>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El Clasico, Real Madryt - FC Barcelona Hit 33. Kolejki [23 Kwiecień 2017]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Z czynników psychologicznych na pewno to Barcelona ma większe powody do motywacji bo powiedzmy sobie szczerze - uratowanie tego sezonu może rozstrzygnąć się właśnie dzisiaj. Odpadli z LM, została Liga. Real ma LM załatwioną. Dodać też należy, że Real grał dłużej w ostatnim meczu LM więc poziom zmęczenia może być wyższy.
Sądzę, że trochę przesadzasz. Real także ma podobną motywacje, ponieważ tu nie chodzi tylko o ligę ale prestiż na całym świecie. Co mecz widać jaką rangę ma ten, bądź co bądź, ligowy mecz. Tak jak pisałem - wygrana Realu może im pozwolić na realne myślenie o wygraniu ligi (choć będą jeszcze grali z niewygodnymi rywalami). Pisanie, że ten mecz to ratowanie sezonu przez Barcę to przesada. Przecież Katalończycy zagrają w finale Pucharu Króla z Alaves, gdzie mają spore szanse na trofeum.
Real natomiast ma ale półfinał załatwiony w LM i nic więcej. Z Atletico nie będzie tak łatwo jak się co poniektórym wydaje. Kondycja w meczu będzie sprawą trzecioplanową bo choć Real grał dłużej to dzień wcześniej, a i Barca z Juve grała bardzo dynamicznie.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Real - Barca
Na takie mecze czeka się od kwietnia do października i października do kwietnia. Bardziej niż na pierwszą gwiazdkę w wigilię. Zaliczająca słabiutki sezon Barca, będzie starała się dzisiaj uratować resztki szans na obronę mistrzostwa. Po odpadnięciu z LM mogą się już skupić tylko na rodzimej lidze. W pierwszym meczu na Camp Nou padł bramkowy remis gdzie tradycyjnie w 90 min Ramos uratował Real mimo iż Barca przeważała przez większość meczu. Jak wiadomo klasyki rządzą się swoimi prawami i zespół który teoretycznie jest w gorszej dyspozycji wcale nie jest na straconej pozycji. W Realu dzisiaj bez poważniejszych osłabień natomiast w Barcelonie prawdopodobnie zabraknie Neymara. Niewątpliwie jest to ogromna strata dla Katalończyków lecz trzeba jakoś ustawić zespół na to spotkanie. Do gry powinien być gotowy Arda i wg mnie to on powinien zastąpić dzisiaj Brazylijczyka. Real dzisiaj może, Barca musi. Jeśli Enrique nie zrobi psikusa i nie wystawi Andre i Mathieu, przy dobrej dyspozycji Leo, Suarez, Don Andresa i reszty paki jest dzisiaj do kulnięcia. Oby tylko sędzia nie grał dzisiaj głównej roli, fajnie by było dla widowiska. Serce i rozum jest dzisiaj za Barcą i tak też dzisiaj będzie ! Mój typ: 1:2
Real - Barca
Typ: 2
Kurs: 3,3
Unibet
✅ 2:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja też skłaniam się do zagrania rożnych, kurs 1,8 w dafabet na linię 9,5 bardzo mi się podoba. ✅
W ostatnich El Clasico w Madrycie wchodziła, poza tymi gdzie było 3-4,
podobnie w meczach obu ekip zarówno lidze i LM.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Pisanie, że ten mecz to ratowanie sezonu przez Barcę to przesada. Przecież Katalończycy zagrają w finale Pucharu Króla z Alaves, gdzie mają spore szanse na trofeum.
eee tam. Piszesz jakbyś nie wiedział jaką rangę ma Puchar Króla w stosunku do La Liga, czy tym bardziej LM.
W pełni się zgadzam, ze Barca dziś gra o nazwijmy to &quot; zachowanie twarzy &quot;. Jak dziś przegrają to sezon będzie stracony na dobre. Według mnie najważniejsze jest to, że Barca odpadła w środę z LM i nie strzeliła w tym meczu gola. Nie chodzi nawet o wygranie La Liga, a bardziej o nie przegranie w Madrycie. Po odpadnięciu z Juve ewentualna porażka z Realem to kolejny bardzo duży cios. Według mnie Barcelona jedzie dzis do stolicy z mocnym nastawieniem, aby tego meczu nie przegrać za żadne skarby. Gram w AKO w tym meczu gola Barcy bo uważam, że go strzelą. Nie typowałbym tutaj wygranej Realu, bardziej czuję zdecydowanie remis, albo win Barcy.
 
pigularz77 47

pigularz77

Użytkownik
Zapowiada się bardzo zacięty i waleczny mecz. Myślę, że żadna z drużyn nie będzie odpuszczała i kartki wydają się być najrozsądniejszymi typami na ten mecz. Rzuciła mi się w oczy kartka dla Daniego Carvajala, który od dwóch lat otrzymuje ją w każdym klasyku.

Dani Carvajal otrzyma kartkę @1.85 (bukmacher: tam gdzie wszyscy obecnie grają kartki :grin ????

Za połowę tej stawki zagram też kartkę dla Suareza, który również często dostawał żółtą kartkę, a spodziewam się dzisiaj frustracji z jego strony.

Luis Suarez otrzyma kartkę @2.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 0

michal14qwe

Użytkownik
No i Neymar nie zagra- to dobrze, że Barcelona poszła po rozum do głowy, przecież to pewny walkower. Teraz mogę podać swoje typy, kursy z unibet
Poniżej 3,5 gola : 2,02
Dokładny wynik 0:1 : kurs 20.
Pierwszy typ jest główny, nie widzę tutaj otwartego meczu, oba zespoły mają braki w defensywie, ale sądzę, że teraz skupią się na obronie, zamiast narażać się na śmiertelne kontry.
Drugi typ gram za drobne, liczę na łut szczęścia, taki wynik jest prawdopodobny, strzelamy gola i bronimy w 11.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Drugi typ gram za drobne, liczę na łut szczęścia, taki wynik jest prawdopodobny, strzelamy gola i bronimy w 11.
No tak bo Barcelona jest niesamowitym monolitem w obronie... ostanie 6 spotkań na wyjeździe to 12 straconych bramek.
Co do pierwszego typu to pełna zgoda.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Remis @4 Unibet ⛔ Było blisko mam nadzieję, że Real za takie wpuszczenie gola w doliczonym czasie przegra walkę o mistrzostwo ;)
Kurs na remis najwyższy, a według mnie najbardziej prawdopodobny. Zgadzam się, że Barcelona ma większą motywację, Real po wygranej z Bayernem może być myślami jeszcze w tamtym meczu. Jednak nie może pozwolić sobie na przegraną bo Barca zrówna się z nimi punktami, Real ma jeden mecz mniej co prawda ale jak kolejny nawet wygraja to i tak bedą mieli przewage tylko 3 punktów. Tak więc obydwa zespoły na pewno dadzą z siebie 100% ale koncentracja myślę, że bedzie po stronie Barcelony. Jednak brakuję Neymara i atak słabnie. Naprawdę nie potrafię wytypować tutaj zwycięzcy takie mecze rzadza sie swoimi prawami remis pada dosyć często w El Clasico i po takim kursie warto spróbować.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Real vs Barcelona .A ja idę w ilość bramek w pierwszej połowie : under 1.5 bramki. 1.8 Sportingbull
Kurs ciekawy , wcale nie musimy zobaczyc w pierwszej polowie gradu bramek. Real bedzie kontrolowal mecz, szczegolnie, ze gra u siebie i dlatego ide w under.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Chyba jednym z lepszych typów są te skierowane na ilość kartek w całym meczu czy też indywidualne kary. Zwłaszcza po burzy jaka przetoczyła się w mediach po meczu Realu z Bayernem sędzia będzie na świeczniku. Każda ale to każda decyzja będzie mocno komentowana przez jednych jak i drugich. A to wciąż tylko człowiek i sam się może zagotować i zacząć rozdawać kartki na lewo i prawo.
Piszecie, że skupią się na obronie obie ekipy. Real pewnie bardziej. Po co mają mocno atakować od początku jak to oni są w lepszej sytuacji? Nawet remis dla nich jest dobry. To Barca musi ostro atakować od początku a to z kolei naraża na groźne kontry a wiemy jakie kontry ma Real. A jak to Real pierwszy strzeli to undery mocno wątpliwe.
Obie ekipy grają słabo ale Real przynajmniej łapie punkty i nie jest tak głośno o ich dołku. Mimo to spodziewam się raczej dość intensywnego tempa meczu, kilku bramek i sporej ilości brudnej gry a co za tym idzie kartek.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
EL CLASICO ???? ! Mecz, który każdy koneser futbolu musi po prostu obejrzeć ???? . Ja akurat nie jestem fanem zarówno Realu, jak i Barcelony, dlatego moja opinia jest akurat bezstronna. Liczę na ciekawe widowisko i wygraną ekipy z Katalonii. Miała być potrójna korona, a prawdopodobnie nie będzie nawet podwójnej ???? . Tylko wygrana na Santiago tak naprawdę może im dać jeszcze szanse na Mistrzostwo Hiszpanii, a chyba nikt oprócz fanów Realu, nie chciałby już rozstrzygnięcia Primera Division. Śmierdzi remisem, ale w takich spotkaniach musi być walka o pełną pulę. Dobrze, że nie gra Neymar, zobaczymy czy Messi udźwignie ten ciężar. Zapowiada się świetne spotkanie.
BARCELONA - 3.50 - Unibet ???? .
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mnie bardzo ciekawi sytuacja z jednym zakladem mianowicie chodzi mi o kartke Messiego. Wiadomo ze Argentynczyk bardzo ale to bardzo rzadko lapie kartki i stad moje zdziwienie bo na unibecie kartka Messiego jest ceniona bardzo nisko bo po 2.80. Dla porownania w 1xbet kartka Messiego stoi po 6.50. Ktos moze ma pomysl dlaczego akurtat Uni tak nisko sobie ceni ten bet? ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Alcacer strzeli @3 ⛔

Paco wystąpi dziś w miejsce Neymara, być może będzie to jego mecz. W tym sezonie 4 bramy w lidze, ciężko mu się przebić przez podstawową trójkę z przodu, ale z pewnością ma możliwości i potencjał. Okazje bramkowe będą, jeśli tylko będzie skuteczny, liczę na jego bramkę. Messi będzie pilnowany, to na nim spoczywa ciężar gry, a Paco może zagrać na luzie.
Over 4,5 @2,90 ✅ brawo Barca, brawo Sergi za ten rajd.

Zastanawiałem się na underem 3,5, jednak coś czuję, że będzie to otwarty mecz. Remis nic Barcelonie nie daje, to jedna z ostatnich szans na poprawienie humoru po odpadnięciu z LM, jednak nie ma co się czarować, w defensywie pojawiają się błędy, a Real dysponuje niesamowitą siłą ofensywną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 3

scyzor33

Użytkownik
Odnośnie grania underów w tym meczu. Trzeba mieć dobre defensywy żeby takie typy weszły a obie ekipy w obronie popełniają masę błędów.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Fajnie, że Casemiro jest jeszcze na boisku.. :|

Powinien dostać czerwoną za pierwszy faul, ale ten drugi to już klasyczna żółta.
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Fajnie, że Casemiro jest jeszcze na boisku.. :|
Powinien dostać czerwoną za pierwszy faul, ale ten drugi to już klasyczna żółta.
chyba sobie kpisz. pierwszy faul prawidlowa zolta kartka. chyba nie wiesz co kwalifikuje sie na bezposrednia czerwona kartke..
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
chyba sobie kpisz. pierwszy faul prawidlowa zolta kartka. chyba nie wiesz co kwalifikuje sie na bezposrednia czerwona kartke..
Nie takie czerwone już bywały, ewidentnie spóźniony, atak na nogi z premedytacją. Ok, dostał żółtą, ale ten drugi faul to typowa druga i czerwo.
a Casemiro nadal na boisku, dobry jest Zine, że go nie zmienił.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kapitalne widowisko, moim zdaniem najlepsze El Clasico od wielu lat ... Nie brakowało niczego, piękne akcje, mnóstwo sytuacji, bramkarze, chyba najlepsze mecze w sezonie obu bramkarzy ???? No i Ramos.. eh,, myślałem, że już nie robi takich idiotyzmów, to przemilcze..
Ale widowisko zacne z obu stron ???? Oby jak najwięcej takich meczy i takich emocji, oby tylko w drugą stronę hehe.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom