>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Europa [08-10 październik 2017]

Status
Zamknięty.
L 6

lukas89kce

Użytkownik
i jak wygląda sytuacja Turcji po meczach Rumunii i Szkocji w kontekście tej Ligi Narodów?
Turcja znajdzie sie w grupie C , jesli zdazy sie jedna z tych trzech sytuacji :
- Turcja przegra z Finlandia roznica 5 goli (wtedy w grupie B bedzie Rumunia)
albo
- Turcja przegra z Finlandia , a Wegry wygraja z Wyspami Owczymi (wtedy Wegry w grupie B)
albo
- Turcja zremisuje z Finlandia , a Wegry wygraja z Wyspami Owczymi róznica 4 goli (wtedy Wegry w grupie B)
Z tego powodu tez zagralem singla na to ze Wegry nie wygraja z Wyspami Owczymi. Kurs na Wegry to 1.2 , kurs na Wyspy Owcze lub remis - 4.33. (Betfair)
Wbrew pozorom nie jest to wcale nie realne , patrzac na ich ostatnie spotkania :
Wrzesien 2016 - Wyspy Owcze - Wegry 0-0
Pazdziernik 2015 - Wegry - Wyspy Owcze 2-1
Pazdziernik 2014 - Wyspy Owcze - Wegry 0-1
Aczkolwiek , warto sie wstrzymac i zobaczyc co zrobi dzisiaj Turcja
 
R 125

roger12

Użytkownik
Dziś taki kluczowy dzień dla kilku ekip. Warto się zastanowić co zagrać. Słowacy z 2 miejsca muszą liczyć na jakiś remis w meczach Ukra - Chorwacja, Walia - Irlandia, by zagrać w barażach. Jutro zagrają dwie grupy, które już są poza zasięgiem jeśli chodzi o klasyfikacje 2 miejsc i na pewno zagrają w barażach Francja/Szwecja, Szwajcaria / Portugalia. Dlatego Wyspiarze czy Ukraińcy z Chorwatami nie mogą kalkulować. Mecze są o tej samej porze, więc ciężko zrobić wałek. Będzie ostro.
Dlatego ja idę po najniższym IMO ryzyku:

Islandia + Serbia +Walia - Irlandia (1 lub 2) + Ukra - Chorwacja (1 lub 2)@ 2.24 uni


====
Ukraina - Chorwacja
Czerwona kartka w meczu TAK @3.60 uni
o5.5 kartek @1.80 uni
----
Walia - Irlandia
o5.5 kartek w meczu @1.67 wtf? Wczoraj pograłem po 2.18 uni (także liczę, że wejdzie, ale kurs już taki sobie).
W Ukrainie z Chorwacją kartki będą co do meczu Walii z Irlandią wiadomo jaka waga tego meczu ludzie się rzucają na te kartki linie rosną już 6,5 praktycznie wszędzie. Tutaj się kończy optymizm kolejna informacja to sędzia Skomina nie nawidzę tego arbitra i doskonale każdy wie jak on prowadzi spotkania że tak nazwę wysokiego ryzyka. Nie napalałbym się tak. Tutaj w przypadku normalnego arbitra nawet bym pobieral linie 7,5 bo tu ostro będzie ale ten arbiter znów popsuje ten over.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Turcja znajdzie sie w grupie C , jesli zdazy sie jedna z tych trzech sytuacji :
- Turcja przegra z Finlandia roznica 5 goli (wtedy w grupie B bedzie Rumunia)
albo
- Turcja przegra z Finlandia , a Wegry wygraja z Wyspami Owczymi (wtedy Wegry w grupie B)
albo
- Turcja zremisuje z Finlandia , a Wegry wygraja z Wyspami Owczymi róznica 4 goli (wtedy Wegry w grupie B)
Z tego powodu tez zagralem singla na to ze Wegry nie wygraja z Wyspami Owczymi. Kurs na Wegry to 1.2 , kurs na Wyspy Owcze lub remis - 4.33. (Betfair)
Wbrew pozorom nie jest to wcale nie realne , patrzac na ich ostatnie spotkania :
Wrzesien 2016 - Wyspy Owcze - Wegry 0-0
Pazdziernik 2015 - Wegry - Wyspy Owcze 2-1
Pazdziernik 2014 - Wyspy Owcze - Wegry 0-1
Aczkolwiek , warto sie wstrzymac i zobaczyc co zrobi dzisiaj Turcja
Jak Turcja przegra z Finlandią 5 golami to Węgry muszą przegrać iloma golami ? Może zagrać jakieś handi na Finlandię -4 ? ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chciałbym zapytać, jak widzicie dzisiaj Islandię z Kosowem?
Bardzo sobie cenię Twoje analizy, jest w nich wiele ciekawych informacji. Dziś podnosisz bardzo ciekawy temat. Mało kto sobie wyobraża by Islandia zaprzepaściła szansę awansu. Już cztery lata temu walczyli w barażu z Chorwacją. Wtedy sprawa awansu rozstrzygnęła się w rewanżu. Eliminacje do EURO zakończone na drugim miejscu i automatyczny awans. W turnieju finałowym ćwierćfinał co jest największym sukcesem tej reprezentacji. Pamiętamy jak sprawiali niespodzianki z wyżej notowanymi rywalami. Nigdy jeszcze nie zagrali na mundialu więc oczekiwania w obecnej sytuacji grupowej są niebywałe.
Kosowo to nie drużyna typu Malty, Andory, Liechtensteinu. Solidnie bronią i raczej prostym podaniem starają się uruchomić kontrę. Do tego możemy dodać stałe fragmenty gry. To nie będzie łatwa przeprawa tym bardziej, że Islandia nie potrafi grać piłką. Rozgrywanie jest dla nich bardzo męczące i doprowadza do nerwowości w drużynie. Wystarczy spojrzeć na statystyki posiadania piłki w tych eliminacjach na własnym stadionie:
Z Turcją - 49%
Z Chorwacją - 44%
Z Ukrainą - 39%,
a wszystkie mecze wygrane.
A teraz mecz z Finlandią (drużyną bliską umiejętnościami do Kosowa)
Z Finlandią - 59%,
wygrana w doliczonym czasie gry poprzez strzelenie goli w 90 i 95 minucie. Oba gole po dośrodkowaniu.
Ja dziś spodziewam się wygranej Islandii jednak nie liczę na wysoki wynik. Islandia będzie uciekać do stałych fragmentów gry, bo z akcji nie sądzę by dużo zdziałali. W grze głową to bardzo dobry zespół i chętnie pochyliłbym się nad typem, że w meczu padnie gol głową jednak nigdzie znaleźć nie mogę.
Islandia - Kosowo(+2.5) 1,95 forbet ✅ 2-0
 
L 6

lukas89kce

Użytkownik
Jak Turcja przegra z Finlandią 5 golami to Węgry muszą przegrać iloma golami ? Może zagrać jakieś handi na Finlandię -4 ? ????
Finlandia - Turcja 5-0 i Wegry - Wyspy Owcze 1-1. W grupie B - Rumunia , w grupie C - Turcja i Wegry
Finlandia - Turcja 5-0 i Wegry - Wyspy Owcze 2-1. W grupie B - Wegry , w grupie C - Rumunia i Turcja.
Nie wszyscy jednak kalkuluja w ten sposób , co pokazali Czesi wygrywajac z Azerbejdzanem. Grali o nic , a gdyby przegrali to napewno znalezli by sie w grupie C , a tak beda w grupie B.
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Witam. Mam nadzieję że ktoś skorzystał z moich wczorajszych debiutanckich typów a ja sam popłynąłem na faworycie ????
Na dziś nic nie podam, bo już widzę kombinacje do jakiegoś głupiego wymysłu ligi narodów, powstającej w celu naczesania kasy przez odpowiednich ludzi.
Podaję za to typ na jutro z gatunku zwanego pewniakami, choć nie ma nic pewnego poza śmiercią i podatkami - Ronaldo strzeli gola.
Dlaczego? Bo Lewandowski strzelił i prowadzi w grze o nagrodę strzelca eliminacji. W STS będą pewnie też typy że strzeli dwa(tylu potrzebuje do prowadzenia) lub 3 dla bardziej odważnych. Ja polecam, że po prostu strzeli. Szukajcie najlepszych kursów na to i bierzcie na podbitkę, bo na solo będą za niskie. ⛔[No i było blisko ale coś chyba go presja zjadła. Ale właściwie nie szkoda;)]
s90/ Napisałeś propozycję to podaj kurs z jakiegoś buka na ten typ.
Którego słowa w &quot;Szukajcie najlepszych kursów na to i bierzcie&quot; nie rozumiesz? Tu nie codzienny konkurs dzieci licytujących się na kursy. Podałem, co sądzę i kto się zgadza, ten sobie najlepszej opcji poszuka, zwłaszcza że ja preferuję opodatkowany STS.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Finlandia - Turcja 5-0 i Wegry - Wyspy Owcze 1-1. W grupie B - Rumunia , w grupie C - Turcja i Wegry
Finlandia - Turcja 5-0 i Wegry - Wyspy Owcze 2-1. W grupie B - Wegry , w grupie C - Rumunia i Turcja.
Nie wszyscy jednak kalkuluja w ten sposób , co pokazali Czesi wygrywajac z Azerbejdzanem. Grali o nic , a gdyby przegrali to napewno znalezli by sie w grupie C , a tak beda w grupie B.
Czyli jeśli dzisiaj Turcja przegra różnicą 5 goli ma zapewnioną grupę C bez względu na wszystko inne ???? Warto pograć jakieś miedziaki na to. Zagrałem handi na Turcję AH:-2 po kursie 11 (więcej fabryka czyli buk nie dała). Jak ktoś może grać w pinku albo betfair itd może naprawdę pograć to handi -4,5 pewno kursy są kosmiczne ????
Może i nie wszyscy tak kalkulują, ale ci co sprytniejsi mogą ???? Po za tym Finlandia gra u siebie a Turcja nie więc mało kto z kibiców tureckich będzie to oglądał. No zobaczymy...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Bardzo dobrze idzie mi typowanie eliminacji, więc wypada podtrzymać dobrą passę i zarabiać dalej, a więc zaczynczył się wynikiemajmy bez zbędnego p!@#$%^&amp;*()
Walia - Irlandia
over 5.5 żółtych kartek
@1.68
Uni✅✅

Wyczuwam twardy football z dużą ilością fauli; typowo wyspiarski styl gry. W grupie D sytuacja nie jest do końca jasna, o ile Serbowie powinni poradzić sobie z Gruzją i pojechać do Rosji z pierwszego miejsca, o tyle drugie miejsce pozostaje w grze pomiędzy w/w drużynami. Czeka nas walka od początku do końca, walka o każdy centymetr boiska. Walia wystarczy remis, aby zająć drugie miejsce, ale musieliby być głupcami, żeby bronić wynik. Irlandia musi zaryzykować i atakować od samego początku.

Macedonia -2
@1.84
Uni✅✅

Wbicie trzech bramek dla najsłabszej, którą jest Liechtenstein nie powinno być żadnym problemem. Tym bardziej, że obronę mają bardziej dziurawą niż szwajcarski ser. 35 straconych bramek to bardzo dobry wynik ????
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Macedonii. Gospodarze tego spotkania powinni być podbudowani i zmotywowani ostatnim remisem 1:1 z reprezentacją Włoch. Patrząc na statystyki nie wyglądają one źle na tle Włochów. Dodatkowy zastrzyk był, więc dziś trzeba pożegnać się ładnie z eliminacjami i dopisać ładne i pewne zwycięstwo.
Albania over 1.5 żółtych kartek
@1.58
Uni⛔⛔

Dla mnie kurs promocja i z chęcią z niego skorzystam. Co to są dwie żółte kartki dla takich rzeźników jak Albania? To jest nic... Może buki kierowali się tym, że nie grają o nic i nic nie muszą? Szczerze nie mam pojęcia. W ostatnim meczu z Hiszpanią nie liczyli się, a dostali 5 żółtek. Dziś będzie podobnie. Grają przed własną publicznością i nie będzie taryfy ulgowej dla Italii.
Hiszpania bedzie prowadzić po I poł.
@1.58
Uni⛔⛔

Hiszpańska maszyna, która nie chce się zatrzymać. Dziś z pewnością dopiszą kolejne zwycięstwo. W każdym z meczów ładowali minimum dwie braki w pierwszej połowie. Na 8 spotkań, które dotychczas rozegrali w eliminacjach, tylko dwa razy nie prowadzili po pierwszej połowie. Dziś trzeba zakończyć eliminacje miłym akcentem wygrywając bezproblemowo.

///
Pograłem jeszcze na live, więc nie ma powodów żeby narzekać.????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 125

roger12

Użytkownik
Walia - Irlandia

Na temat kartek w tym meczu pisałem wyżej, nie mówię że, Pan Szanowny arbiter nie będzie tym razem ich wyciągał ale ja tutaj bardziej wejdę w inną opcję jaką są kornery. Walia jak i Irlandia mają szanse na awans bezpośredni by tak się stało w 2 meczu Gruzja musiałaby zatrzymać Serbów. Mimo wszystko w tym meczu kalkulacji żadnych nie będzie jedni i drudzy będą chcieli zdobyć pełną pulę spodziewam się otwartego meczu z obu stron. Irlandia jak wiemy nie nabija tych korków zbyt wielu spotkaniach choc ich gra często kreuje się po przez grę skrzydłami. Walia zaś gra bardziej do środka jednakże kornery jakoś nabijają. W 1 meczu było 7-6(13) bylo to wtedy otwarte spotkanie.
Over 9,5 1,72@ unibet
Irlandia over 4,5 2,08@
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie Holandia-Szwecja
Typ: over 3.5
Kurs 2.34
Buk Fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie eliminacyjne obu ekip, Holandia żeby awansować potrzebuję bardzo wysokiego zwycięstwa, jest to raczej niemożliwe do osiągniecia bowiem Szwecja w tych mistrzostwach poradziła sobie bardzo dobrze i najprawdopodobniej to zagra w barażach o przyszłoroczny Mundial rozgrywany w Rosjii, na pewno w jutrzejszym spotkaniu faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie ekipa gospodarzy , która w tych eliminacjach zanotowała kilka niepotrzebnych wpadek, ja jednak w tym spotkaniu zagrałbym na inny typ bowiem liczę że w tym meczu bramki padną , myślę że oba zespoły strzelą tutaj co najmniej po jednej bramce i wynik też będzie wysoki, patrząc na poprzednie spotkania obu ekip to w poprzednich 5 starciach zawsze tych bramek oglądaliśmy sporo, za każdym razem również obie ekipy strzelały sobie po minimum jednej bramce, uważam że tutaj będzie podobnie, Holandia ma za dziurawą defensywę żeby zagrać na 0 z tyłu, natomiast gospodarze w ataku gola strzelić powinni spokojnie i to nie jednego , stawiam na wynik 1:1 po pierwszych 45 minutach oraz 3:2 po końcowym gwizdku sędziego.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje Mistrzostw Świata
Godz: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Szwajcaria
Typ: obie strzelą ⛔
Kurs: 1.95
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ostatni dzień eliminacji i bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie o to kto wygra grupę B. Szwajcaria wygrała dotychczas wszystkie 9 meczy w grupie, Portugalia 8, a jedyną porażkę zanotowała właśnie ze Szwajcarią na wyjeździe, więc jutro będą chcieli się zrewanżować za tamto spotkanie. W lepszej sytuacji oczywiście jest drużyna przyjezdnych, której wystarczy remis, żeby bezpośrednio awansować do Mundialu. Faworytem według bukmacherów jest ekipa gospodarzy. Oba zespoły potrafią strzelać bramki Portugalia na ostatnie swoje 25 meczy tylko 2 razy nie zdobyła gola, natomiast Szwajcaria w ostatnich 25 meczach nie trafiła do bramki rywali tylko czterokrotnie, a ostatni mecz przegrała z...Polską w pamiętnym meczu 1/8 finału EURO po rzutach karnych. Jutro na pewno stroną dominującą będzie Portugalia i jeżeli strzeli szybko gola, wtedy Szwajcaria będzie musiała zaatakować i liczę na to, że chociaż raz pokona golkipera Portugalczyków. W ostatnim meczu trener Portugalii oszczędzał swojego najlepszego gracza, a mianowicie Cristiano Ronaldo, który wszedł dopiero w drugiej połowie, gdy ciągle utrzymywał się wynik remisowy, po zameldowaniu się na murawie po 17 minutach wyprowadził swój zespół na prowadzenie, dodatkowo ciągle walczy z Lewym o tytuł króla strzelów eliminacji, na tą chwilę brakuje mu jednego trafienia, aby dogonić naszego Kapitana.

Zapowiada się mega ciekawe spotkanie pod warunkiem, że szybko padnie pierwsza bramka, wtedy przeciwna drużyna będzie musiała zaatakować, a to powinno przynieść kolejne gole, liczę na minimum po jednej bramce każdej z ekip. Powodzenia.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Luksemburg - Bułgaria
typ over 2.5 kurs 1.95
Wystarczyło by przytoczyć ich ostatni mecz i wynik 4-3.
Luksemburg gra otwartą piłkę, jedynie murowali się w meczu z Francja. A z przeciętniakami gra ofensywnie, bez kompleksów. U siebie strzelali gole Holandii i Francji i w obu meczach padały 4 gole. Bułgaria na wyjazdach same overy. Jadą do Luksemburga wiec będą chcieli postrzelać a Luksemburg nie będzie dłużny. Skoro rozmontowali defensywe Holandii i Francja to i Bułgarii znowu strzelą. Over 2.5 promocja, gram jeszcze over 3,5 po kursie 3+
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 247

corner91

Użytkownik
Hej Waldi statystyki oczywiście wyśmienity aby pograć Both Team Score ale zastanówmy się nad tym meczem i przyjrzyjmy mu się bliżej. Oczywiście zgodzę się z tym iż w tym meczu Szwajcaria jest w stanie strzelić bramkę ponieważ Portugalia traci sporo bramek jednak nie był bym tego taki pewny. Portugalia potrafi grać w defensywie co pokazała w nie jednym meczu . Szwajcaria strzeliła sporo bramek jednak nie były to zbyt wymagające drużyny a wiadomo iż w Portugalii nie gra się łatwo do tego dochodzi ambicja wywołana w pierwszym meczu bezpośrednio obu ekip. Dla mnie optymalnym typem jest wygrana Portugalii oraz strzelenia gola przez Cristiano Ronaldo, który jest głodny gry oraz goni Lewandowskiego. Z tego co piszesz Waldi w tym meczu można również pograć over stąd zastanawiam się nad grą BTS &amp; Over 2.5 . Jednak sam liczę na wygraną Portugalii oraz strzelenie bramki przez Cristiano Ronaldo.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Finlandia - Turcja
Typ : Finlandia
Kurs :
3.1
Betfair
Jeszcze kilka dni temu kursy na Finów byly wyzsze i ciagle spadaja. Jest to efekt tego ze Turcy stracili szanse na awans na mundial i nie graja juz o nic. Mecz z Finlandia jest niby bez znaczenia , ale jednak znaczenie ma - jesli chodzi o rozstawienie w Lidze Narodów. Aktualnie Turcy sa w grupie B , ale przegrywajac maja szanse na spadek do grupy C. Co to oznacza dla nich ? Mieliby latwiejsza droge na ME przez Lige Narodów. Zamiast np. Holandii , Danii , Ukrainy czy Czech , mieliby za rywali Czarnogóre , Grecje , Norwegie , Serbie..
Aktualnie Turcy sa w grupie B , jesli wygraja z Finami - w tej grupie pozostana. Jesli zremisuja - to na 90 % równiez w tej grupie pozostana. Przegrana z Finami i wygrana w ostatnim meczu którejs z trzech reprezentacji - Rumunii (malo prawdopobne , bo graja z Dania) , Wegier (graja z Wyspami Owczymi) lub Szkocji (graja o awans i musza wygrac) , da im grupe C.
Licze na to Turcy przegraja specjalnie , aczkolwiek z drugiej strony to Finowie ostatnio notowali przyzwoite rezultaty i stac ich na zwyciestwo - w ostatnich 3 meczach zdobyli 7 pkt , pokonujac Islandie i Kosowo , a takze remisujac sensacyjnie z Chorwacja 1-1.
co z ta liga narodow teraz sie dzieje ? szkoci remis, turcy remis, dania remis ? co sie dzieje jak wegrzy wygraja a co jak nie ? te grupy juz pewne sa czy zalezy od wegrow z owcami hehe?
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Kursy na Portugalię w granicach 1,60-1,65 kompletnie nie do grania. Oni uprawiają straszną padakę i męczenie buły. Wymęczone 1:0 z Węgrami czy 2:0 z Andorą (i to dopiero jak lalunia Ronaldo weszła na boisko). Bez żelusia ta reprezentacja nie istnieje. Szwajcaria to nie są ogórki, potrafią twardo zagrać w defensywie. Portugalia musi zaatakować a Helweci mają kim pograć z kontry. Do tego dochodzi presja i oczekiwania kibiców. Im dłużej zastanawiam się nad tym meczem tym bardziej skłaniam się ku Szwajcarii z podpórką. Kurs w granicach 2,15-2,20 wygląda bardzo fajnie.
Jedyne co mnie jeszcze trochę wstrzymuje to fakt, że Ronaldowa może wypłakać jakiegoś karnego i sędzia da się nabrać na jej lamenty i szlochania wszak to nie przystoi żeby mistrz Europy grał w barażach, z których nie daj Boże (dla uefy oczywiście) mógłby nie awansować. MŚ bez mistrza Europy? Nie do pomyślenia dla niektórych.
Jeszcze pomyślę. Ale będę wybierał pomiędzy Szwajcaria x2 albo karny w meczu - tak.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Luksemburg - Bułgaria

Josy Barthel, godz:20:45
W dzień ostatecznych rozstrzygnięć wybrałem zdecydowanie niszowe spotkanie tych eliminacji.Wbrew pozorom obie te drużyny napsuły trochę krwi faworytom piekielnie mocnej grupy A. Sytuacja Bułgarii już się nie poprawi,grają dziś o honor i dobre zakończenie eliminacji.Ciekawiej natomiast wygląda sytuacja gospodarzy,którzy naciułali do tej pory aż 5 punktów ,co jest już historycznym wyczynem.Więcej , w przypadku zdobycia dziś punktu/ów mają szansę wyprzedzić Białoruś (grającą dziś we Francji).Także gospodarze nie zamierzają dziś być tylko tłem dla Bułgarii , co udowodnili w ostatnim spotkaniu tych drużyn przegrywając 4:3.Spodziewam się walki popartej golami po całkiem fajnym kursiku..

Typ: obie drużyny strzelą bramke a ilość bramek będzie wieksza niz 2.5 za .2,25 @ Fortuna ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 247

corner91

Użytkownik
Kursy na Portugalię w granicach 1,60-1,65 kompletnie nie do grania. Oni uprawiają straszną padakę i męczenie buły. Wymęczone 1:0 z Węgrami czy 2:0 z Andorą (i to dopiero jak lalunia Ronaldo weszła na boisko). Bez żelusia ta reprezentacja nie istnieje. Szwajcaria to nie są ogórki, potrafią twardo zagrać w defensywie. Portugalia musi zaatakować a Helweci mają kim pograć z kontry. Do tego dochodzi presja i oczekiwania kibiców. Im dłużej zastanawiam się nad tym meczem tym bardziej skłaniam się ku Szwajcarii z podpórką. Kurs w granicach 2,15-2,20 wygląda bardzo fajnie.
Jedyne co mnie jeszcze trochę wstrzymuje to fakt, że Ronaldowa może wypłakać jakiegoś karnego i sędzia da się nabrać na jej lamenty i szlochania wszak to nie przystoi żeby mistrz Europy grał w barażach, z których nie daj Boże (dla uefy oczywiście) mógłby nie awansować. MŚ bez mistrza Europy? Nie do pomyślenia dla niektórych.
Jeszcze pomyślę. Ale będę wybierał pomiędzy Szwajcaria x2 albo karny w meczu - tak.
To jest właśnie gra Portugalii defenywne ustawienie i gra na Ronaldo dla Ciebie jest lalusiem a dla mnie bardzo dobrym piłkarzem, który poprowadzi do zwycięstwa swoją drużynę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bobair 48

bobair

Użytkownik
To jest właśnie gra Portugalii defenywne ustawienie i gra na Ronaldo dla Ciebie jest lalusiem a dla mnie bardzo dobrym piłkarzem, który poprowadzi do zwycięstwa swoją drużynę ;)
Mądrego aż miło posłuchać. Tak, dla mnie jest mega lamusem. Nie twierdzę, że jest słabym piłkarzem bo to byłyby fanaberie. Ale jest też płaczkiem i udawaczem a takich grajków to ja nie szanuję ???? . Mam tylko nadzieję, że sędzia nie przekręci Szwajcarów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Portugalia vs Szwajcaria kurs: 1,65 (podatek 12%) buk: Totolotek ✅✅✅
Portugalia vs Szwajcaria + Francja vs Białoruś kurs AKO: 1,70 (podatek 12%) buk: Totolotek ✅✅✅
W myśl mojej starej zasady, która dała mi przez lata zarabiać: &quot;kiedy silny musi i gra ze słabym&quot;. Oczywiście pytanie jest jak zawsze takie samo - czy Portugalia jest silna, a Szwajcaria słaba ? Ja uważam, że tak.
Oprócz wygranej u siebie z Portugalią 2:0 Szwajcaria nie była przetestowana przez żaden liczący się zespół. Andora, Owce, Białoruś, Łotwa - z takimi potęgami wygrywała. Można powiedzieć to samo o Portugalii bo po prostu trafiły obie ekipy na taką grupę. Różnica jednak polega na tym, że Portugalia ma lepszy bilans bramek co wskazuje, że jest lepsza. Najważniejsze jednak, że ma w mojej ocenie lepszy zespół. Oczywiście ogromną różnicę robi Krystyna. Można pisać, że to laluś, płaczek, że wymusza karne itd, ale nie zmienia to postaci rzeczy, że to najlepszy razem z Messim i Neymarem zawodnik na świecie. To jest taki piłkarz, który może zrobić różnicę. Niewątpliwym atutem jest również fakt, że Portugalia gra u siebie.
Jeśli dobrze pamiętam, Ronaldo nie grał w 1 meczu, przegranym ze Szwajcarią 2:0. Myślałem też nad jakimś handi na Portugalię, ale znając ich minimalizm mogą pilnować po prostu wygranej i nie chcieć podbijać wyniku kosztem osłabienia defensywy. Moim zdaniem buki całkowicie prawidłowo wystawiły kursy. 1,65 to jest akurat kurs na Portugalię.
bobair jako, że jesteś nowym użytkownikiem chcę ci przypomnieć, że to jest forum bukmacherskie, a nie kibicowskie. Jeśli masz obawy, że sędzia &quot;przekręci&quot; wynik co też uważam za możliwe - to jest dodatkowy argument na granie Portugalii. A to czy Krystyna jest lalusiem, lamusem i to czy takich szanujesz czy nie - nie ma żadnego znaczenia bukmacherskiego. No może ma takie, że płaczek może zawsze coś wypłacze więc znowu mamy dodatni argument za Portugalią ????
edit// spojrzałem na ostatnie 10 min. Francji i to był koszmar co oni robili. Widać, że woda sodowa im uderzyła do głowy z taką nonszalancją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom