>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

El. LE: Lech Poznań - Haugesund | Jagiellonia - Gabala (20.07.2017) REWANŻE

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP



Lech Poznań - Haugesund
1.50 - 4.00 - 6.31

Jagiellonia - Gabala
2.00 - 3.40 - 3.56


Sytuacja naszych zespołów nie jest najgorsza i są spore szanse na awans do kolejnej rundy. Lech swój pierwszy mecz przegrał 3:2 i tak na prawdę w Poznaniu wystarczy skromna wygrana 1:0, żeby cieszyć się z awansu. Natomiast Jaga zremisowała swój mecz 1:1 i awans jest drogą otwartą. Trzeba zagrać swoje wykonać plan, jakim jest awans do kolejnej rundy.​

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ​
 
T 0

trokokok

Użytkownik
czekam z niecierpliwością jak sytuacja potoczy się dla Jagieloni, mam nadzieje ze zaprezentują sie z dobrej strony
Widzę, że kolega jest nowy. Pierwsze posty i fajnie jakby coś było więcej napisane / edit ibis
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
myślę ,że w przypadku Lecha można zaryzykować handi -1 azjan. Co do Jagi to mam pewne wątpliwości jednak. Nie wykluczałbym remisu.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Przewidywane składy Lecha na jutro: Putnocky - L.Nielsen, Dilaver, Kostevych - Trałka, Gajos -
Makuszewski, Jevtić, Situm - Gytkjaer.
Chyba optymalny na tą chwilę. Przede wszystkim liczę na brak Nielsena w ataku, który jest kompletnie bezproduktywny. Podobnie Tetteh, który wg mnie ofensywie nic nie daję. Mam nadzieję, że ww skład się sprawdzi.
Z Sandecją widoczny był brak Jevtica pauzującego w lidzę za kartkę, który jutro wystąpi.
1.4 na Kolejorza to kiepski żart.
Spodziewam się sporej ilości rzutów rożnych dla Lecha oraz co najmniej 4 kartek (sedziuje austriak Alexander Harkam), jednak ciężko złapać póki co coś gdzieś w ofercie.
Na razie no bet.
Kto sedziuje mecz Jagi bo nie moge znalezc? Tam rowniez spodziewam sie ostrego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Europejska Kwalifikację
Godz: 20:00
Spotkanie Lech-Haugesund
Typ: Lech -2
Kurs 3.65
Buk Forbet
Analiza : Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Europy, ekipa Poznańskiego lecha po porażce w Norwegii 3:2 podejmowała będzie tym razem na swoim stadionie ekipę Norweskiego Haugesund. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa oraz awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek. Na wyjeździe Lech zagrał po prostu słabe spotkanie i myślę że w rewanżu powinien wyciągnąć wnioski i poszukać bardziej ofensywnej gry bowiem gospodarze jakieś gole w tym spotkaniu zdobyć muszą jeżeli chcą awansować do dalszych gier. Ekipa Haugesund na wyjazdach natomiast radziła sobie do tej pory z różnym skutkiem i myślę że w tym spotkaniu z lechem na wyjeździe będzie im niezwykle ciężko zdobyć chociażby jednego gola. Gospodarze bowiem na swoim stadionie rzadko bramki tracą w poprzednich 5 meczach u siebie na stadionie stracili zaledwie 1 bramkę, w tym meczu nie mam żadnych wątpliwości iż to drużyna z Polski będzie dyktowała warunki gry, stawiam że to właśnie Lech powinien spokojnie kontrolować przebieg spotkania i zdobywać kolejne bramki, mój typ po 90 minutach to wynik 3:0 dla gospodarzy spotkania.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Kto sedziuje mecz Jagi bo nie moge znalezc? Tam rowniez spodziewam sie ostrego spotkania.
Referee: Constantin Sebastian Colţescu (ROU)
http://worldreferee.com/referee/constantin_coltescu
Sędzia przeciętny co do kartek, ale warto zwrócić na karne!
Polecam tę stronę, jeśli chodzi o wyznaczanych sędziów: http://footballrefereeing.blogspot.com/

Zgadzam się co do rożnych Lecha i pograłem over 6,5 rogów Leszka w sts kurs 1,98 W pierwszym meczu Lechici nabili tylko 5, z czego 4 w drugiej połowie, gdy musieli gonić wynik. Teraz przed własna publicznością będą cisnąc od samego początku, a co za tym idzie powinni nabić te 7 cornerów bez problemu.
Gram to w dublu z kartkami w meczu Jagi. W pierwszym meczu pokazano ich 6 zawodnikom obydwu drużyn. Teraz mamy rewanż, w którym sprawa awansu jest otwarta, nie przypuszczam, aby którakolwiek z drużyn potrafiła sobie zapewnić szybko awans, a co za tym idzie spodziewam się zaciętego meczu z dużą ilością fauli, a co za tym idzie i kartek. STS dał kurs 1,8 na linię 4,5! Biorę.
Kurs na ten dubelek w STS 3,56 ( po opodatkowaniu 3,13)
Na ⛔⛔⛔ niestety...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Lech-Haugesund X2 2,70
Życzę Lechowi awansu ale kursy jakie buki wystawili na gospodarzy tego spotkania to jakiś nieśmieszny żart. Norwegowie to nie amatorzy i już w pierwszym meczu mogli zapewnić sobie awans ale czegoś zabrakło. Uważam że stać ich na zrobienie w Poznaniu podobnego wyniku jak ostatnio Sandecja.
Jagiellonia - Gabala BTS 1,98
Jagiellonia w przeciwieństwie do Lecha zagrała bardzo dobry mecz na wyjeździe który powinna była wygrać. Czy niewykorzystane sytuacje z pierwszego meczu się nie zemszczą? Podobno nie zagra Góralski (chociaż możliwe że to przykrywka) a bez niego gra w środku pola nie wygląda już tak dobrze. Drużyna z Azejberdżanu niby na wyjazdach traci cały swój potencjał ale po domowym remisie dzisiaj będą musieli zaryzykować by coś strzelić. Myślę że ta sztuka im się uda. Jagiellonia grając u siebie też powinna coś strzelić nawet jako pierwsza po jednej z wielu kontr jakie będą mieli zważywszy na to że to goście którzy potrzebują gola będą musieli zaryzykować w tym meczu i się odkryć.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Przewidywane składy Lecha na jutro: Putnocky - L.Nielsen, Dilaver, Kostevych - Trałka, Gajos -
Makuszewski, Jevtić, Situm - Gytkjaer.
Chyba optymalny na tą chwilę. Przede wszystkim liczę na brak Nielsena w ataku, który jest kompletnie bezproduktywny. Podobnie Tetteh, który wg mnie ofensywie nic nie daję. Mam nadzieję, że ww skład się sprawdzi.
Z Sandecją widoczny był brak Jevtica pauzującego w lidzę za kartkę, który jutro wystąpi.
1.4 na Kolejorza to kiepski żart.
Spodziewam się sporej ilości rzutów rożnych dla Lecha oraz co najmniej 4 kartek (sedziuje austriak Alexander Harkam), jednak ciężko złapać póki co coś gdzieś w ofercie.
Na razie no bet.
Kto sedziuje mecz Jagi bo nie moge znalezc? Tam rowniez spodziewam sie ostrego spotkania.
A co z Majewskim? Pauzuje za kartki czy kontuzja?
Edit: Chyba kogoś pominąłeś bo podałeś 10 zawodników zamiast jedenastu?
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Linia na rogi Lecha taka jak się spodziewałem, na poziomie 6,5 (sts 1.98). Wchodzę w to. Lech u siebie sporo zbiera, dziś musi gonić wynik, przeciwnik wcale nie łatwy co również korzystnie wpływa na typ bo wynik może szybko się nie otworzyć. Nie zdziwiłbym się wcale gdyby to rywal pierwszy strzelił.

Kolejorz gra dużo skrzydłami, boczni obrońcy Kostevych i Gumny też ofensywie nastawieni. Z Sandecją w lidzę sporo dośrodkowań.

Liczę na ataki Lecha od początku, strata 1 gola mie będzie tragedią biorąc pod uwagę wynik pierwszego meczu.

Z macedonczykami linia dwa razy pokryta, z Sandecja też. W Norwegii było 5. Zabrakło wtedy jednego linia 5,5).
__
Drugi typ na kartki. Linia 3,5 - marne 1.35 i nie pozwala łączyć. Ja kombinuje z kartkami i cornerami w Białymstoku. Pisałem kto sedziuje, wyglada ok. W Norwegii kartki były, dzis też nie powinno zabraknac. Stawka jest, będzie walka.
 
B 0

bartels

Użytkownik
Maja byl ostatnio bezproduktywny i dobrze ze nie zagra. Jeszcze lepiej jesli nie bedzie hamulcowego duetu Tralka - Tetteh. Ten pierwszy wystarczy. No i fakt byle nie gral Nicki Bille Nielsen, bo to parodia ataku.
Nie obstawiam z gory bo faktycznie moze byc roznie. Ide na mecz i sprobuje live.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Jakby ktoś chciał to na STS jest zakład : Jagiellonia i Lech awansują do 3. rundy kwalifikacji TAK - @ 2.10 , NIE - @ 1.57
 
uzytkownik-24118 2,1K
Lech - Haugesund
Haugesund over 0,5 w 2 połowie @ 2,65 forbet
Haugesund - połowa z większą liczbą bramek - 2 połowa @ 3,10 forBet
Faworytem spotkania jest oczywiście Lech. Norwegowie mają minimalną zaliczkę z pierwszego meczu u siebie, więc pewnie będą czekać na ataki Lecha i szukać szans z kontry. Lech z kolei nie ma bardzo złego wyniku więc nie będą się rzucać od razu do niesamowitego szturmu na bramkę gości.
W poprzednim sezonie Lech statystycznie więcej bramek u siebie tracił w drugich połowach, Norwegowie także więcej strzelają i tracą w drugich 45 minutach (statystki z bieżącego sezonu). Może spróbuję także:
Połowa z większą liczbą bramek - 2 połowa @ 1,95 forbet
 
J 185

jkj

Użytkownik
Dziś gram Lecha -1,5 @2,25 sts dlaczego? Po losowaniu Lech był faworytem w 1 meczu nie dokonca im wyszedł on.Teraz zagraja u siebie wiadomo presja to raz kibice wymagają awansu drużyna gości nie grała jesscze tak ważnego meczu co Za tym idzie rownież oni poczuje emicje jak i ryj kibicow a stadion mysle pomoże swoim ulubieńcą.Mam nadzieje, ze Majewski bedzie grał bo jednak z nim to srodek funkcjonuje całkiem inaczej jeden mrcz dwa mu nie wyjda i juz wielkie hallo.Na nadza lige postać, ktora wspolnie z jevticem napędza Kokejorza pisanie zeby dzis nie grał totalna amatorka.Co do srodka tralka i teteh bez roznicy jeden i drugi nie graja do przodu tylko w tył i do boku bez gry w tzw uliczkę lub cos więcej.Licze dzis na nowego napadziora w Lechu, ktory ma wystąpić od poczatku razem z Jevticem i Maja moga namieszać.U gosci bardzo groźny czarnoskóry napadzior Abdi szybki dynamiczny dziś nastawieni na kontre bedą i właśnie licząc na niego.Lech słaby w defensywie szczegolnie drewniany Nielsen dla którego nie ma miejsca a gra bo pozostali jeszcze nie są w optymalnej formie liczę że juz niedługo ktoś go zastapi.To tyle liczę na wynik 31 dla Lecha.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Lech - Haugesund
Typy:
Lech @ 1.50
powyżej 2.5 gola @ 1.65
buk: iforbet
Wynik:​


Dziś również na spokojnie. Kolejorz przegrywał już 0:3 w Haugesund, ale dwa gole strzelone w drugiej połowie dają Poznaniakom nadzieje na odrobienie minimalnej straty z pierwszego spotkania. W czym mają największy problem Poznaniacy?. Ano jest to jedna z najważniejszych rzeczy w futbolu, czyli skuteczność. Kolejorz tego lata stracił dwa najważniejsze ogniwa, które były odpowiedzialne za bramki w tej drużynie, mowa oczywiście o Robaku i Kownackim. Obu panów ma zastąpić Nielsen oraz Christian Gytkjaer. Ten drugi jest zdolny do gry i dziś zapewne zobaczymy go na boisku. W spotkaniu z Norwegami Bjelica nie będzie mógł on skorzystać z usług Rafała Janickiego, a także Nikoli Vujadinovicia. Niezdolni do gry są Nicklas Barkroth, który ma problemy ze stawem skokowym, a także Vernon De Marco Lech tak naprawdę potrzebuje tylko jednej bramki do awansu, lecz nie zapominajmy, że drużyna gości jest ostatnio w dobrej formie. Nie przegrali oni bowiem już od 11 spotkań! Aż siedem z nich rozstrzygali na swoją korzyść. Na wyjeździe może nie spisują się tak dobrze jak w spotkaniach u siebie, ale statystyka 11 meczów bez porażki mówi sama za siebie. Trener Bjelica zapowiadał na konferencji, że zespół musi zagrać ofensywnie i musi poprawić skuteczność. Lech od początku spotkania musi narzucić swój styl i dążyć do zdobycia gola. Uważać jednak muszą na kontry ekipy gości, które mogą być dla nich tragiczne w skutkach. Jednak i w przypadku straty gola, Bjelica ma plan B o czym wspomniał na konferencji. Lech z pewnością musi zagrać tak jak w drugiej połowie w pierwszym spotkaniu z Norwegami. O ich zwycięstwo jestem raczej spokojny, bowiem ten zespół w poprzednim sezonie udowodnił nam, że pod wodzą Bjelicy potrafi grać przyjemny dla oka futbol. Drugim typem na to spotkanie są gole. . Obie drużyny mają spory potencjał w ofensywie i biorąc pod uwagę to, że Lech od początku musi zaatakować, można spodziewać się wielu szans na bramki. Mam nadzieje, że stworzone okazje zostaną szybko zamienione na bramki i oba typy będziemy rozliczać na plus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom