>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

El. LE: Lech Poznań - Utrecht | Midtjylland - Arka Gdynia (04.08.2017)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Lech Poznań - Utrecht
Midtjylland - Arka Gdynia
W pierwszym meczu obie polskie ekipy pokazały się z dobrej strony. Czy uda im się awansować do kolejnej rundy?
Zapraszam do wypowiadania się.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Brać tego Lecha póki kursy nie spadły aż tak mocno ???? U mnie grany po 2.2, a wydaję mi się, że w czwartek może być 1.8. Analiza będzie potem.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Brać tego Lecha póki kursy nie spadły aż tak mocno ???? U mnie grany po 2.2, a wydaję mi się, że w czwartek może być 1.8. Analiza będzie potem.
Jasne, ale chyba lepiej stawiać na awans, nie na zwycięstwo.
Statystycznie w pucharach jeśli w pierwszym meczu pada wynik 0:0, to najczęściej w rewanżu pada mało goli, a zazwyczaj w ogóle.

Niemniej jednak jak już kiedyś pisałem, te drużyny holenderskie spoza top 3 eredivisie to naprawdę szału nie robią i nie ma się co ich bać.

Ale wynik pierwszego meczu nic nam nie mówi i oba zespoły mogą bać się zaryzykować, bardziej czekając na błąd przeciwnika niż na zaatakowanie rywala większą liczbą zawodników...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jasne, ale chyba lepiej stawiać na awans, nie na zwycięstwo.
Statystycznie w pucharach jeśli w pierwszym meczu pada wynik 0:0, to najczęściej w rewanżu pada mało goli, a zazwyczaj w ogóle.

Niemniej jednak jak już kiedyś pisałem, te drużyny holenderskie spoza top 3 eredivisie to naprawdę szału nie robią i nie ma się co ich bać.

Ale wynik pierwszego meczu nic nam nie mówi i oba zespoły mogą bać się zaryzykować, bardziej czekając na błąd przeciwnika niż na zaatakowanie rywala większą liczbą zawodników...
Żeby Lech wygrał to musi sztrzelić gola, bo bramkowy remis go eliminuje, chyba że bedzie 0:0 i po dogrywce czy karnych, w co wątpie aby Lech zagral tak minimalistycznie
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Lech - FC Utrecht -hc 1.0 @ 3.55 / iforbet /

Sprawa dla mnie jest prosta. Kto oglądał spotkanie w Utrechcie wie o czym piszę. Gdyby piłkarze z Poznania zagrali bardziej zdecydowanie już z Holandii mogli wracać z kpl. punktów. Wyraźnie było widać że nie byli jednak do końca pewni siły rywala i zagrali mimo wszystko troszkę asekuracyjnie.
Gospodarze zagrali słabe spotkanie , widać wyraźnie że liga jeszcze nie wystartowała , ich poczynania były chaotyczne , mało w tym wszystkim było składu i ładu , widoczny był brak precyzji i pomysłu. Nie widziałem po ich stronie na murawie żadnej indywidualności która mogłaby jedną akcją przesądzić o wyniku meczu. Grali wolno i statycznie.
Wyjazdowe spotkanie poprzedniej rundy przeciw maltańskiej drużynie Valletta i bezbramkowy remis też nie wystawia im dobrej laurki przed wyjazdem do Poznania. Nie sądzę by w ciągu 7 dni zdołali w sposób zdecydowany zmienić na lepsze styl i sposób gry. W spotkaniach sparingowych przed sezonem też nie wiodło się holendrom zbytnio. Porażki z Ufą i Gabalą ( 0:1) , remisy z Meppen i Kazaniem ( 1:1) i wymęczone zwycięstwo nad Jodan Boys 3:2 ( KNVB Bekker) szału nie robią.
Lech z tygodnia na tydzień gra lepiej , wczorajsze wysokie zwycięstwo nad Piastem w lidze ( 5:1) zdaje się to potwierdzać .
Nawet brak Jevtica który jest niewątpliwie osłabieniem nie wpłynął w drastyczny sposób na postawę zespołu. Na dodatek pikarze potrafią gonić wynik co pokazali w Norwegii odrabiając straty z 0:3 na 2:3. W efekcie domowa wygrana 2:0 dała awans. Sądzę że Poznaniacy wraz z trenerem wyciągnęli wnioski i zagrają mocno ofensywnie w czwartek chcąc jak najszybciej zdobyć gola , ustawić mecz i poprawić w miarę możliwości wychodząc na bezpieczny dystans 2 goli , gdyż jak wiadomo , każdy bramkowy remis w tym meczu premiuje gości.
Przewiduję w tym meczu 2:0 , 3:0 lub 3:1.....
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Lech-Utrecht no bet
Nie wiem co bierzesz kamasutra , ale dobre to musi byc ???? ). Ogladalem wszystkie ostatnie mecze Polskich druzyn i w ekstraklasie i w Le. Lech w spotkaniu wyjazdowym prezentowal sie w miare dobrze , ale druzyna z Holandii nie jest jeszcze w rytmie meczowym , mysle ze w Poznaniu moze byc juz lepiej z tym . Mecz z Piastem to pierwsza polowa dominacji graczy z Gliwic gdzie po prostu mieli pecha i ten mecz mogl ulozyc sie inaczej , obrona Lecha byla zagubiona a co w jednej akcji zrobil srodkowy obronca wola o pomste do nieba . W drugiej polowie wygladalo juz to lepiej ,ale gracze z Piasta nie mieli juz wiary w chocby remis , gdy strzelili bramke z d...y to troche odżyli ,ale pozniej znow proste bledy w obronie i wynik nie odzwierciedla tego co bylo na boisku. Dla mnie moze byc roznie i nie tykam tego meczu.
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Midtjylland-Arka -1 9/10 bet365 1,9 Doklady wynik 3:0 kurs 10 Doklady wynik 4-0 17
Wyrażę swoja opinie tez co do meczu Arki Gdynia. Wg mojej oceny Arka by musiala miec wielkiego farta zeby jakis dobry wynik wywiezc z Danii. W pierwszym spotkaniu gracze z Gdynii mieli wiecej szczescia niz rozumu , gdzie gracze z Danii marnowali wysmienite okazje do strzelenia gola . Arka ma znakomitego trenera Ojrzynskiego ale niestety trener nie gra na boisku. To za duzo dla Arki grac co 3 dni i na wyjezdzie bedzie bardzo ciezko o jakas bramke co dopiero mowic o korzystnym wyniku . Mecz pod dyktando zespolu z Midtjylland, bo innej opcji nie widze . Wchodze grubo w handi .Polecam
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Lech-Utrecht no bet
Nie wiem co bierzesz kamasutra , ale dobre to musi byc ???? ). Ogladalem wszystkie ostatnie mecze Polskich druzyn i w ekstraklasie i w Le. Lech w spotkaniu wyjazdowym prezentowal sie w miare dobrze , ale druzyna z Holandii nie jest jeszcze w rytmie meczowym , mysle ze w Poznaniu moze byc juz lepiej z tym . Mecz z Piastem to pierwsza polowa dominacji graczy z Gliwic gdzie po prostu mieli pecha i ten mecz mogl ulozyc sie inaczej , obrona Lecha byla zagubiona a co w jednej akcji zrobil srodkowy obronca wola o pomste do nieba . W drugiej polowie wygladalo juz to lepiej ,ale gracze z Piasta nie mieli juz wiary w chocby remis , gdy strzelili bramke z d...y to troche odżyli ,ale pozniej znow proste bledy w obronie i wynik nie odzwierciedla tego co bylo na boisku. Dla mnie moze byc roznie i nie tykam tego meczu.
Pożyjemy ..., zobaczymy.....Oglądałeś choć 10 min meczu w Utrechcie?......Jesli nie widziałeś różnicy w motoryce , operowaniu piłką i zachowawczej gry Lecha to dużo oglądania jeszcze przed Tobą....
Akurat ten mecz w Poznaniu jest jednym z lepszych do zagrania z kilku czynników o których pisałem w analizie , a jeśli uważasz że Utrecht zaprezentował w domu cokolwiek godnego uwagi to oczywiście masz prawo tak twierdzić , tylko nie wiem w takim razie czemu nie chcesz grać np. x2 lub awans Holendrów wychodząc z założenia że mecz nie jest do gry ze względu na duże ryzyko czegokolwiek.....
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech-Utrecht no bet

Mecz z Piastem to pierwsza polowa dominacji graczy z Gliwic gdzie po prostu mieli pecha i ten mecz mogl ulozyc sie inaczej , obrona Lecha byla zagubiona a co w jednej akcji zrobil srodkowy obronca wola o pomste do nieba . W drugiej polowie wygladalo juz to lepiej ,ale gracze z Piasta nie mieli juz wiary w chocby remis , gdy strzelili bramke z d...y to troche odżyli ,ale pozniej znow proste bledy w obronie i wynik nie odzwierciedla tego co bylo na boisku. Dla mnie moze byc roznie i nie tykam tego meczu.
Nie ma raczej co porównywać do ligowego meczu z Piastem. Po pierwsze skład będzie się mocno różnił, po drugie - nie ma się co oszukiwać, koncentracja zupełnie inna. Lech w meczu rewanżowym z Haugesund pokazał się solidne i to jest raczej materiał do porównania, a nie mecz z Piastem. Utrecht dobrze nie wyglądał, mają problemy personalne.

Choć dla mnie przedmeczowo też no bet.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Lech Poznań - 2.2/1xbet (u mnie grane po tyle) - 2.01/1xbet
Jak widać kursiwo spada i zapewne do rozpoczęcia meczu jeszcze troszeczkę spadnie. Oglądałem każde spotkanie Kolejorza w tym sezonie i mogę powiedzieć, że w mojej opinii są oni dobrze przygotowani do sezonu pod względem motorycznym jak i piłkarskim. Kadra również wydaję się mocno zbilansowana, a gdy wróci Jevtić to mogę stwierdzić, że będzie to ekipa na fazę grupową LE. Żeby jednak do tego doszło to trzeba wyrzucić Utrecht. W Holandii mają w ostatnich latach spory problem, bo oprócz reprezentacji, która zawodzi to również kluby nie spisują się zbyt dobrze. Oczywiście mamy Ajax, PSV i Feyenoord, które będą grały w Europie jednak między tymi ekipami, a resztą stawki w tym Utrechtu jest spora różnica piłkarska. Ekipa Utrechtu nie dość, że jeszcze nie jest w rytmie meczowym to ma również spory problem z kadrą. W pierwszym meczu spotkań to właśnie Lech był lepszą drużyna i gdyby tylko Nielsen trafił swoją 100% sytuację to Kolejorz do czwartowego meczu mógłby przystępować już z myślą kogo trafią w ostatniej rundzie. Ilość sytuacji do strzelenia bramki w spotkaniu ligowym z Piastem może cieszyć i jeżeli uda się stworzyć chociaż połowę z tego to jestem pewien, że ekipa Bjelicy wygra to spotkanie. Dla mnie ten kurs jest value dlatego wchodzę dość pokaźną sumą.

Co do spotkania Arki w Danii mam mieszane uczucia. Z jednej strony nie wyobrażam sobie, aby ekipa z Gdynii awansowała dalej jednak wielokrotnie pokazywali, że są ekipą pucharową i jeżeli nie stracą szybko bramki to myślę, że powalczą. Jeżeli jednak dostaną bramkę w początkowej fazie spotkania to możemy zobaczyć pogrom. Osobiście nie ruszam tego spotkania.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Co z tego że Lech lepiej wyglądał od gospodarzy w pierwszym meczu. Jaga też nie dała pograć Gabali w Azejberdżanie i każdy wie jak się skończyło
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Co z tego że Lech lepiej wyglądał od gospodarzy w pierwszym meczu. Jaga też nie dała pograć Gabali w Azejberdżanie i każdy wie jak się skończyło
Lech to nie Jaga, Utrecht to nie Gabala. Co ma jedno do drugiego ?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Midtjylland - Arka Gdynia
Midtjylland over 6,5 rożnych 1.85 totolotek
Losy pierwszego spotkania odwracały się już w pierwszej połowie trzykrotnie, w doliczonym czasie drugiej połowy gola na wagę zwycięstwa zdobyła Arka i z dosyć skromną zaliczką jadą na rewanż do Danii.
Faworytem do awansu wciąż jednak jest Midtjylland, są zdecydowanie mocniejsi u siebie, wychodząc na prowadzenie odwracają losy awansu i jest to z pewnością czynnik który będzie miał wpływ na postawę gości po pierwszym gwizdku.
Arka nie jest doświadczona w europejskich pucharach, tak więc nie liczę że skoczą do gardeł Duńczyków mając na starcie korzystny wynik.Dzisiaj Midtjylland powinien dyktować warunki siedząc na połowie rywala, liczę jednak że Arka jakiś opór postawi i nie da się szybko ustrzelić bo wtedy taktyka może się zmienić niekorzystnie pod ten typ.W Gdyni goście nabili 5 rożnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom