>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Europa [05-07 październik 2017]

Status
Zamknięty.
K 66

krzychu323

Użytkownik
Proponuje abyśmy wspólnie skupili się, którym reprezentacjom będzie po drodze przegranie swoich ostatnich spotkań i na odwrót. Jak wiadomo, od przyszłego roku startuje coś takiego jak Liga Narodów.
Tutaj jest obecna klasyfikacja przed 8 kolejką.
Fakt że wygrany z każdej z tych 4 grup, a szczególnie tej najsłabszej czyli D pojedzie na Euro może takim drużyną jak Estonia czy Gruzja dać możliwość pokombinowania ażeby właśnie w tej najsłabszej zagrać w lidze Narodów...
Kiedy będzie ten podział na grupy i losowanie?
Czy mecze towarzyskie i ewentualnie te na MŚ będą wliczane do tego rankingu europejskiego?
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Niezła promocja na Walię. Wiem że Bale nie gra ale piłkarsko to między obiema ekipami jest przepaść. Półfinalista Euro kontra leszcze których nasza kadra gładko goliła w poprzednich eliminacjach. Walijczycy są na dzień dzisiejszy najsłabszą z drużyn które zajmują drugie miejsca w grupach. Jeżeli w piątek stracą punkty w Gruzji to nawet wygrana z Irlandią w ostatnim meczu nie daje im gwarancji udziału w barażach. Myślę że nie będzie kalkulacji i bez problemu zgarną trzy punkty.
stek bzdur, nasza kadra ich gladko golila, a mecze jak wygladaly to sie pamieta czy suchym wynikiem sugeruje? bez bale&#39;a traca 70% jakosci, ile on sam wygral meczy w pojedynke to glowa mala, a gruzja to nie sa takie leszcze, to po prostu frajerzy, ktorzy wypuszczaja latwo punkty, mimo ze w meczu prowadza gre, tworza grozne sytuacje, no i byle leszcze z hiszpania nie wygrywaja, mimo ze towarzysko, kursy tu sa odpowiednie, troche podobna sytuacja do polska armenia, nie wiedziec czemu w podobnej sytuacji daja na polske 1.25, daje do myslenia ten ranking jedynie podany u gory
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Widzę że niektórzy bardzo lekceważą Czarnogórę. Dania to żadna potęga piłkarska, to że wyszły im dwa ostatnie mecze to nie znaczy że mecz w Podgoricy skończy się pogromem Czarnogórców. Dla bałkańskiej drużyny ten mecz jest jednym z najważniejszych w historii jej istnienia. Jeśli wygrają bardzo przybliżą się do MŚ, remis albo porażka mocno komplikuje ich sytuację. U siebie są bardzo groźni co pokazują te eliminacje, Dania nie jest na tyle mocna żeby wygrać pewnie na tym gorącym terenie. To będzie wyrównany mecz. Ciekawe jest to że Jovetić jest o jedną ŻK od zawieszenia a dobrze wiemy ile on znaczy dla reprezentacji Czarnogóry. Duńczycy będą go prowokować żeby nie zagrał w meczu z Polską. Nie szedłbym w stronę typowania zwycięzcy, bardziej bramek. Czarnogóra musi wyjść nastawiona ofensywnie co zwiastuje kontry Duńczyków.
+2.5 bramek
2.02
fortuna
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie Czarnogóra-Dania
Typ: 1/1
Kurs 5.75
Buk Forbet
Analiza: Decydujące spotkanie , która z ekip zachowa szanse na awans do przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata. Czarnogóra jest gospodarzem w tym spotkaniu i moim zdaniem wcale nie stoi na straconej pozycji a bukmacherzy trochę za nisko ustawili kursy na wygraną zespołu przyjezdnych, którzy nie powiem są w dobrej formie , ale Czarnogóra na swoim stadionie zagra agresywnie , do tego ma wygraną na stadionie w Danii więc remis jak najbardziej ich tutaj satysfakcjonuje, wiadomo że wtedy o awans będą musieli zawalczyć z Polską na wyjeździe, ale Polska już wtedy może być na tych mistrzostwach więc niekoniecznie musi zagrać w najmocniejszym zestawieniu , wiadomo że w tym meczu żadna z drużyn nie odpuści bo każdy będzie chciał zdobyć komplet punktów, żeby spróbować awansować bezpośrednio do przyszłorocznego Mundialu rozgrywanego w Rosji. Tak więc moim zdaniem w tym meczu można również ruszyc temat kartek bowiem pewnie gospodarze jak i goście tutaj nogi odstawiać nie będą, mój typ to wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego. Stawiam na bardzo ciekawe i wyrównane widowisko.
 
galashini 15

galashini

Użytkownik
Czarnogóra - Dania
Typ: Drużyna 1 +2.5 żółtych kartek @2.07
Buk: LVBET

Typy na kartki w tym meczu pojawiły się praktycznie jako jedne z pierwszych wymienianych na forum jako warte pogrania, niestety na próżno szukać typów na łączną ilość żółtych kartek w meczu na Polskich stronach. Dość ciekawy zakład, po w miarę fajnym kursie znalazłem na LVBET. Mianowicie: Czarnogórcy zdobędą ponad 2.5 żółtej kartki, jak wyglądają mecze w Czarnogórze wszyscy wiemy, tym bardziej kiedy jest to ważny mecz jak jutrzejszy. Czarnogórcy napewno nie odpuszczą tego meczu i będą chcieli za wszelką cenę wygrać lub przy lepszej dyspozycji Duńczykow wyszarpać chociaż jeden punkt. Liczę na ostrą grę gospodarzy i istny zalew kartek, Duńczycy mogą być mocno poobijani po meczu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 0

juby666hh

Użytkownik
Witam.
Panowie co myślicie o meczu:
RUMUNIA vs KAZACHSTAN ¿
Może warto było by pograć na Kazachstan ¿ kurs jest dość kuszący nawet przy opcji 2x.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Ja bym poszedł w strone bramek na mecz Czarnogóry z Danią. Moim zdaniem faworytem jest Dania i to ona głównie będzie tutaj strzelać bramki, jednak ze względu na teren i serce do walki nie wykluczyłbym Czarnogóry. Moim zdaniem warto do dubelka będzie zagrać na bramki, a dokładnie na over 1,5 bramki. Jeśli jedna z drużyn strzeli na 1:0 to druga będzie musiała się otworzyć bo nie będzie już nic do stracenia, więc albo strzelą na remis albo nadzieją się na kontre i zrobi się 2:0. Moim zdaniem będzie to działać w dwie strony, dlatego mecz skończy się najmniej 2 bramkami. Mój typ do dubelka to
Czarnogóra - Dania
Over 1,5 bramki w meczu @1,32
Uderza ktoś też w zółte kartki w tym meczu ? Jak to wygląda ktos sie zastanawial? Jak z zawieszeniami ? Widze kursy juz pospadały. Oplaca sie uderzac ?
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Szkocja - Słowacja

Hampden Park, godz:20:45
Grupa F ,gdzie walka o baraże wkracza w decydującą fazę.Do Glasgow przyjeżdżają Słowacy –nie bez podstaw- po 3 punkty.Gospodarze też nie zamierzają odpuścić ,tymbardziej ,że czeka ich niedługo wyjazd do Słowenii a co innego grać przed własną publiką ,a na obcym terenie.Spodziewam się bezpardonowej gry i bramek w tym meczu.Szkoci u siebie nie przegrali , a remisy padały bramkowe.Natomiast Słowacy tracą na wyjazdach bramki z każdym ( tak ,nawet z Maltą) , a w ogólnym zestawieniu nie mają na koncie remisu.Jakość po stonie Słowaków ,ale to gospodarze mają nóż na gardle i ciężko tu o faworyta, tymbardziej iż goście mają praktycznie 3 punkty w następnym meczu z Maltą.Idę tu na golę ,a kursy lecą w dół.Składy z wiadomych względów nadal nie podane.

Typ: obie strzelą za 1.9 @ Fortuna ⛔
 
jurko8 20

jurko8

Użytkownik
Czarnogóra - Dania
Typ: Drużyna 1 +2.5 żółtych kartek @2.07
Buk: LVBET

Typy na kartki w tym meczu pojawiły się praktycznie jako jedne z pierwszych wymienianych na forum jako warte pogrania, niestety na próżno szukać typów na łączną ilość żółtych kartek w meczu na Polskich stronach. Dość ciekawy zakład, po w miarę fajnym kursie znalazłem na LVBET. Mianowicie: Czarnogórcy zdobędą ponad 2.5 żółtej kartki, jak wyglądają mecze w Czarnogórze wszyscy wiemy, tym bardziej kiedy jest to ważny mecz jak jutrzejszy. Czarnogórcy napewno nie odpuszczą tego meczu i będą chcieli za wszelką cenę wygrać lub przy lepszej dyspozycji Duńczykow wyszarpać chociaż jeden punkt. Liczę na ostrą grę gospodarzy i istny zalew kartek, Duńczycy mogą być mocno poobijani po meczu ;)
Typ na kartki na ten mecz to &quot; bet deficytowy &quot;. Sprawdziłem osobiście i bet365,william hill , betsafe i bettilt nie oferuje ŻADNEGO typu na kartki na ten mecz ! Więc Polskie buki spisują się nieźle ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 693

generalkaman

Użytkownik
Czarnogóra - Dania
Over 2,5 gola
Kurs: 2.0
Bukmacher : Forbet
Kluczowe dla obu zespołów spotkania eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw świata. Druga w tabeli Czarnogóra podejmuje na własnym stadionie trzecią ale mającą tyle samo punktów w tabeli Danie. Moim typem na ten mecz jest suma goli powyżej 2,5. Po pierwsze Czarnogóra ma bardzo trudny terminarz ostatnich dwóch kolejek. Po dzisiejszym spotkaniu będzie rywalizować w niedzielę na wyjeździe z Polską. Szukać punktów muszą więc już dziś gdy są gospodarzami. Duńczycy ostatnio prezentują dobrą forme więc można liczyć na ich grę ofensywna. Gospodarze grając u siebie na gorącym terenie zawsze są groźni. Szybka bramka otworzy mecz. Remis nie urządza Czarnogórców więc będą grali mocno do przodu, goście mając więcej miejsca na rozpedzenie się są w stanie sami pokryć over. Dodatkowo Eriksen bijący stałe fragmenty gry zawsze stanowi zagrożenie.
Wynik 0:1
Typ: ⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Czarnogóra-Dania
typ-2
kurs-2.1
Dla mnie to promocja,Dania jest w gazie,grają szybką piłkę i widzą że awans jest w ich zasięgu,są po prostu lepsi piłkarsko.
Czarnogóra u siebie przegrała z nami to dostaną i od Danii,bo na tą chwilę to niestety ale jesteśmy słabsi od Dunczyków,co zresztą widać jest w dwumeczu,my nie wygramy dzisiaj w Armenii,remis to wszystko na co nas stać a i tak boję się że przegramy.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Czarnogóra - Dania: X2 @1.3
Armenia - Polska over 3.5 kartki @1.62
Armenia - Polska under 3.5 gola @1.68
1xbet
Sprawa jest prosta Dania obecnie jest w gazie 8 bramek w dwóch ostatnich meczach. Eriksen w niesamowitej formie, jeden z kluczowych graczy w Totkach. Czarnogórcy dobrze zaczęli ale finish jest mocno na stronę Danii, kompletnie nie widzę argumentów po stronie gospodarzy poza własnym boiskiem. Drugi becik to kartki na dzisiaj, w pierwszym meczu padło 6 żółtych i jedno czerwo, Armency kompletnie nie radzą sobie z Robertem i mają pełne pory. Dodatkowo liczę dzisiaj na Grosika i kartkę po jego stronie przy kontrze. A nasi mają problem w obronie, są dziury bo amatorzy z Legii kompletnie bez formy, jeszcze wylapali na miche ostatnio. Myślę że Krychowiak będzie pokrywał tyły bo inaczej będzie kiepsko i tutaj ktoś z środka pola także wyłapie karton możliwe że i obrońca. A bramki to już typowe h2h nam Armency nie leżą kompletnie. Over 3.5 padł raz w 2001 roku, dodatkowo wypadł Milik więc nie widzę tutaj strzelania.
 
galashini 15

galashini

Użytkownik
Typ na kartki na ten mecz to &quot; bet deficytowy &quot;. Sprawdziłem osobiście i bet365,william hill , betsafe i bettilt nie oferuje ŻADNEGO typu na kartki na ten mecz ! Więc Polskie buki spisują się nieźle ;)
Typ na kartki znalazłem jedynie na unibecie, który blokuje mi wpłatę środków na konto, gdzieś też rzuciło mi się w oczy że na 1xbet podobno są jakieś bety
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dziś uważam że:
Polska over 2,5 gola @2,00
Norwegia over 3,5 gola @1,85
Słowacja over 1,5 gola @3,25
Wiadomo o co gra Polska. Armenia grała fatalnie w defensywie w meczu z Danią. Dodatkowo z tego co pamiętam to dwóch czy trzech Armeńców się wykartkowalo w tamtym meczu, w tym ich najlepszy środkowy obrońca. Nawalka zapowiada że nasi pocisnął od pierwszej minuty. Ja mu wierzę.
Fatalna Norwegia moim zdaniem pyknie czwórkę w San Marino bo by to uczynić nie trzeba być kto wie kim. Norwegowie mają tam kilku niezłych piłkarzy.
Słowacja ma kilku znakomitych zawodników jak Hamsik czy Lobotka. Szkoci są jak najbardziej do ogrania. Gdyby Słowacy mieli takiego napastnika jak Lewandowski to byliby w stanie ograć każdego w Europie. Uważam że ich druga linia jest znacznie lepsza od choćby polskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zlotychlopak 5

zlotychlopak

Użytkownik
Gruzja - Walia
Typ : Gruzja (+1) &amp; 1,70 &amp; Williamhill
Walia bez Garetha Bela, więc idę w stronę gospodarzy którzy potrafią u siebie pokrzyżować plany faworytom. Dodajmy do tego drużynę Wali, która ma skłonności do gubienia punktów. W tych eliminacjach, w czterech spotkaniach na wyjedzie, aż trzy remisy i tylko w ostatnim meczu udało im się wygrać spotkanie 2:0, choć ci co oglądali to spotkanie musieli czekać na bramki, aż do 80 minuty, druga bramka padła w doliczonym czasie, czyli widzimy, że Walijczycy męczyli się do samego końca. Brak Bale i właśnie skłonność do remisów Walii, przekonało mnie żeby jednak zaryzykować w stronę Gruzji.
Wynik : 0:1

Irlandia Północna - Niemcy
Typ : BTS &amp; 2,20 &amp; Williamhill
Kurs wysoki, wprawdzie Niemcy jeszcze nie mają &quot;pewnego&quot; miejsca, ale wiadomo ostatni mecz u siebie z Azerbejdżanem. Myślę, że w tym meczu goście nie będą się tak mocno spinać, tzn gospodarze będą mieli swoje szanse, na prawdę dobre eliminacje w ich wykonaniu, na starcie tylko stracili punkty w meczu z Czechami (remis 0-0) i później znów na wyjeździe porażka z Niemcami (2:0), a tak do komplet punktów, u siebie cztery mecze, cztery zwycięstwa, do tego na zero z tyłu. W całych eliminacjach tylko dwie bramki stracili i to w wspomnianym meczu wyżej z Niemcami na wyjeździe. Więc przy takiej formie gospodarzy liczę spokojnie na jedną ich bramkę, przy takim kursie warto spróbować, a Niemcy jak to Niemcy też pewnie coś strzelą. Niemcy w tych eliminacjach stracili również dwie bramki, i dwie na wyjazdach, jedną im wpakowali Czesi, drugą Azerowie. W sumie teraz tak myślę że można by nawet spróbować 1X po 3+ kursie, ale nad tym muszę się jeszcze zastanowić.
Wynik : 1:3

Azerbejdżan - Czechy
Typ : Azerbejdżan lub remis &amp; 1,80 &amp; Williamhill
Tutaj jak większość wyżej, mecz o nic, Czesi na wyjazdach nie imponują tylko zwycięstwo z San Marino. Azerowie u siebie na prawdę bardzo dobrze w tych eliminacjach, tzn co mam na myśli bardzo dobrze, wygrana z Norwegami i San Marino, porażka z Irlandią, ale do 92 minuty Irlandczycy musieli się męczyć, no i porażka z Niemcami, więc widzimy, że to ciężki teren a taki kurs z podpórką to spore value.
Wynik : 1:2

Chorwacja - Finlandia
Typ : Chorwacja + Under 3,5 &amp; 1,62 &amp; Betfred
Wynik : 1:1

Szwajcaria - Węgry
Typ : Szwajcaria + Under 3,5 &amp; 1,75 &amp; Betfred
Wynik :
Te dwa powyższe mecze są bardzo podobne do siebie, każdy inny wynik niż zwycięstwa gospodarzy będzie niespodzianką, plus dla obu tych zespołów te trzy punkty są bardzo ważne, do tego ich przeciwnicy grają już nic, więc większa motywacja na pewno po stronie gospodarzy, gdzie nadal walka o pierwsze miejsce w grupie jest. Do tego nie wydaję mi się żeby to były pogromy, po pierwsze dla tego że przeciwnicy nie są na tyle słabi, druga sprawa, że Szwajcarzy i Chorwaci to nie są zespoły które mają w stylu miażdżenie rywala, w dwóch spotkaniach widzę wyniki 2:0.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Czarnogóra - Dania
powyżej 4.5 kartki @ 1.75
gospodarze powyżej 2.5 liczby kartek @ 1.91
buk: unibet


Na dzisiejszy wieczór wybieram tylko jedno zdarzenie i jest to typ na kartki. Dziś jedną z tych dwóch ekip być może pożegnamy w walce o awans do MŚ, ale wszystko jest w nogach naszych piłkarzy jak i rywali, którzy staną na przeciw siebie. Dobrze wiemy, że Czarnogóra to bardzo gorący teren o czym sami się przekonaliśmy. Jestem zdania, że żadną z ekip nie zadowoli tutaj remis i obie będą zmuszone po meczu Polski zagrać o pełną pulę. Dlatego spodziewam się dość ostrego spotkania z dużo ilością fauli, które przełożą się na żółte kartki. Gospodarze temperamentny kraj i to po nich spodziewam się bardziej ostrej gry niż po zespole gości. Sędzią tego pojedynku będzie dobrze znany w Europie Holender Bjorn Kuipers. W obecnych eliminacjach ten Pan na trzy po sędziowane spotkania pokazał tylko 9 żółtych kartek co daję średnią trzy kartki na mecz. Dziś jednak niema mowy o odpuszczaniu bowiem walka o awans wkroczyła w decydującą fazę. Sędzia będzie miał ręce pełne roboty, a gol strzelony przez jedną z ekip zapewne jeszcze bardziej ożywi oba zespoły.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jurko8 20

jurko8

Użytkownik
Czarnogóra vs Dania, Over 9 rzutów rożnych, 2.05 ✅✅✅✅✅✅
Kurs na rożne w meczu Czarnogórców z Duńczykami jest zawyżony w stosunku do linii i pragnę z tego skorzystać! Myślę, że chęć wygrania tego meczu przez obie drużyny powinna owocować ofensywnym futbolem z jednej jak i z drugiej strony. Warto również przytoczyć argument, że w ostatnich 20 meczach Czarnogórców, 54% meczy zakończyło się pokryciem tej linii a przypadku Duńczyków miało to miejsce w 53% wypadków, zaś w 2 meczach bezpośrednich tych drużyn padało kolejno 12 i 11 rzutów rożnych. Wiążę , wielkie nadzieje z tym typem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Azerbejdżan - Czechy 0-0HT @2.60 uni⛔⛔
W zasadzie kursy dla mnie 1x2 powinny być niemalże 50/50. Czesi bez szans na jakikolwiek awans, gospodarze to samo. Jednak goście sporo roszad w składzie ostatnimi czasy i taki nijaki ta kadra. Dla mnie może to być za mało by odnieść zwycięstwo w Baku. Azerowie potrafią napsuć krwi, potrzeba dobrego zgrania żeby przedrzeć się przez zasieki.
Szkocja - Słowacja
Szkocja o5.5 rożnego @1.63✅
o6.5 rożnego @2.23 uni✅
Szkoci nawiązują walkę o baraże w ciężkiej grupie. Do tego potrzeba zwycięstwa nad Słowakami, więc liczę na ofensywny futbol. Remis raczej średni, biorąc pod uwagę, że na końcu zagrają na Wembley z Angolami. Szkoci potrafią u siebie grać bardzo agresywnie i ofensywnie przy czym nabijać też kornery. Słowacy wezmą tu remis w ciemno, bo ostatni mają mecz z Maltą u siebie.
Andora - Portugalia
under 4.5 goli @1.80 uni✅
To że Portugalia to ugra to nie ulega wątpliwości, ale trzeba zagrać nieco spokojniej, bo za kilka dni mecz o bezpośredni awans ze Szwajcarami u siebie. Jeżeli wygrają oba, to nie grają w barażach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom