>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. Ligi Mistrzów III runda Astana - Legia Warszawa (26.07.2017 -16:00)

Status
Zamknięty.
J 0

jarkota

Użytkownik
Może przesadziłem ze stwierdzeniem &quot;wielu&quot;, ale bramkarz, który zatrzymał Atletico siedzi na ławce, a to znaczy między słupkami stoi jeszcze lepszy. Połowa meczu za na nami, a Legioniści przyjmują kolejne siatki od Kaganangi, a Mayevski kiwa Moulina i strzela gola. Ligę bierze Wisła, więc zostaje PP.
Nie rozumiem w ogole takiego rozumowania, to ze gościu 2 lata temu zatrzymal Atletico to od razu znaczy ze teraz skoro siedzi na lawce to pierwszy bramkarz jest lepszy niz on wtedy w meczu z Atletico, skad takie wgl porównanie? W takim razie ilu jest takich piłkarzy? Moze po prostu na ten moment jest slaby jak nie wiem co i ten pierwszy po prostu aktualnie jest lepszym bramkarzem, co w cale nie oznacza ze noe broni lepiej niz aktualny rezerwowy dwa lata temu w meczu z atletico ;)
 
abernardo 15

abernardo

Użytkownik
Astana - Legia 1 @ 2.45



Pora zastanowić się nad zagraniem tego beta póki kurs na gospodarzy w miarę dobry. Szansę na awans w tej parze stawiam 50/50 wbrew temu co proponują bukmacherzy np. 2.26 - 1.55 ( Fortuna ) lub 1.65 - 2.05 ( Iforbet)... Astana aby mysleć o awansie musi domowe spotkanie wygrać , gdyż tylko wtedy ma szanse jechać z nadziejami do Warszawy i sądzę że piłkarze dobrze o tym wiedzą dołożą więc wszelkich starań by tego dokonać. W poprzedniej rundzie Astana nieoczekiwanie męczyła sie z łotewskim Spartakasem wygrywając na wyjeździe 1:0 i remisując w domu 1:1 do końca drżąc o wynik.

Zupełnie inna sytuacja po stronie Legii która zaaplikowała fińskiemu Marienhamn łącznie 9 goli ( 3:0; 6:0) ale powiedzmy szczerze rywal to totalni kelnerzy jak się okazało , nie bardzo potrafiący grać w piłkę i nie wiem jakim cudem ograli w ub. sezonie HJK w walce o koronę. Jeśli dołożymy do tego nie najlepsze występy Legii w lidze ( 1:3 w Zabrzu i 1:1 w Warszawie z Koroną ) aktualna dyspozycja Warszawiaków daje wiele do myślenia. Mecz w Astanie będzie prawdziwym testem wartości tego zespołu . Na dodatek przyjdzie im grać bez Jodłowca i Radovica , brak tego zwłaszcza tego ostatniego może być mocno odczuwalny.

Jak napisałem na wstępie uważam tę parę za mocno wyrównaną i sądzę że obydwie ekipy wygrają swoje mecze będąc gospodarzem natomiast o awansie zadecyduje lepszy bilans goli zdobytych na wyjeździe.
brawo,kto oglondac Legia-Korona napewno dzis nie tipowac na Legia,Magiera nai slabi treiner ostatni 20 lata kto prowaze Legia,on cie boie zagrac otwarti match u cebie ze Korona kto budowali skad ze 15 dni,dzis zostawic Sadiku na lawka bo mialo kupa majtek,pamietacie kto Magiera prawie przegral mistrz bo pilnowac wynnik 0-0 u Jaga i u cebie ze Lechia Gdansk,taki treineri czeba dawac kupa i dupa i do widzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom