>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 2018 Baraże - Europa [9 listopad 2017]

Status
Zamknięty.
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
No dzisiaj wszystko wskazuje na to, że Dania wygrywa ten mecz. Zresztą po prostu w tym przypadku kibicuje mocniejszej drużynie, a dla nas byłaby okazaja do rewanżu na mistrzostwach świata gdyby nam się Duńczycy trafili w grupie.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 18:00
Spotkanie Szwajcaria-Irlandia płn
Typ: 1/1
Kurs 2.04
Buk Fortuna
Analiza: Już jutro odbędzie się rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Szwajcarii oraz Irlandii Północnej. Od samego początku było wiadome że Szwajcarzy są faworytem do awansu na Mundial z pomiędzy tych dwóch ekip są zespołem lepszym i bardziej poukładanym, nie przez przypadek w eliminacjach szli na równo z zespołem Portugalii i tylko dzięki gorszemu wynikowi z zespołem Portugalii oraz słabszym bramkom zajęli 2 pozycję w grupie. W pierwszym meczu z Irlandią byli zespołem znacznie lepszym, który stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, co prawda gola strzeli dopiero po rzucie karnym ,ale myślę że na swoim stadionie zaatakują od pierwszych minut i to oni będą podczas całego spotkania prowadzić grę. Irlandia zazwyczaj jest zespołem ograniczającym się do kontrataków i uważam że tutaj będzie podobnie, bo prowadzić gry przyjezdni nie umieją , nawet przed własną publicznością zagrali słabo , więc nie liczę na niespodziankę na tym o wiele cięższym do gry terenie. Mój typ to wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach spotkania oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego. Myślę że goście mogą tutaj zdobyć gola po jakimś stałym fragmencie gry.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
dzisiaj Szwajcaria powinna na spokoju wygrać 1:0,2:0 goście nie mają argumentów żeby tutaj zagrozić helwetom. Chorwacja już wszystko rozstrzygnęła u siebie. co do meczu Włochy vs Szwecja nie wiem jak wygląda obecnie gra Azzurri po prostu ich nie oglądam i ciężko mi ocenić jak potoczy się mecz rewanżowy. natomiast najciekawiej powinno być w Irlandii ja tutaj widzę szansę żeby upolować awans gospodarzy. u siebie zaledwie 2 bramki stracone w eliminacjach także tutaj wszystko powinno zależeć od tego kto pierwszy trafi a ja lubię takie mecze i liczę na to że zaskoczą Duńczyków po stałym fragmencie gry chociaż raz w tym spotkaniu i to wystarczy
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Grecja - Chorwacja poniżej 2.5 1,74 Unibet ✅
W meczu Grecji z Chorwacją wszystko załatwione. Grecy z porządnym rywalem u siebie od co najmniej 10 lat nie wygrali trzema bramkami. Dziś moim zdaniem też nie ma na to szans, bo pewnie Chorwaci zagrają to co zazwyczaj widzimy po stronie Greków. Dla nich najważniejsze to utrzymać przewagę z pierwszego spotkania. Grecy zaś w pierwszym meczu chcieli zaskoczyć rywala i zagrać otwartą piłkę. Tyle błędów po stronie Hellady nie widział świat już dawno, a wynik mógłby być większy. Czy to wina braków w kadrze Grecji? Moim zdaniem raczej złej taktyki, bo Grecy nie potrafią grać szybko i kombinacyjnie. Pewnie dziś wrócą do tego z czego są znani.
Chorwacja ostatnimi czasy w meczach wyjazdowych nie wykręca wysokich wyników, a ponadto dziś mogą skupić się na obronie. Nawet minimalna przegrana ich nie skreśla. Najważniejsze to skupić się by nie dać jakichkolwiek nadziei rywalowi i spokojnie dociągnąć do końca.
W tym meczu nie ujrzymy wiele goli, a mecz będzie miał charakter walki. Sądzę,że gospodarze już nie za bardzo wierzą w awans, a Chorwatom zależy przede wszystkim by dowieźć zaliczkę z pierwszego meczu.
Zastanawia mnie także gra na kartki. W pierwszym meczu Grecy nie odstawiali nogi, a dziś może dojść jeszcze frustracja. Mecz sędziować będzie Kuipers - sędzia, który jest wyrozumiały do czasu ale nie przepada za prowokatorami, a Greków jak i Chorwatów można do takich zaliczyć.
powyżej 4,5 żółtych kartek 2,18 Marathonbet ⛔
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wiecie jakie są najlepsze jaja po tych 4 pierwszych meczach? Kartki.
Całe 7 kartek w 4 meczach. 1 kartka na 51 minut wychodziła bez doliczonego :eek: Znak czasu.
A to, że już wczoraj pół kartki nie sypnął w Danii to są w ogóle jaja. Podobnie z resztą ma się rzecz w Szwecja - Włochy. Ale kto zna choć trochę bliżej Cakira to nie mogło go zdziwić. Mecz obfitował w niemożliwe chamstwo. Żółte, czerwone wszystko tam powinno być... a nie było niczego od idiotycznej kartki Verattiego, przy okazji której się wykluczył z rewanżu.
Dzisiaj też pewnie nie będzie szału, ale już w rewanżach we Włoszech i Irlandii no nie ma bata by to nie wyszło. Wjeżdżam tam w over w dublu. Jak nie wejdzie w pierwszym meczu to będę się martwił dalej co zrobić z kolejnym meczem.
We Włoszech sędziuje Hiszpan Antonio Miguel. W Irlandii Marciniak.
Chociaż ten over 5,5 w Italii po @1,87 za bardzo nie przekonuje... i bądź tu mądry. Ewentualnie poszukać linii 2,5 na samych Szwedów. 3,5 jakie jest w tej chwili w Uni za wysoko mimo wszystko.
W takim śmieciowym sts jest over 2,5 Szwedów ale jeszcze ciekawsze jest; Co się stanie jako pierwsze? Kartka 1,90

Na singla z 12% to to się nie nadaje wcale, ale sam zakład jako zakład ciekawy. Ew. w dublu to machnąć z drugim meczem w Irlandii. Ale na tą chwilę nawet nie ma tego w ofercie na drugie spotkanie....
-----------------------
Jeżeli chodzi o sam mecz. To mając w perspektywie mecz na włoskiej ziemi, minimum jedną bramkę do odrobienia na dogrywkę to zakład od uni na posiadanie piłki pasuje jak ulał.
Przy 0-0 Włosi przy piłce.
Przy 1-0 dalej Włosi.
Przy 0-1 jeszcze bardziej Włosi.
Każdy scenariusz tak naprawdę jest na korzyść. Szwedzi przecież nie rzucą się do ataku przegrywając jak można do dogrywki spokojnie doprowadzić. Włosi musieliby mieć z 3-0 chyba, żeby oddać całkowicie inicjatywę. Nawet mając 2-0 ryzyko jest zbyt duże by całkowicie dać się zdominować.
Już w pierwszym meczu było 60 do 40 dla Włochów.
Ponadto w eliminacjach Szwedzi na wyjeździe dali 65 % Francji i 67% Holandii.
Bardzo ciekawie wygląda ten bet szczerze mówiąc.
Włochy over 59,5% posiadania piłki @1,85 Uni ✅✅ 75%


Wszelakie rożne Włochów za równo overy jak i handi mile widziane. Zajadą ich Candrevą i Insigne, w pierwszym meczu 7-1 w rożnych. Tak samo warto poszukać w ofercie kartki dla bocznych stref Szwedów zwłaszcza dla obrońców. Perełką może się okazać kartka dla Kraftha, ale jego oczywiście w ofercie nie ma. DDR też na pewno ciśnienia nie wytrzyma albo i tak załapie się na taktyczną.
Augustinsson kartka @2,75 Uni ⛔
Daniele De Rossi kartka @3,00 Uni ZWROT
Emil Krafth ???
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie, dajcie znać. ZWROT

Ajajaj Krafth nie grał a Lustig, który za niego wszedł zgodnie z prognozą dostał kartkę grając na tej pozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
furman19 928

furman19

Użytkownik
Kolega wyżej Grac podał bardzo fajny typ na posiadanie. Idąc tym tropem dzisiaj Grecja z Chorwatami którzy mają wynik w kieszeni gram na zakład Grecja powyżej 45% posiadania piłki. W pierwszym meczu to Chorwaci przeważali 58% -42%. Jednak w samej pierwszej połowie Chorwaci nabili tak posiadanie, natomiast w drugiej 51% dla Greków. Grecy spróbują od początku zaatakować i myśle, że spokojnie będą mieli posiadanie ponad 50% im dalej w mecz przy korzystnym wyniku Chorwaci będą grać z kontry i to wystarczy.

Unibet powyżej 45% Grecja 1.85✅ ????
Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie Włochy-Szwecja
Typ: 1/1
Kurs 2.2
Buk Fortuna
Analiza: Jutro rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Włoch oraz Szwecji, ekipa gospodarzy od samego początku stawiana była w roli faworyta do awansu na przyszłoroczny Mundial , który zostanie rozegrany na rosyjskich stadionach. W tym meczu na pewno gospodarze będą szybko chcieli strzelic bramkę żeby odrobić stratę z poprzedniego spotkania w którym przegrali niespodziewanie 0:1 pomimo iż w drugiej połowie byli zespołem zdecydowanie lepszym, który potrafił stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Szwedzi mają spore problemy z grą na wyjazdach a Włosi u siebie są niezwykle mocni , więc dlatego tez tutaj upatrywałbym znacznie lepszej gry ze strony gospodarzy . Goście w poprzednich 5 meczach wyjazdowych zanotowali 2 zwycięstwa remis oraz 2 porażki, gospodarze mają bardzo dobry bilans z tym rywalem,. grając przed swoją publicznością i nie sądzę że po jutrzejszym spotkaniu mogło by się cokolwiek zmienić bowiem szczerze powiem że jakoś nie wyobrażam sobie Mundialu bez Włochów.. Stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:0 po końcowym gwizdku sędziego, myślę że goście nie strzelą tutaj nawet bramki.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie Włochy-Szwecja
Typ: 1/1
Kurs 2.2
Buk Fortuna
Analiza: Jutro rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Włoch oraz Szwecji, ekipa gospodarzy od samego początku stawiana była w roli faworyta do awansu na przyszłoroczny Mundial , który zostanie rozegrany na rosyjskich stadionach. W tym meczu na pewno gospodarze będą szybko chcieli strzelic bramkę żeby odrobić stratę z poprzedniego spotkania w którym przegrali niespodziewanie 0:1 pomimo iż w drugiej połowie byli zespołem zdecydowanie lepszym, który potrafił stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Szwedzi mają spore problemy z grą na wyjazdach a Włosi u siebie są niezwykle mocni , więc dlatego tez tutaj upatrywałbym znacznie lepszej gry ze strony gospodarzy . Goście w poprzednich 5 meczach wyjazdowych zanotowali 2 zwycięstwa remis oraz 2 porażki, gospodarze mają bardzo dobry bilans z tym rywalem,. grając przed swoją publicznością i nie sądzę że po jutrzejszym spotkaniu mogło by się cokolwiek zmienić bowiem szczerze powiem że jakoś nie wyobrażam sobie Mundialu bez Włochów.. Stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:0 po końcowym gwizdku sędziego, myślę że goście nie strzelą tutaj nawet bramki.
Ja byłbym jednak ostrożniejszy w tym meczu. Włosi wygrywający 3:0? Jakoś mi się to nie widzie z takim trenerem na ławce jak Ventura. Potencjał składu mają bardzo duży, ale trener niszczy tę drużynę. Oczywiście u Włochów wszystko jest możliwe, ale Szwedzi też potrafią dobrze bronić, a jutro nastawieni będą na kontry i może coś wpaść. Barzagli, Chiellini czy nawe Bonucci demonami szybkości nie są. Defensywni pomocnicy również, zakładając oczywiście, że zagra De Rossi i Jorginho.
 
dietmar 248

dietmar

Użytkownik
Po Szwajcarach spodziewalem sie minimum 1 - 2 : 0 dzis. Gralem ich 1 FT wraz z Chorwacja typ 02, polozyli kupon, irlandczycy wg mnie solidnie grali nawet na wyjezdzie , trudno gramy dalej, jutro Wlochow biore na tapete na 1 Ft - bez nich nie bedzie mistrzostw, dobrze ze gralem czescia wygranej. Powodzenia i wygranych.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Włochy - Szwecja
Przed nami najciekawsze spotkanie ze wszystkich barażowych. Włosi, których na Mistrzostwach Świata nie było tylko raz w historii, 30 lat temu po prostu muszą dzisiaj zrobić wszystko żeby wyeliminować Szwedów, którzy grają nadspodziewanie dobrze. Odkąd sięgam pamięcią to w zasadzie w każdych eliminacjach Włosi nie grają na miarę oczekiwań i zazwyczaj mają problem z awansem. To jest zespół turniejowy i oni apogeum swoich umiejętności zdobywają pod wielką presją na turnieju. Dzisiaj presja jest ogromna, bo brak awansu Azzuri na Mundial to będzie ogromna tragedia dla kraju w którym wszyscy kochają football. Szwedzi w pierwszym meczu zaskoczyli. Trzeba przyznać że perfekcyjnie Janne Andersson rozszyfrował Giampaolego Venture. Kompletnie wyłączeni z gry byli Cirro Immobile i Bellotti, którzy mieli robić najwięcej w ofensywie, natomiast nie mieli choćby milimetra wolnej przestrzeni. Ciągle musieli grać tyłem do bramki a to im nie wychodziło najlepiej. Ventura to bardzo inteligentny trener i wybitny taktyk i moim zdaniem dzisiaj znajdzie sposób na silną defensywę Szwedów, którzy jak nie trudno się domyślić będą grać z kontrataku i szukać geniuszu Forsberga i skuteczności Berga i Toivonena. Moim zdaniem Włosi powinni wyjść tylko jednym napastnikiem, konkretnie Immobile, który jest silniejszy i w tym sezonie skuteczniejszy od Bellotiego, a na pozycji numer 10 zagrać Marko Veratti, który potrafi dograć piłkę na nos czy to do napastnika czy to do skrzydłowych. Czy to Darmian, Candreva czy przede wszystkim Insignie potrafią grać 1 vs 1 i dysponują dobrym dośrodkowaniem a Immmobile potrafi dobrze grać głową. Takim spsoobem gry bym upatrywał szans Włochów, bo Szwedzi są zbyt dobrze poukładani od tyłu żeby dać się złamać monotonnym graniem na 40-50 metrze piłką i podawać aż Szwedzi popełnią błąd. Tutaj trzeba szybkich rozwiązań. Piłka do skrzydła i 1 vs 1 lub dośrodkowanie na Immobile. Warto też grać tutaj brak bramki dla Szwedów, bo nie sądzę żeby Szwedzi grając z kontrataku byli groźni. Co prawda wielkie możliwości ma Emil Forsberg, ale ani Berg ani Ola Toivonen to nie są zawodnicy szybcy, uwarunkowani pod gre z kontrataku. Moim zdaniem bardzo prawdopodobne zdarzenia i stawiam na wynik oscylujący w okolicach 2:0 dla gospodarzy. San Siro pokaże dzisiaj swoją magię i poniesie Włochów prosto do Rosji. Włosi zagrają pod ogromną presją, ale oni przecież to uwielbiają. Powodzenia!
#1 Awans: Włochy @ 1,84
#2 Włochy czyste konto @ 1,65
Za pół stawki:
#3 Ciro Immobile strzeli @ 2,3
#4 Włochy -1,5 @ 2,5
Wszystkie typy i kursy z LVBET
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Włochy - Szwecja
Typ 1: 1 drużyna strzeli gola w 2 połowie - TAK
Kurs: 1.50 (STS) ⛔
Typ 2: będzie gol po 72 minucie - TAK
Kurs: 2.05 (STS) ⛔


Bardzo ciekawy typ na posiadanie piłki przez Włochów podał grac45 . Odnoszę podobne wrażenie, że Włosi nie dokonają jakiejś wielkiej rewolucji w taktyce a Szwedzi faktycznie nie rzucą się do szaleńczego ataku. To będzie kolejne spotkanie w którym Italia wymieni więcej podań i dłużej/częściej będzie przy piłce ale jaki będzie tego rezultat? Ostrożne 1:0 dla Włochów, grają u siebie a magiczna atmosfera San Siro może im rzeczywiście pomóc. Może dogrywka...może awans. Za dużo jednak jak dla mnie tych &quot;może&quot; żeby cokolwiek postawić na awans. Mając jednak w pamięci długie posiadanie piłki oraz specyfikę tego meczu myślę, że jest spora szansa, że Włosi strzelą gola w drugiej połowie oraz, że będzie to &quot;późny&quot; gol.
Edit: Ventura ewidentnie przekombinował. Nie chodzi o taktykę ale o skład. El Shaarawy był niezwykle kreatywny i nie wiem jak potoczyłyby się losy meczu gdyby razem z Bernardeschim i Insignie pojawili się wcześniej na boisku. A Szwecja? Autobus raptem z dwoma &quot;pustymi wyjazdami&quot; dowiózł ich do Rosji.
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Wszyscy stawiają na Włochów, zresztą argumenty czysto piłkarskie na pewno są właśnie po stronie gospodarzy. Ale nasuwa mi się od pierwszego meczu tych zespołów pytanie, czy nie stawiamy na Włochy bo zwyczajnie &quot;w pale&quot; nam się nie mieści, że tak wybitna drużyna mogłaby opuścić mundial. Przed Euro 2016 dokładnie takie same myśli mieliśmy, albo będę wypowiadał się tylko za siebie - ja miałem - jeżeli chodzi o Holandię. Teraz gdy nie awansowali na drugą wielką imprezę z rzędu przyjąłem to z uśmiechem politowania. Chciałbym zwrócić uwagę na jedną ważną rzecz - 14 razy te dwa zespoły mierzyły się ze sobą i tylko 1 raz Włosi potrafili pokonać Szwedów wyżej niż jedną bramką. Było to spotkanie do eliminacji Euro, Włosi wygrali u siebie 3:0. I był to 1971 rok. Bilans meczów obydwóch kadr to 7 zwycięstw Włochów, 2 remisy i 5 zwycięstw Szwedów. Oczywiście większość tych spotkań była rozgrywana w czasach, w których żaden z dzisiejszych piłkarzy którzy wyjdą na murawę nie grał, ale rzuca się w oczy z tych spotkań jedno - Szwedzi nigdy nie byli chłopcami do bicia. Nie obstawiam tego meczu, gdyż mam go za zbyt wielkie ryzyko, może zdarzyć się wszystko, ale jeśli miałbym skusić się na jakikolwiek typ to postawiłbym na dogrywkę. A konkretniej na wynik 1:0 dla gospodarzy po 90 minutach @4,55.
Dodaję zdjęcie bezpośrednich pojedynków tych zespołów. Oczywiście proszę się tym zbytnio nie sugerować, ale jaki wynik rzuca Wam się w oczy?
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
Wszyscy stawiają na Włochów, zresztą argumenty czysto piłkarskie na pewno są właśnie po stronie gospodarzy. Ale nasuwa mi się od pierwszego meczu tych zespołów pytanie, czy nie stawiamy na Włochy bo zwyczajnie &quot;w pale&quot; nam się nie mieści, że tak wybitna drużyna mogłaby opuścić mundial. Przed Euro 2016 dokładnie takie same myśli mieliśmy, albo będę wypowiadał się tylko za siebie - ja miałem - jeżeli chodzi o Holandię. Teraz gdy nie awansowali na drugą wielką imprezę z rzędu przyjąłem to z uśmiechem politowania. Chciałbym zwrócić uwagę na jedną ważną rzecz - 14 razy te dwa zespoły mierzyły się ze sobą i tylko 1 raz Włosi potrafili pokonać Szwedów wyżej niż jedną bramką. Było to spotkanie do eliminacji Euro, Włosi wygrali u siebie 3:0. I był to 1971 rok. Bilans meczów obydwóch kadr to 7 zwycięstw Włochów, 2 remisy i 5 zwycięstw Szwedów. Oczywiście większość tych spotkań była rozgrywana w czasach, w których żaden z dzisiejszych piłkarzy którzy wyjdą na murawę nie grał, ale rzuca się w oczy z tych spotkań jedno - Szwedzi nigdy nie byli chłopcami do bicia. Nie obstawiam tego meczu, gdyż mam go za zbyt wielkie ryzyko, może zdarzyć się wszystko, ale jeśli miałbym skusić się na jakikolwiek typ to postawiłbym na dogrywkę. A konkretniej na wynik 1:0 dla gospodarzy po 90 minutach @4,55.
Dodaję zdjęcie bezpośrednich pojedynków tych zespołów. Oczywiście proszę się tym zbytnio nie sugerować, ale jaki wynik rzuca Wam się w oczy?
Mi się rzuca w oczy, ze na 14 spotkań 11 wygrywali gospodarze ???? zawsze widzisz to co chcesz widzieć
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Przecież Szwecja dziś wyjdzie ultra-defensywnie nastawionia.
Jedna bramka Szwedów z kontry, czy jakiś stały fragment i po Włochach.
Moim zdaniem Włosi są obecnie bardzo przeciętną reprezentacją w Europie, która piłkarsko średnio zasługuje na ten mundial. Nauczyli się grać w stylu 1:0 i dowieźć wynik. To włoskie DNA, które też widać w grze np. Juve.
Tym razem życzę im, aby to Szwedzi pokazali jak to jest mieć 1:0 i dowieźć wynik na 0:0 ????
Ja nie czuję tych typów w stronę Włochów, Szwedzi tak samo grają o awans na MS. Tak samo im zależy i tak samo są napaleni na ten wyjazd. Dlatego gram tutaj :

AWANS SZWECJA @ 2,00 . ✅
UNDER 1,5 gola w meczu @ 2,70 . ✅
 
ambrozy-kleks 91

ambrozy-kleks

Użytkownik
Włochy - Szwecja
over1,5 kurs: 1,45 lvbet
Ja w tym meczu idę po linii najmniejszego oporu według mnie. Włosi to zazwyczaj minimaliści... w meczach, w których mogą sobie na to pozwolić. Dzisiaj nie mogą a to stwarza duże szanse powodzenia tego typu. Już w pierwszym meczu, gdy Szwecja objęła prowadzenie widać było natychmiastową zmianę założeń drużyny z Półwyspu Apenińskiego. Dzisiaj zagrają podobnie od samego początku. Do tego niekorzystny wynik pierwszego spotkania spowoduje, że nie spoczną na laurach przy wyniku 1:0 ale będą walczyć o bezpieczniejszy wynik. Poza tym, Szwecja na wyjazdach, umówmy się, nie prezentuje jakiegoś nadzwyczajnego poziomu aczkolwiek to tylko jeden mecz więc co do wyniku to sprawa otwarta a nuż wyjdzie im jakaś kontra i może być po zawodach. To, że Szwedzi ograniczą się tylko do takiej gry to więcej niż pewne. Będą za wszelką cenę próbować dowieźć zaliczkę z pierwszego meczu do końca - to ich główne założenie na ten mecz. Ja jednak tego nie widzę, nie przez 90 minut. Ktoś strzeli, ktoś się będzie musiał otworzyć.
Bardziej ryzykownie:
over2,5 kurs: 2,3
rzut karny w meczu kurs: 3,45
 
santimina 14

santimina

Użytkownik
Włochy - Szwecja
Piłka Nożna / Puchar Świata Kwalifikacje - Europa
Liczba Rzutów rożnych Gospodarzy
Ponad 7.5
- Uni - 1,76
W pierwszym meczu Włosi przespali pół meczu (0 rożnych do przerwy), ale jak przyszlo gonic wynik to nabili 7 roznych w 45 minut. Teraz muszą go gonić od początku więc linia 7,5 korków spokojnie do zamknięcia tym bardziej, że 1-0 ich nie ustawia i nie odpuszczą po np szybkim golu.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ty serio z tym kursem to grasz. Przecież po podatku to jest 0.27% wygranej i co do over 1.5 gola to nie bylbym taki pewien. Szwedzi zamuruja się, nawet jak Włosi strzela to nikt nie rzuci się do ataku bo przy wyniku 1:0 dalej obie są w grze i każdy będzie pilnować żeby nic nie wpadło z tyłu, chyba że Szwedzi pierwsi strzela to wtedy już Italia nie ma nic do stracenia i over może wejść nawet 2.5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom