>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 18 - Europa [24-26 marzec 2017]

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal Mś
Godz: 18:00
Spotkanie Azerbejdzan-Niemcy
Typ: bts
Kurs 2.75
Buk Unibet
Analiza: Reprezentacja Niemiec w dniu jutrzejszym pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Azerbejdzanu, goście naturalnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów ze znacznie niżej notowanym rywalem , goście po 4 rozegranych seriach spotkań mają na swoim koncie komplet 12 punktów, strzeli 16 bramek , nie stracili ani jednej , na wyjazdach w 2 meczach strzelili 11 bramek, daje to średnio 5.5 bramki w meczu, jest to kapitalny wynik. Azerbejdżan natomiast na swoim stadionie zazwyczaj grywał underowo , traci niewiele bramek, ale jest to spotkanie z zespołem Niemiec, którzy pewnie jak zwykle jako jedni z pierwszych zapewnią sobie awans do mistrzostw świata , więc tutaj spokojnie powinni wygrać i strzelić kilka bramek , gospodarze niespodziewanie mają 7 punktów na swoim koncie oraz 3 miejsce w tabeli, myślę że tutaj przy odrobinie szczescia mogą jedną bramkę strzelić, bowiem obrona ekipy przyjezdnych tez nie jest nieomylna, ja stawiam tutaj na wygraną gości do połowy oraz na koniec spotkania , myślę ze po 90 minutach tej rywalizacji Niemcy wygrają 1:3. Sądzę iż pomimo gospodarze nie strzelają i nie traca za dużo w starciu z Niemcami ta statystyka musi się zmienić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oglądałem Szwajcaria - Łotwa i powiem wam, że Szwajcaria to dno i km mułu. Niecelne podania, brak wykończeni, brak szybkości... Tragedia. Gdyby nie to, że Łotwie brakuje choć paru klasowych piłkarzy to nie było by tego skromnego 1:0. Już zresztą 2:1 z Andorą (Andora im strzeliła (!) ) dawało do myślenia. Typ na Szwajcarię był kiepski, a kursy 1,07 czy na handi -1,5 - 1,30 to była pułapka buków. W przyszłości należy bardzo uważać ze Szwajcarią.
I jeszcze taki typ:
Bułgaria - Holandia + Luksemburg - Francja + Portugalia - Węgry + Anglia - Litwa + Belgia(1x) - Grecja + Czarnogóra - Polska (pow 0,5 goli) kurs: AKU 2,60 buk: forBet ⛔
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Skład Holandii dziwny trochę. Kibice niezadowoleni. Mialem pograć handi ale mam obawy teraz. Ktoś coś?
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Skład Holandii dziwny trochę. Kibice niezadowoleni. Mialem pograć handi ale mam obawy teraz. Ktoś coś?
Poza obsadzeniem żądła wszystko jest ok, postawili na graczy, którzy są w dobrej dyspozycji. W sumie jeszcze mało mi mówi nazwisko prawego obrońcy, ale różnica klas nadal jest duuuuuża, także czysta dwójka jest ok, a zamiast handi to może poczekaj na live? ????
 
K 12

kosowada

Użytkownik
Mecz: Azerbejdżan - Niemcy
Typ: Niemcy i over 2.5 w meczu ✅
Kurs: 1.5
Buk: Expekt
Jedyne co mi przyszło do głowy na ten moment poza patriotycznym graniem naszych ;) Ostatnie 3 mecze Azerbejdżanu u siebie (w ramach kwalifikacji do ME/MS) mocno underowe, ale żadna z tam grających drużyn nie miała startu do aktualnych mistrzów świata. Pomimo dosyć sporych absencji w składzie gości i tak są oni zdecydowanym faworytem. Linię 2,5 są w stanie sami pokryć, a liczę tu na jakąś niespodziankę w postaci gola gospodarzy.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
No i wczoraj Belgia to była mina, można powiedziec że Holandia tez ale ja jej nie grałem bo mnie nie przekonuje od dłuższego czasu, Ale Belgowie byli zdecydowanymi faworytami i powinni z Grecją wygrać, widać ile traci ta kadra bez Hazarda i De Bruyne, Mertens sam gry nie pociągnał, bo Fellaini i Witsel to gracze defensywni, Carrasco tez mnie nie przekonuje z Hazardem i de Bruynem wyglądalo by to inaczej, ale Grecy to solidna defensywa, Sokratis czy Manolas, to bardzo dobra para środkowych obrońców, grają w mocnych klubach, jeśli by Grecja wygrała, Lukaku uratował honor czerwonym diabłom, to Grecy by wyszli na 1 miejsce w grupie i było by z pewnościa bardzo ciekawie w tej grupie, bo Bośniacy włączyli się w walkę o awans do Rosji
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niestety nie miałem okazji oglądać Belgii, ale potopiła mi sporo kuponów. Jak zwykle sprawdza się stara bukmacherska prawda, że &quot;eksperymentalne składy&quot; nie wróżą nic dobrego i lepiej wtedy nie grać. W Holandii dali do defensywy 17 latka - De Ligt&#39;a, który już w 2 min. popełnił prosty błąd i Holandia straciła bramkę. A co do Belgii przed meczem pisałem o możliwym remisie, ale i tak bez sensu zagrałem to ???? . Składy, składy i jeszcze raz składy - to podstawa.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
No i wczoraj Belgia to była mina, można powiedziec że Holandia tez ale ja jej nie grałem bo mnie nie przekonuje od dłuższego czasu, Ale Belgowie byli zdecydowanymi faworytami i powinni z Grecją wygrać
To ja całkiem odwrotnie. Grecja zawsze była nieprzewidywalna i taki kurs na Belgie był żenujący do gry.

Holandia zaskoczyła mnie totalnie,takie danie dupy w takim ważnym meczu był z mojej strony sporą niespodzianką.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Armenia-Kazachstan
Na pierwszy ogień spotkanie z Polskiej grupy za tzw. &quot;6 punktów&quot;. W starciu tych drużyn nie będzie brakowało walki i zadziorności. W ostatnich meczach obie drużyny nie stronił od ostrej gry.
Gospodarze w poprzednich spotkaniach byli karany 2,3,5,2. Mogłoby być ich zdecydowanie więcej ze względu na ostrą i nieprzemyślaną grę Ormianów. Goście spotkania również nie należą do &quot;najgrzeczniejszych&quot;. Łapią głupie kartki i nie boją się ostrzej zagrać. Ostatnie ich kartkowania to 6,3,2,2. Łatwo tutaj zauważyć, że obie ekipy w każdym spotkaniu eliminacji łapię przynajmniej dwie kartki.
Arbiter dzisiejszego spotkania Aleksandar Stavrev z Macedonii, również nie boi się wyciągnąc kartonika z kieszeni. W ostatnich 5 międzynarodowych spotkaniach rozdał ich 5,3,5,3,4. Biorąc pod uwagę dziś jednak wagę spotkania i zawziętość obu ekip over kartek w dzisiejszym meczu biorę. Moim zdaniem linia 4.0 spokojnie do pokrycia.

Armenia-Kazachstan
over 4 kartki
@1.85

Bet365
7 żółtych, 1 czerwona ???? weszło jak w masło ✅

Anglia-Litwa
Tutaj na szybko, bez zbędnego gadania. Linia niziutka, kursik do dubla idealny. Jak pokazały mecze z ostatnich eliminacji między dwoma ekipami, ostrej gry nie brakowało, kartki padały. Arbiter spotkania ze średnią powyżej 4. Nie wierzę, by Anglicy dziś nie złapali jakiejś głupiej kartki przy Francuskim arbitrze. W ostatnich meczach o punkty z wyjątkiem pojedynku z Maltą zawsze łapali kartonik. Dyskusja, niesportowe zachowanie czy brzydki faul myślę pozwoli dziś pokryć tą niską linię. Powodzenia.
Anglia-Litwa
Anglia over 0.5 kartki
@1.44
Bet365

Chwilę trzeba było czekać, ale głupota Rashforda wystarczyła ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Irlandia Północna - Norwegia
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Widzę, że nikt nie rusza tego meczu a ja jestem bardzo ciekaw co z drużyną Norwegii zrobi Lagerback, który to mniej więcej 2 miesiące temu przejął drużynę rozsypaną (przegrać z Azerbejdżanem to już gorzej chyba być nie może). Jak dobrze wiemy bardzo duży sukces trener osiągnął z drużyną Islandii. Myślę, że potencjałem (nie patrzcie na ostatnie wyniki) drużyna Norwegii nie ustępuje Islandii. Po prostu zatrudniali bardzo kiepskich trenerów. Teraz w końcu zainwestowali w konkretną osobę, która doskonale zna specyfikę drużyn narodowych. Treningów, doboru zawodników, aż w końcu taktyki. To będzie jego debiut także lekko można też liczyć na efekt nowej miotły. Po takich tragicznych meczach zespołu Norwegii już chyba gorzej być nie może. A Irlandia Północna to nie jest jakaś wielka drużyna z którą mogliby sobie nie poradzić. Ja liczę, ze to będzie nowe otwarcie drużyny Norwegii. Te eliminacje można spisać na straty także wielkiego ciśnienia tutaj zawodnicy nie mają. Muszą przekonać do siebie nowego trenera bo na pewno rozpocznie się dziś budowanie drużyny na kolejny wielki turniej.
Można ewentualnie spróbować typ X2 po kursie 1.57
Wynik: 2-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom