>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. Ligi Mistrzów II runda Legia Warszawa - Mariehamn IFK (19.07.2017-20:45) - REWANŻ

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Rewanż El. Ligi Mistrzów II runda Legia Warszawa - Mariehamn IFK





kursy od: iforbet

Pierwsze spotkanie zakończyło się pewnym i łatwym zwycięstwem Legii 3:0. Rewanż to praktycznie formalność i przygotowanie się do kolejnej rundy, gdzie rywal będzie o wiele trudniejszy.
Zapraszam do dyskusji i podawania pierwszych typów.


 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dla mnie jedyny słuszny typ po rozsądnym kursie na ten mecz to under 3,5 po 1,70 w STS-ise.
A możesz to rozwinąć, czego akurat taki typ? Bo tutaj dajemy analizy do każdego typu, suche typy w innym dziale, tak gwoli przypomnienia ????
 
M 7

marbetwell

Użytkownik
W sumie to ja podbijam Typ kolegi z 1 posta under 3.5 po kursie 1.70⛔ to wysoki kurs. [nie sądziłem że Fnowie będą aż tak tragiczni, zwracam honor]
Tydzień temu śmiałem się z typów kolegi (który ma rotmistrza Pileckiego w profilu), gdzie dawał +3.5 w meczu Hibernians-Salzburg i Valetta-Utrecht.
Pamiętajmy, że w 2 powyższych, a także w meczu Legii tylko 1 drużyna powinna strzelać bramki a druga najprawdopodobniej skończy na 0 z przodu. Ciśnięcie przeciwnika nie ma najmniejszego sensu. Awans jest już zapewniony, w lidze Legia przegrała z Górnikiem, w weekend trzeba zrobić punkty w Ekstraklasie a we czwartek zagrać mecz na zadupiu świata pomiędzy górami a stepem w Astanie. Moim zdaniem Legia chce rozegrać mecz jak najmniejszym nakładem sił i spodziewam się 1-0/2-0 {coś jak w meczach kiedyś z TNS, Zrinjski, Lech-FK Sarajevo}
pozdrawiam
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Legia ma wynik z pierwszego meczu i nie spodziewam się aby chcieli tracić siły na strzelanie dużej ilości bramek. Magiera powiedział, że nie będzie ligi traktował po macoszemu ze względu na start w ELM, bo odrobienie strat tak jak w tamtym sezonie i granie o tytuł w ostatniej kolejce jest mocno ryzykowne. A porażka 3:1 z Górnikiem to nĂŻe to o co mu chodziło. Dlatego myślę, że dla Legi ważniejszy będzie mecz II kolejki ekstraklasy biorąc pod uwagę że awans praktycznie zapewnili sobie w pierwszym meczu. Poza tym to początek sezonu i ze względu na wąską kadrę w obydwu spotkaniach wystąpią podobne jedenastki. Dla mnie mecz na obronę tego co już mamy jak najmniejszym nakładem sił.
PS. Sorry za poprzedni post.
Niema problemu ;)
Zawsze możesz edytować swój post sam i poprawić go ;)
pzdr. / ibis
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Legia - Mariehamn
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.40
buk: iforbet
Wynik:​

Legia ma praktycznie zapewniony awans, pierwszy mecz w Finlandii pokazał różnicę klasy między tymi drużynami. Dzisiaj również spodziewam się kilku goli po stronie gospodarzy jak i przynajmniej jednego po stronie gości. Legia ostatnio w lidze dostała lekcje od Górnika Zabrze przegrywając 3:1. Dziś jest dobra okazja do zamazania tej porażki i małego festiwalu strzeleckiego. Gospodarze powinni wyjść w trochę odmienionym składzie niż poprzednio , a na boisku powinniśmy zobaczyć min. Chukwu, Monetę, Mączyńskiego. Na pewno nie zagra Malarza, który doznał w weekend urazu. Ten mecz jest dobrą okazją dla zmienników, którzy mają coś do udowodnienia trenerowi. Goście przyjeżdżają do Polski jako zespół, który nie wygrał żadnego z trzech ostatnich meczów. W pierwszym spotkaniu jakość piłkarska dzieląca obie drużyny była aż nadto widoczna czego się tak naprawdę nie spodziewałem. Pod względem piłkarskim Legia jest lepsza przynajmniej o klasę i dzisiaj goście nie mają za wiele tutaj do ugrania. Kurs nie zachwyca, ale do jakiegoś większego kuponu czy dubla myślę, że warto zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 61

jerrypl

Użytkownik
20:45 Legia - Mariehamn
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.40
buk: iforbet
Wynik:​

Gospodarze powinni wyjść w trochę odmienionym składzie niż poprzednio , a na boisku powinniśmy zobaczyć min. Chukwu, .
Fajnie, że usunąłeś Sadiku, ale Chukwu jest po kontuzji i w tym spotkaniu na pewno nie zagra. Warto się zapoznać z sytuacją kadrową zespołu przed wrzuceniem typu. Pozdrawiam.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Kucharczyk gol 1.95 Fortuna (niestety)
Kto jak kto ale &#39;Fatalny&#39; po kontuzji bedzie chcial sie pokazac. Jest jedynym napadziorem i ma zagrac 60-70min(Magiera mowil przed meczem) Ze swoja szybkoscia na Finow powinno wystarczyc do uklucia
__________________
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Chociaż nie oglądałem wczoraj meczu gdyż w pracy byłem to jak zobaczyłem wynik końcowy to pierwsze co mi przyszło na myśl to słowo POGROM i w dmumeczu wynik 9:zero ????
Naprawdę to tak wyglądało wczoraj?
 
M 7

marbetwell

Użytkownik
Maer;
Oglądałem cały mecz więc wyrażę swoje subiektywne zdanie. Mariehamn grało tak tragicznie, że zremisować mogliby co najwyżej z reprezentacją bezludnej wyspy. Ogólnie to niewiarygodna kopanina od początku. Guilherme strzelił gola stadiony świata z dystansu, a tak to żadna z drużyn nie wymieniała zbyt wielu podań na połowie rywala. W 2połowie Legia dłużej utrzymywała się przy piłce i wyglądało to lepiej. Bardzo dobrą zmianę dał Konrad Michalak, nieźle zagrał ostatnie 15 min Hamalainen, przyzwoicie Szymański. Natomiast bardzo słabo i chaotycznie prezentował się Moneta. Trudno coś więcej napisać, bo Legia grała spokojnie a rywal był dużo słabszy niż sądziłem. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Zgadzam się poziom meczu żaden, a postawa finów to dno. Co ten trener sobie wyobrażał mówiąc że będą walczyć. Grałem troche amatorsko, ale takiej bramki jak wczoraj ta ostatnia to nawet na A-klasowych boiskach nie widziałem. Piłka się odbiła jak od stodoły. Oni podobno majstra zdobyli dzięki obronie. o moim undrze nie ma co pisać bo i tak dobrze że sie na 6 skończyło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom