>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje MŚ 18 - Europa [24-26 marzec 2017]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


Kursy Betsson

Wchodzimy powoli w kulminacyjny okres sezonów ligowych, więc i czasu na reprezentacyjną piłkę nie ma, dlatego tylko jeden mecz i powrót do rzeczywistości ligowej. Ważne jednak, by wejść jak najlepiej w rok 2017. Bardzo ciekawe spotkanie szykuje się w Dublinie. Irlandia jest niespodziewanie liderem grupy, a sensacja Euro Walia na 4 mecze zremisowała 3 spotkania. Przegrana mocno utrudni im awans do MŚ. Równie ciekawie zapowiada się spotkanie Belgii z Grecją. Belgowie w 4 meczach wbili rywalom 21 bramek. Grecy z kolei po blamażu w ostatnich eliminacjach nabrali wiatr w żagle i poważnie myślą o awansie. Czy gracze z Hellady będą w stanie się postawić? Mecz lidera z wiceliderem zobaczymy też w Chorwacji, gdzie gospodarze podejmą Ukraińców.
W Portugalii gospodarze zmierzą się w Węgrami. We Francji mecz skończył się remisem 3-3. Czy tym razem również zobaczymy tak wiele bramek?
W polskiej grupie Rumunia zagra z Danią, a więc walka o utrzymanie się w walce o awans. Przegrany bardzo mocno skomplikuje sobie drogę do Mistrzostw. Czy Rumuni zagrają wreszcie na miarę swoich możliwości? Na pewno stać ich na więcej, niż do tej pory pokazali.
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
terstegen 25

terstegen

Użytkownik
Malta - Słowacja Słowacja -1,5
Szwajcaria - Łotwa Szwajcaria -1,5
ako 2,14 @bet 365

Zarówno Słowacja, jak i Szwajcaria nie powinny mieć problemów z co najmniej dwubramkowym zwycięstwem. Malta to typowy dostarczyciel punktów w grupie. w 4 meczach 10 bramek straconych przy ledwie 1 strzelonej. Słowacja coraz lepiej czuje się w grupie, bowiem rozgromiła Litwę 4:0 oraz Szkotów 3:0. Jestem przekonany, że nasi południowi sąsiedzi z Hamsikiem na czele urządzą sobie niezłą strzelnice na Malcie.

Co do Łotwy - prezentują beznadziejny poziom , wygrywając zaledwie z Andorą. Przegrali min. z Wyspami Owczymi, Portugalią i Węgrami, tracąc przynajmniej dwie bramki. Szwajcaria natomiast w świetnej formie - komplet zwycięstw. Dlatego też 25 marca nie oczekuje innego wyniku, jak pewnego zwycięstwa Helwetów i zrobienia wielkiego kroku do awansu na Mistrzostwa Świata w Rosji.
 
M 7

marbetwell

Użytkownik
Ja proponuję coś takiego: Turcja-Finlandia (+1,5) 1 po kursie 2.14✅, Malta (+1.5)-Słowacja 2-&gt; 1.46 oraz Litwa nie strzeli bramki Anglikom 1.45.
AKO 2.14*1.46*1.45=4.53 bah
Dla mnie Finlandia po przerwie zimowej zaprezentuje się równie beznadziejnie jak w meczu z Polską przed rokiem i na gorącym tureckim terenie polegną z kretesem✅. W poprzednich eliminacjach Litwini nie mogli wyjść z własnej połowy. Oczywiście zdarzają się cuda tj gol w Szkocji, ale ja podejmuję to ryzyko. Ostatni typ to wygrana Słowaków co najmniej 2 golami. Słoweńcy męczyli się na Malcie, z kolei Szkoci już nie. Uważam, że drużyna Marka Hamsika wygra zdecydowanie.
Finlandia miała poprzeczkę po strzale z okolic linii pola karnego, ale i Turcja (bez Buraka Yilmaza i Hakana Calhanoglu) miała poprzeczkę a tak. . . Finowie grali beznadziejnie - tylko wymieniali podania do 30-40 metra przed bramką rywali.
do zapamiętania 19-latek Emre Mor - piłeczka klei się do nóg aż miło - ciągle faulowany i na nim goście złapali :zoltakartka:
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
Belgia - Grecja over [email protected]
Szwecja - Białoruś @1.40
Czarnogóra - Polska under 2.5 @1.60
AKO @4.32 BET365

Co do pierwszego meczu spodziewałem się kursu w okolicach 1.65. Nie trzeba chyba mówić, że Belgia to drużyna na wskroś ofensywna z piłkarzami takimi jak Lukaku (5 goli), Benteke(3), Hazard(3), Mertens(3), natomiast Grecja wyjątkowo dobrze sobie radzi w tych kwalifikacjach, oczywiście po meczach z Estonią, Cyprem i Gibraltarem przydarzył się remis z Bośnią ale biorąc pod uwagę ostatnie lata w piłce greckiej postęp jest widoczny. Reasumując Belgia sama może pokryć over, a jeśli Grecja będzie w stanie coś ukłuć to tylko na plus.

Co do Szwecji, myślę że decydującym czynnikiem będzie motywacja. Biorąc pod uwagę, że mają w grupie Francję i Holandię kończy im się margines błędów. Piłkarsko zdecydowanie lepsi, ostatni mecz u siebie przekonujące 3:0 z Bułgarią, która piłkarsko nie jest jakoś zdecydowanie słabsza niż Białoruś.

Natomiast mecz który wszystkich nas najbardziej interesuje. Szczerze mówiąc boję się ugryźć 1x2. Wiadomo: najlepsze miejsce w historii w rankingu, pierwsze miejsce w tabeli, udane Euro itp. ale czynniki takie jak:
-gorący teren w Czarnogórze
-brak regularności w klubie Krychowiaka
-przerwa reprezentacyjna,

mogą spowodować mecz który rozegra się nie umiejętnościami lecz lepszym przygotowaniem taktycznym, dlatego wolę zagrać under 2.5. Dla odważniejszych za małe stawki:

Czarnogóra - Polska DW 0:1 @6 Bet365
Czarnogóra - Polska DW 1:1 @6 Bet365
 
D 12

denison

Użytkownik
Belgia - Grecja over [email protected]
Szwecja - Białoruś @1.40
Czarnogóra - Polska under 2.5 @1.60


AKO @4.32 BET365

Co do pierwszego meczu spodziewałem się kursu w okolicach 1.65. Nie trzeba chyba mówić, że Belgia to drużyna na wskroś ofensywna z piłkarzami takimi jak Lukaku (5 goli), Benteke(3), Hazard(3), Mertens(3), natomiast Grecja wyjątkowo dobrze sobie radzi w tych kwalifikacjach, oczywiście po meczach z Estonią, Cyprem i Gibraltarem przydarzył się remis z Bośnią ale biorąc pod uwagę ostatnie lata w piłce greckiej postęp jest widoczny. Reasumując Belgia sama może pokryć over, a jeśli Grecja będzie w stanie coś ukłuć to tylko na plus.

Co do Szwecji, myślę że decydującym czynnikiem będzie motywacja. Biorąc pod uwagę, że mają w grupie Francję i Holandię kończy im się margines błędów. Piłkarsko zdecydowanie lepsi, ostatni mecz u siebie przekonujące 3:0 z Bułgarią, która piłkarsko nie jest jakoś zdecydowanie słabsza niż Białoruś.

Natomiast mecz który wszystkich nas najbardziej interesuje. Szczerze mówiąc boję się ugryźć 1x2. Wiadomo: najlepsze miejsce w historii w rankingu, pierwsze miejsce w tabeli, udane Euro itp. ale czynniki takie jak:
-gorący teren w Czarnogórze
-brak regularności w klubie Krychowiaka
-przerwa reprezentacyjna,

mogą spowodować mecz który rozegra się nie umiejętnościami lecz lepszym przygotowaniem taktycznym, dlatego wolę zagrać under 2.5. Dla odważniejszych za małe stawki:

Czarnogóra - Polska DW 0:1 @6 Bet365
Czarnogóra - Polska DW 1:1 @6 Bet365
co do belgii hazard nie zagra bo ma kontuzje ale faktem belgia ma kim go zastapic
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Chorwacja - Ukraina
Od jakiegoś czasu w meczach krajowych poluje na BTS&#39;y po znakomitych kursach jak w tym przypadku, gdzie pre możemy chwycić grubo ponad @2. Tak naprawdę nie rozumiem czemu aż tak wysoko to wystawiają. Wiadomo kwestia zgrania się na jeden mecz czy głębsza analiza kto w jakiej formie przyjeżdża na kadrę jakimś problemem na pewno jest, ale czy aż takim by tak wszystko zawyżać w stronę overów i BTS nie jestem pewien. Choć oczywiście pamiętam jaka jest obecnie tendencja w meczach reprezentacyjnych.
Chorwacja traci mało bramek owszem, ale jak się spojrzy jaką mają teraz grupę i w jakiej grali do EURO to szału nie ma kompletnie. Wtedy tylko poważnego przeciwnika mieli za Włochów (2xBTS) i może w jakimś stopniu Norwegów (2xBTS) reszta jak Bułgaria, Azerbejdżan i Malta to już bez komentarza. I jak widać spotkali się w 4 spotkaniach z Włochami i Norwegią i w każdym z meczów BTS był wyrobiony. W obecnej grupie jest dosyć podobnie, 3 mecze bez BTS&#39;a z Kosowem, Finlandią i w tamtym czasie mocno osłabioną Islandią, ale gdy zaczęli eliminacje z Turcją to BTS został wyjaśniony już do przerwy.
Następna sprawa, u Chorwatów posypała się cała defensywa. Vraslajko i Corluka kontuzjowani, Srna skończył karierę reprezentacyjną. Nie powołani Strnić z Napoli i Lovren z Liverpoolu. Z całego bloku defensywnego, który grał na euro ostał się jedynie Vida czyli najsłabszy zawodnik z całego zestawu. Jak się spojrzy na powołanych defensorów to rodzi się mała &quot;pańka&quot;;

A umówmy się Subasić w bramce to też nie jakiś super poziom gwarantujący spokój. Krótko mówiąc, takiej defensywie jedną bramkę wrzucić to jest mus przy poziomie jaki może zaprezentować Ukraina.
Shevchenko rozpoczyna nowy etap tej reprezentacji. Na początek zrobili dwa BTS&#39;y z wyrównanymi ekipami Turcją i Islandią i 2x czyste konto z outsiderami grupy. Czyli prawie, że identycznie jak Chorwaci. O liderach tej kadry chyba nie trzeba wspominać podobnie jak o tym, że tu dzielą i rządzą zawodnicy z Kijowa i Doniecka. Konoplyanka od odejścia z Dnipro nie gra prawie wcale tak jak ostatnimi czasy ma miejsce w Schalke, oby tutaj wszedł na świeżości bo przy jego dobrym wsparciu zakręcenie tak słabą defensywą będzie równać się z super okazjami dla pozostałych. Yarmolenko w lepszej formie, ale ciągle w Dynamie jednak co by się nie działo to jest bardzo groźny zawodnik. Co się da zauważyć za Shewczenki to stawianie na młodych a co najważniejsze ma z kogo wybierać; Malinkovsky z Genku, Kovalenko z Szachtara, Tsygankov z Dynamo czy Zinchenko z PSV to są mega talenty. Wiadomo wszyscy czterej nie wystąpią co zrozumiałe, ale wytypować najlepszego z tej czwórki to już z miejsca problem bogactwa dla selekcjonera.
Minimalizuje BTS i gram bramkę Ukrainy, po kursie który zdecydowanie mi odpowiada.
Ukraina over 0,5 @ 2,02 Unibet ⛔ 1-0

Włochy - Albania
Włosi przechodzą w nowy rozdział po panowaniu Conte. Następca Ventura były opiekun Torino bacznie z kolejki na kolejkę obserwuje zmagania w Serie A, a że Toro zna od podszewki to takie powołania jak Zapaccosta czy oczywiście Belotti nie mogą dziwić. Generalnie obecny duet napastników Andrea Belotti - Ciro Immobile to świeży powiew dla wszystkich zainteresowanych włoską piłką. Obaj strzelcy wyskoczyli na świat z Torino, Ciro obecnie śrubuje rekordy w Lazio, ale wiadomo gdzie był capocannoniere kilka lat temu. Dalej nie ma nad czym się rozwodzić, w końcu przychodzi im zagrać z Albanią.
Trzeźwo myślący człowiek poważnie nie weźmie Albanii i ich występu na EURO. Najpierw 3 punkty za free za walkower w derbach z Serbią i 6 punktów z Armenią za przysłowiowe 5 gruszek. Problem tej kadry jest taki, że nie są wstanie potwierdzić tego, że zasługiwali na grę w tak prestiżowej imprezie. Di Biasi jako selekcjoner się ostał ale im dalej tym gorzej. W zasadzie nie chce mi się rozwodzić o tej reprezentacji, albo powiem inaczej powołani z Serie A są:
Strakosha (Lazio) obecnie gra 1 składzie kosztem kontuzji Marchttiego, jutro debiut w reprezentacji
Ajet (Torino) może z 3 występy w lidze - w tym słynne podanie do Harta przy strugach deszczu i podanie przejmuje rywal ładując do pustej mecz Empoli - Torino jak ktoś chce zobaczyć powtórkę
Hysaj (Napoli) jedyny poważny zawodnik tej kadry i zarazem kapitan, ale co może jeden facet na flance w defensywie pomóc
Memushaj (Pescara) Facet zawodzi na całej linii, nie trzyma emocji jak kapitan, nie wytrzumuje presji karnego w meczu z 6 pkt z Crotone

Dodając do tego koniec kariery Cany, przewlekłe kontuzje chociażby Sadiku bohatera z ostatniego meczu euro z Rumunią... z drugiej ligi szwajcarskiej czy zawieszenie Etrita Berishy podstawowego bramkarza i stopera w meczu z Izraelem u siebie gdzie dostali 0-3 + porażka z Hiszpanią 0-2 z 21% posiadania piłki. Znajdzie się i też kilka odjeść zawodników kosztem gry dla Kosova ale to już na dłuższą rozprawkę co przy przeciwniku takim jak Włosi u siebie w Palermo jest po prostu stratą czasu.
Jak to porównać z najlepszymi piłkarzami Serie A + Veratti z PSG?
Czar euro prysł dla gangu z Albanii.
Włochy -1,5 @ 1,775 Bet365 ✅ 2-0
Włochy do zera @ 1,61 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Irlandia - Walia
Typ: Walia +0.25 @1.83

Walia nia zaczęła najlepiej tych eliminacji, bo potraciła punkty na remisach z rywalami, których mogła i powinna pokonać. Teraz czeka ich ciężki mecz wyjazdowy z Irlandią, która eliminacje zaczęła świetnie i przewodzi w grupie eliminacyjnej. Jednakże moim zdaniem nie zmienia to faktu, że to równorzędne zespoły, ze wskazaniem nawet na Walijczyków, przez osobę Garetha Bale&#39;a. Spodziewam się twardego meczu, underowego, na remis. I ewentualnie pojedynczego błysku geniuszu piłkarza Realu Madryt, który może przechylić szalę na korzyść Walijczyków.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szwajcaria - Łotwa + Włochy - Albania + Hiszpania - Izrael + Belgia - Grecja + Luksemburg - Francja (pow 1,5 goli w meczu) kurs AKU: 2,01 buk: forBet ⛔
Szwajcaria (EH:-1)⛔⛔⛔ - Łotwa + Włochy(1x) - Albania + Hiszpania - Izrael + Belgia Grecja + Luksemburg - Francja + Portugalia (1x) - Węgry kurs: AKU 2,02 buk: forBET⛔
Irlandia - Walia(DNB) + Włochy - Albania + Hiszpania - Izrael + Belgia - Grecja + Luksemburg - Francja + Portugalia - Węgry + Anglia - Litwa + Malta - Słowacja kurs: AKU 5,36 buk: forBet ⛔
Bułgaria - Holandia + Luksemburg - Francja + Portugalia(1x) - Węgry + Anglia - Litwa + Szwajcaria - Łotwa + Malta - Słowacja kurs: AKU 2,03 buk: forBet ⛔

Jak widać wybrałem do tasiemki &quot;pewniaki&quot;. Nie bawię się w handi bo różnie to bywa, szczególnie po przerwie zimowej. Najbardziej boję się o Włochy bo Albania zrobiła spore wrażenie na Euro choć jak podkreślały już tu niektóre osoby to nie ta sama drużyna. Zakłady wydają się w miarę pewne i być może zostanie jeszcze &quot;zapas&quot; na handi, ale ja po prostu podaję typy uwzględniające nawet jakieś czarne scenariusze czyli męczenie buły przez faworyta i skromne zwycięstwo. Wyjątkiem jest tu mecz Francji, ale i tu &quot;skromnie&quot; pow. 1,5 goli
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Bardzo ciekawa sytuacja w grupie I. Za plecami czołowej dwójki Chorwacji i Ukrainy plasuje się reprezentacja Islandii (7 punktów), a następnie Turcja (5). Tabelę zamykają Finlandia i Kosowo, obie reprezentacje zgromadziły po jednym punkcie, zarobionym w konfrontacji między sobą rozegranej w Turku (1:1).
Przestrzegam dzisiaj przed graniem na Turcję! Rywal - Finlandia bardzo niewygodny i bardzo nieprzewidywalny. Mecz z Islandią przez Finów bardzo niefortunnie przegrany 3:2, gdzie dwie bramki zdobyte przez Islandczyków były w &#39;91 i bodajże &#39;96 minucie... Finowie nie dowieźli znakomitego wyniku i przegrali mecz na własne życzenie. Kolejne mecze z Chorwacją i Ukrainą przegrane minimalnie tylko 1 bramką! To pokazuje że Finlandia mimo porażek stawia solidny opór i nie dostaje lania od rywali. Nie mówię że Turcja nie wygra dzisiaj, ale handicapy, overy, BTSy wykluczam zdecydowanie. Może ta statystyka nie ma większego znaczenia ale... na 5 spotkań pomiędzy tymi reprezentacjami aż 4 razy zwyciężała.. Finlandia!
Turcja ostatni poważny mecz wygrała na Euro z Czechami, prawie rok temu... po którym i tak odpadła z turnieju. Potem przyszły 4 mecze bez zwycięstwa... i wygrana z półprofesjonalną reprezentacją z Kosova. Czy dzisiaj są na tyle silni aby pokonać pewnie Finlandię, która przyjedzie się bronić i kąśliwie kontrować? Nie wiem tego, ale jak widzę kurs 1.40 na Turcję to mnie śmiech ogarnia. Jeśli już to szukałbym bardziej niespodzianki.
Kursy powinny przedstawiać się tak: 1.90-3.50-4.20
Typ ze względu na niewłaściwe wystawienie kursów przez bukmachera idę w stronę Finów! Ostrożnie ze stawkami. Remis uratuje nam w tym przypadku tyłek.. Coś dla fanów wyższych kursów.
Turcja - Finlandia
Typ: 2 DNB
Kurs: 5.20

 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Bardzo ciekawa sytuacja w grupie I. Za plecami czołowej dwójki Chorwacji i Ukrainy plasuje się reprezentacja Islandii (7 punktów), a następnie Turcja (5). Tabelę zamykają Finlandia i Kosowo, obie reprezentacje zgromadziły po jednym punkcie, zarobionym w konfrontacji między sobą rozegranej w Turku (1:1).

Przestrzegam dzisiaj przed graniem na Turcję! Rywal - Finlandia bardzo niewygodny i bardzo nieprzewidywalny. Mecz z Islandią przez Finów bardzo niefortunnie przegrany 3:2, gdzie dwie bramki zdobyte przez Islandczyków były w &#39;91 i bodajże &#39;96 minucie... Finowie nie dowieźli znakomitego wyniku i przegrali mecz na własne życzenie. Kolejne mecze z Chorwacją i Ukrainą przegrane minimalnie tylko 1 bramką! To pokazuje że Finlandia mimo porażek stawia solidny opór i nie dostaje lania od rywali. Nie mówię że Turcja nie wygra dzisiaj, ale handicapy, overy, BTSy wykluczam zdecydowanie. Może ta statystyka nie ma większego znaczenia ale... na 5 spotkań pomiędzy tymi reprezentacjami aż 4 razy zwyciężała.. Finlandia!

Turcja ostatni poważny mecz wygrała na Euro z Czechami, prawie rok temu... po którym i tak odpadła z turnieju. Potem przyszły 4 mecze bez zwycięstwa... i wygrana z półprofesjonalną reprezentacją z Kosova. Czy dzisiaj są na tyle silni aby pokonać pewnie Finlandię, która przyjedzie się bronić i kąśliwie kontrować? Nie wiem tego, ale jak widzę kurs 1.40 na Turcję to mnie śmiech ogarnia. Jeśli już to szukałbym bardziej niespodzianki.
Kursy powinny przedstawiać się tak: 1.90-3.50-4.20

Typ ze względu na niewłaściwe wystawienie kursów przez bukmachera idę w stronę Finów! Ostrożnie ze stawkami. Remis uratuje nam w tym przypadku tyłek.. Coś dla fanów wyższych kursów.

Turcja - Islandia
Typ: 2 DNB
Kurs: 5.20

Jaka Islandia ? Już któryś raz widzę śmieszna analizę z twojej strony co ty cpasz ?

Ja dodam coś od siebie
Austria - Mołdawia
Austria -2 kurs 2.0 bet365

ZWROT

Mołdawia jest słaba jak szczaw Austria powinna szybko tutaj strzelić swoje chodź Austria przegrała z Irlandia i remis z Walia to wiadomo że nie ma co tutaj porównywać Mołdawia do tych drużyn zresztą kursy już poleciały bardzo w dół przy 2 bramkach mamy zwrot

Chorwacja czyste konto ? Nie 1.90 bet365 ⛔⛔

w Chorwacji zabraknie Ivan Perisic , uważam że Chorwacji wygrają lecz to już nie ta sama drużyna co na Euro kilku zawodników odeszło chodź nadal są piekielni mocni a Ukraina ? Ma czym postraszyć i uważam że Gola Chorwacji strzeli a kurs naprawdę kusi

Irlandia - Walia ⛔⛔

BTS 2.20 bet365

Chodź kusi mnie pograć na czysto Walie bo to że w poprzednich meczach mieli kilka remisów nie oznacza że ten mecz będzie zły

Irlandia ostatnie swoje wszystkie Spotkania wygrywała chodź przeciwnicy też nie byli zbyt górnej półki a Walia ? już na poprzednim Euro sporo na nich zarobiłem i kursy zawsze piękne są na nich Bukmacherzy nadal chyba nie doceniają Bale i spółki myślę że szybko strzelona bramka otworzy ten mecz i BTS siądzie

s90/ masz pretensje do kogoś a sam wylewny nie byłeś. Dopisz coś albo post zostanie skasowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 12

denison

Użytkownik
Jaka Islandia ? Już któryś raz widzę śmieszna analizę z twojej strony co ty cpasz ?

Ja dodam coś od siebie
Austria - Mołdawia
Austria -2 kurs 2.0 bet365

Chorwacja czyste konto ? Nie 1.90 bet365

Irlandia - Walia

BTS 2.20 bet365

Chodź kusi mnie pograć na czysto Walie bo to że w poprzednich meczach mieli kilka remisów nie oznacza że ten mecz będzie zły
Finlandia grala na wyjezdzie z Islandia i fakt przegrali wygrany mecz wiec nie wiem o co czepiasz sie... co do meczu mysle ze turcja wygra bo musi jesli chce jeszcze o cos grac w tej grupie. martwi mnie jedynie brak hakana bo to on super rozprowadzal pilki ale jest zawieszony. wie ktos czy w tym meczu bedzie gral arda turan ?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Hiszpania - Izrael
Typ: powyżej 3.5 żółtej kartki
Kurs: 1.65 ⛔
Typ: gospodarze powyżej 1.5 żółtej kartki
Kurs: 2.60 ⛔
Buk: Unibet

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że jest to spotkanie o lidera w grupie. Prawda jest taka, że w walce o awans w tej grupie na MŚ biją się trzy ekipy: Hiszpania, Włochy, Izrael. Drużyna pod wodzą Elishy Levy&#39;ego, który jest selekcjonerem od kwietnia 2016 roku wygrała trzy ostatnie spotkania z rzędu i choć rywalami były zespoły słabe Izrael ma tylko punkt straty do Hiszpanów i Włochów. Skąd takie Typy?. Jak podała jedna z dzisiejszych hiszpańskich gazet Ramos, Piqué, Busquets, Thiago, Vitolo i Costa są zagrożeni kartkami. Następny mecz z kim przyjdzie grać Hiszpanom jest Macedonia, a później wyjazd do Włoch. Nie będę zdziwiony jak dzisiaj przynajmniej połowa z wyżej wymienionych panów wy kartkuje się na mecz z Macedonią, aby potem być gotowym na mecz z Włochami. Na dodatek pięciu panów prócz Vitolo powinniśmy dziś zobaczyć od pierwszych minut. Izrael to ekipa, która ma zamiar sprawić niespodziankę w tej grupie, lecz żeby tak się stało musi pokonać Hiszpanię i Włochy. Dziś jest to dla nich kolejny sprawdzian bowiem już w pierwszej kolejce Izrael uległ Włochom 1:3. Ten kraj jak i piłkarze słynną z wybuchowego temperamentu. Goście w spotkaniach wyjazdowych zobaczyli siedem żółtych kartek. Trzy w spotkaniu z Albanią i cztery z Macedonią. Dziś zapewne nie będą odpuszczać bo jeśli chcą ugrać tu dobry wynik to muszą walczyć i angażować się w każdej formacji.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Panowie często gram wasze typy z piłki, mógłby się ktoś wypowiedzieć czy warto dziś grać w kierunku Serbii bądź Macedonii? Ew. dołożyć Włochy do dubla? Sorry za zaśmiecanie wątku ale chętnie bym przeczytał coś o tych meczach a wiem że jest tu sporo osób grubo ogarniających temat. Pozdro ;)
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Włosi zremisowali 1:1 z Hiszpanią i mają tyle samo punktów co Hiszpania w Tabeli , więc na pewno będą chcieli wygrać z Albania która raczej nie błyszczy tak jak na Euro 2 wygrane i 2 remisy to już nie ta sama Albania We Włoszech wszyscy zawodnicy gotowi do Gry jeżeli nie będziesz grać żadnych Handi na Włochy tylko czysty win to myślę że spokojnie możesz dołożyć do Dubla a w meczu Serbii się nie wypowiem pozdrawiam
 
D 12

denison

Użytkownik
ja dzis gram po najmniejszej linni oporu, ale to tylko pilka wiec i to moze nie wejsc.
pierwszy mecz austria-moldawia 1,20 sts co by tutaj nie pisac to austria takie mecze musi wygrywac wiec nie ma co pisac dlugiej analizy.
wlochy-albania, albania mocno oslabiona po czerwach w ostatnim meczu z izraelem.
turcja-finlandia tutaj obawiam sie najbardziej bo turcja nie gra za dobrze ale finlandia gra jeszcze gorzej. kasper z legii nie zostal powolany na ten mecz a zazwyczaj gral w pierwszym skladzie.
spain- izrael over 2,5 tutaj mysle ze hiszpania wygra, dla tego typu przydalby sie jeszcze lepiej gol izraelu z kontry.
myslalem jeszcze nad chorwacja bo w ataku maja niesamowita konkurencje ale jak ktos napisal wczesniej, obrana im posypala sie wiec wole nie ryzykowac.
 
T 11

tello9

Użytkownik
Ja się upieram przy BTS na mecz Chorwacja - Ukraina.
Kurs 2.25 (Bet365) bardzo do tego zachęca.
Zarówno Chorwacja, jak i Ukraina(5 zwycięstw pod rząd) we wszystkich dotychczasowych meczach zdobywały co najmniej jedną bramkę. Faworytem meczu bez dwóch zdań jest drużyna z Bałkanów, ale braki Corluki oraz Vrsaljki w obronie oraz Perisicia w środku pola powinny ułatwić Ukraińcom zdobycie bramki. Wg mnie jest to bardzo ciekawy typ na ten mecz.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Proszę wybaczyć mi niedokładne analizy ale chwila na kanapkę w pracy nie pozwala na nic więcej... ????

Włochy - Albania

kornery handicap: -3 Włochy - @1.83✅ - bet365
Włochy w meczach z ogórasami w ostatnich latach nabijały min. 3 rożne więcej od przeciwników. Nie idę w bramki, gdyż gospodarzom może wystarczyć 1:0 czy 2:0. Rożne z kolei po takim kursie to dla mnie dosyć fajna opcja. Biorę.

Chorwacja - Ukraina
gol dla gości: tak - @2.05⛔ - Betclic
Gospodarze dziś zagrają z dość eksperymentalną defensywą. Ukraina z kolei ma potencjał w ataku, który może zaowocować min. jednym golem. Po takim kursie biorę i nie wchodzę w głębszą analizę.

Kosowo - Islandia
goście czyste konto: nie - @2.00✅ - bet365
Islandia jest mocna ale widać różnicę między ich potencjałem u siebie a na wyjeździe. Kosowo to drużyna, która jeszcze jest sporą niewiadomą. Myślę, że kwestią czasu będzie ich niespodziewana zdobycz punktowa. Czy ukłują dziś co nieco? Sądzę, że ich zdobycz punktowa jest kwestią czasu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa: Mistrzostwa Świata, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Walia
Typ: 2
Kurs: 3,11
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Moja propozycja na to spotkanie jest zupełnie inna niż użytkownika chkaplana. Sądzę, że to Walia dzisiaj wygra i zgarnie 3 punkty. Na początek tabela tej grupy:

Mimo, że Irlandia jest liderem tej grupy to ja spodziewam się dzisiaj wygranej gości. Oba zespoły mają podobny styl gry i mecz ten można porównać do derbów a więc napewno nie zabraknie tutaj dużo walki i ostrej wyspiarskiej gry. Dlaczego gram w stronę Walii ? Nic prostszego, po prostu Irlandia ma na to dzisiejsze spotkanie bardzo poważne problemy kadrowe. U gospodarzy dużo kontuzji i nie może w tym spotkaniu wystąpić wielu ważnych graczy.
Absencje w Irlandii:
bramkarz Elliot (4 występy w kadrze), obrońcy McShande (33 występy w kadrze), Clark (24 występy w kadrze, 2 gole na koncie), Wilson (25 występów w kadrze, 1 gol na koncie) i Duffy (8 występów w kadrze), pomocnicy Hoolahan (37 występów w kadrze, 3 gole na koncie), Arter (4 występy w kadrze), Brady (31 występów w kadrze, 7 goli na koncie) i Quinn (18 występów w kadrze) i napastnicy Murphy (23 występy w kadrze, 1 gol na koncie) i McGoldrick (5 występów w kadrze), oprócz tego z problemami zdrowotnymi borykają się obrońca Coleman (42 występy w kadrze, 1 gol na koncie), pomocnicy McCarthy (41 występów w kadrze) i (2 wystepy w kadrze) i napastnik Long (71 występów w kadrze, 17 goli na koncie) i ich występy stoją pod znakiem zapytania. To czy któryś będzie ostatecznie gotowy do gry będzie wiadomo przed samym meczem
Absencje w Walii:
pomocnik Crofts (28 występów w kadrze) i Williams (17 występów w kadrze) i napastnicy Church (38 występów w kadrze, 3 gole na koncie) i Lawrence (5 występów w kadrze)
Dla mnie kadrowo na to spotkanie na papierze lepiej wyglądają Walijczycy i myślę, że są w stanie dziś zgarnąć 3 punkty na tym trudnym terenie. Teren trudny ale gospodarze mają dziś sporo problemów kadrowych i jest to dobra okazja dla gości. Według mnie oba zespoły są do siebie podobne ale Walijczycy mają coś czego ich rywalowi brakuje. Mianowicie chodzi mi o taką indywidualność jak Bale. Irlandczycy swoją grę opierają głównie na zespołowości. Drużyna stanowi monolit ale na próżno szukać tutaj takiej gwiazdy i indywidualności jaką ma Walia. Wobec tych wszystkich problemów kadrowych w Irlandii na to spotkanie wątpię, że ten monolit będzie działał tak dobrze jak w poprzednich spotkaniach. Dzisiaj spodziewam się większej nerwowości w grze defensywnej gospodarzy i większej ilości błędów niż do tej pory. Walia ze swoją gwiazdą jest dla mnie tutaj faworytem i polecam w tym meczu pograć w ich stronę.
O problemach Irlandczyków można poczytać tutaj:
http://www.the42.ie/ireland-wales-daryl-murphy-injury-3298778-Mar2017/?utm_source=shortlink
⛔ 0-0

Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa: Mistrzostwa Świata, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kosowo - Islandia
Typ: 1
Kurs: 10,95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na wstępie tabela tej grupy:

To, że Islandia jest w tym meczu faworytem nie podlega dyskusji ale czy aż takim na jakiego wskazywałyby kursy na to spotkanie ? Według mnie przesada buków. Islandia to nie Brazylia czy Hiszpania żeby takie kursy tutaj dawać. Goście są faworytem ale ja spodziewam się w miarę wyrównanego spotkania i jeżeli Islandia wygra to po ciężkim boju , w którym Kosowo postawi trudne warunki rywalom. Buki wogóle gospodarzy nie doceniają. Nie ma się co dziwić po ostatnich wynikach ale też bez przesady. Ja w drużynie Kosowa widzę pewien potencjał i po takich kursach wolę zaryzykować na zwycięstwo gospodarzy. Raz, że Kosowo u siebie dzisiaj da z siebie wszystko a dwa kursy takie jakby Islandia grała z San Marino albo Andorą a jednak myślę, że ta reprezentacja jednak jest silniejsza od tych wymienionych więc nie rozumiem tych kursów. Jak pisałem wyżej Islandia jest faworytem ale jeżeli wygra to po bardzo ciężkim meczu i wolę tutaj iść w stronę gospodarzy.
Absencje w Kosowie:
pomocnik Slushi (6 występów w kadrze) i napastnicy Bunjaku (6 występów w kadrze, 3 gole na koncie) i Brahimi (2 występy w kadrze, 2 gole na koncie)
Absencje w Islandii:
bramkarz Gunnleifsson (26 występów w kadrze), obrońcy Jonasson (16 występów w kadrze, 3 gole na koncie) i Fjoluson (10 występów w kadrze), pomocnicy Birkir Bjarnason (57 występów w kadrze, 8 goli na koncie), Elmar Bjarnarson (36 występów w kadrze), Gudmundsson (57 występów w kadrze, 5 goli na koncie) i Smarason (21 występów w kadrze, 2 gole na koncie) i napastnik Finnbogason (40 wystepów w kadrze, 11 goli na koncie)
⛔ 1-2
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa: Mistrzostwa Świata, Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gruzja - Serbia (-1,5)
Typ: 2
Kurs: 2,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami 5 kolejka w tych eliminacjach. Meczem pomiędzy Gruzją a Serbią rozpoczniemy rywalizację w grupie D.
Dość wyraźnym faworytem są goście. którzy jeszcze nie ponieśli porażki w tych eliminacjach.
2:2 z Irlandią, 1:1 z Walią, 3:0 z Mołdawią i 3:2 z Austrią to wyniki Serbii.
1:2 z Austrią, 0:1 z Irlandią, 1:1 z Walią i 1:1 z Mołdawią to wyniki Gruzji.
Ja w tym meczu zaryzykuję i postawię na zwycięstwo gości ale minimum 2 golami. Serbia po paru latach słabej gry w końcu zaczynają pokazywać na co ich tak naprawdę stać. Jeśli chcą do końca walczyć o awans do Mistrzostw Świata muszą takie mecze wygrywać. Nie oszukujmy się grupa jest silna i wyrównana, 4 drużyny mają szanse na awans.
Gruzja taki dostarczyciel punktów i od czasu do czasu zrobią niespodziankę tak jak z Walią remis był sporą niespodzianką. W poprzednich eliminacjach Gruzja u siebie przegrała z Polską 0:4, z Niemcami 0:2 czy z Irlandią 1:2.
Tacy piłkarze jak: Kolarov, Mitrović, Matić, Kostić Tadić powinni zrobić duża różnicę i poprowadzą swoją kadrę do zwycięstwa i do potrzebnych 3 punktów.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Turcja-Finlandia
Pod lupę biorę jeden z pierwszych dzisiejszych meczy eliminacji. Na Antalya Arena reprezentacja Turcjii podejmie gości z Finlandii. Rozjemcą tego spotkania będzie Hiszpan Jesus Gil Manzano.
Analizując dzisiejsze spotkania, moją uwagę przykuła dosyć niska linia kartkowa na to spotkanie. Jak wszyscy wiemy spotkania w Turcjii nie należą do najłatwiejszych ze względu na kibiców gospodarzy. &quot;Turecki kocioł&quot; jak to mawiają, na pewno nie zapewni spokoju w tym spotkaniu. Turcy po dwóch remisach, porażce i zwycięstwie zajmują 4 miejsce w grupie i wciąż liczą na awans do mistrzostw w Rosji.
Ale do rzeczy. Turcy w eliminacjach &quot;kartkują&quot; na zmianę. Ich ostatnie upomnienia to 2,3,2,1 kartka, kartki dla gości w ostatnich meczach przedstawiały się 2,5,2,1. Nie są to rewelacyjne &quot;wyczyny&quot; jednak kartki te głównie były za niesportowe zachowania itp. Liczę, że przy dzisiejszych warunkach meczu, będzie podobnie. Wisienką na torcie jest arbiter dzisiejszego spotkania Pan Manzano, który w swojej lidze hiszpańskiej nie stroni od rozdawania kartek. Jeżeli statystyki z ligi hiszpańskiej nie robią wrażenia, to weźmy pod uwagę liczbę kartek w spotkaniach międzynarodowych. Tam Hiszpan na 9 ostatnich spotkań linię 3.5 kartki pokrył aż 8 razy. Taką linię biorę aż miło.
Turcja-Finlandia
over 3.5 kartki
@1.80
Bet365

6 kartek ✅ promocja miesiąca ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom