>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Europa [09-11 czerwiec 2017]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


Kursy Totolotek

Sezony w ligach się kończą jednak najlepsi piłkarze Europy jeszcze nie mogą liczyć na wolne. Przed nimi bardzo ważne mecze eliminacji MŚ. Już piątek zapowiada się bardzo ciekawie. Naprzeciw siebie staną lider i wicelider grupy A. Czy Szwedzi będą w stanie postawić się wicemistrzowi Europy? Sobota to mecz naszej reprezentacji ale także pojedynek na wyspach pomiędzy Szkocją i Anglią. Na łatwe punkty mogą liczyć Niemcy ale czy będą się znęcać po ciężkim sezonie nad amatorami z San Marino? W niedzielę Islandia spotka się z Chorwacją. Podczas pierwszego meczu tych drużyn wygrali piłkarze z Bałkanów. Czy Wikingom uda się wziąć rewanż za porażkę z listopada?
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Przydałoby się przed meczem znaleźć stronkę w sieci, gdzie znajdziemy ilość klubowych występów w minionym sezonie każdego z powołanych graczy. Tuż po sezonie taka informacja może mieć wyższą wartość aniżeli w październiku czy marcu.
 
M 21

masu93

Użytkownik
Przy odpowiednio wysokiej stawce, lub większej ilości zdarzeń wybranych z głową bardzo łatwy pieniądz do zdobycia na te Czerwcowe mecze, szczególnie w ako. Zastanawia mnie bardzo wysoki kurs na Bułgarię u buków (na chwilę obecną 3,10 BAH), czyste value.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czarnogóra - Armenia 1,60 Unibet ✅
Czarnogóra w ostatnim meczu przegrała na własnym boisku z reprezentacją Polski 1-2. Mecz łatwy nie był bo i Czarnogórcy na własnym boisku są bardzo groźni. W tych eliminacjach dopiero dwa razy grali w Podgoricy - najpierw rozbili Kazachstan, potem przegrali z nami. W składzie nie ma większych braków - najlepszy skład powinien wystawić trener. Zdrowy jest już Vucinic, który z Polską mógł wejść dopiero na ostatnie minuty.
Armenia potrafi sprawiać problemy ale przede wszystkim na własnym boisku. Właśnie u siebie Armenia wygrała z Czarnogórą 3-2. Oglądałem drugą część tamtego spotkania. Gracze z Bałkanów wygrywali 2-0 do połowy ale to co zrobili w drugiej części to piłkarski kryminał. Teraz tej sytuacji nie powinni powtórzyć. W ekipie z Kaukazu oczywiście pierwsze skrzypce gra Mkhitaryan, który tydzień temu strzelił bramkę w finale LE. Armenia jednak do meczu przystąpi bez filaru obrony - Haroyana, który pauzuje za kartki. Brakuje również kontuzjowanego Gazaryana - skrzydłowego, który strzelił jedną z bramek Czarnogórze we wspomnianym meczu.
Czarnogóra dobrze zaczęła eliminacje ale ostatnie dwie porażki trochę utrudniły walkę o wyjazd na MŚ. Polska odjechała i walka z Danią i Rumunią powinna być pasjonująca. Gospodarze na własnym boisku grają dobrze i Armenia będzie miała problem, by wywieźć stąd chociaż punkt.
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Na piątek i sobotę polecam dubla. Mianowicie Polska + Francja @ 2,83.

Polska znaczącym faworytem, pojechaliśmy Rumunów na ich boisku 3:0. U nas na pewno będzie lepsza atmosfera i chęć udowodnienia miejsca w szeregu. Moim zdaniem 80% szans na win Polski.

Schody zaczynają się przy drugim zdarzeniu. Francja w eliminacjach wygrywa wszystko po kolei. Jednak Szwecja u siebie również jest niepokonana dodatkowo wygrywa przewagą kilku goli. Będą na fali po zwycięstwie z Białorusią 4:0. Wydaje mi się, że Francja ma 65% szans na wygraną.

Bardzo liczę na kreatywne komentowanie moich typów.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Z tą Francją to bym uważał. Nie powinni przegrać ale nie będą mieli lekko . Remis tutaj widzę.
Pewniejsza wydaje się być Dania. Jak chcą się liczyć w walce o drugie miejsce to takich ogórków jak Kazachstan muszą ogolić.
 
K 66

krzychu323

Użytkownik
Andora - Węgry under 3.5 @1.5
Andora wiadomo chłopcy do bicia jednak w tych eliminacjach u siebie 0-0 z Wyspami Owczymi minimalne porażki z Łotwą 0-1 i Szwajcarią 1-2 a Węgrzy w delegacjach mocno underowe. Myśle że minimalne zwycięstwo Węgrów to wszystko i 4 goli nie będzie.
Bośnia i Hercegowina - Grecja over 1.5 @1.51
Niezwykle ważny mecz który może zdecydować o tym kto zostanie w grze o mundial a komu pozostanie walka o baraże.Grecja się odradza i ich ostatnie wyniki pokazują że koszmarne ostatnie eliminacje to już przeszłość.
Bośnia w ofensywie jak zawsze świetna więc minimum 2 gole powinny paść.
Dodatkowo over kartkek do gry + czerweona w meczu - w pierwszym meczu 12 żółtych i 2 czerwone.
BTS po 2.6 fajnie wygląda
Dodatkowo luźne przemyślenia
Holandia strzeli w obu połowach @1.29 + wygra do zera @1,34
Szwecja - Francja over 1.5 @1.41
Giblartar strzeli gola @2.06
wszystko Unibet
Co sądzicie o tych typach i pozostałych spotkaniach?
 
M 21

masu93

Użytkownik
Na ustrzelenie fajnego kursu polecam grać na Izrael + Bułgaria. Mamy tutaj kurs ponad @6.0 a typy wchodzą na 95%
s90/ Może poprzesz Twoje propozycje jakimiś argumentami, bo &quot;czarodziejów&quot; dających nawet 100% na swoje typy tu nie brakowało. Wielu ciekawi skąd takie duże prawdopodobieństwo wygranej.
 
M 56

mcjulian

Użytkownik
Ktoś bierze pod uwagę Szwajcarie i portugalskie nas podbicie kursu? Zakład na win, stawkii nie powalają ale np w triple z polską robi się kurs delikatnie ponad 2.
Szwajcarii ma wszystkie wygrane max punktów Portugalia przegrała tylko ze Szwajcaria. Nie powinno tu być niespodzianek.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Ktoś bierze pod uwagę Szwajcarie i portugalskie nas podbicie kursu? Zakład na win, stawkii nie powalają ale np w triple z polską robi się kurs delikatnie ponad 2.
Szwajcarii ma wszystkie wygrane max punktów Portugalia przegrała tylko ze Szwajcaria. Nie powinno tu być niespodzianek.
Powinni dać rade na spokoju, ale odradzam granie jakiś handicapów na Szwajcarów... Jak wygrywają to skromnie, pewnie max 2 bramkami wygraja ????
@Psychol32 co do tej wygranej Duńczyków to też warto rozważyć. Owszem grają z Kazachstanem, który jest ogórem ale nie do końca kiedy gra na własnym stadionie. W Kazachstanie są sztuczne murawy, co prawda nie będą grali w Astanie jak to było w dwóch poprzednich spotkaniach tylko w Ałmaatach, jednakże z tego co mi wiadomo to tam też jest sztuczna nawierzchnia. Na tym już się przejechała Polska (troche na własne życzenie i szczescie też nie dopisywalo naszym, słupek i 2 poprzeczki) i Rumunia, która też zremisowała tyle że 0-0. Także Duńczycy z pewnością też nie będą mieli łatwej przeprawy, według mnie to może być mecz pułapka, śmierdzi mi remisem troche...
EDIT: Pomyłka z mojej strony, byłem pewny, że stadion Kairatu Ałmaty jest wyposażony w sztuczną murawę. Jednakże z tego co &quot;mówi&quot; wikipedia to jest natural grass. Także jeżeli mecz odbędzie się na naturalnej murawie szanse Duńczyków na zwycięstwo mocno wzrastają ????
 
M 21

masu93

Użytkownik
Na ustrzelenie fajnego kursu polecam grać na Izrael + Bułgaria. Mamy tutaj kurs ponad @6.0 a typy wchodzą na 95%

s90/ Może poprzesz Twoje propozycje jakimiś argumentami, bo &quot;czarodziejów&quot; dających nawet 100% na swoje typy tu nie brakowało. Wielu ciekawi skąd takie duże prawdopodobieństwo wygranej.
Po pierwsze Bułgaria ma o co grać bo w przypadku wygranej mają szansę wskoczyć na 2 miejsce (oczywiście w przypadku porażki Szwecji) i tym bardziej że goni ją Holandia, a Białoruś, która ma zaledwie 2 punkty nie koniecznie musi stawiać duży opór. W przypadku Izraela, nie oszukujmy się, Albania jest słabiutka więc nie widzę tutaj jakiegoś specjalnego zagrożenia z ich strony (co w sumie potwierdza nam h2h), tym bardziej, że Izrael gra u siebie. Ostatni mecz 3-0 z placem w nosie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Po pierwsze Bułgaria ma o co grać bo w przypadku wygranej mają szansę wskoczyć na 2 miejsce (oczywiście w przypadku porażki Szwecji) i tym bardziej że goni ją Holandia, a Białoruś, która ma zaledwie 2 punkty nie koniecznie musi stawiać duży opór. W przypadku Izraela, nie oszukujmy się, Albania jest słabiutka więc nie widzę tutaj jakiegoś specjalnego zagrożenia z ich strony (co w sumie potwierdza nam h2h), tym bardziej, że Izrael gra u siebie. Ostatni mecz 3-0 z placem w nosie.
Tylko że Bułgaria na wyjazdach trochę słabo ostatnie mecze ,fakt nie grali z ogórkami.
X2 po kursie ok. 1,60 ew. DNB Bułgaria po kursie ok.2,10 warte rozważenia
 
P 24

pewnyhajs

Użytkownik
Siema spece. Mam parę typów, którymi się podzielę. Polećcie mi czy będzie z tego pewny hajs, bo moim zdaniem tak
1. Finlandia-Ukraina/ +1,5 gola i zwycięstwo Ukrainy
Kurs na fortunie 2,51
Finlandia to poziom polnych groszków 1 punkt uciułany u siebie w meczu z Kosowem... Jestem zaskoczony tak wysokim kursem, bo Ukraina nawet w tej formie jest o klasę lepszym zespołem i dwie bramki są im w stanie strzelić. W przypadku ]padki Islandii z Chorwatami wskakują na 2 pozycję w grupie także będą walczyć.
2.Macedonia-Hiszpania/ +2,5 gola i zwycięstwo Hiszpanów
Kurs na fortunie 1.68
Hiszpania poza remisem z Włochami bije każdego wysoko, Macedonia u siebie też strzelić potrafi także liczę na wynik albo 1-3 dla Hiszpanii albo 0-3. ????
3. Litwa - Słowacja/ gołe zwycięstwo Słowacji
Kurs na fortunie 1.77
Słowacja grając u siebie z Litwinami wbiła im 4 gole, jest dużo lepszym zespołem, realne szanse na 2 miejsce w grupie i awans. Litwa co prawda wygrała z Maltą 2-0 i zremisowała ze Słowenią ale na tym chyba ich &quot;wspaniała&quot; seria się skończy ;)

Ja planuję zagrać na te 3 meczyki za 5 stówek do wyjęcia po kursie AKO prawie 4 klocki.

Jeszcze luźno bez analizy Polska-Rumunia/ na naszych
Kosowo-Turcja / na Turcję plus 2.5 gola
I Łotwa -Portugalia / na mistrzów Europy plus 2.5 gola

większość meczy jest na wyjazdach ale to nie ma znaczenia jak weźmiemy pod uwagę potencjał drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
P 2

prof3sor

Użytkownik
Polska - Rumunia - BTTS @ 2.27 efortuna
Kursik na to zdarzenie wg mnie nieco zawyżony, Rumunów z pewnościa stać na strzelenie nam bramki, podejrzewam ze mogą ukąsić juz w 1 połowie a my bedziemy gonic wynik nie odważyłbym sie gry na naszych, BTTS zdecydowanie bardziej oplacalny.
Kazachstan - Dania - 1 drużyna strzeli gola @ 1.92 efortuna
Kazachstan u siebie jest bardzo nieprzyjemnym przeciwnikiem, kałczukowa murawa do której przyzwyczajeni są tylko gospodarze, upały jak siemasz.. kursiwo do pogrania.
Andora - Węgry - 2 drużyna wygra obie połowy @ 1.89 (spadł z 2.12) efortuna
Co tu dużo opowiadać .. Kelnerzy kontra grająca niezłą piłke druzyna Węgier. Pierwszy mecz Wegrzy u siebie cztery jajo miazga na boisku powinna być powtórka zależy czy będzie chciało się Madziarom strzelać.
Białoruś - Bułgaria - DNB 2 @ 2.15
Bułgarzy piłkarsko są lepszą druzyną potrafią sprawić psikusa mocniejszym drużynom jak poikazali to w Portugalii, nie biore ich na czysto tylko z uwagi na miejsce w jakim rozgrywany jest ten mecz.
Można też pobrać X2 po 1.56 do jakiegoś dubelka
Gibraltar - Cypr obie strzelą bramkę TAK @ 2.03 efortuna
Moi ulubieńcy &quot;Gibki&quot; kontra Cypryjscy przeciętniacy
Pierwszy mecz 3:1 przewagi nie było tak miażdzącej jak to zwykle bywa gdy Gibraltar wychodzi na boisku teraz pykają w swoich okolicach bo swego boiska niestety nie mają xD więc czemu znów nie dziabnąc albo nawet nie sprawić niespodzianki i urwać pkty?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
A ja sobie skleilem takie AKO

1. Francja over 1.5 gola @ 1.91 ⛔:grin:Loris

Francuzi sa piekielnie mocni i widac, ze chce im sie grac w pilke. Wiekszosc zawodnikow w dobrej formie, nie mieli praktycznie zadnego problemu przejechac sie po Paragwaju 5:0 w piatkowym sparingu. Widac bylo, ze chca grac i podobnie powinno byc w meczu ze Szwecja. Moim zdaniem za Szwecja niewiele przemawia. Graja u siebie gdzie graja dobrze, ale to nadal nie jest ten sam poziom co Francja. Licze tutaj na brak kalkulacji ze strony gosci bo nie maja powodow by grac na remis.

2. Kazachstan over 0.5 gola @ 1.85

Ogladajac Dunczykow u siebie z mlodymi Niemcami jakos specjalnie mnie nie zachwycili. Gdyby nie bramkarz gospodarzy to Niemcy spokojnie mogli ten mecz wygrac. Kazachstan u siebie nie jest latwy do przejscia, a kurs na wygrana Dunczykow @ 1.5 jest moim zdaniem zbyt niski by ryzykowac czysta dwojke. Kazachowie moze nie wygrywaja zbyt wielu spotkan ale bramki od czasu do czasu potrafia strzelac i mysle, ze o jedna sie postaraja, szczegolnie, ze obrona Dunczykow pozostawia wiele do zyczenia a warunki gry, zarowno boisko jak i pogoda, nie beda ulatwiac gry Dunczykom.

3. Belgia wygra + o2.5 @ 1.53 ⛔ ???? Czerone diably hehe

Belgowie potencjal w ataku maja i ten mecz spokojnie powinni ogarnac. Mecz z Czechami w ich wykonaniu przecietny i mysle, ze na mecz z Estonia skoryguja bledy i zagraja o klase lepiej. Estonczycy dwa poziomy nizej jesli chodzi o klase pilkarska wiec beda sie bronic ale sila i kreatywnosc Belgow pewnie szybko rozmontuje zamek gospodarzy. Patrzac jak Lukaku i Benteke przepychali bez problemu czeskich obroncow mam wrazenie, ze Estonczycy nie beda mieli wiele do powiedzenia.

4. Norwegia v Czechy obie strzela gola @ 2

Norwegowie maja calkiem fajny sklad z kilkoma zawodnikami grajacymi dobra ofensywna pilke. Do tego graja u siebie i powinni atut wlasnego boiska wykorzystac. Czesi w przebudowie ale charakter maja co pokazali w meczu z Belgami. Do tego goscie nadal sa w grze o awans do MS wiec zapewne nie odpuszcza. Dla mnie pachnie BTS&#39;em i otwarta gra po obu stronach.

Ako @ 10.81
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Jest jakaś stronka z powołaniami wszystkich drużyn ???? Szukam i znaleźć nie mogę ;/
Dobre pytanie.Sam poszukuję i o ile angielski każdy w miarę zna ,to już strony francuskiej (.fr),hiszpańskiej piły słabo z odnalezieniem ,a co dopiero islandzki czy turecki..

Anglia skład na 2 mecze :

http://www.thefa.com/news/2017/may/25/england-squad-to-play-scotland-and-france-250517

Reszta Europy i Świata to znalazłem :
http://pl.soccerway.com/teams/club-teams/
( w zakładce drużyny - reprezentacje )
.. ale tu już trudniej i potrzebna jakaś weryfikacja z rodzimą federacją danego kraju.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jest jakaś stronka z powołaniami wszystkich drużyn ???? Szukam i znaleźć nie mogę ;/
Jest, nazywa sie wikipedia.
Wpisz:
1. [nazwa kraju ktory cie interesuje] national football team
2. Zjedz w dol do sekcji obecny sklad (Current squad) gdzie masz powolania na najblizsze mecze.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
1. Finlandia-Ukraina/ +1,5 gola i zwycięstwo Ukrainy Kurs na fortunie 2,51 Finlandia to poziom polnych groszków 1 punkt uciułany u siebie w meczu z Kosowem... Jestem zaskoczony tak wysokim kursem, bo Ukraina nawet w tej formie jest o klasę lepszym zespołem i dwie bramki są im w stanie strzelić. W przypadku ]padki Islandii z Chorwatami wskakują na 2 pozycję w grupie także będą walczyć.
Hm.. Ukraina ostatnio przegrała z większymi ogórkami jakim są Maltańczycy więc wchodzić w zwycięstwo z Finlandią po tak słabym kursem to jak strzał w kolano. Ukraina to wielkie dno.
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Hm.. Ukraina ostatnio przegrała z większymi ogórkami jakim są Maltańczycy więc wchodzić w zwycięstwo z Finlandią po tak słabym kursem to jak strzał w kolano. Ukraina to wielkie dno.
My przed EURO zremisowaliśmy z Litwą 0-0, a mimo to w dobrym stylu doszliśmy do ćwierćfinału. Nie zapominaj, że w meczach towarzyskich dzieją różne rzeczy i nie mają one odzwierciedlenia w meczach o stawkę. Fajny przykład sprzed roku to jeszcze porażka Hiszpanii z Gruzją 0-1. Każdemu z bliżej nie określonych przyczyn potrafi się powinąć nowa w meczach towarzyskich, a kurs 1,85 na Ukrainę z pasterzami z Finlandii. Piękna sprawa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom