>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

El. Ligi Mistrzów III runda Astana - Legia Warszawa (26.07.2017 -16:00)

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
El. Ligi Mistrzów III runda Astana - Legia Warszawa​



Astana - Legia Warszawa
2.65 - 3.00 - 2.74​


Stołeczni II rundę przeszli jak burza i już w środę zmierzą się z drużyną z Kazachstanu, którzy pierwszy mecz wygrali 1:0, a rewanż zakończył się remisem 1:1.
Jestem ciekaw, jak widzicie ten pojedynek?

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ
 
kamasutra10 556,8K

kamasutra10

Typer
Astana - Legia 1 @ 2.45


Pora zastanowić się nad zagraniem tego beta póki kurs na gospodarzy w miarę dobry. Szansę na awans w tej parze stawiam 50/50 wbrew temu co proponują bukmacherzy np. 2.26 - 1.55 ( Fortuna ) lub 1.65 - 2.05 ( Iforbet)... Astana aby mysleć o awansie musi domowe spotkanie wygrać , gdyż tylko wtedy ma szanse jechać z nadziejami do Warszawy i sądzę że piłkarze dobrze o tym wiedzą dołożą więc wszelkich starań by tego dokonać. W poprzedniej rundzie Astana nieoczekiwanie męczyła sie z łotewskim Spartakasem wygrywając na wyjeździe 1:0 i remisując w domu 1:1 do końca drżąc o wynik.
Zupełnie inna sytuacja po stronie Legii która zaaplikowała fińskiemu Marienhamn łącznie 9 goli ( 3:0; 6:0) ale powiedzmy szczerze rywal to totalni kelnerzy jak się okazało , nie bardzo potrafiący grać w piłkę i nie wiem jakim cudem ograli w ub. sezonie HJK w walce o koronę. Jeśli dołożymy do tego nie najlepsze występy Legii w lidze ( 1:3 w Zabrzu i 1:1 w Warszawie z Koroną ) aktualna dyspozycja Warszawiaków daje wiele do myślenia. Mecz w Astanie będzie prawdziwym testem wartości tego zespołu . Na dodatek przyjdzie im grać bez Jodłowca i Radovica , brak tego zwłaszcza tego ostatniego może być mocno odczuwalny.
Jak napisałem na wstępie uważam tę parę za mocno wyrównaną i sądzę że obydwie ekipy wygrają swoje mecze będąc gospodarzem natomiast o awansie zadecyduje lepszy bilans goli zdobytych na wyjeździe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Również uważam, że Legia wpadła na najgorszego możliwego przeciwnika. W Kazachstanie gra się strasznie ciężko czego doświadczyła chociażby reprezentacja Polski. Podczas spotkania zapowiadane są 33 stopnie oraz wilgotność powietrza na poziomie 30%. Dla Legionistów, którzy dopiero wchodzą w sezon ten mecz może być bardzo ciężki. Jeżeli chodzi o granie 1x2 to nie ruszam, gdyż kursy są moim zdaniem wystawione poprawnie. Legia jeżeli wywiezie stąd jakiś bramkowy remis lub wygra to zapewne awansuję ale o taki wynik będzie mega ciężko. Ja tutaj będę szukał kartek jak moje buki wystawią kursy na te zdarzenia i doczytam więcej o arbitrze tego spotkania. Nie mniej jednak 3.5 biorę w ciemno, a nad wyższą linią zastanowię się jutro i dopiszę wtedy parę słów. Jeżeli ktoś znajdzie szybciej linię na kartki to niech da mi info na PW, a będę ogromnie wdzięczny.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Nie przesadzajmy. Nawet łotewski Spartaks sprawił im spore problemy i to w Astanie, bo u siebie mistrz Łotwy zdecydował, że będzie grał bardzo defensywnie. Na wyjeździe już musiał zaatakować i jak się okazało - mistrz Kazachstanu miał problemy. Skończyło się na 1-1, ale jakaś przypadkowa bramka na 1-2 i mieliby niezłą siarę. Generalnie personalnie tam nie ma wielkich nazwisk, a w &#39;11&#39; meczowej 4 Kazachów, Węgier, dwóch Bośniaków, dwóch Białorusinów i chyba największe zagrożenie przez czarnoskórych Twumasi i Kabananga. Ławka to już sami Kazachowie i nie przesadzajmy, że to jakiś ciężki rywal na chwilę obecną. Kursy na awans do wzięcia na lekko. Nawet w Astanie nie powinno być aż tak ciężko. Jedynie pogoda może uprzykrzyć życie, ale jak zagrają z głową z kontry to ugrają dobry wynik.
Nie sądzę, by przytaczanie wyników ligowych to dobry pomysł. Oczywiście wynik z mistrzem Finlandii też nie warto brać na serio. Ale Legia ma zawodników, którzy są szybcy jak Nagy, Kucharczyk, Sadiku też potrafi grać nieźle na granicy spalonego. Może Legia nie ma pełnego składu na LM, ale tę rundę powinni przejść dość łatwo. W ogóle w czasie meczu ma być 28-30 stopni i wiatr ok 20km/h, więc nie przesadzajmy.
 
kamasutra10 556,8K

kamasutra10

Typer
Nie przesadzajmy. Nawet łotewski Spartaks sprawił im spore problemy i to w Astanie, bo u siebie mistrz Łotwy zdecydował, że będzie grał bardzo defensywnie. Na wyjeździe już musiał zaatakować i jak się okazało - mistrz Kazachstanu miał problemy. Skończyło się na 1-1, ale jakaś przypadkowa bramka na 1-2 i mieliby niezłą siarę. Generalnie personalnie tam nie ma wielkich nazwisk, a w &#39;11&#39; meczowej 4 Kazachów, Węgier, dwóch Bośniaków, dwóch Białorusinów i chyba największe zagrożenie przez czarnoskórych Twumasi i Kabananga. Ławka to już sami Kazachowie i nie przesadzajmy, że to jakiś ciężki rywal na chwilę obecną. Kursy na awans do wzięcia na lekko. Nawet w Astanie nie powinno być aż tak ciężko. Jedynie pogoda może uprzykrzyć życie, ale jak zagrają z głową z kontry to ugrają dobry wynik.
Nie sądzę, by przytaczanie wyników ligowych to dobry pomysł. Oczywiście wynik z mistrzem Finlandii też nie warto brać na serio. Ale Legia ma zawodników, którzy są szybcy jak Nagy, Kucharczyk, Sadiku też potrafi grać nieźle na granicy spalonego. Może Legia nie ma pełnego składu na LM, ale tę rundę powinni przejść dość łatwo. W ogóle w czasie meczu ma być 28-30 stopni i wiatr ok 20km/h, więc nie przesadzajmy.
Tu nie chodzi o panikę a realia..., w Legi też nie ma &quot; wielkich nazwisk&quot;.., a co do ligi..., przecież widać co Legia gra na podstawie jej występów w lidze właśnie.... Generalnie przestrzegałbym przed Astaną..W domu jest faworytem do wygranej , tak samo jak Legia w Warszawie......Jesli idzie o awans , zadecydują detale w postaci goli / gola na wyjeździe.????
 
M 7

marbetwell

Użytkownik
Również uważam, że Legia wpadła na najgorszego możliwego przeciwnika. W Kazachstanie gra się strasznie ciężko czego doświadczyła chociażby reprezentacja Polski. Podczas spotkania zapowiadane są 33 stopnie oraz wilgotność powietrza na poziomie 30%.
Czyli żadna wilgotność a warunki lepsze niż 25 stopni i 90% wilgotności.
Ja gram under 2.5
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wydaje Mi się, że większości z grających siedzi w głowach mecz reprezentacji ;). Jedyna jak do tej pory strata punktów 2:2, dlatego też mowa tutaj o ciężkiej przeprawie.

Ja osobiście dodałem do kuponu Over 1.5 @ 1.45 LVBET, widziałem urywki pierwszego spotkania Astany z Łotyszami, męczyli się, nie mieli zbytnio pomysłu, Legia nie jest na straconej pozycji, moim zdaniem oczywiście to Astana zaatakuje, ale Legia spokojnie jest w stanie strzelić bramkę. Generalnie jestem za tym co pisze Vidal, bez paniki, to jest 3 runda, panikować można w 4-tej, ale teraz? Ta drużyna grała w LM, grała z Realem, ja wiem, że odeszło kilku graczy i forma nie ta, ale jednak doświadczenie z poprzedniego sezonu można wykorzystać.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Astana - Legia
Legia 3.4 fortuna
Legia x2 @ 1.64 ( dla mnie mega bezpiecznie ) fortuna
Legia awans 1.52 fortuna
Kazachowie od naszej Legiuni , która zrobiła nam niezłe show w poprzedniej fazie grupowej LM są wg. mnie o klase gorsi .
Dla mnie moze być i 45 stopni ciepła z gradem , warunki dla obu zespołow bedą takie same .
Dla tych niewiedzacych w podstawowym składzie w ostatnim meczu z łotyszami zagrało tylko 4-ech kazachów .
Pomimo , że Astana miała łatwiejszego rywala od Legii to się chłopaki troche namęczyli . Bo wynik 1:1 u siebie i zwyciestwo 1:0 na Łotwie daje do myslenia , ze przeciwnik jak najbardziej do pchniecia i to na wyjezdzie w pierwszym meczu .
Legia jak wiadomo dwumecz bez historii 9:0 .
Niech niektórych nie myli forma Legii w ekstraklasie bo , złe poczatki sezonu są już od dawna .
Wg. mnie warto wchodzić w Legie , w overy w tym meczu sie nie bawie , zaryzykowałbym skromne 0:1 być moze 0:2 gdzieś w końcówce .
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Astana - Legia
Legia 3.4 fortuna
Legia x2 @ 1.64 ( dla mnie mega bezpiecznie ) fortuna
Legia awans 1.52 fortuna

Kazachowie od naszej Legiuni , która zrobiła nam niezłe show w poprzedniej fazie grupowej LM są wg. mnie o klase lepsi od rywala .
Dla mnie moze być i 45 stopni ciepła z gradem , warunki dla obu zespołow bedą takie same .
Dla tych niewiedzacych w podstawowym składzie w ostatnim meczu z łotyszami zagrało tylko 4-ech kazachów .
Pomimo , że Astana miała łatwiejszego rywala od Legii to się chłopaki troche namęczyli . Bo wynik 1:1 u siebie i zwyciestwo 1:0 na Łotwie daje do myslenia , ze przeciwnik jak najbardziej do pchniecia i to na wyjezdzie w pierwszym meczu .
Legia jak wiadomo dwumecz bez historii 9:0 .
Niech niektórych nie myli forma Legii w ekstraklasie bo , złe poczatki sezonu są już od dawna .
Wg. mnie warto wchodzić w Legie , w overy w tym meczu sie nie bawie , zaryzykowałbym skromne 0:1 być moze 0:2 gdzieś w końcówce .
Piszesz że kazachowie sa klase lepsi, po czym stawiasz na Legie, troche to nie logiczne, typu nie neguję, ale analiza trochę dziwna...
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Piszesz że kazachowie sa klase lepsi, po czym stawiasz na Legie, troche to nie logiczne, typu nie neguję, ale analiza trochę dziwna...
Źle to zinterpretowałeś. Chodziło mu o to, że klasę lepsi od poprzedniego rywala Legii.
 
G 0

gang-rympalka

Użytkownik
Oto panowie nie potraficie wyciągać wniosków. Jakie sens ma przy typowaniu meczu Astana-Legia kierowanie sie tym jak Legia gra w lidze. Przeciez rok nie minął a wy juz nie pamietacie jaka była histeria w zeszłym. Oto Legia przegrywała w lidze z takimi tuzami jak Łęczna czy Arka u siebie,po czym na forum jeden wielki jazgot jaka to ta legia słaba ,jak to ją Dundalk czy inny Trencin zjedzie,jaki to hasi słaby...jak sie skonczyło wszyscy wiemyLegia była obstawiana ze wygrywa w lidze pdały kupony,no tobyła obstawiana ze przegra w el LM tez padały kupnoy.... minął rok a wyrobicie dokładnie to samo
a ja wam mówie przeciw legii sie nie gra...boto najfartowniejszy klub swiata
Kierujecie sie tym jak wizualnie wygladała gra danej drużyny w pooprzednim meczu. i co Lechia 1 mecz w lidze b.dobrz a Cracovia słabiutko...no to kazdy kase na lechie,kupony padły.Piast z Cracovia 1 mecz super drugi z Pogonią grany na 1...Pogoń porażka z Wisła dom kazdy przeciw pogoni, Płock 1 mecz fatalny wszyscy na Lecha...kupony padłyWisły nikt nie grał bo derby . Jaga fatalnie odpadła w pe a Górnik pierwszy mecz pięknie i co....?oczywisćie 1 i to w jakich diabelskich okolicznościach...
I mozna by tak wymieniac a wy dzis swoje ,zadnych wniosków...nie wiem jaki tu bedzie wynik ale wiem ze odwrotny niz wiekszosc mysli a juz bankowo legiusia z fartem....
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Astana - Legia
Astana DNB @ 1.62
poniżej 2.5 gola 1.57
buk: bah
Wynik:​

Na temat tego spotkania zostało już napisane bardzo dużo. Legia w poprzedniej rundzie rozgromiła w dwumecz IFK Mariehamn aż 9-0, ale prawda jest taka, że fiński klub był po prostu słaby. Tamten mecz pokazał, że to Finowie są w beznadziejnej formie i tracą bardzo dużo do polskiego klubu. Mecze ligowe Legii zweryfikowały w jakiej formie są wojskowi. Przegrana z Górnikiem i remis z Koroną nie stawia ich dziś w komfortowej sytuacji. Co prawda do składu wrócił Kucharczyk, który wraca do swojej dobrej dyspozycji, ale to za mało żeby jeden zawodnik wygrał z Kazachami. Astana to prawdziwa twierdza nie do zdobycie. W tym sezonie Kazachowie u siebie nie przegrali żadnego meczu. Co więcej Astana tylko raz straciła punkty remisując z Irtyszem Pawłodar. Ten zespół jest w bardzo dobrej dyspozycji, a na dodatek grają cały czas w swoich trudnych warunkach atmosferycznych. Na pewno piłkarzom Legii będzie się bardzo ciężko grało w piekielnych kazachskich upałach. Na dodatek mecz będzie rozgrywane na sztucznej nawierzchni co jest kolejnym dyskomfortem piłkarzy oości. Zespół gospodarzy jest tu bez względnym faworytem tego dwumeczu, w lidze zajmują 1. miejsce w tabeli i spokojnie mogą podejść do tego dwumeczu. Gospodarze mają ograny skład są w trakcie sezonu, wszystko przemawia za klubem z Astany. Legia może skupić się tutaj na defensywie i szukaniu goli z kontrataku. Jednak nie spodziewam się szalonego tempa w tych upałach, dlatego też gram poniżej 2.5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 29

przem_l

Użytkownik
Ja dzisiaj lece under 1,5 @ 2,87
Uważam ze Legia bedzie ostrożna w tym meczu bo nawierzchnia sztuczna, temperatura powyzej 30 stopni, dlatego uważam ze Legia bedzie chciała zabezpieczyć tyły i wywieźć remis. Wiem że lepiej dla Legii jest bramkowy remis, ale uważam ze 0-0 też nie bedzie źle. Co do Astany na pewno bedzie chciała wykorzystać atut własnego boiska, ale uważam i mam nadzieje że Legia uważnie zagra w obronie. Będzie to klucz do ewentualnego wygrania mojego typu. Nie sądze aby Legia rzuciła się z ostrymi atakami na Astane było by to chyba nierozważne.
Na pewno bezpieczniej było by zagrać na under 2,5, ale ja gram za mniejsza kase i dlatego zalezy mi na wyższym kursie.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Astana - Legia
Dw: 0:0
7.5
Ladbrokes

Legia będzie chciała wywieźć korzystny wynik a Astana nie stracić gola. Bukmacherzy nikogo tutaj nie faworyzują więc nie wiedziałem co postawić, widzę ze powyżej typujecie na małą ilość goli. Zgadzam się z tym, Legia w ofensywie gra mizernie,nowi zawodnicy tak szybko nie będą błyszczeć. Kazachowie powinni skupić się głównie na defensywie,bezbramkowy remis jest niekorzystny dla Legii bo jak w Warszawie stracą gola to będą musieli dwa strzelić. To dzisiaj będą szachy i mizerna gra,dwie drużyny na podobnym poziomie dlatego przewiduje brak goli.
 
R 0

remisy

Użytkownik
Hm... Astana w obu meczach ze Spartaks JĹŤrmala miała przewagę (1. mecz: posiadanie piłki 63-37, strzały 11-0 w strzałach celnych na bramkę i 2. mecz: 61-38, 7-4). Męczenia tu nie dostrzegam. Rok temu pierwszy mecz z Celtikiem też z przewagą (7-0 w strzałach). Pewnie Legia ma tych piłkarzy lepszych, ale czy lepszych od Celticu ? Myślę, że obie drużyny strzelą jest tutaj opcją właściwą.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Mecz zostanie rozegrany chyba o godz. 20:00 czasu lokalnego.
W tej chwili jest tam jakieś 32 stopnie a odczuwalna 35 stopni.
Kazachowie są w sezonie (wiosna-jesień)
Legia wejdzie w sezon chyba za miesiąc, gdy będzie już 10 ptk. straty do Wisły.
Ekipa z Warszawy na plus mają tylko dwumecz z Finami, gdzie lekko znęcali się nad rywalem.
@2,45 w STS&#39;ie na ekipę, która remisowała u siebie z Benfiką i Atletico to PROMO
Wielu zawodników z tamtych meczów gra dzisiaj.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja osobiście decyduje się szukać szczęścia w graniu value : Legia win @2.5~
Moje powody:
1. Występy Wojskowych w lidze ja osobiście interpretuje tak, że póki co jest to sprawa drugorzędna, natomiast pokazują, że mimo tego, że odpuszczają to bramka póki co w każdym spotkaniu jest i dla mnie to się liczy, że mimo niekorzystnej sytuacji na boisku, potrafią się spiąć i uderzyć bramkę.
2. Legia przeszła trochę przebudowę składu, ale dzięki sprowadzeniu Sadiku Magiera może sobie pozwolić przy rotacji Sadiku z Kucharczykiem tak naprawdę mieć przez 90 minut na boisku szybkiego zawodnika w ataku, który przy dobrej prostopadłej piłce jest w stanie wyjść na 1 n 1 i zmienić wynik, co może być kluczowe, bo ekipy typu Astana raczej nie są niesamowite fizycznie i w końcowych fazach spotkań opadają i próbują dotrzymać do końca.
3. Jeśli ktoś w Ekstraklasie dobrze operuje kontrami to bez wątpienia Legia i na takie nie oszukujmy się &#39;cienkie&#39; ekipy, jeśli brać pod uwagę techniczne możliwości, tego typu rozwiązania mogą okazać się kluczowe, bo oni są przyzwyczajeni, że u siebie atakują do gola i się bronią, ale jeśli Legia zdobyła bramkę do 25-35 minuty to tak naprawdę to jest już koniec gospodarzy.
4. Nawierzchnia sztuczna na ogół sprzyja graniu na długie piłki, bo piłka gasi się bardziej niż na prawdziwej trawie, więc zawodnik ma większe szansę dobiec i opanować, a przy pojedynkach 1 na 1 to zawodnicy Legii mają więcej do zaoferowania.
5. Ja osobiście wierzę, że co najmniej 4-5 zawodników Legii jest w stanie przymierzyć ładnie z dystansu, co owocowało golami m.in. z Realem, a bramkarz tutaj nie będzie na tym poziomie, więc chociażby Moulin strzelając precyzyjnie z 22-27m jest w stanie zmienić wynik.

Oczywiście wszystko pokaże sytuacja na boisku, ale jak Legia ma na celu powtórzyć awans, to nie może &#39;&#39;osrać zbroi&#39;&#39; przed drużyną z Kazachstanu.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Mecz zostanie rozegrany chyba o godz. 20:00 czasu lokalnego.
W tej chwili jest tam jakieś 32 stopnie a odczuwalna 35 stopni.
Kazachowie są w sezonie (wiosna-jesień)
Legia wejdzie w sezon chyba za miesiąc, gdy będzie już 10 ptk. straty do Wisły.
Ekipa Warszawy na plus mają tylko dwumecz z Finami, gdzie lekko znęcali się nad rywalem.
@2,45 w STS&#39;ie na ekipę, która remisowała u siebie z Benfiką i Atletico to PROMO
Wielu zawodników z tamtych meczów gra dzisiaj.
Ehh aż sprawdziłem. W porównaniu do meczów z Atletico ( 2 lata temu) dzisiaj w 1 składzie 3!!! zawodników jest tych samych. Plus bramkarz, który grał z Atletico dzisiaj przeciwko Legii siedzi na ławce. Więc o czym Ty piszesz? Skoro z Benfica i Atletico zremisowali 2 lata temu to takim tokiem myślenia można przywołać z zeszłego roku mecze Legii z Realem i Sportingiem. Nie twierdzę że Legia tego nie przegra ale wprowadzasz ludzi w błąd. Kadra mocno się zmieniła przez 2 lata
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Ehh aż sprawdziłem. W porównaniu do meczów z Atletico ( 2 lata temu) dzisiaj w 1 składzie 3!!! zawodników jest tych samych. Plus bramkarz, który grał z Atletico dzisiaj przeciwko Legii siedzi na ławce. Więc o czym Ty piszesz? Skoro z Benfica i Atletico zremisowali 2 lata temu to takim tokiem myślenia można przywołać z zeszłego roku mecze Legii z Realem i Sportingiem. Nie twierdzę że Legia tego nie przegra ale wprowadzasz ludzi w błąd. Kadra mocno się zmieniła przez 2 lata
Może przesadziłem ze stwierdzeniem &quot;wielu&quot;, ale bramkarz, który zatrzymał Atletico siedzi na ławce, a to znaczy między słupkami stoi jeszcze lepszy. Połowa meczu za na nami, a Legioniści przyjmują kolejne siatki od Kaganangi, a Mayevski kiwa Moulina i strzela gola. Ligę bierze Wisła, więc zostaje PP.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom