>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 18 - Australia i Oceania

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
Nie widziałem tematu dotyczącego tej strefy więc pozwoliłem sobie założyć
Nowa Kaledonia - Nowa Zelandia
Spotkanie w ramach eliminacji do MŚ w strefie Oceanii. Po przeniesieniu się Australii do Azjatyckiej strefy Nowozelandczycy są najlepszą drużyną w swojej strefie. Różnicę klas obu drużyn najlepiej oddają sparingpartnerzy obu drużyn: podczas gdy Nowa Kaledonia wygrywa w sparingach cz Wyspami Salomona, przegrywa z Vanuatu, Nowozelandczycy w meczach towarzyskich podejmują USA (remis 1:1) czy Meksyk (porażka 1:2). Nowozelandczycy ze wspomnianym Vanuatu mierzyli się w Pucharze Narodów OFC i gładko wygrali 5:0. Zresztą Nowa Kaledonia z Nową Zelandią mierzyły się w 2016 roku dwukrotnie: w czerwcu w OFC Nations Cup Nowa Zelandia wygrała 1:0, a przed kilkoma dniami w eliminacjach do MŚ pokonała rywali 2:0. Od 2008 roku obie ekipy mierzyły się 7 razy: 6 razy wygrywali dzisiejsi goście, raz dzisiejsi gospodarze. 3 dni temu Nowozelandczycy jedną bramkę strzelili w pierwszej a jedną w drugiej połowie. Wydaje mi się , że biorąc pod uwagę różnice klas obu ekip podobny scenariusz wydaje się bardzo prawdopodobny.
Zaryzykowałbym też z typem na niewielką liczbę bramek, patrząc po wynikach Nowozelandczyków (zakładam, że to głównie oni będą strzelać bramki) nie strzelali oni dużo bramek. W tegorocznym Pucharze Karaibów z Papuą Nową Gwineą 1:0, z Wyspami Salomona 1:0.
Nowa Zelandia @1,31 ⛔
HT/FT: Nowa Zelandia/Nowa Zelandia @1,83
⛔
(kursy mocno pospadały, 2h temu łapałem 1,50 i 2,25)
Under 2,5 @ 2,60 ✅
Under 3 @ 2,05
✅
i totalnie dla zabawy za symboliczną stawkę
HT/FT 0:1/0:1 @17,00 ⛔
HT/FT 0:1/0:2 @12,00
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom