a over 2,5 ok. 1,4. A czym bliżej meczu - pewnie będzie jeszcze spadać...
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Ewentualnie można wymieszać typ bts plus over 2.5. defensywa realu marna w dodatku nacho z ramosem. Znacznie lepiej.to wygląda w ofensywie, gdzie obie ekipy raczej powinny strzelić bramkę bez większych problemów. CR na pewno jest podobudowany wynikami w LM. Messi i.spolka Też coś powinni ukasic.
PS. Co myślicie na doniesienia medialne, które mówią, że Barca wystawi Neymara??
Wiadomo z miejsca walkower
 
M 0

michal14qwe

Użytkownik
Ewentualnie można wymieszać typ bts plus over 2.5. defensywa realu marna w dodatku nacho z ramosem. Znacznie lepiej.to wygląda w ofensywie, gdzie obie ekipy raczej powinny strzelić bramkę bez większych problemów. CR na pewno jest podobudowany wynikami w LM. Messi i.spolka Też coś powinni ukasic.

PS. Co myślicie na doniesienia medialne, które mówią, że Barca wystawi Neymara??
Wiadomo z miejsca walkower
Niekoniecznie walkower, Barcelona to nie Legia. Mogą wykorzystać bubel prawny, który mówi, że sankcje zaczynają działać, dopiero gdy wszelkie środki odwołania zostają wyczerpane. Barcelona składa odwołanie dzisiaj, a komisja zbiera się co piątek, więc albo zwołają się w trybie nadzwyczajnym, albo Neymar zagra.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
23.04.2017 g. 20.45 Real Madryt- Barcelona
-
Typ: under 3,5
Kurs: 1,92
Marathonbet
Stawka 4j


El Clasico czyli świetny mecz do oglądania, niekoniecznie do typowania. Dlatego też unikam typów na wynik w tym spotkaniu bo zdarzyć się może wszystko.
Pierwsza myśl która przychodzi do głowy słysząc El Clasico to bramki, jednak granie overa 2,5 po kursie 1,35-1,4 to mija się z celem, bo szansa tak naprawdę 50/50 a kurs mizerny. Dlatego zdecydowanie wolę podnieść linię i iść w stronę undera. Podobnie grałem przeciwko Juve, gdzie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Stawka tego meczu ogromna, szczególnie dla Barcelony która odpadła z LM i porażka z Realem eliminuje ją z walki o ligowy tytuł. Dlatego spodziewam się zaciętego spotkania, uważam że tym razem obaj trenerzy mocniej przyłożą się do defensywy by przez głupi błąd nie stracić bramki. Nie będzie to mecz na wymianę ciosów jak Realu z Bayernem, uważam że będzie ostra walka w środku pola.

Osobiście widzę tutaj jakiś skromny wynik: 1-0 w którąś stronę, lub remis 1-1.​
 
M 0

michal14qwe

Użytkownik
podpinam się pod typ @lukas88. Według mnie oba kluby skupią się na defensywie i padną max 3 gole. A kursy na overy są żałosne.
Co do Neymara- komisja odmówiła zebrania się w nadzwyczajnym tempie, czyli na 90% Barcelona Neymara wystawi, pewnie czekają nas sprawy w sądzie bo walkower wydaje się być oczywisty, ale nie do końca uzasadniony, bo furtka prawna jest.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Real - Barcelona
Na wstępie powiem słowo nt. Neymara i szukania przez prawników luk. Nie wyobrażam sobie by ten zawodnik zagrał w tym meczu. Pierw Brazylijczyk zachowuje się idiotycznie w meczu z Malagą, a teraz urządzane są wielkie podchody by ratować jego, a przede wszystkim klub. Jeszcze parę lat temu ta drużyna przyjęłaby porażki z podniesioną głową jednak ten sezon i żądza zwycięstw spowodowała porzucenie resztek zasad ducha rywalizacji przez ten utytułowany klub. W Barcelonie muszą zajść głębokie zmiany by ten zespół wrócił do poziomu, do którego przyzwyczaił nas przez ostatnie lata.
Najbliższe El Clasico nie tylko dla Barcelony jest bardzo ważne. Real wygrywając ma niemal w kieszeni ligę i będą mogli skupiać się na LM. Ich wygrana w rozgrywkach europejskich byłaby historyczna. W madryckich gazetach pojawiają się informacje o występie Bale. Może ten sezon nie można zaliczyć do najlepszych ale jego pobyt na boisku z pewnością będzie skupiał na sobie obrońców. Real na ten moment ma także stabilniejszą pomoc. Modrić z Kroosem z pewnością więcej dają zespołowi niż mało grający Iniesta i Rakitić. Pojawiają się głosy, że kontuzje Varana i Pepe pomniejszają walory obronne Królewskich. Lewandowski musiał przez niemal 90&#39; walczyć z dwójką Ramos-Nacho i nie przypominam sobie by stworzył wiele okazji. Raczej to był bezbarwny występ naszego rodaka. W tym meczu Real zagrał dobrze w obronie lecz zgodzę się, że po golu samobójczym były momenty zagubienia się piłkarzy z Madrytu.
Barcelona w Turynie była drużyną bez skrzydeł. Gra bez pomysłu nie pozwoliła im na wiele okazji do gola. W rewanżowym meczu na własnym obiekcie zagrali, moim zdaniem, bardzo dobrze mimo, że nie udało im się zdobyć choć jednej bramki. Na boisku brylował Neymar, którego zabraknie w niedzielę. Dlatego z pewnością takie zamieszanie wokół jego osoby. Suarez bez dobrego podania i ściągnięcia obrońców przez kolegów niewiele jest w stanie zrobić. Messi cofa się wspomagając słabo radzących sobie kolegów w środku pola. Obrona już przez lata jest słaba, bo ten klub stawia na atak. Te argumenty pozwalają mi myśleć, że zwycięsko z tego spotkania wyjdą gospodarze.
Gran Derbi często obfituje w wiele goli jednak zgodzę się z lukas88. Stawka dla obu zespołów jest wysoka i ekipy skoncentrują się na obronie własnej bramki. Przez nieobecność Neymara i absencji Turana w Barcelonie możliwa jest zmiana taktyki na tą znaną z włoskich boisk - trzech środkowych obrońców i dwóch ofensywnych bocznych obrońców.
Real wygra 2,14 Unibet ⛔
Real wygra i poniżej 3,5 gola 3,84 1xbet ⛔
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: HISZPANIA: LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Barcelona
Typ: Luis Suarez Otrzyma Kartke
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Stawiam w tym meczu ze Suarez dostanie kartke. Urugwajczyk lubi nurkowac w polu karnym w celu wyludzenia karnego co na pewno w spotkaniu kilka razy zrobi i za co moze dostac kartke. Barcelona bardzo kiepsko wyglada w pomocy i bardzo trudno jest im wykreowac jakas akcje stad mysle ze festiwal lezenia w polu karnym i liczenie na jedenastke bedzie spore. Druga sprawa to taka ze obroncy Realu na pewno beda robili jakies prowo w strone Luisa w koncu sa to Gran Derbi i zlosliwosci z obu stron nie powinno zabraknac. Dyskusje z sedziami to rowniez nieodlaczny element gry naszego gryzonia z Barcelony za co bardzo czesto lapie kartki. Mysle ze w przypadku niekorzystnego wyniku zacznie sie koleczko rozancowe wokol sedziego i liczne protesty. Sedzia meczu jest Alejandro Hernández ktory nie boi sie wyciagac karteczek i rozdaje ich calkiem sporo. Statystyki sedziego: http://pl.soccerway.com/referees/alejandro-jose-hernandez-hernandez/60738/ . Neymarek w tym meczu bylby moim faworytem do wylapania kartki ale nie wiadomo czy zagra wobec czego moim faworytem jest Suarez ktory na pewno w takim meczu bedzie gral na pograniczu zoltka. Moim zdaniem kartke dostanie tym bardziej ze jest to mecz tak zwany za 6 pkt. Wygrana druzyna znacznie przyblizy sie do mistrzostwa. Determinacji nie zabraknie.
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
23.04.2017 g. 20.45 Real Madryt- Barcelona
-
Typ: under 3,5
Kurs: 1,92
Marathonbet
Stawka 4j

El Clasico czyli świetny mecz do oglądania, niekoniecznie do typowania. Dlatego też unikam typów na wynik w tym spotkaniu bo zdarzyć się może wszystko.
Pierwsza myśl która przychodzi do głowy słysząc El Clasico to bramki, jednak granie overa 2,5 po kursie 1,35-1,4 to mija się z celem, bo szansa tak naprawdę 50/50 a kurs mizerny. Dlatego zdecydowanie wolę podnieść linię i iść w stronę undera. Podobnie grałem przeciwko Juve, gdzie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
Stawka tego meczu ogromna, szczególnie dla Barcelony która odpadła z LM i porażka z Realem eliminuje ją z walki o ligowy tytuł. Dlatego spodziewam się zaciętego spotkania, uważam że tym razem obaj trenerzy mocniej przyłożą się do defensywy by przez głupi błąd nie stracić bramki. Nie będzie to mecz na wymianę ciosów jak Realu z Bayernem, uważam że będzie ostra walka w środku pola.
Osobiście widzę tutaj jakiś skromny wynik: 1-0 w którąś stronę, lub remis 1-1.​
Podoba mi sie typ na Under 3,5 slaba forma barcy na 3 mecze nie strzelili gola oby nie bylo 2- 2 he Real tez oslabiony barca bez goli , Krolewscy wiedza tez jak strzelac bramki regulaminowo i z spalonych tez he ciezki w sumie mecz co ??
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Nacho kartka @ 2.87 WH ⛔ trzebabylo grac na niezawodnego Ramosa xd

Idę w stronę znanej i lubianej karkowej teorii spiskowej ????
Nacho ma 4karteczki na koncie,a już w środę kolejny mecz ligowy z A CoruĂąa.Teoretycznie latwy,wiec nic się nie stanie jak sobie odpocznie i będzie czyściutki na sobotni mecz z Zresztąa mając naprzeciw Messiego czy Suareza jest szansa ze wcale nie będzie musiał nawet&quot;wymyszac&quot;kartki.Kurs zacny
Pzdr
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kursy na kartki i gole nieco zaniżone, under 3,5 bramki wydaje się dosyć ciekawym wyborem, Real pewnie zacznie nieco spokojniej czekając na ruch Barcelony.
Z drugiej strony szybka bramka może otworzyć mecz.
Kartki powinny być, jednak linia 7,5 wysoka. Jak już coś to over 8,5 po @2,60, jak już polecą to 10 kartek całkiem realnych.
Brak Neymara to osłabienie, choć jak pokazał mecz z Malagą może być on kołem u wozu.
Gospodarze grali dogrywkę, z kolei Barca rozgrywała swój mecz dzień później więc siły powinny być wyrównane.
Za Neymara może wystąpi Paco, Arda po kontuzji, więc pewnie pojawi się w drugiej połowie.
Forma Realu jakby nieco stabilniejsza, Barca w defensywie popełnia błędy jak w zeszłym sezonie.
Reasumując - nic konkretnego przed meczem ???? Kolega wyżej dobrze kombinuje z Nacho, nawet jeśli teoria z wykartkowaniem się może jest nieco na wyrost (choć ja się ku temu skłaniam) to już w normalnej walce kartka dla niego całkiem możliwa.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
„Finał ligi”​


20:45 Real - Barcelona
Typ: 1
Kurs: 2.10
buk: unibet
Wynik: 2:3 ⛔
Pierwszy Typ jaki wybrałem na to spotkanie to wygrana Królewskich. Gospodarze na dzień dzisiejszy są na pewno w lepszej i bardziej komfortowej sytuacji od gości. Real tak naprawdę może wyjść i zremisować to spotkanie, a Barcelona myśląc dalej o mistrzostwie na SB musi zagrać o pełną pulę. Jednak z obecną formą, z kilkoma kontuzjami i słabą grą w obronie nie będzie to takie proste. Oba zespoły w tygodniu rozegrały spotkania w ramach LM, a więc pod względem sił szanse są wyrównane. Podobnie jest z kontuzjami. W ekipie gospodarzy zabraknie Pepe i Varane, u gości nie zagrają Vidal, Rafinha i na pewno Neymar, który do leci i tak z drużyną do Madrytu. Brak Brazylijczyka w pierwszym składzie może być jakimś problemem dla Barcy, gdyż lewa strona nie będzie funkcjonowała tak jak powinna. W jego miejsce wskoczy ktoś z dwójki Paco-Arda. Podobną sytuację ma Zidane, który będzie miał do dyspozycji Bale. Jednak w ostatnim spotkaniu ligowym jak i w LM zobaczyliśmy świetnego Isco. Myślę, że Isco przysporzy więcej problemów Barcelonie niż wracający po kontuzji Bale. Co do przebiegu meczu, to Real z pewnością od pierwszych minut zastosuje pressing na rywalu, a tego Barcelona nie lubi gubiąc i tracąc często piłkę na rzecz rywala. Real zapewne będzie chciał szybko strzelić gola i ustawić mecz pod siebie, a szybko strzelony gol da im jeszcze większą pewność siebie w tym spotkaniu. Na pewno w jakimś stopniu będzie to walka psychologiczna, kto wytrzyma presję tego meczu może z niego wyjść zwycięsko. Ja jednak idę w stronę gospodarzy, którzy wyglądają solidnie, którzy są na pewno w lepszej formie niż Barcelona, na dodatek Cristiano Ronaldo powrócił do dobrej dyspozycji strzeleckiej. Wszystkie atuty przemawiają za Królewskimi i ja to pobieram.
Typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.69
buk: unibet
Wynik: 11 ✅

Tak jak wspomniałem wyżej, Real od pierwszych minut rzuci się na Barcelonę, takie mam przynajmniej wrażenie. Dlatego w tym spotkaniu nie powinno zabraknąć rzutów rożnych. Gdy spojrzymy na statystyki ostatnich spotkaniach to padało ich całkiem sporo: 12,7,14, 17,12. Jak widzimy linia, która podałem powyżej została przekroczona aż cztery razy, a są to tylko statystyki ostatnich pięciu spotkań. Barcelona jeśli chce dziś coś ugrać, a musi to podobnie jak Real musi rzucić się na swojego rywala. Stawka tego spotkania wskazuje na to, że powinno to być otwarte spotkanie, że oprócz goli powinniśmy zobaczyć dobry futbol, sporo akcji podbramkowych i co za tym idzie dużo rzutów rożnych.
Typ: powyżej 7.5 żołtej kartki
Kurs: 1.81
buk: unibet
Wynik: 4 ⛔
Typ: czerwona kartka - TAK
Kurs: 2.55
buk: unibet
Wynik: Ramos ✅

Dlaczego wybrałem te dwa Typy?. Otóż dziś na pewno zobaczymy kilka głupich fauli, a przed samym spotkaniem nie brakowało uszczypliwości na Twieterach zawodników odnośnie sędziowania w Lidze Mistrzów. Wątpię jednak w to żeby to był ostry mecz tak jak to miało miejsce za czasów Mourinho, jednak dalej w tych spotkaniach kartek nie brakuje - 6,6,5,11,6. Hiszpańscy sędziowie są jedni z najgorszych w Europie pod względem sędziowania, a dzisiejsze zawody posędziuje José Hernández Hernández, Sędzia u którego kontrowersji nie będzie brakowało, a piłkarze obu drużyn zapewne będą chcieli jakoś wpłynąć na decyzje sędziego. Pan Jose w tym sezonie pokazał 82 dwie żółte kartki w 16 spotkaniach. Na dodatek pokazał pięć czerwonych kartek co też jest sporym wynikiem. Czy dziś możemy zobaczyć czerwoną kartkę?. Myślę, że tak. Przy korzystnym wyniku dla jednej z drużyn, komuś mogą puścić nerwy i emocje co będzie się kwalifikowało na czerwo. Ogólnie granie czerwoną kartkę w takim spotkaniu to jest typ 50/50.
Typ: rzut karny - TAK
Kurs: 3.00
buk: unibet
Wynik: brak ⛔

Podobnie jak z czerwoną kartką jest grania rzutu karnego w tym spotkaniu. Dzisiaj Suarez czy też Ronaldo nie raz będą padać w polu karnym przeciwnika aby wymusić rzut karny. Na takie zagrania może nabrać się sędzia Jose Hernandez, który słynie ze swoich kontrowersyjnych decyzji. No chyba, że Pan sędzia tego spotkania będzie wyczulony na takie upadki i po prostu za wymuszanie będzie rzucał żółtymi kartkami. Mam nadzieje, że sędzia tego meczu wytrzyma presję i nie będzie głównym aktorem tych zawodów, tak jak to miało miejsce w dwóch innych spotkaniach w bieżącym sezonie....
Betis - Barcelona
Hernandez Hernandez dał popis pod koniec drugiej połowy, nie dyktując rzutu karnego po faulu na Neymarze i nie uznając gola strzelonego przez Luisa Suareza. Powtórki wyraźnie pokazały, że w obu tych sytuacjach FC Barcelonie należała się korzyść.
Real Madryt - Espanyol
Bohaterem tamtego meczu, oczywiście poza arbitrem, był Sergio Ramos. Co ciekawe, rozjemcą starcia ponownie był Hernandez Hernandez, a jego błędem był brak pokazania drugiej żółtej kartki obrońcy Realu, który ewidentnie zatrzymał ręką uderzenie z dystansu Hernana Pereza.
Podsumowując
Mam nadzieje, że zobaczymy piękny futbol do którego przyzwyczaiły nas obie drużyny, że jutro w tym temacie będziemy pisać o futbolu,o składnych akcjach, a nie o tym, że sędzia pomógł jednej z drużyn odnieść zwycięstwo.
Ja odliczam już godziny, a o 20:45 zasiądę głęboko w fotelu, zapnę pasy i wystartuję razem z piłkarzami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 618,7K
Real - Baqrcelona
typ 2
kurs 3,00
Forbet
Ja postanowiłem zagrać na zwycięstwo Barcelony.Goście odpadli z pucharów i teraz wszystkie sily muszą rzucić na lige.zeby mieć szanse na wywalczenie tytułu mistrzowskiego to absolutnie muszą ten pojedynek wygrać.Ostatnio ich gra wygląda mało przekonywująco,ale licze na przebudzenie Messiego który zawsze w klasyku z Realem odgrywa pierwszoplanową role.Real po bardzo szczęśliwym awansie w lidze Mistrzów może teraz niemiec takiego szczęscia do sędziów.Myśle że lalunia Ronaldo niczym się niewyróżni i to Barcelona z Messim ,Iniestą czy Suarezem będzie świętowała zwycięstwo i zachowa szanse na tytuł mistrzowski.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Madryt - FC Barcelona kurs: 3,00 buk: forBet (podatek 12%) ✅✅✅ (co za ostatnia akcja, co za kosmos ? )

Ja powiem tak - w czynnikach sportowych nie widzę żeby jakoś Real dominował nad Barceloną. Oba zespoły nie mają dobrej formy. Fakt, ze Barca zawodzi ostatnio na wyjazdach, ALE dzisiaj jest słynne El Classico i taki mecz rządzi się swoimi prawami. Z czynników psychologicznych na pewno to Barcelona ma większe powody do motywacji bo powiedzmy sobie szczerze - uratowanie tego sezonu może rozstrzygnąć się właśnie dzisiaj. Odpadli z LM, została Liga. Real ma LM załatwioną. Dodać też należy, że Real grał dłużej w ostatnim meczu LM więc poziom zmęczenia może być wyższy. Oczywiście też gram to bo kurs aż 3,00 wydaje mi się tutaj przeszacowany. Ok - 2,40 - 2,50 pewno by było właściwe, ale nie 3,00. Po tym kursie w meczu gdzie tak naprawdę poziom jest wyrównany moim zdaniem warto zaryzykować na gości.
Nie chce znowu się czepiać, ale Barcelona też grała w LM w tygodniu...
... ale nie grała dogrywki
Tzn.że ta Barcelona gdzie nie ma środka pola i która dostaje baty na wyjazdach przynajmniej po 3:0 powinna być faworytem w Madrycie gdzie Real idzie po mistrzostwo?
Aha
Nie mówię że Real wygra ale nie masz racji co do kursów
Faworytem na pewno nie, ale nie w stosunku 2,00 do 3,00. To przesada moim zdaniem.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tzn.że ta Barcelona gdzie nie ma środka pola i która dostaje baty na wyjazdach przynajmniej po 3:0 powinna być faworytem w Madrycie gdzie Real idzie po mistrzostwo?
Aha
Nie mówię że Real wygra ale nie masz racji co do kursów
Pamiętajcie kto ma wykupiony abonament na mistrzostwo.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Real Madryt - Barcelona
Typ: poniżej 2,5 bramki
Kurs: 3.05 Unibet
Typ: Obie strzelą / Nie
Kurs: 3.05 Unibet

Nie będę pisał rozprawek na ten temat tylko powiem tak. Barcelona w tej części sezonu jest beznadziejna na wyjazdach. W delegacjach grają na prawdę źle (w 3 z 6 spotkań nie strzelili nawet bramki PSG, Malaga, Juve) do tego dochodzi brak Neymara, który co by nie mówić był w ostatnim czasie najlepszym zawodnikiem katalończyków więc nie widzę tutaj za bardzo możliwości aby nagle się rozstrzelali zwłaszcza z taki przeciwnikiem jakim jest Real. A co do gospodarzy to mają za sobą w nogach 120 min z Bayernem więc na pewno jakieś zmęczenie będą odczuwali. Warto też dodać, że Real w tym roku nie strzela tak dużo bramek u siebie jak w latach poprzednich ponieważ w tym roku jest to 40 bramek w 16 meczach co daje nam średnią 2,5 bramki na mecz a w sezonie poprzednim było to 70 bramek w 19 meczach czyli 3,6 bramki na mecz. Wydaję mi się, ze dzisiejszy mecz będzie podobny do ostatniego meczu Realu z Atletico gdzie padł wynik 1-1 a kurs na under 2,5 bramki jest jak dla mnie za wysoki.
Dodać też należy, że Real grał dłużej w ostatnim meczu LM więc poziom zmęczenia może być wyższy. Oczywiście też gram to bo kurs aż 3,00 wydaje mi się tutaj przeszacowany. Ok - 2,40 - 2,50 pewno by było właściwe, ale nie 3,00. Po tym kursie w meczu gdzie tak naprawdę poziom jest wyrównany moim zdaniem warto zaryzykować na gości.
Nie chce znowu się czepiać, ale Barcelona też grała w LM w tygodniu... No i masz racje kursy na Barcelone jest zły bo powinno być przynajmniej 3,8 patrząc na to co oni wyprawiają w ostatnim czasie na wyjazdach i dodając do tego brak Neymara.
... ale nie grała dogrywki
Ale miała za to jeden dzień mniej na odpoczynek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom