>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El Clasico, Real Madryt - FC Barcelona Hit 33. Kolejki [23 Kwiecień 2017]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla fanów teorii spiskowych: Czy nie macie wrażenia, że ta ostatnia akcja zakończona golem Messiego była wyreżyserowana ? Sergi Roberto biegnie przez całe boisko mijając po kolei zawodników Realu, podania, piłka trafia w pole karne, potem do Messiego, a w ostatniej sek. czasu doliczonego gol. To było tak niesamowite, że aż niemożliwe. Dlaczego takich akcji i takiego zapału nie było po stanie 2:2 tylko sobie klepali, klepali i nic z tego nie wychodziło. Ja oczywiście nie jestem fanem wszelakich teorii spiskowych, a dodatkowo sam grałem tu czystą 2, ale ta akcja była zbyt piękna żeby była prawdziwa, jak dla mnie. Z drugiej strony gol Sergi Roberto również na 10 sek. przed końcem czasu doliczonego w pamiętnym meczu z PSG też był niesamowity.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Adamo80 boże ale ty bzdury piszesz...Sam siejesz takie teorie klepali bo zawsze klepią- graja piłka i tyle po prostu Barca jest ewidentnie w duzo słabszej formie, dyspozycji. Dac sobie gola strzelić z przewaga jednego grajka to duza sztuka, gdzie odali całkowicie pole. Kto by miał to wyreżyserować?Odwieczni rywale cos więcej niz mecz...na naszym podwórku podobna sytuacja Legia Lech akcja Hlouska i gol Hamy ale ...ze tego w środku pola nie przerwał Marcelo to szok...
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dla fanów teorii spiskowych: Czy nie macie wrażenia, że ta ostatnia akcja zakończona golem Messiego była wyreżyserowana ? Sergi Roberto biegnie przez całe boisko mijając po kolei zawodników Realu, podania, piłka trafia w pole karne, potem do Messiego, a w ostatniej sek. czasu doliczonego gol. To było tak niesamowite, że aż niemożliwe. Dlaczego takich akcji i takiego zapału nie było po stanie 2:2 tylko sobie klepali, klepali i nic z tego nie wychodziło. Ja oczywiście nie jestem fanem wszelakich teorii spiskowych, a dodatkowo sam grałem tu czystą 2, ale ta akcja była zbyt piękna żeby była prawdziwa, jak dla mnie. Z drugiej strony gol Sergi Roberto również na 10 sek. przed końcem czasu doliczonego w pamiętnym meczu z PSG też był niesamowity.
Oszalałeś ? ????
Akcja jak akcja...miał miejsce, pogonił do przodu, podał i Leoś sypnął jak należy ;)
Co Ty za historie wymyślasz jakieś z marsa ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo80 boże ale ty bzdury piszesz...Sam siejesz takie teorie klepali bo zawsze klepią- graja piłka i tyle po prostu Barca jest ewidentnie w duzo słabszej formie, dyspozycji. Dac sobie gola strzelić z przewaga jednego grajka to duza sztuka, gdzie odali całkowicie pole. Kto by miał to wyreżyserować?Odwieczni rywale cos więcej niz mecz...na naszym podwórku podobna sytuacja Legia Lech akcja Hlouska i gol Hamy ale ...ze tego w środku pola nie przerwał Marcelo to szok...
Ok. Ja nic nie sieję i zawsze jestem daleki od takich myśli, ale... to było naprawdę dziwne. Takiego zrywu nie było po straconej bramce na 2:2, aż w ostatniej sek. ruszył Sergio Roberto i zakończyło się golem Mesiego ? Takie rzeczy to tylko na konsoli ???? A, że defensywa Barcy to tragedia to wiemy już od dłuższego czasu..
Oszalałeś ? :smile:
Akcja jak akcja...miał miejsce, pogonił do przodu, podał i Leoś sypnął jak należy :wink:
Co Ty za historie wymyślasz jakieś z marsa :grin:
Ale dlaczego takiego zrywu nie było wcześniej ? To mnie najbardziej zastanawia. Tak czy inaczej to tylko moje jakieś luźne spostrzeżenia dlatego pytałem o to fanów teorii spiskowych a ty Nole ani ty Anzelmo raczej do nich się nie zaliczacie ???? . Pewno wymyślam... Akcja w każdym razie świetna.
Mnie bardzo ciekawi sytuacja z jednym zakladem mianowicie chodzi mi o kartke Messiego. Wiadomo ze Argentynczyk bardzo ale to bardzo rzadko lapie kartki i stad moje zdziwienie bo na unibecie kartka Messiego jest ceniona bardzo nisko bo po 2.80. Dla porownania w 1xbet kartka Messiego stoi po 6.50. Ktos moze ma pomysl dlaczego akurtat Uni tak nisko sobie ceni ten bet? :grin:
I jeszcze wczoraj zauważyłem ten post, który był jeszcze przed meczem. No właśnie Messi po strzelonym golu zdejmuje koszulkę co daje w 100% żółtą kartkę - zawsze. Każdy kto mnie zna wie, że nigdy nie doszukuję się teorii spiskowych. W tym wypadku jednak cała ta akcja ze zdjęciem koszulki na końcu (jak by to Messi inaczej nie mógł celebrować) wydaje się podejrzana. Dlaczego Marcelo nie zatrzymał Sergi Roberto, dlaczego w polu karnym nikt nie zareagował ? A wszystko zdarzyło się w ostatniej chwili. Pewno nigdy się nikt nie dowie jak było naprawdę... A może tylko wymyślam, ale jak dla mnie coś tu było nie tak.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Dla fanów teorii spiskowych: Czy nie macie wrażenia, że ta ostatnia akcja zakończona golem Messiego była wyreżyserowana ? Sergi Roberto biegnie przez całe boisko mijając po kolei zawodników Realu, podania, piłka trafia w pole karne, potem do Messiego, a w ostatniej sek. czasu doliczonego gol. To było tak niesamowite, że aż niemożliwe. Dlaczego takich akcji i takiego zapału nie było po stanie 2:2 tylko sobie klepali, klepali i nic z tego nie wychodziło. Ja oczywiście nie jestem fanem wszelakich teorii spiskowych, a dodatkowo sam grałem tu czystą 2, ale ta akcja była zbyt piękna żeby była prawdziwa, jak dla mnie. Z drugiej strony gol Sergi Roberto również na 10 sek. przed końcem czasu doliczonego w pamiętnym meczu z PSG też był niesamowity.
dawno mnie nie bylo, ale jak czlowiek tutaj trafia i widzi co Ty pierdzielisz, to tutaj odechciewa sie cokolwiek pisac i robic ...

przez ostatnie piec minut ani razu nie mieli szansy na wyjscie z taka kontra. Real w 10 zaryzykowal, poszedl mocno do przodu, Modric i Kroos oddychali reakwami i nie mieli sil wracac za Roberto ...

inne pytanie dlaczego Marcelo go nie wycial ? to byl jego obowiazek, nawet kosztem czerwonej.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Podsumowując

1. Zidane sam sobie strzelił w stopę już przed tym spotkaniem wystawiając od pierwszych minut Bale, który wrócił po kontuzji i doznał kolejnej. Gdzie Isco?!

2. Real po bramce na 1:0 po raz kolejny cofa się do obrony. Taka sytuacja miała już wiele razy miejsce w spotkaniach z Barceloną i nikogo to nie nauczyło, że mija parę minut i tracą gola....

3. Świetnie patrzyło się na pojedynek bramkarzy Navas - Ter Stegen. obejrzeliśmy pięć goli i osiemnaście parad bramkarzy.

4. Ramos. Myślałem, że ten facet w końcu poszedł po rozum do głowy, ale niestety nie.

5. O dziwo dość dobre sędziowanie Javiera Hernandeza.

6. Kosmiczny Messi.

Liga trwa dalej. Terminarz obu zespołów:

Katalończycy zagrają z Osasuną (dom), Espanyolem (wyjazd), Villarrealem (dom), Las Palmas (wyjazd) i Eibarem (dom).

Z kolei Królewscy zmierzą się z Deportivo (wyjazd), Valencią (dom), Granadą (wyjazd), Sevillą (dom), Celtą (wyjazd) i Málagą (wyjazd).
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Brawo Adamo jestem z Ciebie dumny Ty to widzisz ????
Real po prostu musiał przegrać ten mecz Ramos całe spotkanie na stojąco na końcu czerwona ostatnia akcja ach co za dramaturgia co za piękne Gran derby :p
Pisałem że Real dla mnie wcale nie musi wygrać i czułem że tak będzie bo mimo że ma abonament to ten mecz musiał wtopić bo poszła masowa na królewskich ale i tak mistrzem będą biali abonament zadziała i Barca wtopi na koniec sezonu.
Nie kasujcie proszę niech to zostanie bo tak będzie mówię Wam te hiszpańskie piekiełko to niezłe bagno jest.
Pozdrawiam
PS. Grałem over
PS2
Nie przejmuj się Adamo tymi co piszą że to teoria z kosmosu oni nie mają racji!
Real z przewagą grubo punktów idzie do przodu zamiast bronić wyniku? Zastanówcie się przez chwilę
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Brawo Adamo jestem z Ciebie dumny Ty to widzisz ????
Real po prostu musiał przegrać ten mecz Ramos całe spotkanie na stojąco na końcu czerwona ostatnia akcja ach co za dramaturgia co za piękne Gran derby :p
Pisałem że Real dla mnie wcale nie musi wygrać i czułem że tak będzie bo mimo że ma abonament to ten mecz musiał wtopić bo poszła masowa na królewskich ale i tak mistrzem będą biali abonament zadziała i Barca wtopi na koniec sezonu.
Nie kasujcie proszę niech to zostanie bo tak będzie mówię Wam te hiszpańskie piekiełko to niezłe bagno jest.
Pozdrawiam
PS. Grałem over
PS2
Nie przejmuj się Adamo tymi co piszą że to teoria z kosmosu oni nie mają racji!
Real z przewagą grubo punktów idzie do przodu zamiast bronić wyniku? Zastanówcie się przez chwilę
Jeśli by przyjąć założenie biznesowe to w oczywistym interesie władz ligi było i jest utrzymanie walki o tytuł lidera LaLiga do samego końca. Wiadomo - większa oglądalność, większe wpływy z reklam, większe zainteresowanie mediów itd. itd. Więc w tym sensie taka teoria jako tako się klei. Ale oczywiście to są tylko nasze domysły nie poparte niczym więcej więc równie dobrze mogło wszystko być ok, a Messi jest fenomenalny. Ja jednak mam wyjątkowo, tutaj mieszane uczucia. Nie ma co dalej tego wałkować. Może za 50 lat się dowiemy... ???? Pozdrawiam
 
H 62

hojnuf

Użytkownik
No dokładnie.
Teatrzyk ma się kręcić dalej a i tak Real będzie miał tytuł.
Jeśli wszyscy mówili, że Real łatwo wygra on nie miał prawa wygrać.
Teraz będą ochy i achy jaki to Barca ma łatwy terminarz a Real trudniejszy.
A tutaj psikus znowu Barca się potknie.
 
M 0

michal14qwe

Użytkownik
Konar zmniejsz dawkę. Jeśli jesteś tak dobrym typerem, to wrzucaj tu kupony, oczywiście po meczu, nie chcemy przecież się podłączać do twoich nieomylnych typów. Te wasze teorie spiskowe są śmieszne.
Czerwona Ramosa- szła kontra, to wyciął, nie wycelował w piłkę i kartka słuszna
Gol dla Barcelony w doliczonym czasie- Real zaryzykował udając się w pole karne Barcy w 10, potem Marcelo nie zaryzykował czerwonej nie przerywając akcji. Koniec końców gol Messiego. Ile takich goli juz było w końcówkach?
A powody porażki Realu wypisał @ibis , i podpisuje się pod jego wypowiedzią.
Sam grałem under 3,5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom