>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje do imprez mistrzowskich 2016

Status
Zamknięty.
N 22

nika8332

Użytkownik
06.11.2016 g. 20.00 Bosnia iHeregowina-Austria typ over 51.5 1.85 unibet stake 4
Prawda jest taka ze spotykaja sie dwie druzyny ktore powalcza o 2 miejscie , Finowie w ostatecznym rozrahunku sie pogubia ,historia spotkan pokazuje ze strzela potrafia i dzis nie licze na duza defensywe, mimo ze na zdrowy rozum goscie tak powinni poczac .
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
13:00 Szwajcaria K - Kosowo K - imho linia +12.5 na Kosowo zdecydowanie za wysoka Szwajcaria jest faworytem tego spotkania (nie są jakimiś potentatem w ręcznej) ale nie na 13 bramek przewagi (biorę pod uwagę to że to 3 dniowy turniej i trzeba oszczędzać siły) Jednak na chwilę obecną nie ruszam tego poczekam na live
15:00 Białoruś K - Turcja K - ciężki typ widzę że handi rośnie i w tej chwili na poziomie 7.5 wczoraj były na 6.5 Białoruś na papierze zdecydowany faworyt ale to ruszę na live.
19:00 Austria K - Islandia K - zdecydowanie najtrudniejszy mecz tej rundy. -0.5 na Austriaczki kuszące i to chyba zagram
21:00 Macedonia K - Wyspy Owcze K - dwa totalne ogórki chociaż Macedonia jest ustawiana w roli faworyta. Dla mnie no bet tylko live.
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Szkoda że mało ludzi tu się udziela
Babeczki eliminacje ręczna:
Islandia - Wyspy Owcze -5.5 handi Islandia @1.38 czekamy na wynik
Austria - Macedonia -2.5 handi Austria @1.33 masełko 27:18
Białoruś - Szwajcaria +10.5 handi [email protected] siedzi 35:27
Na jutro buki powariowały
Szwajcaria - Turcja handi -1.5 [email protected]! ba handi Zegarki [email protected] dla mnie to promocja dnia biorę to grubo.
W drugim meczu jeszcze większe wariactwo
linia na poziomie +17.5 na [email protected] ba można zagrać handi [email protected]!!!
gdzie Białoruś musi tylko wygrać żeby wygrać eliminacje.
Bardzo żałuję że tylko część tych spotkań można było grać live.
Ale jutro startują ME i mam nadzieje że żniwa.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Z grup czterozespołowych awansują po dwie drużyny więc Białoruś na już pewny awans. Będą chciały to i wygrają 20-30 bramkami bo Kosowo prezentuje taki poziom jak Trofimov wczoraj w skokach.
Szwajcaria - Turcja to mecz o awans. Dlaczego faworyzujesz Helwetki które od lat stoją niżej w rankingu niż Turczynki?
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Z tego co widzę to z grupy wychodzi tylko jedna drużyna, szkoda Szwajcarki zawiodły na całej linii i umoczyły. Mówi się trudno
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Z grup cztero zespołowych wychodzą dwie drużyny. Jeżeli interesujesz się handballem to takich informacji trzeba zasięgać z oficjalnych stron federacji czy też organizatorów zawodów a nie stron z wynikami typu flashscore.
Początkowo również chciałem wejść w Szwajcarię ale jak przeanalizowałem wyniki jakie oba kraje osiągały w różnego rodzaju eliminacjach na przestrzeni ostatnich lat to odpuściłem ten mecz całkowicie. Do tego Turcja zawsze była losowana do grup eliminacyjnych z wyższego koszyka
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
W takim wypadku trzeba dzisiaj zwrócić uwagę na wieczorne spotkania.
Austrii i Islandii z Macedonią i Owczarzami.
Handi +20.5 na Kosowo udało się trafić. Pierwszy mecz ME kobiet startuje właśnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom