>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. LE: Utrecht - Lech Poznań | Arka Gdynia - Midtjylland (27.07.2017)

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP

Utrecht - Lech Poznań
1.6 - 3.95 - 5.1

Arka Gdynia - Midtjylland
4.4 - 3.6 - 1.75


Nasze drużyny trafiły na bardzo wymagających przeciwników. Kolejorz swoją przygodę zacznie od wyjazdu, natomiast Arka podejmie ekipę z Danii. Czy faktycznie bukmacherzy mają rację i nie dają naszym ekipom szans? Pierwszą odpowiedź na to pytanie poznamy w najbliższy czwartek.
Natomiast wszystkich zapraszam do wyrażania opinii i pisania analiz na powyższe mecze.​
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Te kursy na awans to mnie zszokowały trochę,2.52 na Lecha w Fortunie.
Lech z Norwegami wprawdzie nie zachwycił,ale co można o Holendrach powiedzieć w takim razie którzy remisują na Malcie.A ich ostatni kontakt z pucharami to odpadnięcie z Luksemburczykami 4 lata temu.
Zresztą wystarczy spojrzeć na tabelę z zeszłego sezonu,jaka jest różnica między wielką trójką a resztą.A liga im rusza dopiero za 3 tygodnie.
Bać się nie ma czego to na pewno, a takie kursiwo to spore value jak dla mnie.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Po powyższej dyskusji wnioskuję, że większe poruszenie wywołuje wśród rodzimych kibiców mecz Lecha, niemniej ja skupię się na pojedynku drugiej z ekip grającej w tej rundzie i tu poszukam łatwego zarobku.
27.07.2017; 20:00
Arka Gdynia - Midtylland
Arka NIE strzeli @ 3,10 1xbet

Nie ukrywam, że polowałem na ten zakład już od momentu zeszłotygodniowego losowania par trzeciej rundy. Wówczas powiedziałem sobie, że jeśli kurs na to zdarzenie wyniesie lekko poand 2, to będzie wart gry. Tymczasem bukmacherzy sprawili mi bardzo miłą niespodziankę i w przypadku zakładu którego szanse oceniam pół na pół dali nam takie value. Warto dodać, że kurs o którym wspomniałem mamy aktualnie na ten zakład, tyle że w azjanie under 1 (zwrot w przypadku jednej bramki Arki. Tyle tytułem przydlugiego wstępu, skupmy się na czwartkowej batalii.
Paradoksalnie dla tego typu - Arka wydaje się wracać na właściwe tory. Mam wrażenie, że druzyna zżyła się z trenerem, zaczyna to funkcjonować właściwie. Szczęśliwie pokonali Legię, potem wygrali ze Śląskiem, a ostatnio zremisowali w Niecieczy z Sandecją. Ale o ile z tyłu jakoś to wygląda (jak na nasze ligowe warunki), to z przodu dalej bieda. Nie zagra Hofbauer, moim zdaniem to spora strata, bo to motor napędowy drużyny z Trójmiasta. Nie ma też Szwocha, który wrócił do Legii. Większość nawet z postronnych obserwatorów ma świadomość jak gra Arka, więc nie ma co się rozwodzić nad jej grą i formą. Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu muszą byc zawodnicy z Danii. Apropos Midtylland... Podobnie jak nasi ligowcy, rozgrywki Superligi rozpoczęły się przed tygodniem. Na inaugurację przegrali z Broendby, ale po pierwsze jest to jeszcze drużyna znacznie lepsza, a po drugie rywal Arki ma znacznie inne priorytety. I w Gdyni powinni się o tym bardzo szybko przekonać. W ogóle Midtylland to naprawdę ciekawa, a zarazem intrygująca drużyna. Polecam poczytać o systemie scoutingu tego klubu na przykład na Weszło!, moim zdaniem to przyszłościowa sprawa i będzie jeszcze głośniej o tej drużynie.
Osobiście gram brak gola Arki w dublu z czystym kontem Milanu. Mają niesamowitą drużynę, w tym sezonie podium wydaje się być minimum. Ale do tego typu zakładów przeznaczony jest inny temat. Niemniej daje to naprawdę przyzwoite AKO 5,673 w 1xbet, które ma naprawdę sporą szansę na powodzenie. Jestem również pewny, ze ten kurs do czwartku spadnie solidnie.
Może ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć skąd aż tak wysoki kurs na to stosunkowo dość prawdopodobne zdarzenie? Chętnie poznam opinie innych, bo w mojej subiektywnej ocenie to najlepszy kurs tej rundy. Jedynym argumentem wydają się być dwumecze duńczyków w dwóch poprzednich rundach, gdzie w czterech spotkaniach pokrywany był over 3.5 i BTS. Tak czy owak uważam, że Arka jest jednym ze słabszych rywali jakich spotkają na swojej drodze i nie powinni mieć wielkich problemów z zagraniem na zero z tyłu.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Po powyższej dyskusji wnioskuję, że większe poruszenie wywołuje wśród rodzimych kibiców mecz Lecha, niemniej ja skupię się na pojedynku drugiej z ekip grającej w tej rundzie i tu poszukam łatwego zarobku.
27.07.2017; 20:00
Arka Gdynia - Midtylland
Arka NIE strzeli @ 3,10 1xbet

Nie ukrywam, że polowałem na ten zakład już od momentu zeszłotygodniowego losowania par trzeciej rundy. Wówczas powiedziałem sobie, że jeśli kurs na to zdarzenie wyniesie lekko poand 2, to będzie wart gry. Tymczasem bukmacherzy sprawili mi bardzo miłą niespodziankę i w przypadku zakładu którego szanse oceniam pół na pół dali nam takie value. Warto dodać, że kurs o którym wspomniałem mamy aktualnie na ten zakład, tyle że w azjanie under 1 (zwrot w przypadku jednej bramki Arki. Tyle tytułem przydlugiego wstępu, skupmy się na czwartkowej batalii.
Paradoksalnie dla tego typu - Arka wydaje się wracać na właściwe tory. Mam wrażenie, że druzyna zżyła się z trenerem, zaczyna to funkcjonować właściwie. Szczęśliwie pokonali Legię, potem wygrali ze Śląskiem, a ostatnio zremisowali w Niecieczy z Sandecją. Ale o ile z tyłu jakoś to wygląda (jak na nasze ligowe warunki), to z przodu dalej bieda. Nie zagra Hofbauer, moim zdaniem to spora strata, bo to motor napędowy drużyny z Trójmiasta. Nie ma też Szwocha, który wrócił do Legii. Większość nawet z postronnych obserwatorów ma świadomość jak gra Arka, więc nie ma co się rozwodzić nad jej grą i formą. Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu muszą byc zawodnicy z Danii. Apropos Midtylland... Podobnie jak nasi ligowcy, rozgrywki Superligi rozpoczęły się przed tygodniem. Na inaugurację przegrali z Broendby, ale po pierwsze jest to jeszcze drużyna znacznie lepsza, a po drugie rywal Arki ma znacznie inne priorytety. I w Gdyni powinni się o tym bardzo szybko przekonać. W ogóle Midtylland to naprawdę ciekawa, a zarazem intrygująca drużyna. Polecam poczytać o systemie scoutingu tego klubu na przykład na Weszło!, moim zdaniem to przyszłościowa sprawa i będzie jeszcze głośniej o tej drużynie.
Osobiście gram brak gola Arki w dublu z czystym kontem Milanu. Mają niesamowitą drużynę, w tym sezonie podium wydaje się być minimum. Ale do tego typu zakładów przeznaczony jest inny temat. Niemniej daje to naprawdę przyzwoite AKO 5,673 w 1xbet, które ma naprawdę sporą szansę na powodzenie. Jestem również pewny, ze ten kurs do czwartku spadnie solidnie.
Może ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć skąd aż tak wysoki kurs na to stosunkowo dość prawdopodobne zdarzenie? Chętnie poznam opinie innych, bo w mojej subiektywnej ocenie to najlepszy kurs tej rundy. Jedynym argumentem wydają się być dwumecze duńczyków w dwóch poprzednich rundach, gdzie w czterech spotkaniach pokrywany był over 3.5 i BTS. Tak czy owak uważam, że Arka jest jednym ze słabszych rywali jakich spotkają na swojej drodze i nie powinni mieć wielkich problemów z zagraniem na zero z tyłu.
Żebyś się na tym value nie przejechał gdyż ta duńska ekipa wcale nie jest tak kolosalnie mocna owszem ograli rundę wcześniej Ferencvaros lecz to nie jest wyznacznik bo już w lidze przegrali z Brondby i to 4:0 na wyjeździe a z Węgrami też stracili 4 gole w dwumeczu czyli reasumując 3 mecze i 8 goli straconych!, fakt może arka nie błyszczy w napadzie ale u siebie może powalczyć i strzelić coś tak dziurawej obronie przeciwnika a znając realia jeszcze duńczycy mogą ich zlekceważyć tak jak Lech w pucharze Polski i Legia w Superpucharze.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Mega dużym osłabieniem w zespole Lecha to kontuzja Darko Jevtica. Dziś poszło info że minimum 2 miesiące przerwy. Darko był obecnie w mega gazie strzelał ważne gole chociażby ten z Haugesund z wolnego. Lech bez Jevticia już tak dobrze z przodu nie wygląda,pokazują to dotychczasowe mecze w których Jevtica zabrakło. Gajos taki kreatywny nie jest, Majewski ma 10 może zagrać ale jakoś nie przekonuję Mnie jego gra. Bardzo dużo strat w środku pola co nie powinno się mu zdarzać tak często. Niby dużo transferów w Lechu ale jakoś mizernie tak to wszystko wygląda. Bardzo ważny jest ten mecz na wyjeździe w czwartek jak udało by sie strzelić gola to szansa na przejście Holendrów zwiększy się. W Poznaniu wiadomo jak Kibole niosą swoim dopingiem zawodników więc o rewanż się nie martwię. Ogólnie to jakieś X2 do rozważenia delikatnie
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Problemem Lecha jest konflikt pomiędzy Bjelicą a częścią zespołu, który wbrew pozorom nie zgasł a jedynie został nieco stłumiony przez okazanie pełnego zaufania trenerowi przez zarząd. Trałka to jest fenomen i trzęsie kolejną szatnią, ale niestety nie jako charakterny kapitan tylko naczelny buntownik i siewnik fermentu. Ostatnio przygasły spory, ale na ile znam tego człowieka to to wszystko w nim siedzi. A że jest kilku innych niezadowolonych w kadrze to ma szanse coś zepsuć. No i prawdę mówiąc zespół monolitu nie przypomina - tu jednak trzeba dodać, że jest kilka nowych twarzy i to może potrwać zanim się zgrają. Ale sprawy pozasportowe wg mnie mogą mieć znaczenie.
Bjelica to człowiek, który pracował w różnych warunkach i wie, że wielki budżet nie jest konieczny do awansu do LM lub solidnych występów w LE. Ale konieczna jest ciężka praca i zaciśnięcie zębów a to nie wszystkim się podoba. A że człowiek ma typowo południowy charakter to i usta umie otworzyć, czasem zbyt bezpośrednio i ostro. Efekt jest jaki jest. Myślę że takie sprawy mogą mieć wpływ na grę poszczególnych zawodników i całego zespołu.
Jeszcze inna sprawa to to, że Lech ma bardzo przeciętnych piłkarzy w składzie (w odniesieniu do możliwości w pucharach) a oczekuje się od nich wielkich sukcesów. Wg mnie już odnieśli sukces bo zespół wyraźnie słabszy odprawili 7 bramkami a potem powalczyli z Norwegami mimo nieciekawej na początku sytuacji. Teraz mają bardzo solidnego rywala i jak odpadną to wstydu nie będzie. A sądzę, że mogą powalczyć. Ale powalczyć musi zespół, nie posklejany twór. Jestem ciekaw co Poznaniacy zaprezentują w Holandii
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Utrecht - Lech
Typ: BTS
Kurs: 1.85
buk: totolotek
Wynik:​


Po dotychczasowych spotkaniach ligowych trudno powiedzieć na co stać Lecha zwłaszcza bez będącego w niezłej formie Jevtica, który doznał kontuzji i niestety musi pauzować. Pomimo braku tak ważnego ogniwa myślę, że stać Lechitów na strzelenie minimum jednej bramki. Zdobycie gola na wyjeździe będzie bardzo istotne przed rewanżem, który może być kluczowy w sprawie awansu do kolejnej rundy. Lech po wzmocnieniach nie stracił dużo na swojej wartości, lecz problemem Kolejorz jest słaba skuteczność. Tutaj ciągle trzeba nad nią pracować, bowiem gdy był Kownacki z Robakiem w poprzednim sezonie to nie było z tym problemu. Utrecht nie jest jednak zespołem, z którym nie można rywalizować, a strzelona bramka byłaby z pewnością świetną zaliczką. Gospodarze nie są jakąś potęgą, której nie da się wyeliminować. Ten zespół jest znany w Europie i bardziej wartościowy od Lecha. Jednak latem odeszło aż trzech najlepszych strzelców z poprzedniego sezonu: Haller, Zivkovic i Barazite. W klubie pozostał Yassin Ayou na którego będą musieli zwrócić uwagę piłkarzy Lecha. Myślę, że o trafienie gospodarzy nie powinniśmy się martwić, bowiem obrona Lecha jest w ciągłej przebudowie, a trener Bjelica szuka najlepszego rozwiązania po stracie Bednarka. Typuje, że obydwie drużyny strzelą w tym meczu przynajmniej po jednym golu.

20:00 Arka Gdynia - FC Midtjylland
Typ: 2
Kurs: 1.85
buk: totolotek
Wynik:​


Czas na wielką przygodę Arki z eliminacjami do Ligi Europy. Ciekaw jestem tylko ile ta przygoda potrwa, bo patrząc na dzisiejszego rywala to może być ona bardzo krótka. Zacznijmy od tego, że gospodarze dość nieźle weszli w ten sezon. Arka wygrała Superpuchar Polski i odnotowała w lidze zwycięstwo oraz remis. Do klubu dołączyło kilku ciekawych zawodników min. Danch, Jurado czy Piesio. Pomimo tego ekipa gości to nie są żadne ogórki (nie obrażając tutaj żaden z klubów), tylko drużyna, która regularnie walczy z roku na rok o europejskie puchary. Duńczycy zaczynali eliminacje od pierwszej rundy gdzie rywalizowali z irlandzkim Derry City i węgierskim Ferencvarosem. Wszystkie cztery mecze Midtjylland wygrało strzelając przy tym aż 17 bramek i tracąc tylko 5. Jak widać siła ataku ekipy gości jest piorunująca i dziś również powinniśmy się spodziewać kilku bramek. Arka zapewne będzie się bronić przez cały mecz i próbować swoich sił w kontratakach. Jednak liczę na to, że goście rozbiją te szyki obronne i odniosą pewne zwycięstwo. Arka jest debiutantem w tych rozgrywkach i daleka od swojej wymarzonej formy, dlatego jedynym argumentem jakim dysponują żeby sprawić tu niespodziankę jest to, że grają u siebie i w ostatnich spotkaniach o wysoką stawkę wychodzili zwycięsko. Mowa tu finałowym spotkaniu Pucharu Polski i mecz o Superpuchar Polski. Midtjylland zaczęło sezon podobnie jak Arka, gdzie odnotowało wysoką porażkę z Brondby 0:4, ale już w drugim meczu wygrała u siebie z Sikeborgiem 2:0. Goście jednak mają za sobą więcej spotkań na tym szczeblu rozgrywek. Dodatkowo Midtjylland jest ogromnie zmotywowane aby awansować do Ligi Europy. Kurs na wygraną gości można uznać za okazje gdyż sportowo Arka nie ma dziś żadnych argumentów aby rywalizować z Duńczykami.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Utrecht - Lech typ: Utrecht @1.95 Onibet
To typ z serii &quot;valju&quot; lub &quot;promocja&quot;. Utrecht zawsze słynął z dobrej gry u siebie. Może ktoś powiedzieć, że Liga Holenderska się pogorszyła, owszem, ale wg. mnie to wyższy poziom niż nasza ekstraklasa. Ogólnie to Lech w obronie gra średnio i ja tu upatruje szans gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nozna, LE - Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Midtjylland
Typ: Midtjylland wygra obie połowy
Kurs: 4.65
Bukmacher: : iforBet
Analiza :


Z całego grona spotkań LE to wpadło mi w oko od razu. Nie chodzi tylko o występ naszej ekipy , a przede wszystkim o możliwość pogrania fajnych zakładów z dobrym kursem. Nie owijajmy w bawełnę , zwycięzca w tym pojedynku może być tylko jeden i to z kilku powodów. Arka debiutancki występ w LE zawdzięcza zdobyciu PP w ubiegłym sezonie ogrywając Lecha co już było niespodzianką. W lidze niestety musiała do ostatniej kolejki walczyć o ligowy byt , który zapewniło jej wyjazdowe zwycięstwo w Lubinie ( 3:1) w moim odczuciu mocno podejrzane z resztą. Skład jakim dysponują w tym sezonie Gdynianie nie pozwala mieć większych nadziei na cele wyższe jak utrzymanie w lidze i sądzę że skończy ten sezon ta ekipa w drugiej połówce tabeli. Generalnie musimy się zgodzić wszyscy łącznie z trzeźwo myślącymi fanami Arki że nie jest ona topowym polskim zespołem.

Po drugiej stronie ekipa będąca od lat czołową duńską drużyną , kończąca rozgrywki w ub. sezonie na 4 mijsc. , w decydującym meczu fazy PLay - Off gwarantującym występ w Kwal. LE pokonała Horsens 3:0.
To już 3 runda kwal. dla duńskiego zespołu. W pierwszej Midtjylland odprawiło dwu krotnie irlandzkie Derry City ( 6:1 dom , 4:1 wyjazd ) , w ostatniej kolejce również dwa razy ograli węgierski Ferencvaros ( 4:2 wyjazd , 3:1 dom ).
Jest to ekipa grająca na wskroś ofensywnie , strzelająca bardzo dużo bramek . W 2015 r. Duńczycy rywalizowali w fazie grupowej LE z Legią pokonując ją w domu 1:0 i przegrywając tym samym stosunkiem w Warszawie.

W obu wyjazdowych występach tej fazy elim. goście wystąpili mega ofensywnie w ustawieniu 1-4-3-3 co zaowocowało 8 bramkami jak wspomniałem wcześniej , a szczególną uwagę obrońcy Arki będą musieli zwrócić na dwóch zawodników grających w przodzie . Nigeryjczyk Paul Onuachu ustrzelił hatricka w Irlandii i jest czołowym snajperem drużyny , natomiast reprezentant Danii , Jakob Poulsen trzy krotnie trafił do siatki w wyjazdowym spotkaniu przeciw ekipie Ferencvaros .
Ten mocno ofensywny styl gry gości nie wróży niestety niczego dobrego Arce i podejrzewam że będą mieli oni mega problem z upilnowaniem opisanych wyżej snajperów.

Reasumując , uważam że zobaczymy w Gdyni kilka bramek niestety w moim odczuciu głównie za sprawą gości a z wielu betów do gry w tym spotkaniu po za tym prezentowanym wyżej na uwagę zasługują wszelkie typu over 2.5 , over 3.5 , Midtjylland 1 , Midtjylland -hc 1.0 , Midtjylland -hc 1.5 , Midtjylland over 1.5 drużyny , Midtjylland over 2.5 drużyny , Midtjylland 1/1.....
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Arka - Midtylland
Ja osobiście granie na to że Arka nie strzeli oceniam jako ekstremalnie ryzykowny pomysł. W Gdyni podniesienie jak podczas nabożeństwa w kościele... Po raz pierwszy od 36 lat Arka wraca do europejskich pucharów. Spina na mieście i spina w klubie. Krótko mówiąc wielkie święto dla miasta i regionu. Kurs ponad 3 n Arkę że nie strzeli to moim zdaniem zwykła podpucha...Z mojego doświadczenia wynika, że z rzadka takie kursy wchodzą. I jeszcze jedno..Midtylland to nie jest Broendy ani FC Kopenhaga... Po prostu Duński przeciętniak...Ktoś tu wcześniej wspomniał że niedawno dostali od Broendby 0:4...

Na swoich śmieciach nie zdziwię się,
jak Arka nawet wygra lub zremisuje...
Arka strzeli kurs 1,45 STS
Marcus Vinicius 31 minuta


Być może później coś napiszę o meczu Lecha...
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Duśnki przeciętniak?
A Arka to co?
Polski słabeusz więc i tak słabo wychodzi w tym porównaniu.
Przecież w 1 rundzie oni ograli Derry City które moim zdaniem bardzo poziom ma podobny do Arki, w 2 rundzie ograli równie łatwo i przyjemnie Ferencvaros.
Nie uważam aby te zepsoły były słabsze od Arki więc jak dla mnie &quot;2&quot; z kursem 1.77 jest bardzo zachęcająca.

kursiwo od Iforbetu
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Arka Gdynia vs Midtylland
Typ: Gospodarze over 2,5 żółtej kartki @1,95
Totolotek
Jak wszyscy wiemy dla zespołu z Gdyni jest to niemal przygoda życia. Jak wspomniał ktoś wyżej, mobilizacja, i spina na pewno dają się odczuć od kilku dni w powietrzu. Arka dała się poznać w finałach pucharów (zresztą nie tylko), z gry defensywnej, nie odstawiania nogi, i przynajmniej ja tak to odbieram, że tam gdzie brakuje umiejętności chłopaki chcą włożyć zdrowie i serce. Zakładam że dziś nastawienie będzie podobne. Domyślam się też, że w zespole znajdzie się co najmniej dwóch ananasów którzy przy groźnych atakach Duńczyków zwyczajnie się spalą, i dopuszczą faulu na kartkę. Wg mnie linia niska, kurs przyjemny. Powodzenia!
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Arka - Midtylland

Ja osobiście granie na to że Arka nie strzeli oceniam jako ekstremalnie ryzykowny pomysł.

Arka strzeli kurs 1,45
Ekstremalnie ryzykownym pomysłem tj granie tego typu po tak NISKIM kursie, jeszcze u takiego buka.

1,45?! Na Arke?
Gdyby tam grała Legia/Lech to nawet wtedy byłoby mało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom