>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

El. Ligi Mistrzów II runda Mariehamn IFK - Legia Warszawa (12.07.2017 -20:00)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Aleksiej Kangaskolkka, łoł ! Sprzedany w tamtym sezonie z Heraclesa za 200 tysiecy euro w którym zagrał kilka razy w koncówce meczów. Na pewno wszyscy z was znają tego groźnego bombardiera.
Pzdr/Psycho
A jakiego znasz groźnego bombardiera grającego teraz w Legii?
W poprzednim sezonie najlepszym strzelcem został Nikolic, który odszedł w przerwie zimowej i pomimo tego nikt go nie dogonił. Nie zauważyłem w składzie Legii jakiegoś super snajpera, który by go zastąpił i gwarantował seryjne zdobywanie bramek.
Pewnie olanie Superpucharu także było zaplanowane ????
Zamiast rozpocząć sezon od zdobycia trofeum, które nie potrafili zdobyć przez 6 kolejnych sezonów ( 2 razy finał się nie odbył) to potraktowali to jak sparing? Żart jak dla mnie. Zawsze takie małe sukcesy cieszą i podnoszą morale w drużynie, przynajmniej według mnie.
Także wygrana Legii na wyjeździe w obecnym etapie ich przygotowań do sezonu będzie jak dla mnie dosyć sporym wyczynem.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Pewnie nigdy nie zrozumiesz tego że mecz nie wygrywa się tylko umiejętnościami piłkarskimi ale i podejściem do nich. Ja Finowie będą jeździć na tyłkach to mogą osiągnąć dobry wynik. Legia Mistrzostwo dostał w prezencie od Lecha, w Superpucharze z Arką pewnie przed meczem wznosili już puchar i tak samo dzisiaj myślą że jadą po swoje.
Już mi się żygać chce jak czytam takie pierdoły, Ty i arcticmonkey to chyba fani Jagiellonii albo Lecha bo jedyny argument to słaby skład Legii albo jakaś amcija Finów. No na pewno, Po co te debilne przytaczanie meczu z Arką,już się tak nie spuszczajcie,może im od razu mistrzostwo dacie? Ja pochodzę z lubelskiego i i też daleko mi do kibicowania Legii ale to co to niektórzy piszą to żenada. Jeszcze ze te posty nie są usuwane to ja nie wiem. Legia niech sobie dzisiaj nawet remisuje ale i tak sa lepsi. Drużyna której najlepszy zawodnik odchodzi do średniaka ligi austrackiej za jakieś drobne miałaby pokonać Legis haha, bitch please.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 85

aksior

Użytkownik
Ktoś zapodał typ typ pod &quot;prąd&quot; na na Finów a wszyscy lecą jak muchy do gó...rywal Legii ma roczny budżet 1,3 mln euro a piłkarze rzekomo zarabiają jak kasjerki w fińskim supermarkecie...i wy porównujecie to do drużyny która w zeszłym sezonie włączyła z prawdziwymi mocnymi rywalami i strzelała im gole? Powód bo odeszło dwóch napastników...środek niemal bez zmian! a to głównie środek wypracowuje sytuacje i najwięcej w mieczu biega! W pucharze polski przegrali bo mieli niefart!mieli mnóstwo sytuacji strzeleckich i niewiele zabrakło do włożenia piłki kilka razy do siatki...legia dzisiaj gładko to wygra i spodziewałbym się nawet 3-4 goli po ich stronie! moulin, giulerme robią różnice...Niezgoda się wkomponuje i otworzy to pokarze potencjał...wg mnie gola co najmniej strzeli niezgoda(z Arka miał ze 3 sytuacje bliskie) i Moulin!
typuje wynik legia/+2,5 gola, możne nawet 3,5 gola. jednak gram osobiście 2/+2,5 gola i do tego apoel na podbicie kursu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Mariehamn 1X @ 3,20 Fortuna ⛔

Chłopaki, po co te nerwy ? ???? Ja osobiście wchodzę w ten typ, bo to jest za gruby kurs, a doskonale wiem jaką kaszane potrafi grać Legia w tej fazie sezonu, St Patricks, Mostar...
Brak takich zawodników jak Vadis czy Radović odbije się Legii czkawką, nie teraz to w kolejnych rundach. Dzisiaj jak dla mnie męczenie buły i wynik stykowy dlatego wolę poszukać niespodzianki.
 
A 85

aksior

Użytkownik
Ktoś zapodał typ typ pod &quot;prąd&quot; na na Finów a wszyscy lecą jak muchy do gó...rywal Legii ma roczny budżet 1,3 mln euro a piłkarze rzekomo zarabiają jak kasjerki w fińskim supermarkecie...i wy porównujecie to do drużyny która w zeszłym sezonie włączyła z prawdziwymi mocnymi rywalami i strzelała im gole? Powód bo odeszło dwóch napastników...środek niemal bez zmian! a to głównie środek wypracowuje sytuacje i najwięcej w mieczu biega! W pucharze polski przegrali bo mieli niefart!mieli mnóstwo sytuacji strzeleckich i niewiele zabrakło do włożenia piłki kilka razy do siatki...legia dzisiaj gładko to wygra i spodziewałbym się nawet 3-4 goli po ich stronie! moulin, giulerme robią różnice...Niezgoda się wkomponuje i otworzy to pokarze potencjał...wg mnie gola co najmniej strzeli niezgoda(z Arka miał ze 3 sytuacje bliskie) i Moulin!
typuje wynik legia/+2,5 gola, możne nawet 3,5 gola. jednak gram osobiście 2/+2,5 gola i do tego apoel na podbicie kursu
No i gładziutko siadło szkoda że kurs spadł, bo online jak typowałem było 2,40 a w punkcie sts już tylko 2.05 do tego apoel i zylina over 1,5 w meczu
sts:311931700140667602-9610
Spodziewałem się po Legii większej skuteczności przy stanie 0:3 i czerwonej kartce stworzyli sobie z 4-5 dogodnych sytuacji i wszystko ponad poprzeczkę...trochę więcej oczekuje się od lidera ekstraklasy 40 mln kraju..Zobaczymy co teraz ugrają w 3 rundzie ????
✅:]
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Jak patrze na Typy Dnia i ludzi grających na zespół ze Skandynawii a ich jedynym tłumaczeniem czemu ma Legia nie wygrać to ich słaby skład to mi ręce opadają. Dlaczego każdy z was ekscytuje się tylko słabą kadrą Legii a nie patrzy na skład Mariana ? Nie oszukujmy się ale napiszcie ilu zawodników Mariehamn zmieściłoby się w składzie Legii a ilu graczy Legii w składzie Suomi ? Obowiązkiem Legii jest to wygrać bo to będzie kompromitacja. Tak przy okazji jestem z Łodzi więc żaden kibic Legii ale musiałem zareagować bo niektórych analiz nie da się czytać..a wystarczy po prostu sprawdzić dokładnie kto gra w Mariehamn. Na koniec garść info zapożyczonych z jakiegoś innego sportowego portalu:


&quot;W poprzednim sezonie najlepszym strzelcem zespołu był pochodzący z Jamajki Dever Orgill, który w całym sezonie strzelił 12 goli i zanotował osiem asyst, odszedł jednak do austriackiego Wolfsberger. W obecnych rozgrywkach najlepszy jest Aleksei Kangaskolkka, który strzelił dziewięć goli.
Po za fińskim napastnikiem najbardziej rozpoznawalnymi graczami Mariehamn są kapitan Jan Lysski i Brian Span. W żadnym wypadku nie są oni jednak tak znani jak najdroższy w historii gracz Mariehamn Petteri Forsell, który w 2012 roku został sprzedany za rekordową kwotę 500 tysięcy euro&quot;

Aleksiej Kangaskolkka, łoł ! Sprzedany z Heraclesa za 200 tysiecy euro w którym zagrał kilka razy w koncówce meczów. Na pewno wszyscy z was znają tego groźnego bombardiera.

Tyle..

Pzdr/Psycho
Ogarnijcie się na przyszłość i przed pisaniem analiz dokładniej sprawdzajcie składy drużyn i jaką klasę prezentują poszczególni zawodnicy. Już nie będę się wyżywał na psychol32 (a Ty tak a propos zrozumiałeś już że mecze wygrywa się jednak w dużym stopniu właśnie umiejętnościami piłkarskimi ? :grin ???? i innych userach. Proszę na przyszłość o trochę wstrzemięźliwości bo każdy widział co reprezentowali dzisiaj piłkarze z Finlandii. Poziom 2 ligi irlandzkiej. Abstrahując BTS który podawałem w dziale Irlandii w Dundalk wszedł na miękko :grin:.

Pzdr/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom