>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 18 - Europa [24-26 marzec 2017]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa: Mistrzostwa Świata, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kosowo - Islandia
Typ: 1
Kurs: 10,95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
To, że Islandia jest w tym meczu faworytem nie podlega dyskusji ale czy aż takim na jakiego wskazywałyby kursy na to spotkanie ? Według mnie przesada buków. Islandia to nie Brazylia czy Hiszpania żeby takie kursy tutaj dawać. Goście są faworytem ale ja spodziewam się w miarę wyrównanego spotkania i jeżeli Islandia wygra to po ciężkim boju , w którym Kosowo postawi trudne warunki rywalom. Buki wogóle gospodarzy nie doceniają. Nie ma się co dziwić po ostatnich wynikach ale też bez przesady. Ja w drużynie Kosowa widzę pewien potencjał i po takich kursach wolę zaryzykować na zwycięstwo gospodarzy. Raz, że Kosowo u siebie dzisiaj da z siebie wszystko a dwa kursy takie jakby Islandia grała z San Marino albo Andorą a jednak myślę, że ta reprezentacja jednak jest silniejsza od tych wymienionych więc nie rozumiem tych kursów. Jak pisałem wyżej Islandia jest faworytem ale jeżeli wygra to po bardzo ciężkim meczu i wolę tutaj iść w stronę gospodarzy.
Stawiasz na Kosowo, a w Twoim opisie nie ma ani jednego argumentującego zdania popierającą tą ekipę. Za co buki miałyby docenić Kosowo? Oni wygrali tylko z Omanem i Wyspami Owczymi w meczach towarzyskich. Porównania trzeba szukać w meczach gdzie rywal był pokroju Islandii, a więc Turcja czy Ukraina. W tych meczach Kosowo nic nie pokazało.
Islandia od czasów ME zmieniła się. Bramkostrzelna ekipa już nie ma takiej łatwości ze strzelaniem bramek. Szczęśliwa wygrana z Finlandią czy bezbarwny mecz z Chorwacją pokazały, że ten zespół przechodzi cięższe momenty. Przede wszystkim wyjazdy nie należą do mocnych punktów. Sensacji się tu nie spodziewam ale nie liczę na wiele bramek. Dla Kosowa remis będzie świetnym wynikiem i pewnie będą się murować szukając kontry. Islandia myśląc o awansie musi wygrać, a jeśli stracą bramkę ciężko będzie to odrobić.
Kosowo - Islandia poniżej 2,5 2,38 Betsson ⛔
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
nie wiem skad niektorzy czerpia swoje inspiracje na typy, ale granie w strone finlandii, ktora gra w tureckim kotle, ta sama turcja urywala punkty silnej chorwacji i ukrainie, czyli zespolami o 3 klasy lepszymi niz beznadziejni finowie, gdzie lapie sie nawet zawodnik z widoczna nadwaga z polskiej 1 ligi, ci sami ludzie stawiaja dwubramkowa wygrana serbii w gruzji, gdzie gruzja w przeciagu ostatnich 6 lat u siebie wiecej niz jedna bramka przegrywala z samymi mistrzami swiata i z polakami, gdzie te 4;0 wcale nie oddaje przebiegu meczu, gruzini sa po prostu frajerami, nie znam drugiej takiej druzyny ktora w tak koncertowy sposob przegrywa mecze

ps. jezeli ktos ma watpliwosci dlaczego kazaiszwili nie gra w legii, to polecam zobaczyc ta sytuacje z koncowki 1 polowy, gdzie bedac sam przed bramkarzem, a mogac jeszcze podac na pustaka do kolegi strzelil sobie obok, za takie zagranie to sie dostaje wedke nawet w 10 minucie. taka sytuacja tak jakby na potwierdzenie mojej tezy o frajerskich porazkach
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal Mś
Godz: 18:00
Spotkanie BIH-Gibraltar
Typ: over 3.5 w drugiej połowie
Kurs 2.50
Buk

Analiza: Bośnia I Hercegowina na swoim stadionie w tej kolejce kwalifikacji podejmowała będzie ekipę Gibraltaru, który jest jednym ze słabszych zespołów w tych rozgrywkach. Gospodarze są tutaj faworytem do zdobycia kompletu punktów, moim zdaniem nie ma sensu tutaj pytanie czy gospodarze wygrają , tylko ile bramek zdołają zaaplikować znacznie słabszemu od siebie rywalowi, żeby nie powiedzieć dostarczycielowi punktów w tej grupie . Gospodarze mają tutaj o co grać na chwilę obecną są dopiero na 3 miejscu w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 7 punktów na swoim koncie, wpadki z Belgią oraz remis z zespołem Grecji mocno oddaliły ekipę gospodarzy od awansu,ale sytuację da się uratować,ale trzeba tutaj wysoko wygrać z zespołem , który zajmuje ostatnią pozycję i ma bilans bramkowy 2:17 . Gospodarze natomiast na swoim boisku mają w ostatnich 10 spotkaniach bardzo dobry bilans 7 wygranych 2 podziałów punktów, oraz zaledwie 1 porażki , nie dali się tutaj ograć takim ekipą jak Belgia , Walia oraz Irlandia więc nie sądzę że goście będa w stanie zawalczyć w tym meczu o jakiekolwiek punkty do tabeli, stawiam na pewną wygraną Bośniaków , tak do połowy jak i 90 minutach tej rywalizacji.
 
klook 366

klook

Użytkownik
Bardzo ciekawa sytuacja w grupie I. Za plecami czołowej dwójki Chorwacji i Ukrainy plasuje się reprezentacja Islandii (7 punktów), a następnie Turcja (5). Tabelę zamykają Finlandia i Kosowo, obie reprezentacje zgromadziły po jednym punkcie, zarobionym w konfrontacji między sobą rozegranej w Turku (1:1).
Przestrzegam dzisiaj przed graniem na Turcję! Rywal - Finlandia bardzo niewygodny i bardzo nieprzewidywalny. Mecz z Islandią przez Finów bardzo niefortunnie przegrany 3:2, gdzie dwie bramki zdobyte przez Islandczyków były w &#39;91 i bodajże &#39;96 minucie... Finowie nie dowieźli znakomitego wyniku i przegrali mecz na własne życzenie. Kolejne mecze z Chorwacją i Ukrainą przegrane minimalnie tylko 1 bramką! To pokazuje że Finlandia mimo porażek stawia solidny opór i nie dostaje lania od rywali. Nie mówię że Turcja nie wygra dzisiaj, ale handicapy, overy, BTSy wykluczam zdecydowanie. Może ta statystyka nie ma większego znaczenia ale... na 5 spotkań pomiędzy tymi reprezentacjami aż 4 razy zwyciężała.. Finlandia!
Turcja ostatni poważny mecz wygrała na Euro z Czechami, prawie rok temu... po którym i tak odpadła z turnieju. Potem przyszły 4 mecze bez zwycięstwa... i wygrana z półprofesjonalną reprezentacją z Kosova. Czy dzisiaj są na tyle silni aby pokonać pewnie Finlandię, która przyjedzie się bronić i kąśliwie kontrować? Nie wiem tego, ale jak widzę kurs 1.40 na Turcję to mnie śmiech ogarnia. Jeśli już to szukałbym bardziej niespodzianki.
Kursy powinny przedstawiać się tak: 1.90-3.50-4.20
Typ ze względu na niewłaściwe wystawienie kursów przez bukmachera idę w stronę Finów! Ostrożnie ze stawkami. Remis uratuje nam w tym przypadku tyłek.. Coś dla fanów wyższych kursów.
Turcja - Finlandia
Typ: 2 DNB
Kurs: 5.20

Odleciałeś z tą analizą...
Finlandia 1 celny strzał w przeciągu 99 minut.
Na wyjeździe grają piach - 2/2 porażki (teraz po meczu z Turkami 3/3).
Szkoda, że nie zajrzałem wcześniej do tematu to szybko bym sprostował, teraz rozlane mleko; więc szybciutko posprzątaj...
Żeby nie było, ze tylko wpadłem pomarudzić - zapraszam do mojego tematu ze stopki, własnie wpada 7 wygrany kupon pod rząd (win Turków).
Na jutro Lukaku gol + Belgia win @2,4.
Hazard out (kontuzja), więc kto ma strzelić jak nie człowiek, który w tym sezonie Premier League ma już 21 bramek i 6 asyst (najwięcej z całej ligi); a w kwalifikacji strzelców eliminacji do ME wyprzedza go tylko Lewy i Ronaldo?
Wracam do analizowania pozostałych meczy, pozdrowionka.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, eliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Grecja
Typ: Lukaku strzeli (musi wystąpić od początku) i Belgia
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam serdecznie. Moja wiara w belgijskiego snajpera jest niezachwiana (przejrzyjcie moje posty na temat Romelu ???? ). W BPL punktuje niemiłosiernie regularnie. Trzy marcowe mecze i cztery bramki. Jeżeli trener wystawi go do pierwszego składu, to jest niemal pewne, że strzeli bramkę niezbyt wymagającemu rywalowi. W zeszłym roku 11 bramek w reprezentacji. Nic dodać, nic ująć. Kurs jak na to zdarzenie soczysty i warty gry. Polecam w triplu z Mbappe i Francja oraz CR7 i Portugalia, po kosmicznym 5,84!!! Nic, tylko grać i wygrywać.

Typy baaaaardzo prawdopodobne. Romelu, Kylian i Christino, to niemal pewni strzelcy bramek. Nieśmiało dołożę do tego Lewego i Polskę (chyba, że zakopią gościa bałkańskie zwierzaki) i ..... mamy kosmiczne 14,90!!!! Ja pogrywam za rozsądną kwotę. Wszystkie kursy z Unibet. Wszyscy zawodnicy muszą wystąpić od początku meczu. Jeżeli nie, to zwrot.

Lukaku i Belgia @ 2,14 ⛔
Mbappe i Francja @ 1,56 zwrot
CR7 i Portugalia @ 1,75 ✅
Lewy i Polska @ 2,55 ✅

Powodzenia! Samodzielne myślenie nic nie kosztuje! .........
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Belgia - Grecja
Typ: Lukaku strzeli
Kurs: 1.90
buk: betsson
Wynik: ✅

Po wygranej 6:0 z Gibraltarem drużyna prowadzona przez Roberto Martineza strzeliła jeszcze więcej goli Estonii wygrywając 8:1. Teraz czeka ich trudne wyzwanie bo mecz wiceliderem grupy Grecją. Zdecydowałem się na gola Lukaku, który w tym sezonie jest w świetnej formie. Romelu jest liderem w drużynie Evertonu, gdzie regularnie strzela gole. W ostatnich czterech spotkaniach w Premier League zaliczył przynajmniej jedno trafienie. Co najlepsze nawet jest liderem w klasyfikacji strzelców z 21 golami w Premier League. W reprezentacji również nie może narzekać na brak goli gdyż strzela w niej regularnie. Romelu zapewne dziś musi stanąć na wyżyny swoich możliwości, gdyż pod nieobecność Hazarda ktoś musi wziąć ciężar gry na siebie. Facet ma dopiero 24 lata i gdy przez dłuższy okres utrzyma swoją świetną formę to wyrośnie nam kolejna najlepsza dziewiątka w Europie. Kursu spodziewałem się trochę niższego, a ten jest dla mnie dużym value.
20:45 Portugalia - Węgry
Typ: Ronaldo strzeli
Kurs: 1.50
buk: betsson
Wynik: ✅

Lider w Realu Madryt, lider w reprezentacji Portugalii. Tego pana nikomu nie trzeba przedstawiać. Obie ekipy spotkały się rok temu na ME. Mecz zakończył się wynikiem 3:3, a Ronaldo zaliczył dwa trafienia w tym spotkaniu. Jak będzie dziś?. Ronaldo jest wszystkim znany ze swoich ambicji i gry. Nie lubi gdy jest zmieniany, i zawsze chce być liderem w swojej drużynie obojętnie czy jest to mecz Realu czy Portugalii. Dziś zapewne okazji do zdobycia gola mu nie zabraknie dlatego też pobieram jego trafienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Belgia - Grecja
Belgia win 1,30 bet365
Nie od dziś wiadomo że Belgia to zbiór gwiazd dzisiaj zabraknie Hazarda ale czy to problem nie sądzę jest Lukaku , De Bruyne reasumując ma kto strzelać Belgia strzeliła już 21 goli ale ja nie bawię się w żadne Handi i daje czysty Win Belgi

Portugalia - Węgry
Portugalia Win 1,28
Portugalia przegrała ze Szwajcaria później wygrali wszystkie swoje spotkania chodź wszyscy przeciwnicy byli słabi ale uważam że Ronaldo i spółka poradzą sobie z Węgrami

Szwajcaria - Łotwa 1,10
Szwajcaria powinna spokojnie sobie poradzić z Łotwą tak naprawdę to daje na podbicie kursu
Bułgaria - Holandia
Remis lub Holandia 1,11
dwie wygrane Holandia przegrana z Francja ale tylko 1-0
Holandia zajmuje 2 miejsce w Tabeli i takie mecze trzeba wygrywać ale ja tutaj zabezpieczam się remisem
Ako 2,04

Wczoraj moje typy były słabe , chodź miałem też inne typy które weszły a tutaj ich nie podałem , często mam tak że typy które podaje nie wchodzą... to chyba jakiś pech
Niby bezpieczne ako powinno wszystko wejść
 
forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik
Nie od dziś wiadomo że Belgia to zbiór gwiazd dzisiaj zabraknie Hazarda ale czy to problem nie sądzę jest Lukaku , De Bruyne reasumując ma kto strzelać Belgia strzeliła już 21 goli ale ja nie bawię się w żadne Handi i daje czysty Win Belgi
De Bruyne też nie zagra oraz Meunier.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sam mam pograną Belgię, ale jak widać nie ma podstawowych graczy, którzy strzelali albo kreowali sytuacje bramkowe. Żeby nie skończyło się na remisie (✅✅✅✅ hahahaha). Brak samego Hazarda jeszcze do przełknięcia, ale także De Bruyne to już może być problem.
Nie okaże się za chwilę, że nie zagra też Dembele, Carasco i Lukaku, o którym tak dużo piszecie ?
Mertens jest w składzie ?
 
K 8

kenti

Użytkownik
Siemka Szefy. Mam zagwostke co do meczu Belgii i moze ktos dorardzi mi która opcje wybrac, a mianowicie @Lukaku strzeli 1.91 czy @Belgia -1,5 1,85 . Kursy z WH.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Może ktoś wie na jakim kanale sat będzie na żywo Belgia - Grecja ? W polskich nie ma żadnych.
WSZYSTKIE mecze sa na ipla , niektore nawet maja komentarz .
a jak masz telefon w plusie to za darmo da rade ogladac .
wczoraj tak włochów ładnie się ogladalo ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
WSZYSTKIE mecze sa na ipla , niektore nawet maja komentarz .
a jak masz telefon w plusie to za darmo da rade ogladac .
wczoraj tak włochów ładnie się ogladalo ;)
Dzięki za odp. a wie może ktoś jaki kanał sat. nadaje ten mecz ? szukałem jakiegoś głównego kanału belgijskiego, ale nie znalazłem. Np. wczoraj Włochy były na RAI. Swoją drogą szkoda, że Polsat nie uruchamia wszystkich kanałów jak na Euro żeby pokazać te eliminacje.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Holandia -1
2.18
Unibet


Przeglądając zagraniczne strony wszyscy trąbią o sporym osłabieniu Bułgarów na dzisiejszy mecz.
Podstawowy bramkarz Stoyanov kontuzjowany. Podobno kapitan zespołu Dyakov również nie wystąpi w tym meczu. Dochodzą informacje, że jeden z lepszych zawodników Milanov, który na co dzień reprezentuje barwy CSKA Moskwa, doznał kontuzji na treningu.
Obronę na ten mecz mają tworzyć rezerwowi...
Holandia, która musi walczyć o utrzymanie drugiej lokaty powinna spokojnie wygrać z osłabioną Bułgarią.
Mimo, że Holandia jest inną drużyną, jest wiele nowych nazwisk, to takie mecze jak dzisiejszy muszą być tylko 3 punkty, a że gospodarze wyjdą w osłabieniu, to pobieram handi.
 
vde 119

vde

Użytkownik
25-03-2017 18:00
Andora - Wyspy Owcze
Wyspy Owcze
1,60
@ bet365 ⛔ 0:0
Według mnie kursy zawyżone na &quot;Owieczki&quot;. Andora nie zdobyła punktu w oficjalnych meczach eliminacyjnych od co najmniej 2010 roku (dalej flashscore nie sięgał swoją pamięcią ;) ) Wyspy Owcze to wyróżniająca się ekipa z tych słabszych, mniej liczących się. Potrafili w poprzednich eliminacjach nie przegrać dwumeczu z Grecją, w tych wygrali na Łotwie i zremisowali u siebie z Węgrami nie tracąc gola (0:0). Nie znam się na zawodnikach grających w tych zespołach, być może dlatego kurs 1,60 wydaje mi się czymś nienormalnym, jednak wg mnie każdy kurs powyżej 1,30 jest warty grania na Farerów. Jeśli ktoś ma jeszcze informacje na temat tego meczu, dlaczego tak duże kursy na faworyta, to proszę dać znać ????
//Andora zakończyła tym meczem serię 58. przegranych spotkań eliminacyjnych z rzędu ????
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Bułgaria - Holandia
Holandia -1
2.18
Unibet

Podstawowy bramkarz Stoyanov kontuzjowany. Podobno kapitan zespołu Dyakov również nie wystąpi w tym meczu. Dochodzą informacje, że jeden z lepszych zawodników Milanov, który na co dzień reprezentuje barwy CSKA Moskwa, doznał kontuzji na treningu.
Obronę na ten mecz mają tworzyć rezerwowi...
Holandia, która musi walczyć o utrzymanie drugiej lokaty powinna spokojnie wygrać z osłabioną Bułgarią.
handi.
Wystarczy zapoznać się z listą powołanych i wątpliwości zostaną rozwiane;
https://en.wikipedia.org/wiki/Bulgaria_national_football_team#Players
I jeszcze uszczuplijmy, że grasz handi -1,5 bo ten obecny zapis wygląda jak azjan -1 co jest sporą różnicą
Nie ma tych zawodników a są takie gwiazdy jak Slavchev czy Delev z Ekstraklasy. Pierwszy nie łapie się do składu Lechii... Bieda totalna w tej reprezentacji, poziom piłki w Bułgarii sięga dna, a sama postawa Ludogortsa w Europie nic tu zmienia bo nawet pół zawodnika nie ma w kadrze z tego zespołu.
Patrzyłem skład Holandii i w meczu z Białorusią i z Luksemburgiem, gdzie wygrali wysoko ale tracili bramkę.
W obu meczach kogoś brakowało czy to w defensywie czy środku pola. Jak na ostatnie czasy Holendrów dzisiejsza kadra do Bułgarii jedzie mocno napakowana. Przede wszystkim duże wsparcie stanowią piłkarze z Serie A; Strotman do środka pola z Romy i para stoperów z Lazio De Vrij - Hoedt gdzie regularnie grają z kolejki na kolejkę także tutaj poziom zrozumienia obu zawodników będzie spory atutem.
Zoet, Karsdorp, de Vrij, Hoedt, Blind, Strootman, Sneijder, Wijnaldum, Robben, Depay, Dost w ustawieniu 4-3-3
Czysty win mam już pograny mocno w dublu a jeszcze próbuje uderzyć w wyższy kurs, lubię ten zakład i wiadomo o co chodzi. Musi być minimum 3-0. O wiele lepszy kurs jak wyższe linie handi, a tak jak mówię ta para defensorów daje mi jakąś większą pewność na czyste konto a o bramki się nie boję. Pamiętajmy, że w Bułgarii już Luksemburg w te el. zdołał walnąć 3 bramy przy tym Bułgaria uratowała krztę honoru i wyrwała 3 punkt w doliczonym czasie.
Over 2,5 i Brak BTS @6 (Dzisiaj już @5) Bet365
EDIT 20:02 :
Co oni wystawili za skład w defensywie to ręce opadają. Blind, Indi, De Ligt (17 lat), Karsdrop. Nie wróży to czystym kontem, cały misterny plan ze stoperami Lazio poszedł w pizdu
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Mecz co prawda jutro, ale nikt nie poruszał, więc spróbuję dziubnąć co nieco.
Armenia - Kazachstan @ Armenia wygra 1,9 Unibet ✅ 2-0

Wydaje mi się, że Armenia to nieco niedoceniany zespół w naszej grupie. Fakty są takie, że u siebie jest to bardzo niewygodny rywal. W tych eliminacjach przegrywają albo niewielką różnicą goli (a to raczej ekipa własnego boiska, więc wynik chociażby z Polską mogą uznać za sukces, podobnież z Danią, gdzie przegrali jedną bramką) albo też na własne życzenie zawalili mecz w 3 minucie z Rumunią (z czerwoną kartką na dzień dobry).
Cieszyć powinna ostatnia wygrana z Czarnogórą oraz to, że zagra Mkhitaryan. Jak ważny jest to zawodnik dla tej reprezentacji - nie ma żadnej skali porównania, właściwie sama jego obecność na boisku dodaje drużynie trochę kreatywności.
Naprzeciw staje jutro Kazachstan, który jest groźny dla rywali, ale odnoszę wrażenie, że u siebie. Na wyjazdach nie przekonują niczym, nie mam pojęcia czym jest to spowodowane, ale oglądając mecze z Czarnogórą czy też Danią odnosiłem wrażenie, że ci sami piłkarze grają na obcym terenie kilka razy gorzej, jakby byli przyzwyczajeni tylko do jednej jedynej murawy...
Kazachowie mają kilka ciekawych jednostek z przodu (Islamakhan chociażby), ale z tyłu ich obrona często popełnia szkolne błędy (było to widoczne nawet w meczu z Polską w początkowej fazie, gdzie po prostu się rozstąpili). Armenia u siebie będzie zmobilizowana i na pewno będzie napierać, wygrali z Czarnogórą i mają wciąż prawo liczyć na dobre miejsce w tej grupie (oczywiście jak na ich możliwości, myślę, że chcieliby skończyć wyżej niż na piątym miejscu a na pewno nie pragną zająć ostatniego, te piąte w ostateczności by przyjęli i jak dla mnie to na piątym się właśnie znajdą).
Nie będę tutaj czarował, że znam cały skład gospodarzy (bo podejrzewam, że bez pomocy flashscore&#39;a ciężko komukolwiek byłoby wymienić chociaż dwóch piłkarzy), jednak piłkarsko wydaje mi się, że gospodarze są lepsi. W ostatnich eliminacjach punkty zdobywali tylko u siebie (dwa remisy z Serbią i Danią). Na swoim boisku potrafią zajść za skórę rywalom a przeciwnik...co by tu nie mówić na wyjazdach grać nie lubi. Po 1,9 jestem skłonny zaufać Armeńcom.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Skuteczność wczorajszych typów to 2/3, czyli na plus:smile:

Bułgaria vs Holandia
goście over 2.5 gola - @2.62⛔ - bet365
Popieram typy poprzedników w 100% z tym, że próbuję inaczej ugryźć to spotkanie. Bułgaria to bardzo groźny zespół dla swych rywali na własnym stadionie ale nie z takimi powołaniami. Zawodnicy ci w tym momencie nie mają ani zgrania ani wystarczających umiejętności by móc powstrzymać chętną gry Holandię. Siła rażenia Oranje w ofensywie jest miażdżąca wobec defensywy Bułgarów. Liczę na to pewne zwycięstwo gości i naprawdę nie zdziwię się jak zobaczymy dziś wygraną różnicą min. 3 bramek.

Portugalia vs Węgry
Portugalia wygra - @1.28✅ - bet365
Belgia vs Grecja
Belgia wygra - @1.28⛔ - bet365
Bułgaria vs Holandia
Holandia wygra - @1.40⛔ - bet365
Ako: @2.31⛔
Prosta tasiemka złożona z - w moich oczach - pewniaków. Korciło dodać wygraną Szwecji (✅) i Bośnię, że strzelą mniej niż 6.5 gola (✅) ale co za dużo nie zdrowo... ????

bet365 lada dzień znika więc trzeba od nich pociągnąć ile się da:wink:
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Belgia win 1,30 bet365
Portugalia Win 1,28
Szwajcaria - Łotwa 1,10
Bułgaria - Holandia
Jak widzę takie typy to nie wiem czy jestem w stanie wymyślić coś bardziej prymitywnego. :razz:
Ode mnie takie na ten moment:
Belgia - Grecja, handi 0:1, typ: 1
Kurs: 1.80
Grecja jest mizerna, z kolei Belgowie radzą sobie bardzo dobrze w obecnych eliminacjach. Co prawda gospodarze będą osłabieni - nie zagra Hazard (prawdopodobnie), aczkolwiek przy takich nazwiskach jakimi dysponuje Roberto Martinez ciężko mówić o poważnym osłabieniu, na pewno ktoś godnie zastąpi gracza Chelsea. O ile Cypr, Gibraltar oraz Estonia to typowe kopciuszki to moim punktem odniesienia będą Bośniacy. Belgia rozbiła ich 4:0, z kolei Grecy zremisowali jakimś cudem 1:1, strzelając gola w 95 minucie. To był ich pierwszy poważniejszy sprawdzian, który według mnie oblali. Tej ekipie brakuje czysto piłkarskich argumentów i w spotkaniu z Czerwonymi Diabłami nie powinno być żadnych niespodzianek.
Azerbejdżan - Niemcy, handi 1:0, typ: 2
Kurs: 1.30
Zastanawiałem się nad handi 2:0, ale taki jak jest też wystarczy. Do tej pory obyło się bez większych wpadek (wczorajsze mecze), kto miał wygrać ten wygrał. Nie ma innej możliwości niż przekonująca wygrana Niemców. Swego czasu azerskie kluby próbowały narobić szumu w Europie, reprezentacja notowała progres, no ale te czasy już minęły. Azerowie znowu są słabym zespołem, a najeżona gwiazdami ekipa niemiecka nie powinna mieć problemów ze zgarnięciem kompletu punktów.
Alternatywa (dla odważnych): handi 2:0, Kurs: 1.52
Szwecja - Białoruś, typ: 1
Kurs: 1.45
Szwedzi łatwej grupy nie mają (Francja, Holandia), jeśli marzą o awansie na Mundial nie mogą sobie pozwolić na wtopę. Białorusini to żadna potęga, co prawda zanotowali sensacyjny remis 0:0 z Trójkolorowymi, aczkolwiek bardziej z powodu nieporadności Francuzów niż jakiś nadzwyczajnych umiejętności gospodarzy. Nasi wschodni sąsiedzi zdobyli do tej pory 2 oczka, poza wspomnianym remisem z Francją zremisowali także w meczu przeciwko Luksemburgowi. Wygląda na to, że bardziej idzie im granie u siebie, z kolei dziś wystąpią jako goście. Szwedom z kolei udało się urwać punkty Oranje (1:1), tak jak wspomniałem - muszą wygrać z Białorusią, inaczej awans może im się wymknąć z rąk. Co prawda zespół bez gwiazd, nie ma już Ibrahimovicia, aczkolwiek warto wyróżnić Forsberga z RB Lipsk. Nie chce mi się wierzyć, że Białorusinów stać tutaj na sprawienie niespodzianki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom