>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje do MŚ 2019 (mężczyzn)

Status
Zamknięty.
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Czarnogóra - Ukraina godz. 20.15
2 / 1.70
Mecz z grup I - ekipa gospodarzy piąta pozycja i bilans 3-4, Ukraina czwarte miejsce z bilansem 4-3. W poprzednich grach tej rundy eliminacji, Czarnogórcy przegrali w Turcji 69-79, Ukraina pokonała Hiszpanów 76-65 na własnym terenie. Bardzo dobry mecz Ukraińców gdzie w pełni kontrolowali wynik, nie było to jakieś szczęśliwe zwycięstwo, w pełni na nie zapracowali dobrą grą, natomiast mecz Czarnogórców tutaj wynik trochę lepszy niż gra zespołu, takie odniosłem wrażenie, że Turcja chciała wygrać z jak najmniejszym utratą sił, bo przy mocniejszej grze gospodarzy, ten wynik spokojnie mógł być zdecydowanie wyższy. Ekipa gospodarzy praktycznie co okienko reprezentacji, to dysponuje różnym składem, brak tam zdecydowanie większej stabilizacji tej kadry - tym razem o wynikach zespołu w dużej mierze będzie decydował Dubljevic, którego nie było w żadnym z poprzednich spotkań eliminacyjnych i znów te schematy gry zapewne zostaną pozmieniane przy nowym liderze. Drużyna Ukrainy zdecydowanie większe zgranie - Kravtsov, Gladyr, Lukashov czy Bobrov, czyli trzon kadry cały czas w grze, jest też dobrze punktujący naturalizowany Jeter i dołączyli w końcu ci świetni zawodnicy, już z parkietów NBA Mykhailiuk czy Len, to wszystko naprawdę wygląda bardzo solidnie. Zresztą jeżeli pokonuje się bardzo pewnie Hiszpanów, nawet jeżeli to nie był najsilniejszy skład rywali, to zakładając, że podtrzymają tę formę, muszą tutaj mocno powalczyć o pełną pulę. (Unibet)
90-84⛔
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ale piękny wieczór ???? Jednak ta obserwacja z meczu z Włochami była trafna - nasi potrafili tam przez prawie 2/3 meczu grać jak równy z równym, potrafili także dzisiaj. A nikt nie powie, że Sarić i Bogdanović (nawet z podkręconą kostką) to są przypadkowi ludzie. Martwi trochę, że znowu, jak na Eurobaskecie, w samej końcówce nasi zgłupieli i z +9 zeszli do +1. Tym razem szczęście było po naszej stronie, ale temat do poprawki. Nie śledziłem ostatnio skąd taki postęp u Holendrów, ale myślę, że nasi są w stanie ich ogarnąć. Nie ma się co krygować, tylko jechać po zwycięstwo.
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Urugwaj - Meksyk godz. 00.15
Urugwaj powyżej 73,5pkt / 1.90
Meksyk po ciężkim meczu z Argentyną, Urugwaj po lekcji koszykówki w meczu ze Stanami Zjednoczonymi. Faworytem na pewno Meksyk, ale właśnie ten poprzedni mecz z Argentyną, w którym naprawdę zostawili kawał zdrowia, może być jakąś większą szansą dla gospodarzy. Do zwycięstwa pewnie zabraknie, ale już jakieś solidniejsze zapunktowanie, nie jest czymś nie do zrobienia. Urugwaj rzuca średnio w tych eliminacjach około 70pkt, Meksyk traci około 77pkt. Kolejną istotną rzeczą jest, że do składu Urugwaju wracają dzisiaj Fitipaldo (15,3pkt), Batista (18,3pkt) i Parodi (12pkt) - najlepsi strzelcy tej drużyny w eliminacjach, trener oszczędzał ich przed starciem z Meksykiem właśnie. Nie nastawiam się jakoś mocno, ale wobec możliwego większego zmęczenia ekipy Meksyku i powrotu do składu kluczowych zawodników drużyny gospodarzy, widzę tutaj jakąś szansę powodzenia z tą propozycją, zobaczymy jak to parkiet zweryfikuje. (1xbet)
63-60⛔
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Chorwacja - Węgry godz. 18.00
1(-5,5) / 1.79
1(-7,5) / 2.22
Chorwacja bez swoich &quot;gwiazd&quot; z NBA czy Euroligi w tym okienku, ale w sumie ja to nie odbieram jako osłabienie drużyny - w poprzednim okienku reprezentacyjnym byli sami najlepsi i wystarczy spojrzeć na wyniki, w niczym to nie pomogło - wymagania wobec nich były ogromne, ale sami też nie potrafili tego udźwignąć. Mam jakieś przekonanie, że powołani teraz zawodnicy będą chcieli jeszcze mocniej udowodnić tutaj, że nie są wcale gorsi i podniosą tę drużynę z tego słabszego okresu. Zresztą Chorwacja ma takie bogactwo wyboru ze świetnych zawodników, do tego jest tam ogromna świadomość gry w reprezentacji, że nie odpuszczą w tak trudnym momencie. Sytuacja jest trudna, bo muszą nie tylko zwyciężać, ale i liczyć na potknięcia innych, więc nawet jeżeli się nie uda awansować (chociaż nikt tam nie bierze tego pod uwagę), to jednak należy od nich wymagać zdecydowanie lepszej gry niż dotychczas, przynajmniej w tej końcowej już fazie eliminacji. (Fortuna)
74-69⛔ szkoda ostatniej kwarty...
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Dziwi mnie fakt, że teraz na eliminacje do Mistrzostw Świata gra Euroliga? FIBA nie potrafi się dogadać? O co tu chodzi???
Wydaje się, że FIBA cały czas nie może pogodzić się z faktem, że nie ma wpływu i co bardziej istotne chyba, nie może czerpać profitów z tak mocnego &quot;produktu&quot; na kontynencie jak Euroliga. Są zdecydowanie &quot;ostrzejsi&quot; w tym konflikcie, przynajmniej ja to tak odbieram - np. te groźby wykluczenia reprezentacji czy karania federacji, były naprawdę niepotrzebne, typowe pokazanie, że ma się większą władze.
Euroliga (w tym EuroCup) nie jest chyba tak rygorystyczna i np. w dużej mierze od zespołów zależy czy pozwolą zawodnikom pomóc swoim reprezentacją, z jednej strony nikt nie chce sobie pozwolić na osłabienie drużyny, ale często idą na rękę - jest sporo zawodników w tym okienku z drużyn euroligowych czy EuroCup.
Jedną z istotnych spraw w tym wszystkim, nie często chyba podnoszoną, jest brak najlepszych sędziów, których &quot;ma&quot; Euroliga i w większości nie mogą sędziować eliminacji, na czym traci jednak widowisko - przykład ostatnie Mistrzostwa Europy.
 
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Polska od dawna nie miała takiej szansy na awans do MŚ jak w tej chwili. Po 51 latach znów możemy znaleźć się na mistrzostwach globu. Obecnie zajmujemy w tabeli 3 miejsce premiujące do gry w turnieju. Dodatkowo u przeciwników spore braki kadrowe jeśli chodzi o najlepszych zawodników, którzy grają w Eurolidze...a i tak jestem jakoś nastawiony mocno sceptycznie do dzisiejszego meczu z Holandią. W tych eliminacjach traciliśmy już głupio punkty na Węgrzech, którzy znów dość łatwo wygrali w Holandii. Zaś sama Holandia narobiła kłopotów Litwinom na wyjeździe, którzy dopiero wygrali mecz po dogrywce. Jakoś trudno mi zaufać naszej reprezentacji i Koszarkowi który znów powrócił aby pomóc naszej drużynie. Niby jest Ponitka, niby jest Slaughter, ale właśnie w głowie siedzą mi te słabe mecze wyjazdowe naszej drużyny. Kurs 2.50 na Holandie jest wg mnie dość mocno zachęcający.
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Polska od dawna nie miała takiej szansy na awans do MŚ jak w tej chwili. Po 51 latach znów możemy znaleźć się na mistrzostwach globu. Obecnie zajmujemy w tabeli 3 miejsce premiujące do gry w turnieju. Dodatkowo u przeciwników spore braki kadrowe jeśli chodzi o najlepszych zawodników, którzy grają w Eurolidze...a i tak jestem jakoś nastawiony mocno sceptycznie do dzisiejszego meczu z Holandią. W tych eliminacjach traciliśmy już głupio punkty na Węgrzech, którzy znów dość łatwo wygrali w Holandii. Zaś sama Holandia narobiła kłopotów Litwinom na wyjeździe, którzy dopiero wygrali mecz po dogrywce. Jakoś trudno mi zaufać naszej reprezentacji i Koszarkowi który znów powrócił aby pomóc naszej drużynie. Niby jest Ponitka, niby jest Slaughter, ale właśnie w głowie siedzą mi te słabe mecze wyjazdowe naszej drużyny. Kurs 2.50 na Holandie jest wg mnie dość mocno zachęcający.
Tak jak napisałeś jest ogromna szansa awansu, ten mecz po prostu muszą wygrać, bo zdecydowanie trudniejsze spotkania jeszcze przed nimi. Nawet Lampe jest znów z reprezentacją, tylko trzeba mieć nadzieję, że będzie mu się chciało pomóc drużynie. Szkoda na pewno Łączyńskiego czy Gielo, ale wraca Koszarek czy zadebiutuje Nowakowski, którzy też mogą sporo wnieść. W żadnym stopniu ta kadra nie ustępuje Holandii, ale z drugiej strony, ta grupa jest tak wyrównana i z bardzo zaskakującymi czasami wynikami, że trudno o jakieś większe przypuszczenia, bo często parkiet weryfikuje zupełnie inaczej. Mam nadzieję, że jednak ogarną wygraną i cały czas będą w grze o awans, polska koszykówka bardzo potrzebuje takiego sukcesu, jakim byłby awans z tej grupy.
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Łotwa - Czarnogóra godz. 18.30
2 / 1.56
2(-3,5) / 1.86
Łotwa poniżej 78,5pkt / 1.85
Długo się zastanawiałem czy ruszać w ogóle to spotkanie, ale jednak spróbuję, może akurat dopisze trochę szczęścia. W ekipie gospodarzy zabraknie sporo znaczących graczy - Peinersa, Skele, Pasecniksa, Strelnieksa, Timma czy Bertansa nie ma w kadrze. Z kolei u Czarnogórców można przyjąć, że kadra bardzo bliska optymalnej - m.in. są zawodnicy Buducnost Ivanovic, Sehovic, Popovic czy Barovic, Dubljevic z Valencii czy Needham z Monako, no nie wygląda to źle. Bardzo porównywalne potencjały i te większe nieobecności po stronie ekipy łotewskiej, mogą mieć tutaj znaczenie. Czarnogóra też nie może sobie pozwolić już na kolejne przegrane, słabszy bilans od Łotyszy i ta ewentualna wygrana, naprawdę sporo może pomóc w walce o awans. Podoba mi się też postawa i zachowanie zawodników Czarnogóry, którzy nie zostawili reprezentacji w tak ważnym momencie, bo przecież nikt nie mógłby mieć pretensji np. do zawodników Buducnosta, gdzie mają zobowiązania w Eurolidze, jakby odmówili gry czy też Dubljevica, pomimo niezadowolonej z tego Valencii, przyjechał pomóc. Mam nadzieję, że taka postawa zostanie nagrodzona zwycięstwem w tym spotkaniu. (Fortuna)
75-84✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Estonia - Gruzja godz. 18.00
2 / 1.55
2(-3,5) / 1.77
Wobec dzisiejszej porażki Serbii z Izraelem, dla Gruzji otworzyła się bardzo duża szansa na złapanie kontaktu z Serbami. Oczywiście ciężko będzie przegonić rywali o te ostatnie w tej grupie premiowane awansem miejsce (Grecja i Niemcy już z wywalczoną promocją), ale nie można nie skorzystać z takiego prezentu - dopóki jest jeszcze szansa awansu należy powalczyć. W tym okienku Gruzini bez Janninga i Shengeli z Baskonii, ale nie mogą narzekać na poziom kadry. Są tak mocni zawodnicy jak np. naturalizowany McFadden, Shermadini z Malagi, Sanadze, Burjanadze czy ten świetny, młody Bitadze, który pewnie już za niedługo będzie biegał po parkietach NBA - ogólnie bardzo ograna, doświadczona kadra. Estończycy w tych eliminacjach nie maja jakiegoś mocniejszego zestawienia kadry, przede wszystkim często zmieniani gracze - tylko jeden (Paasoja) zagrał we wszystkich spotkaniach, co na pewno nie ułatwia jakiegoś większego zgrania. Gruzja jest tutaj silniejsza drużyną i jeżeli Estończycy nagle nie zagrają jakiegoś wybitnego meczu na super świetnej skuteczności, pewnie nie poradzą sobie z rywalami - Gruzja też powinna być bardziej zdeterminowania wobec tej szansy jaką dostali z porażką Serbii. (Fortuna)
73-80✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Maroko - Kamerun
Typ: Maroko
Kurs:&gt;5
Zacznę od tego że na Ms jadą 3 najlepsze druzyny z kazdej grupy. W tej grupie Egipt z Kamerunem biją się właśnie o 3 miejsce. W meczu Egiptu trwA dogrywka a jak ją Egipt wygra to mój typ wraz ze spiskową teorią dziejów się uprawdopodobnia.
 
pogryzionyprzezkomary 16

pogryzionyprzezkomary

Użytkownik
Chiny - Liban +12.5 kurs 2.07
Godzina 12.35
Czysto statystycznie i na czuja za wysoki ten hc na Liban. Owszem chińczycy grają u siebie ale spotkali się ze sobą we wrześniu tego roku i libanczycy wygrali po dogrywce 77-77(92-88). Liban uległ ostatnio Korei i Nowej Zelandii i nie wydaje mi się ze dostaną ponad 10oma. Zaryzykowalbym tu nawet wygraną Libanu za 7...Chińczykom zawsze ciężko się grało przeciwko tej drużynie
Gl
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Panowie , czy Wlochy graja moze rezerwami? Bo kurs juz na nich 3.00 jest , warty gry? ktos moze sie wypowiedziec?
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Panowie , czy Wlochy graja moze rezerwami? Bo kurs juz na nich 3.00 jest , warty gry? ktos moze sie wypowiedziec?
Nie można chyba mówić o rezerwach, ale jak większość zespołów w tym okienku reprezentacji, nie mogą wystawić wszystkich zawodników, taką kadrą zagrają w Gdańsku:
# Peter Aradori (Virtus Bologna)
# Alessandro Gentile (Estudiantes Madryt)
# Paul Biligha (Venezia)
# Luca Vitali (Brescia)
# Ariel Filloy (Avellino)
# Simone Fontecchio (Milan)
# Andrea Cinciarini (Milan)
# Awudu Abass (Brescia)
# Stefano Tonut (Venezia)
# Christian Burns (Milan)
# Achille Polonara (Sassari)
# Brian Sacchetti (Brescia)
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Egipt - Kamerun godz. 15.00
2 / 2.01
Wbrew temu co pokazują wyniki w tym etapie eliminacji, spróbuję tutaj w stronę Kamerunu. Który według mnie, nie pokazał jeszcze gry na miarę swojego potencjału - dla mnie tak kadra prezentuje się mocniej od ekipy Egiptu. Teraz stoją przed ostatnią szansą awansu, już samo to powinno ich odpowiednio zmobilizować i mam nadzieję, że zagrają w końcu na miarę tej siły jaką mają w kadrze - poza Strawberry, który nie może tutaj zagrać, są tak mocni zawodnicy jak np. Kadji, Nzeulie, Pitard, Mbala, Adala Moto czy Tchoubaye Bakala. Do tego, biorąc pod uwagę pierwszy, przegrany mecz z Egiptem (58-62), po prostu muszą i mam nadzieję, że podołają. (LVBet)
60-80✅
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Nie można chyba mówić o rezerwach, ale jak większość zespołów w tym okienku reprezentacji, nie mogą wystawić wszystkich zawodników, taką kadrą zagrają w Gdańsku:
# Peter Aradori (Virtus Bologna)
# Alessandro Gentile (Estudiantes Madryt)
# Paul Biligha (Venezia)
# Luca Vitali (Brescia)
# Ariel Filloy (Avellino)
# Simone Fontecchio (Milan)
# Andrea Cinciarini (Milan)
# Awudu Abass (Brescia)
# Stefano Tonut (Venezia)
# Christian Burns (Milan)
# Achille Polonara (Sassari)
# Brian Sacchetti (Brescia)
Warto pograc na Włochy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom