>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Europa [05-07 październik 2017]

Status
Zamknięty.
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Angoli nikt nie rusza?
Dla mnie to typ dnia. Anglia -1.5 @ 1.95. Słowenia słaba na wyjazdach. Ja tu liczę na pewną wygrana gospodarzy. Różnica między drużynami spora jeśli chodzi o umiejętności.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Angoli nikt nie rusza?
Dla mnie to typ dnia. Anglia -1.5 @ 1.95. Słowenia słaba na wyjazdach. Ja tu liczę na pewną wygrana gospodarzy. Różnica między drużynami spora jeśli chodzi o umiejętności.
Anglii wystarczy remis i bilet mają w kieszeni. Ja tu wygranej Słowenii się nie spodziewam ale sądzę, że piłkarze będą chcieli małym nakładem sił uzyskać awans i wrócić do klubów. Anglia to nie zespół który nagina się na duże wyniki.
 
galashini 15

galashini

Użytkownik
Austria - Serbia
Typ: Wynik do przerwy/koniec meczu: 2/2 @3.20
Buk: Fortuna

Ostatni typ na kartki wszedł dosyć fartownie, w ostatnich minutach meczu więc lecimy dalej ????
Kolejny ciekawy typ to wynik do przerwy/koniec meczu w spotkaniu Austria-Serbia. Widzę w tym typie potencjał, jeżeli Serbia ogra Austrię ma zapewniony awans na MŚ, natomiast sprawa uczestnictwa Austrii jest dość skomplikowana, w nadchodzących meczach musieliby zdobyć komplet punktów, nastrzelać dużo bramek i liczyć na istne trzęsienie ziemi u Walijczyków i Irlandczyków. Walia musiała by przegrać jutro z Gruzinami, a we Wtorek zremisować z Irlandią. Ponadto Austria przegrała swój ostatni mecz z Gruzją. Serbowie wygrali na wyjeździe z Irlandią i Gruzją. Serbowie na wyjazdach najlepsi z całej grupy. Pojedynki bezpośrednie też przemawiają na korzyść Serbii, nigdy w historii Austria nie wygrała z nimi meczu, myślę że Austria zwyczajnie nie będzie jutro walczyła, wydaje mi się że sami nie wierzą w szansę awansu do baraży, natomiast Serbowie powinni dokręcić śrubę i już w 1 zacząć strzelać, żeby szybko pokazać kto jest najlepszy i zasługuje na MŚ
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Austria - Serbia
Typ: Wynik do przerwy/koniec meczu: 2/2 @3.20
Buk: Fortuna

Ostatni typ na kartki wszedł dosyć fartownie, w ostatnich minutach meczu więc lecimy dalej ????
Kolejny ciekawy typ to wynik do przerwy/koniec meczu w spotkaniu Austria-Serbia. Widzę w tym typie potencjał, jeżeli Serbia ogra Austrię ma zapewniony awans na MŚ, natomiast sprawa uczestnictwa Austrii jest dość skomplikowana, w nadchodzących meczach musieliby zdobyć komplet punktów, nastrzelać dużo bramek i liczyć na istne trzęsienie ziemi u Walijczyków i Irlandczyków. Walia musiała by przegrać jutro z Gruzinami, a we Wtorek zremisować z Irlandią. Ponadto Austria przegrała swój ostatni mecz z Gruzją. Serbowie wygrali na wyjeździe z Irlandią i Gruzją. Serbowie na wyjazdach najlepsi z całej grupy. Pojedynki bezpośrednie też przemawiają na korzyść Serbii, nigdy w historii Austria nie wygrała z nimi meczu, myślę że Austria zwyczajnie nie będzie jutro walczyła, wydaje mi się że sami nie wierzą w szansę awansu do baraży, natomiast Serbowie powinni dokręcić śrubę i już w 1 zacząć strzelać, żeby szybko pokazać kto jest najlepszy i zasługuje na MŚ
Co mają dzisiejsze zespoły do tych z roku 2008 i 2009?
Austriacy zapewne pogodzeni z brakiem awansu do baraży ale na pewno nie odpuszczą tego meczu,a Serbowie nie muszą wcale się spinać bo w ostatniej kolejce podejmują najsłabszą w grupie Mołdawię.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Co mają dzisiejsze zespoły do tych z roku 2008 i 2009?
Austriacy zapewne pogodzeni z brakiem awansu do baraży ale na pewno nie odpuszczą tego meczu,a Serbowie nie muszą wcale się spinać bo w ostatniej kolejce podejmują najsłabszą w grupie Mołdawię.
Serbowie w ostatnim meczu podejmują Gruzję a nie Mołdawię. Z resztą tego co napisałeś w pełni się zgadzam. Wg mnie jest to klasyczny mecz pułapka, którego nie należy tykać. Dla Serbii tak naprawdę ten mecz jest bez znaczenia, bo przy aktualnym układzie tabeli nawet porażka nie specjalnie komplikuje im sprawę awansu. Ostatni mecz u siebie z Gruzją, więc na 99% mogą dopisać sobie 3 pkt. Co innego Austria. Ich wygrana to warunek konieczny aby myśleć o barażach a Serbia, nic nie ryzykując, może im delikatnie pomóc zyskując &quot;dłużnika&quot;. Wszyscy wiemy, że sport nie jest czysty dlatego trzeba brać pod uwagę wszelkie możliwości. Nie twierdzę, że Serbia się podłoży ale też nie można tego wykluczać. Dlatego uważam, że ten mecz nie jest do grania.
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Liechtenstein - Izrael
BTS @ 2,80 fortuna

Pojedynek Dawida z Mojżeszem. Ostatni mecz alpejskiej ekipy zakończył się sromotnym pogromem z Hiszpanami i myślę, że będą chcieli zmazać tę kompromitującą porażkę. Judałki z kolei rozgrywają jedne z najsłabszych eliminacji w XXI wieku. Typ trochę na intuicję i na wiarę, &quot;że w końcu muszą strzelić u siebie&quot;, bo Liechtenstein nie zdobył bramki w ostatnich 4 domowych meczach, jednak w Izraelu udało im się wkulać jednego gola. Izrael nie będzie spięty w 100% i liczę na jakieś momenty dekoncentracji w obronie i bramkę kopciuszków.
Austria - Serbia
under 2,5 @ 1,80

Dla Serbów ten mecz może zakończyć się bezpośrednim awansem. Naprzeciwko nich stanie ekipa Austrii, dla których będzie to teoretycznie mecz o nic, bo na baraże mają już tylko czysto matematyczne szanse. Jednak te szanse są i z pewnością wezmą sobie filozofię Pudziana do siebie i tanio skóry nie sprzedadzą. Tym bardziej, że to drużyna mocno underowa, a Serbowie też nie powinni się rzucić, jak hieny na padlinę. Przewiduję jakieś 0-1, max. 1-1 w tym meczu.
Turcja - Islandia
1 @ 1,90 fortuna

Bardzo fajny kurs na gospodarzy, którzy u siebie są drużyną zdecydowanie lepszą niż w meczach wyjazdowych. Ostatnie 4 spotkania u siebie kończyły się zwycięstwami Turków, w tym wygrana z Chorwatami. Gospodarzy powinny ponieść fanatyczne trybuny, tym bardziej, że będzie to dla nich mecz o być albo nie być w dalszej fazie rywalizacji o awans. Islandczycy na wyjazdach nie prezentują się już tak dobrze, jak w ostatnich eliminacjach i stracili tam aż 8 punktów. Wydaje mi się, że Turasy będą na tyle nabuzowani i zmotywowani, że dzięki zwycięstwu przeskoczą w tabeli Islandię.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Kosowo nie strzeli
@1.42
Unibet✅✅

Nasi wschodni sąsiedzi zmierzą się dziś z najsłabszą ekipą w grupie czyli Kosowem. Ich rezultaty nie powalają, ale to jest drużyna, która uczy się dopiero grać w piłkę i jeszcze wszystko przed nimi. Raptem 3 strzelone bramki i 20 straconych.
Dla Ukrainy rywal znakomity, żeby musowo wygrać to spotkanie i dalej liczyć się w walce o awans, więc od 1&#39; koncentracja na 100% i wykonywanie założonego wcześniej planu. Następny mecz Ukraina zagra z liderem - Chorwacją. O awans walczą cztery ekipy i dziś musi być pewne zwycięstwo. Kosowo to ekipa dużo gorsza od dzisiejszego rywala. Jak pokazują statystyki, tylko 3 gole i 20 straconych.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Kurs na Chorwację strasznie niski, trzeba uważać. Mecz miał się odbyć w Osijeku, ale federacja przeniosła go do Rijeki - z obawy o stan murawy. Z tego co wyczytałem w necie, to z tym boiskiem jest problem, ale bardziej chodzi o to, żeby czasem niepewna pogoda nie pokrzyżowała gospodarzom planów. Chorwaci nie porywają grą, wręcz grają słabo jak na potencjał i w razie deszczu będą mieli murawę z systemem odprowadzania wody przez co łatwiej będzie klepać. Mimo to atmosfera niepewności, Finlandia nie gra o nic, to raczej słabszy zespół, ale jak mają lepszy dzień to stawiają opór, stoją sztywno w obronie i niewiadomo jak ich ugryźć. Potrafili wygrać z Islandią - co prawda u siebie. Sędziować będą Polacy.
Podobna akcja w Kosowie. Ukraińcy są lepsi niewątpliwie, ale okolice 1,15? Ukraina &quot;musi&quot; żeby się liczyć w walce chociaż o baraże. Jak ktoś zauważył, gospodarze się dopiero uczą, no ale uczeń w ramach testowania różnych metod może sprawić problemy.
Inny niski kurs to Irlandia. Chyba najpewniejszy, ale też strasznie nisko. Mołdawia tylko z Gruzją powalczyła dwa razy remisując a od reszty dostała z handi. Z kolei Irlandia u siebie dupy nie urywa, tylko Gruzję odprawili jedną bramką, do tego 2 remisy i porażka. Lepiej im idzie na wyjazdach. Są więc na &quot;musiku&quot; ale jest jedno ale. Pasowałaby im wpadka Walii bo potem jadą właśnie do nich i jakby mieli bronić remisu, to miałoby to sens. Walia gra o 18 i jeśli wygra, to Irlandia już bezwzględnie będzie musiała wygrać z Mołdawią i jeszcze wygrać później w Cardiff - bądź co bądź trudne zadanie. Dlatego w razie wygranej Walijczyków mogą grać trochę na pół gwizdka mało wierząc w wyprzedzenie rywala.
Generalnie cała trójka powinna wygrać, ale nie tak dawno Francja nie wjechała do bramki Luksemburga więc nic mnie nie zdziwi.
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Turcja- Islandia
Typ: Czerwona kartka w meczu
Kurs: 3.20
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dziś dość ryzykownie. Typuję czerwoną kartkę w tym meczu. Można snuć różne teorie jak ten mecz się ułoży. Ja widzę tutaj mecz walki. Obie ekipy mają szansę na awans. Myślę, że nikt tutaj nogi nie odstawi. Spodziewam sie meczu z dużą ilością fauli. Jęsli chodzi o statystki, to Islandia tylko raz kończyła mecz w 10 na tych eliminacjach, natomiast Turcja nie miała żadnego takiego meczu . Natomiast jeżeli zagłębimy się już w statystykę H2H meczy bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami, to tu już jest lepiej. Patrzyłem tylko na mecze na przestrzeni ostatnich lat. W 2 z 3 meczy była czerwona kartka. Ważnym aspektem jest też tutaj miejsce w którym rozgrywany jest mecz. Jak wiadomo Turcja jest to gorący teren. Islandczykom będzie ciężko o strzelenie bramki. Myślę, że może to się zakończyć jakimiś głupimi faulami, flustracją któregoś z zawodników, a w konsekwencji czerwoną kartką. Jeżeli gospodarzom uda się strzelić bramkę na początku meczu, to myślę, że za wszelką cenę będą chcieli bronić tego wyniku. I tutaj też widzę sporą ilość fauli ze strony graczy z Turcji. Stawka jest wysoka, takie mecze często kończą się sporą ilością kartek. Mamy w tym meczu Polski akcent. Sędzią spotkania jest dobrze znany Szymon Marciniak. W meczach dużej rangi, nie boi się pokazywać kartek.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Co innego Austria. Ich wygrana to warunek konieczny aby myśleć o barażach a Serbia, nic nie ryzykując, może im delikatnie pomóc zyskując &quot;dłużnika&quot;. Wszyscy wiemy, że sport nie jest czysty dlatego trzeba brać pod uwagę wszelkie możliwości.
Szanse Austrii na baraże nie są małe, to jest czyste science-fiction. Nawet zakładając, że Gruzja pokona Walię, a nawet remis w tym meczu niweluje te szanse w 100%, to musieliby liczyć na porażkę Irlandii z Mołdawią (raczej cud), potem wygrać w Mołdawii i liczyć na remis Walii z Irlandią. Ale najważniejszy jest fakt, że musieliby oba mecze wygrać co najmniej trzema-czterema bramkami, a Walia z Gruzją przegrać też najlepiej więcej niż jednym, bo bilans bramkowy Austriacy mają na zero, a Walia ma +7. Inna sprawa, że jest też duże prawdopodobieństwo, że byliby wtedy najgorszym zespołem wśród drugich miejsc (np. Bośnia, Grecja czy Szwecja musiałaby przegrać oba mecze). To tylko tak co do tego, że o coś tutaj Austriacy grają, bo i tak pewnie Walia nie przegra i przed meczem będzie pozamiatane. Co oczywiście nie znaczy, że oddadzą punkty Serbom za darmo, ja bym nie był taki pewny wygranej Serbii.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kosowo - Ukraina
Typ: 1
Kurs: 18,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela tak w ramach przypomnienia ;)

Kosowo jeszcze oficjalnego meczu o punkty nie wygrało ale kiedyś to wkońcu nastąpi ;) Ja próbuję w tym spotkaniu w ich stronę, bo zespół ten nie ma nic do stracenia, może zagrać bez presji na luzie a skład ta reprezentacja ma bardzo ciekawy, po prostu brakuje jeszcze zgrania między piłkarzami w tej nowej kadrze. Jednak Kosowo z meczu na mecz gra coraz lepiej, coraz lepiej piłkarze się rozumieją i z meczu na mecz stwarzają coraz groźniejsze sytuacje. W obronie dużo błędów ten zespół popełnia ale pod tym względem też jest coraz lepiej. Napewno widać progres w ich grze. Oczywiście Ukraina jak najbardziej jest faworytem w tym spotkaniu ale żeby wystawić kurs aż 18 na Kosowo ? No fakt zdecydowanie odstają ale sprawią wkońcu tę niespodziankę, bo kadrowo nie jest to zespół pokroju San Marino i w kolejnych eliminacjach do mistrzostw Europy jestem pewny, że pójdzie im o wiele lepiej. Czy sprawią jeszcze niespodziankę w tych eliminacjach ? Nie wiem ale bardzo na to liczę dzisiaj. Ukraińcy też mają swoje problemy w tej reprezentacji. Dzisiaj zagrają pod dużą presją, bo muszą wygrać to spotkanie. Tak po prawdzie to też nic wielkiego Ukraina nie pokazuje w tych eliminacjach. Co mieli wygrać to wygrali i to też skromnie po ciężkich spotkaniach, co mieli przegrać to też przegrali. Kadrowo no z pewnością Ukraińcy są mocniejsi a wszystko zależy od tego jak piłkarze poradzą sobie z presją dzisiejszego meczu. Ja spodziewam się, że Kosowo postawi trudne warunki i Ukraińcom nie będzie tutaj tak łatwo jak pokazują to kursy. Zobaczymy, ja postanowiłem tutaj zagrać mega niespodziankę. Będzie ciężko żeby typ wszedł ale jakiś płomyk nadziei tutaj jest.
⛔ 0-2
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Wczoraj 2 na 3, czerwona kartka w 20 min Słowaków położyła typ na bramki. Dziś moje typy to:
Austria over 1,5 gola @3,05
Chorwacja over 2,5 gola @1,80
Izrael over 2,5 gola @2,00
Dla Serbii to nie jest mecz na ostrzu noża. Nie lekceważył bym gospodarzy, którzy mają sporo atutów w ofensywie. Dobry kurs więc jedziemy.
Dla Chorwacji nie tylko 3pkt są ważne, w tej grupie ostatecznie o miejscach mogą zadecydować bramki więc pasowałoby nastrzelać słabym Finom.
Izraelity rozgromią dziś Lichtenstein, można nawet moim zdaniem próbować na wyższe overy Izraela.
 
B 0

budri89

Użytkownik
Angoli nikt nie rusza?
Dla mnie to typ dnia. Anglia -1.5 @ 1.95. Słowenia słaba na wyjazdach. Ja tu liczę na pewną wygrana gospodarzy. Różnica między drużynami spora jeśli chodzi o umiejętności.
Mówisz pewna wygrana ???? ? Męczyli się ostro. Anglia ma kadrę, ale są strasznie nie poukładani. Ledwo ledwo wbili bramę w 94 minucie. Ale chociaż dzięki tej bramie zarobiłem około 800 zł :p
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
Co mają dzisiejsze zespoły do tych z roku 2008 i 2009?
Austriacy zapewne pogodzeni z brakiem awansu do baraży ale na pewno nie odpuszczą tego meczu,a Serbowie nie muszą wcale się spinać bo w ostatniej kolejce podejmują najsłabszą w grupie Mołdawię.
Czemu aż tak stawiam na Serbię . Dlatego że :
1) Austria prawdopodobnie zagra bez Alaba, Hinterreger, Sabitzer, Harnik, Prodl i Schopfa .
2) Bardzo możliwe że nie zagra napastnik Arnautovic
3) W zespole Austriackim podobno piłkarze kłócą się między sobą .
4) Na stadionie może być więcej kibiców Serbskich niż Austriackich .
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Moim zdaniem argument że teraz Serbia może przegrać bo w nastepnym meczu mają łatwego przeciwnika jest bez sensu, każda drużyna będzie chciała teraz jak najszybciej rozstrzygnąć kwestie awansu bo wiadomo że sezon ligowy trwa i granie na 100% w nastepnej kolejce może spowodować kontuzje, ja też ide w Serbie, mają lepszą jakość, świetną obrone i powinni na spokojnie pokonać Austrie.
2/under 3,5 @ 2.66 Fortuna
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Gruzja - Walia
A ja tutaj nie wytypuję, kto ma wygrać. Natomiast idę w stronę bramek.
Gruzja u siebie to drużyna ofensywnie nastawiona obojętnie z kim grają, grają z sercem i do przodu. Co potwierdzają ich mecze domowe w tych eliminacjach. Zawsze coś strzelają, zawsze też tracą. Oni nie mają nic do stracenia i na pewno zagrają ofensywnie, tym bardziej że to ostatni mecz u siebie w tych eliminacjach. Walia natomiast musi zaatakować i chcieć wygrać. Kurs na over jest duży, ale czy serio jest tak mało prawdopodobny? Gruzja gola w Walii strzeliła, dlaczego tutaj u siebie nie ma strzelić? Walia z kolei sporo remisów w tych eliminacjach i potraconych pkt, ale nadal mają szansę na awans. Bramka dla jednej czy drugiej drużyny nic nie robi. Gol dla Gruzji? Walia musi zaatakować jeszcze bardziej i otworzy się na pewno droga do kontrataków, w związku z czym możemy być świadkami następnych goli. Gol dla Walii? Gruzja nie ma nic do stracenia i będą dążyć co najmniej do wyrównania. Widzę tutaj gole, a po takim kursie to naprawdę aż szkoda nie spróbować.
Gruzja - Walia over 2.5 gola @2.52
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Turcja - Islandia
powyżej 4.5 liczby kartek @ 1.61
buk: Unibet

Kolejne spotkanie w którym wybieram over na kartki. Turcja przypomina mi ekipę Czarnogóry, gdzie jest to bardzo gorący teren oraz jest to temperamentny kraj jak i zawodnicy. Turcja być może gra dzisiaj o być albo nie być na przyszłorocznych mistrzostwach. Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na porażkę bo to przekreśli ich szanse na jakikolwiek awans. Sędzią dzisiejszego meczu będzie dobrze znany Szymon Marciniak. Polski sędzia, który czasami lubi dawać kartki. Dziś jest to mecz, gdzie po raz kolejny sędzia może mieć sporo pracy. Turcja zrobi wszystko aby po dzisiejszym meczu wskoczyć na drugą pozycję w grupie i później być zależnym tylko od siebie. Mówiąc &#39;&#39;zrobi wszystko&#39;&#39; mam tu na myśli, że nie będzie oszczędzał rywala, a gdy wynik nie będzie szedł po ich myśli to co poniektórym piłkarzom zaczną puszczać nerwy. Linia niska i jak najbardziej do gry.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Gruzja - Walia
A ja tutaj nie wytypuję, kto ma wygrać. Natomiast idę w stronę bramek.
Gruzja u siebie to drużyna ofensywnie nastawiona obojętnie z kim grają, grają z sercem i do przodu. Co potwierdzają ich mecze domowe w tych eliminacjach. Zawsze coś strzelają, zawsze też tracą. Oni nie mają nic do stracenia i na pewno zagrają ofensywnie, tym bardziej że to ostatni mecz u siebie w tych eliminacjach. Walia natomiast musi zaatakować i chcieć wygrać. Kurs na over jest duży, ale czy serio jest tak mało prawdopodobny? Gruzja gola w Walii strzeliła, dlaczego tutaj u siebie nie ma strzelić? Walia z kolei sporo remisów w tych eliminacjach i potraconych pkt, ale nadal mają szansę na awans. Bramka dla jednej czy drugiej drużyny nic nie robi. Gol dla Gruzji? Walia musi zaatakować jeszcze bardziej i otworzy się na pewno droga do kontrataków, w związku z czym możemy być świadkami następnych goli. Gol dla Walii? Gruzja nie ma nic do stracenia i będą dążyć co najmniej do wyrównania. Widzę tutaj gole, a po takim kursie to naprawdę aż szkoda nie spróbować.
Gruzja - Walia over 2.5 gola @2.52
Uważałbym na ten typ pod kątem bramek, nie zapomnij o tym że Bale zabraknie.
 
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
20:45 Turcja - Islandia
powyżej 4.5 liczby kartek @ 1.61
buk: Unibet
Kolejne spotkanie w którym wybieram over na kartki. Turcja przypomina mi ekipę Czarnogóry, gdzie jest to bardzo gorący teren oraz jest to temperamentny kraj jak i zawodnicy. Turcja być może gra dzisiaj o być albo nie być na przyszłorocznych mistrzostwach. Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na porażkę bo to przekreśli ich szanse na jakikolwiek awans. Sędzią dzisiejszego meczu będzie dobrze znany Szymon Marciniak. Polski sędzia, który czasami lubi dawać kartki. Dziś jest to mecz, gdzie po raz kolejny sędzia może mieć sporo pracy. Turcja zrobi wszystko aby po dzisiejszym meczu wskoczyć na drugą pozycję w grupie i później być zależnym tylko od siebie. Mówiąc &#39;&#39;zrobi wszystko&#39;&#39; mam tu na myśli, że nie będzie oszczędzał rywala, a gdy wynik nie będzie szedł po ich myśli to co poniektórym piłkarzom zaczną puszczać nerwy. Linia niska i jak najbardziej do gry.
Dobry typ STS ma linie 3.5 cały czas
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom