>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do Pucharu Narodów Afryki-11.18.14!

gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Ostatnia runda eliminacji do Pucharu Narodów Afryki, nikt nie założył jeszcze takiego tematu, a myślę, że jest pare ciekawych spotkań w środę na Czarnym Lądzie. Zachęcam do podawania swoich analiz i typów!

Mali- Algieria
Wiem, że ciężko jest znalesc jakiś ciekawy typ w meczach druzyn Afrykańskich, ja jednak przecieram oczy ze zdumienia widząc jak bukmacherzy nie doceniają piłkarzy Algierii, wystawiając na nich tak duże kursy. Reprezentacja Algierii jak dla mnie była jedną z największych niespodzianek MŚ w Brazylii, zaraz po Kostaryce, potrafili chyba jako jedyni powalczyć jak równy z równym z przyszłymi mistrzami świata - Niemcami( odpadli dopiero po dogrywce). W środę czeka ich ostatnie spotkanie w eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki z reprezentacją Mali. Po 5 meczach piłkarze Algierii mają na koncie 5 zwycięstw, z bilansem bramkowym 11:2, zespół Mali zajmuje 2 miejsce z 6 punktami na koncie. Oglądałem wszystkie mecze Algierii na MŚ i musze powiedzieć, że graja oni naprawde ciekawą, szybką piłkę, każda akcja idzie do przodu, pomijają wolne klepanie w środku pola. W reprezentacji Algierii występuję sporo piłkarzy z dobrych zespołów Europejskich takich jak : Brahimi( FC Porto), Ghoulam( Napoli), Taider( Southampton), Slimani ( Sporting Lizbona), Mahrez( Leicester), Lacen( Getafe), Mandi( Reims), Mesbah ( Sampdoria), Soudani( Dinamo Zagrzeb), no i oczywiście największy &#39;&#39; wojownik &#39;&#39; w reprezentacji Pistynnych Lisów - Sofiane Feghouli ( Valencia). Ktoś może mi powiedzieć, że Ci piłkarze tylko są w tym zespole, ale ja odrazu dodam, że wszyscy wymieni piłkarze to są podstawowi piłkarze swoich klubów( Brahimi- najabardziej skuteczny piłkarz Porto, Slimani- Sportingu)

W reprezentacji Mali znani są tylko Diaby ( Arsenal), Diabate( Bordeaux), Keita( Roma). W drużynie gospodarzy gra ewidętnie się nie układa ( ostatnio porażka z Malawi 0:2 i z Etiopią 2:3, gdzie grali w przewadze jednego zawodnika ponad 30 min...). Patrząc na siłę ofensywną Algierii ( głównie trio- Slimani- Brahimi- Feghouli) idę w stronę Pustynnych Lisów, bo kursy jakie wystawił nam bukmacher są megaa przesadzone. Ktoś może mi napisać, że Algieria ma zapewniony już awans i może sobie odpuścic, nic z tego - do Mali jedą w pełnym składzie. Nawet jak Mali będzie miało inicjatywe, to jak Etiopia grając w 10 potrafiła im 3 gole wbić, to Algieria z tak szybkimi i ofensywnymi piłkarzami nie strzeli im nic? Nie chce mi się w to wierzyć. Osobiście gram pare zdarzeń dotyczących tego meczu. Kursy już poleciały, a do jutra pewnie jeszcze polecą, rano złapałem czysty win Pustynnych Lisów po 4.33!
Algieria DNB @Bet365 3.00 4/10
Algieria over 0.5 @Bet365 1.61 8/10
Algieria over 1.5 @Bet365 4.00 5/10
Algieria over 2.5 @Bet365 9.00 1/10
Algieria wygra obydwie połowy @Bet365 21.00 0.5/10
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Wybrzeże Kości Słoniowej - Kamerun

Pod lupę biorę dzisiejsze spotkanie w ramach eliminacji do Pucharu Narodów Afryki pomiędzy liderem, a v-ce liderem grupy D.

WKS jak do tej pory gra bardzo w kratke, przeplata dobre mecze i wygrane ze słabszymi i przegranymi. Ich dotychczasowe wyniki to 2:1 z Sierra Leone, 1:4 z Kamerunem, kolejno 2:1 i 3:4 z DR Kongo oraz ostatnie zwycięstwo z Sierra Leone 5:1. Jak widać po wynikach w każdym z tych meczów padało więcej niż 2 gole oraz pokrywany był BTS. I to właśnie w tym kierunku mam zamiar iść w tym meczu. Liczę tutaj głównie na popisy strzeleckie gospodarzy, którzy w swoich szeregach posiadają graczy wysokiej klasy. Mam tu na myśli choćby Yaya Toure, Salomon Kalou, Gervinho, Wilfried Bony czy Lacina Traore. Tak więc widać, że moc z przodu jest, oby tylko dopisała skuteczność.

Z kolei Kamerun to lider grupy D z 13 punktami na koncie. Do tej pory odnieśli oni cztery zwycięstwa kolejno z DR Kongo (2:0), WKS (4:1), Sierra Leone (2:0) oraz ponownie DR Kongo (1:0). W między czasie przytrafił im się jeden remis 0:0 z Sierra Leone. Dzięki takim wynikom mają oni już zapewniony awans z pierwszego miejsca nawet, jeśli dziś przegrają z WKS. Jeśli chodzi o skład to w poprzednich meczach świetnie prezentowali się napastnicy &quot;Niepokornych Lwów&quot;, Aboubakar i N&#39;Jie, którzy strzelili odpowiedni 4 i 3 gole. Oprócz nich są również bardzo solidni zawodnicy odpowiadający za defensywę. Mam tu na myśli środkowego obrońcę grającego na co dzień w Olympique Marsylia, Nicolas N&#39;Koulou, który jest ostoją obrony. Jest również kapitan Stephane Mbia, którzy rządzi w środku pola.

Moim zdaniem zobaczymy dziś dość ciekawe spotkanie w którym liczę, że zarówno gospodarze jak i goście zdobędą przynajmniej po jednym golu. Wierzę, że WKS mimo, że nie mają już szans na pierwsze miejscu, będą się chcieli zrewanżować za baty jakie dostali w pierwszym meczu i pokazać, że wciąż są bardzo mocni.

Over 2,5 @ 1,85
BTS @ 1,76

Unibet
 
Do góry Bottom