>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2016 - 12-14.06.2015

saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Armenia – Portugalia under 3 + Gibraltar – Niemcy BTS: NIE @1.69 Marathon
Armenia zagra z Portugalią u siebie. W poprzednim spotkaniu padł zaledwie 1 gol dla Portugalczyków. Generalnie Portugalia mało strzela i jeszcze mniej traci. Ich mecze to głównie undery. Armenia, mimo że głównie przegrywa, też nie traci zbyt wiele bramek. Faktem jest, że goście nie mają tak dobrej ofensywy jak jeszcze jakiś czas temu. Armeńczycy będą się bronić. Spodziewam się pierwszej połowy bez bramek, może góra z jedną. W całym meczu, jeśli padną 3 bramki, to byłby to bardzo wysoki wynik, jak na ostatnie mecze Portugalii.
Co do drugiego meczu – Niemcy wiadomo – solidna defensywka. Gibraltar praktycznie nie ma argumentów z przodu. Fakty dla tej kadry są takie, że praktycznie nie mają solidnych graczy na arenie światowej. Nie potrafili zdobywać bramek we wcześniejszych meczach, więc tym ciężej byłoby im zdobyć je z mistrzami świata. Niemcy wygrają, sprawą otwartą jest tutaj natomiast, jaką ilością bramek tego dokonają. Bramki nie powinni stracić, na to nie powinni sobie pozwolić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Taka mała uwaga do meczu Wyspy Owcze - Grecja...w trakcie meczu ma byc tylko 4 stopnie naplusie...dla Greków to bedzie szok
No już nie rób z tych Greków nie wiadomo kogo. Piłkarze grający tam grają w różnych klubach i są przyzwyczajeni do różnych warunków atmosferycznych. Zimą to i bywa czasami -10 i się gra np na wyjeździe. Szok to by był jak by było -14, a nie plus 4.
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Gibraltar - Niemcy
over 10,5 rożnego + over 2,5 gola + no bts = @2.35, bet365 ⛔ (8 rożnych, 0-7)
Na dziś wybrałem sobie taki dubelek, który moim zdaniem powinien spokojnie wejść. W pierwszym meczu 4-0 i 22 rożnych. Dzisiaj Niemcy spokojnie sobie wygrają, obojętnie jakim składem wyjdą, bo widziałem przypuszczalne składy, że zagrają trochę innym zestawieniem jak w pierwszym meczu. No, ale 3 bramki Gibraltarowi nie trafić? Jak się zepną to w pierwszej połowie to zrobią, a czy gospodarze trafią honorowego gola? Wątpie, bo byłby to wstyd dla Niemców.
Co do rożnych, w pierwszy meczu (20-2 dla Niemców). wiadomo, że dzis przez 90 min to goście będą atakowac, a Gibraltar będzie próbował przerywać akcję, oni nie patrzą czy wybiją na aut, czy na rożny, ważne aby akcja została przerwana. Więc rożnych będzie moim zdaniem bardzo dużo. Linia ta nie była pokryta tylko w jednym meczu grupowym (ze Szkocją, tak samo w przypadku o 2,5 gola + no bts).
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dania - Serbia 2:0
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.55


Serbowie słabiutko jak do tej pory, nie wiem co siedzi w ich głowach, ale apetytu na sukces raczej nie ma i nie wiem czy oni sami jeszcze wierzą a awans.. Drużyna Serbska, jeżeli chce myśleć o doścignięciu czołówki musi w czterech ostatnich meczach zdobyć praktycznie komplet punktów, czy to jest możliwe, kiedy do tej pory jedyną realną zdobyczą jest punkt z Armenią? Nie, myślę że nie! Trzeba pogodzić się z tym że to już nie ta sama reprezentacja co jeszcze kilka lat temu. Ostatni mecz Danii przeciwko Czarnogórze miałem także 1 DNB, po podobnym kursie i bez problemu weszło. Skończyło się 2:1, mimo prowadzenia 0:1 gości. Dodam tylko iż było to spotkanie towarzyskie. A jeśli jestem już przy spotkaniach towarzyskich to powiem jeszcze w tym roku w meczach towarzyskich pokonali min. USA. Jankesi powoli wyrastają na siłę i z każdym rokiem trzeba się coraz bardziej z nimi liczyć. Ale wracając do tematu samego meczu z Serbią. Atut własnego boiska po stronie Danii, natomiast Serbia w 5 ostatnich meczach wyjazdowych wygrała zaledwie 1 raz. Duńczycy będą bronić drugiego miejsca w grupie. Portugalia raczej utrzyma pierwszą lokatę bo wątpliwe że straci dzisiaj punkty z niżej notowaną Armenią.
Wielki nieobecny dzisiaj po stronie gości - Darko Lazović (napastnik) oraz Dušan Tadić (pomocnik). Ostatnio podstawowi gracze reprezentacji. Jeśli chodzi o Danię to niemal wszyscy najważniejsi będą. Brak mogą odczuwać w postaci Thomasa Kahlenberga (pomocnik defensywny) – piłkarz grający w Evian TG. Jeśli chodzi o siłę ognia gospodarzy to jest spora: Nicklas Bendtner, Christian Eriksen, wiecznie młody Michael Krohn-Dehli, Kvist, mało tego... jest ten dynamiczny młokos - Yussuf Poulsen. Wszyscy zdrowi i gotowi. Dania dzisiaj będzie walczyć o 3 punkty i powinna zepchnąć Serbię do defensywy. Myślę że over 2,5 gola jest do pokrycia. A 1 DNB po 1.55 to ładny prezent od buków, choć kurs powoli leci na pysk.. Brać póki wysoki.
______________________
Co do meczu Grecji sensacja wisi w powietrzu i Wyspy Owcze wcale nie stoją na przegranej pozycji dzisiaj. Ja myślę, że są nawet w stanie znowu pokonać Helladę, przy takim nastawieniu do tego meczu gości.. Grecy bardzo obawiają się Wysp Owczych i nie ukrywają tego. Grecki obrońca Sokratis Papastathopoulos otwarcie mówi, że nie będzie łatwo – „To będzie trudny mecz, ale jesteśmy do niego przygotowani. Oczywiście czujemy wielką presję i dużą niepewność, bo musimy teraz wygrać wszystkie mecze. Musimy zagrać z czystym umysłem i będę szczęśliwy jeśli wygramy 1:0 po bramce w 90 minucie.”
Kadrowicze Grecji już w drodze na Wyspy Owcze mieli pierwszy problem, gdyż z powodu fatalnych warunków atmosferycznych musieli lądować awaryjnie w Kopenhadze, co wydłużyło czas oczekiwania na pierwszy trening na farerskiej ziemi.. dobrze, że się nie rozbili chociaż..
Wszystko im idzie jak po grudzie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
embojam 165

embojam

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Grecja
Typ: Wyspy owcze lub remis
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Udało się na wyjeździe, dlaczego ma się nie udać u siebie. Kurs na czysty win, wielce przesadzony, wynosi on 10 zł (dla odważnych). W moim odczuciu będzie to underowy mecz, nie więcej niż 2 bramki. Przypominam, że Grecy strzelili tylko 1 bramkę jak dotychczas. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że dla Greków już jest za późno a żeby włączyć się do rywalizacji o 3 miejsce w grupie. DW: 1-0 lub 0-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Grecja
Typ: Wyspy owcze lub remis
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Udało się na wyjeździe, dlaczego ma się nie udać u siebie. Kurs na czysty win, wielce przesadzony, wynosi on 10 zł (dla odważnych). W moim odczuciu będzie to underowy mecz, nie więcej niż 2 bramki. Przypominam, że Grecy strzelili tylko 1 bramkę jak dotychczas. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że dla Greków już jest za późno a żeby włączyć się do rywalizacji o 3 miejsce w grupie. DW: 1-0 lub 0-0.
Kursów nie podajemy w zł. Zresztą cała ta &quot;analiza&quot; to taki w przenośni kurs 10zł ???? Jednak jako sam nienawidzę ataków personalnych zamiast polemiki jak to czyni na tym forum parę osób to odniosę się rzeczowo: O ile co do underu mogę się zgodzić bo Grecy z tego słyną, a i Owce to żaden wielki talent o tyle argument: &quot;że udało się na wyjeździe to i może teraz&quot; jest na zasadzie: &quot;zaliczyłem na domówce naćpaną laskę&quot; to i mogę startować do miss polonia ???? Grecy zmienili trenera, jak ktoś pisałem już z Węgrami to było widać. To zespół z graczami grającymi w czołowych ligach, a grają z pół-amatorami, a i jeszcze mogą powalczyć w grupie, a ponadto nawet dla Greków to byłby dyshonor 2 raz nie wygrać z Owcami. Mogą dzisiaj odpowiedzieć i to wysoko także nawet ten under to 50/50 szans. Sportowo na każdej pozycji Grecja ma lepszych grajków od kelnerów i kucharzy ????
edit// Przepraszam ciebie i wszystkich innych. To nie mój styl i strategia grać takie zespoły jak Grecja i wtopa. Okazuje się, że to dno i metr mułu. Miałeś rację. Umieć przeprosić to też sztuka, rzadko spotykana na tym forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Tak sobie przeglądam statystyki z poprzednich spotkań Eliminacji do mistrzostw i można wywnioskować z nich następujące typy.
Gibraltar - Niemcy
Powyżej 10 rzutów rożnych @ 2.00

W spotkaniu pomiędzy tymi drużynami, które zostało rozgrywane w Niemczech, były 22 rzuty rożne!
W 5-ciu spotkaniach Gibraltaru w grupie, była następująca ilość cornerów: 8, 22, 11, 14, 12. Co daję nam średnią 13.4 rożnego na spotkanie.
Z drugiej strony w 5-ciu spotkaniach Niemców, wyglądało to tak: 15, 22, 10, 6, 13. Średnia wynosi: 13.2 rożnego na spotkanie.
Najbardziej przekonującym argumentem są słabe wyniki w ostatnich sparingach reprezentacji Niemiec, myślę że dziś będą chcieli strzelić trochę bramek dla swoich kibiców i również zobaczymy wiele cornerów, tak jak miało to miejsce w ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami.
Irlandia - Szkocja
Powyżej 4.5 kartki @ 1.66

Spotkanie trzeciej z czwartą drużyną w tabeli, więc na pewno będzie ostro.
W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami było 6 kartek.
Ale najważniejszym argumentem, który przemawia za tym typem jest sędzia tego spotkania, - N.Rizzoli - który bardzo lubi pokazywać kartoniki.
W ostatnich siedmiu spotkaniach sędziowanych przez niego, próg 4.5 kartek został pokryty w każdym meczu.
Dziś nie może być inaczej.

Polska - Gruzja
Polska (-1.5) @ 1.98

No i tutaj patriotycznie.
Skoro wygrywamy w Gruzji 0:4. To w Warszawie nie wygramy co najmniej dwoma bramkami? Dla mnie to bardzo fajny typ który ma bardzo duże szanse na ✅ .
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 127

matand

Użytkownik
Gibraltar - Niemcy over 13rr (2.85)
Dla mnie te linie wystawione na rzuty rożne w tym meczu są strasznie zaniżone, i gram najwyższą linię jaką proponuje bukmacher u którego obecnie obstawiam. W pierwszym meczu między tymi drużynami mieliśmy aż 22 rzuty rożne. Niemcy grając w tych eliminacjach notowali po 6/8/12 rzutów rożnych grając z poważnymi przeciwnikami jak Polska, Szkocja czy Irlandia dlatego dzisiaj, z amatorami myślę, że nie będą mieć żadnych problemów by ponownie dobić do około 20. Inne typy jakie polecam i rozważam do grania na ten mecz do bramka Karima Bellarabiego (1.60) oraz under 5,5g w meczu (2.60), a także połowa z większą liczba goli: pierwsza (2.80).
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Estonia v San Marino

Estonia i poniżej 3.5 gola 1.9 ✅ zgodnie z przewidywaniami
BET 365

Typ typowo na czuja , Estonia lepszy zespół, gracze San Marino to amatorzy , jednak w pierwszym meczu o dziwo padł remis.Teraz Estonia będzie chciała się zrewanżować i wygrać to spotkanie.Remis z taką drużyną to jednak trochę wstyd.Estonia nie strzela wielu bramek u siebie.Myślę ,że mecz zakończy się wynikiem 2-3:0 dla gospodarzy , gola dla gości się nie spodziewam.Typ ze względu na wynik pierwszego meczu (0;0).
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

⚽ Litwa - Szwajcaria - suma bramek over 1,5 - 1.40 1:2

⚽ Słowacja - Macedonia - suma bramek over 1,5 - 1.35
2:1

Dwa dni z rzędu na plus to jedziemy dalej ???? Obydwa spotkania na pierwszy rzut oka wydają się przesądzone. Reprezentacja Słowacji oraz Szwajcarii nie powinna mieć problemów z pokonaniem niżej notowanych rywali. Szwajcarzy powoli się rozkręcają z meczu mecz - kwalifikacje do europejskiego czempionatu zaczęli odwrotnie jak Litwini. Przegrali swoje dwa pierwsze mecze. Na inaugurację z Anglią 2:0, następnie ze Słowenią 1:0. Potem znów odwrotnie jak ich niedzielni rywale – wygrali trzy mecze. W ostatnim bezpośrednim pojedynku Szwajcaria wygrała u siebie z Litwą 4:0, natomiast Słowacja wygrała pewnie z Macedonia na wyjeździe 0:2. Teraz powinno byc teoretycznie łatwiej naszym południowym sąsiadom bowiem grają u siebie. Macedonia na wyjeździe wygrała ostatnio.. hmm.. w 2011 roku z Azerbejdżanem. To świadczy o potencjale tej reprezentacji oraz o tym iż jedyne zagrożenie stwarzają grając u siebie. Z tego co czytałem to najlepsi piłkarze tej reprezentacji zwykle są w konflikcie z federacją kraju, w związku ze zbyt niskimi stawkami jakie otrzymują za przyjazdy na mecze. Myślę że Słowacja ich dzisiaj zdeklasuje i wygra różnicą kilku bramek. Typ na over 1,5 gola do pokrycia nawet w pierwszej połowie. A wracając do meczu na Litwie to wszyscy niemal najlepsi piłkarze Szwajcarii będą gotowi do gry. Stephan Lichtsteiner, Ricardo Rodriguez, Gokhan Inler, Granit Xhaka oraz niezawodny Shaqiri. To może oznaczać jedno.. bramki i jeszcze raz bramki.. Szwajcaria i Litwa overy bramkowe 1,5 gola w 6 ostatnich pojedynkach: Szwajcaria 6/6 natomiast Litwa 5/6. Ja się nie zastanawiam...
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Na dzisiaj kilka całkiem przyjemnych do typowania meczów.
O Ukrainie już było, ale ta drużyna jest jak najbardziej do gry. Konoplanka,Kravets, Yarmolenko i spółka powinni odprawić z kwitkiem. Mecz rozgrywany będzie we Lwowie, wszyscy wiemy jaka jest sytuacja na Ukrainie, nikt i nic nie powinno przeszkodzić jednak drużynie w zgarnięciu 3 pkt. Luksemburg w eliminacjach do ME w meczach wyjazdowych same porażki...dzisiaj bilansu nie poprawią. Kurs na czysty win kiepski, ale handi i jakiś over bramkowy drużyny gospodarzy już dość fajnie wygląda:
handi 0:1 1,44 ✅
0:2 2,14✅
over 2,5 gola gosp. 1,8✅
O Hiszpanach już pisałem, więc się nie będę dublował podam tylko przewidywalny skład według AS&#39;a:
Casillas-Juanfran,Pique,Ramos,Alba-Busquets,Fabregas,Cazorla-Silva,Morata,Pedro.
Trochę mnie zaskoczył Cazorla w pierwszej jedenastce.
O dziwo kurs na gości rośnie, co chyba jest tylko dobre dla nas;)
Pojawił się kurs na bramkę Moraty i ja go pobieram 2,2 dla mnie bomba.⛔
Hiszpania jak zwykle minimalizm do porzyygu
Poza tym polecam grę na Szwajcarów. W meczu u siebie pełna dominacja wynik 4:0 mówi sam za siebie, Bilans bramkowy 11:3, dwie porażki w eliminacjach jedna chyba wliczona , bo z Anglią, druga trochę zaskakująca po 0:1 na wyjeździe ze Słowenią z którą będą się bić o 2 miejsce dające bezpośredni awans. Zawodnicy tacy jak Lichsteiner,Dżemaili,Inler,Xhaka czy Shaqiri to zawodnicy, którzy potrafią zrobić różnice. Szkoda, że nie zagra Alaba (chyba, że się wyleczył? nie mam pewności) Litwa kiepska drużyna, która jest dostarczycielem pkt dla dla drużyn walczącym o awans. Mają bilans bramkowy 3:10 i 6 pkt, które są jednak mylące, bo zdobyte z San Marino i Estonią. Ostatnia porażka w meczu towarzyskim z... Maltą 0-2
Szwajcaria 1,36✅
over 1,5 goście 1,62✅
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Ja dziś wchodzę grubiej tylko w jeden typ.

Ukraina - Luksemburg
Ukraina (-1.5) @ 1.48

Bardzo ładny kurs na naszych wschodnich sąsiadów, myślę że dziś bardzo gładko przyjdzie im wygrana przed własną publicznością nad Luksemburgiem.
W spotkaniu wyjazdowym rozprawili się z nimi gładko 0:3 - przed własną publicznością może być jeszcze więcej, ale handi -1.5 jest to bardzo fajny i bezpieczny bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 0

jannn08

Użytkownik
Zaraz mecze więc wrzucę swoje typy
Szwecja - Czarnogóra 1 1.53 bet365
Goście zagrają bez Stevana Jovetica który ma kontuzje. Goście w meczach wyjazdowych nie strzelili do tej pory nawet bramki grając z Austrią i Liechtenstainem. Myślę, że Szwecja gładka ich rozjedzie, Zlatan zapewne będzie chciał przebić wyczyn Ronaldo więc myślę, że coś ustrzeli
Ukraina - Luksemburg handicap (-2) 2.10 bet365
Ukraina grała dwa razy z Luksemburgiem i dwa razy wygrała 3 do 0. Myślę, że dwoma bramkami spokojnie wygrają. Wszyscy gracze są gotowi do gry
Słowacja - Macedonia handicap (-1) 2.30
Słowacja fenomenalna forma jak już pisałem na tym forum, Macedonia w dwóch meczach na wyjeździe straciła 6 bramek
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Hmm co myślicie o overze 2.5 w meczu Białoruś - Hiszpania po kursie 1.83? Wiadomo jakim stylem grają Hiszpanie, ale wydaję mi się, że w stanie strzelić Białorusi 3 bramki... w ataku Pedro no i w formie Morata który może się wykazać, natomiast Białoruś to tak słaba drużyna, że potrafili zremisować na wyjeździe z Luksemburgiem 1:1.... Hiszpanie ograli już u siebie gospodarzy 3:0 i myślę, że taki sam wynik może dziś paść.

Jednak nie czekając na wypowiedzi ja stawiam na: Białoruś - Hiszpania over 2.5
Kurs : 1.83
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Hmm co myślicie o overze 2.5 w meczu Białoruś - Hiszpania po kursie 1.83? Wiadomo jakim stylem grają Hiszpanie, ale wydaję mi się, że w stanie strzelić Białorusi 3 bramki... w ataku Pedro no i w formie Morata który może się wykazać, natomiast Białoruś to tak słaba drużyna, że potrafili zremisować na wyjeździe z Luksemburgiem 1:1.... Hiszpanie ograli już u siebie gospodarzy 3:0 i myślę, że taki sam wynik może dziś paść.
Jednak nie czekając na wypowiedzi ja stawiam na: Białoruś - Hiszpania over 2.5
Kurs : 1.83
Patrząc w ten sposób i planując, że Hiszpanie zachowają czyste konto a mimo to grać ogólnego overa to można zdecydowanie lepsze kursy znaleźć na tego typu zakład. Na przykład HA -2 po konkretnym kursie 2,675 czy mniejszy kurs na -1,5 czyli tylko patrzeć w stronę jednego zespołu, który będzie tu dzielił i rządził. Zostawiająć już handicapy wydaje mi się, że jest jeszcze lepszy zakład, który już na samym początku jak zobaczyłem zestaw par się spodobał, mianowicie over 2,5 i brak bts&#39;u @ 4,33 po takim kursie jak najbardziej jest to do grania i z perspektywy meczu jest do spokojnie do ogarnięcia. Inny typ - Hiszpania i powyżej 2,5 ledwie po 1,95 jest a zakładając, że Białoruś nie strzeli to różnica kolosalna w tych niby dwóch rożnych ale jednak tych samych typach.
 
D 453

dresu

Użytkownik
Słowacja-Macedonia
Słowacja over 1,5 bramki kurs 1.61 bet365
Litwa-Szwajcaria
Szwajcaria over 1,5 bramki kurs 1.50 bet365
Białoruś-Hiszpania
Hiszpania over 1,5 bramki kurs 1.40 bet365
AKO: 3.38
Te 3 mecze wydają się pewne faworyci i każdy przynajmniej 2 bramki musi strzelić w pierwszych meczach te 2 bramki były strzelane bez większych problemów i dzisiaj będzie powtórka.
 
Do góry Bottom