>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Europa [31 sierpień-02 wrzesień 2017]

Status
Zamknięty.
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Czechy - Niemcy
Niemcy nie maja sobie równych w grupie. Zdecydowanie pierwsze miejsce i z pewnością do konca qwal im nie zagrozi. sześć wygranych na sześć meczy to jedno. Drugie to bilans bramkowy 21-1 chyba wszystko. Czesi z pewnoacia beda chcieli sprawic probpemy Niemcom, ale nie wiwrze w to. Z pewnoacia pRzez wiekszosc spotkanka beda przewazac nasi zachodni saaiedzi, czesciej stwarzac sytuacje bramkowe i sppkojnie sa wstanie strzelic tutaj dwir bramki. Oprocz wlasnego boiska nie widze tutaj zadnego atutu za goappdarzami, ktorzy pewnoe beda nastawieni na kontry i stale fragemnty gry
 
S 22

sieko

Użytkownik
Mam pytanko dotyczące meczu Kazachstan - Czarnogóra, a właściwie stadionu, na którym będzie rozgrywany mecz. Stadion Centralny w Aktobe ma sztuczną murawę czy naturalną? Z tego co odnalazłem na necie na zagranicznej stronie wikipedii jest wzmianka surface - grass, czyli naturalna trawa. To wiarygodne informacje? Bo w typach dnia znalazłem dwa posty z analizą, gdzie wspominają że mecz będzie na sztucznej murawie. Jeżeli ktoś ma pewne info dotyczące nawierzchni to dajcie odpowiedź ???? . Bo w Kazachstanie akurat nawierzchnia to ważny argument, jeżeli mecz byłby rozegrany na sztucznej murawie to można spodziewać się niespodzianki, natomiast jeżeli odbędzie się na naturalnej nawierzchni, to Czarnogóra nie powinna mieć problemów z pokonaniem Kazachów.
 
M 5

meydey

Użytkownik
Siemka dzisiaj mamy wiele wyrownanuch spotkań I wysokich kursów. Rzuciło mi sie w oczy kilka ryzykownych typów:
Kazachstan - Czarnogóra 2 @1,8 fortuna
Przy tym meczu nie ma za wiele do analizowania. Wszyscy wiedzą jak groźny na własnym boisku jest Kazachstan, ale Czarnogóra to co najmniej różnica klas. Na własnym boisku goście wygrali zdecydowanie 5:0. Myślę że w dzisiejszym meczu zobaczymy kilka bramek, a końcowy rezulat będzie korzystny dla Czarnogóry. Nie ma co sie oszukiwać. Jest to klasyczny mecz o &quot;6 punktów&quot; których bardzo potrzebują goście.
Czechy - Niemcy Ilość rzutów rożnych +9,5 fortuna @ 1.7
Tutaj widzę przewagę Niemców, a co za tym idzie sporą ilość rzutów różnych. Czesi też powinni kilka zdobyć, więc typ wydaje sie być pewny. W ostatnich meczach tych reprezentacji ta linia zawsze była pokryta.
Dania - Polska X @ 3.1 fortuna
Nadchodzi czas na Polski mecz. Patrząc na problemu Polskiej kadry, myślę tutaj o defensywie i obsadzenia pozycji nr 6 spodziewam sie bramki dla Danii. Polska wiadomo xos napewno ustrzelić.
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Moim typem na mecz naszej reprezentacji jest zwycięstwo Danii w wyścigu do 3 rożnych po 1.75 w STS. Myślę, że początek spotkania to będą zmasowane ataki Duńczyków, a my tradycyjnie nastawimy się na szybkie kontry. Moim zdaniem typowanie 1X2 mija się z celem. Kierowałbym się w każdy bet pod rożne Danii.

3:1 ✅
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Czechy nie strzelą
@2.02
LvBet⛔
Przed Czechami cholernie ciężkie zadanie, ponieważ przyjdzie im zmierzyć się z Niemcami. Nie ujmuję nic naszym sąsiadom z południa, ale to zespół o kilka klas słabszy od dzisiejszego rywala. Niemcy to maszyna w tych eliminacjach. Niesamowity bilans bramkowy i wszystkie dotychczas wygrane mecze, to świadczy o ich sile.
Czy Czesi przekonują? Mnie osobiście nie. Jak mają postawić się Niemcom skoro oni remisują z takimi potęgami, jak Azerbejdżan czy Norwegia. Wiem, że Azerowie postępy poczynili, ale bez przesady.
Niemcy jedna stracona bramka... Czy zanosi się dziś na więcej? To co ostatnio pokazali Czesi, to NIE.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Mam pytanko dotyczące meczu Kazachstan - Czarnogóra, a właściwie stadionu, na którym będzie rozgrywany mecz. Stadion Centralny w Aktobe ma sztuczną murawę czy naturalną? Z tego co odnalazłem na necie na zagranicznej stronie wikipedii jest wzmianka surface - grass, czyli naturalna trawa. To wiarygodne informacje? Bo w typach dnia znalazłem dwa posty z analizą, gdzie wspominają że mecz będzie na sztucznej murawie. Jeżeli ktoś ma pewne info dotyczące nawierzchni to dajcie odpowiedź ???? . Bo w Kazachstanie akurat nawierzchnia to ważny argument, jeżeli mecz byłby rozegrany na sztucznej murawie to można spodziewać się niespodzianki, natomiast jeżeli odbędzie się na naturalnej nawierzchni, to Czarnogóra nie powinna mieć problemów z pokonaniem Kazachów.
Czołem. Poszukałem trochę i faktycznie, stadion w Aktobe ma nawierzchnię naturalną ale...
Livesports/flashscore kłamie. Mecz rozgrywany jest w Astanie, stadionie na których nawierzchnia jest sztuczna. Dodam, że ma być ciepło, ok. 25 stopni.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie Chorwacja-Kosovo
Typ: over 2.5 do połowy
Kurs 2.64
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie lidera z ostatnim miejscem w tej grupie, gospodarze są naturalnie zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów i nie wiem co by sę tutaj musiało stać żeby było inaczej, tutaj raczej można obstawiać ile bramek drużyna Chorwacji będzie w stanie wbić zespołowi z Kosova bowiem goście raczej nie mogą poszczycić się szczelną defensywą, w pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie w Kosovie padł wynik 0:6 dla zespołu przyjezdnych , goście mieli przewagę w każdym aspekcie gry , byli zespołem zdecydowanie lepszym, wynik mógł być jeszcze wyższy gdy Chorwaci zagrali skuteczniej. Teraz grają przed swoją publicznością gdzie idzie im bardzo dobrze i gdzie nie przegrali meczu od bardzo dawna, w tym spotkaniu na pewno się nie zmieni, bo Kosovo raczej nawet nie zdobędzie w tym spotkaniu jednej bramki, bowiem na wyjazdach Kosovo za często bramek strzelać nie potrafi . Moim zdaniem tutaj będzie pogrom i gospodarze spokojnie kilka bramek strzelą ekipie jeszcze nieogranego w spotkaniach eliminacyjnych Kosova. Stawiam tutaj na wynik 7:0 po 90 minutach spotkania oraz 3:0 po pierwszej połowie spotkania.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Malta - Anglia [rzuty rożne 1 połowka] (Anglia -2.5) @ 1.70 forbet ✅ 0:6 ????
Fajny typ, myśle.. Anglicy nabijają sporo cornerów, zakładając ze Malta od 1 minuty będzie się bronic zagęszczając mocno swoją 16-kę, stawiając autokar.. w pierwszej połówce dopóki starczy sil widzę rozpaczliwe obrony i ratowanie wybijaniem &quot;gdziekolwiek&quot; + oskrzydlające akcje kończące próbą dośrodkowania widzę spore szanse dla tego zakładu.
0-1 cornerów Malty, ze wskazaniem na 0 do HT na mój gust. Anglicy 4-5 minimum
wyspiarze na wyjazdach vs zdecydowanie mocniejszym ekipom:
vs Francja (away) 8 rozkow
vs Szkocja (away) 7 rozkow
vs Niemcy (away) 7 rozkow
 
S 22

sieko

Użytkownik
Czołem. Poszukałem trochę i faktycznie, stadion w Aktobe ma nawierzchnię naturalną ale...
Livesports/flashscore kłamie. Mecz rozgrywany jest w Astanie, stadionie na których nawierzchnia jest sztuczna. Dodam, że ma być ciepło, ok. 25 stopni.
Faktycznie, moje niedopatrzenie, bo najpierw na wikipedii powinienem zajrzeć gdzie jest rozspiska stadionów na mecze wiarygodna ???? jak w Astanie mecz, to osobiście liczę na niespodziankę, że Czarnogóra straci punkty. Tam Kazachstan jest najbardziej problematyczny
 
P 0

piorrek

Użytkownik
Witam mam ciekawe pytanie, wiadomo że na Bałkanach dzieją się różne dziwne rzeczy i bardzo zaciekawił mnie kurs na Kosowo na poziomie 37.0, to jeszcze nic kurs na wygranie przez nich obu połów to 271.25.
Zastanawiałem się nad postawieniem tego w stylu &quot;a może cudem się uda warto po takim kursie&quot;, ale potem przyszło mi na mysl czy reprezentacja nie spadłaby tak nisko żeby podłożyć mecz?
Ciekawi mnie wasze zdanie czy jest to w ogóle możliwe na poziomie reprezentacyjnym, dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam!
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dziś chciałem zagrac na gola dla Kosowa ale oferta wycofana przynajmniej w stsie;) Bukmacherzy nie sa głupi jakby cos bardziej śmierdziało to zapewnie kurs by wywindowali do max 20 w razie W...taka moja opinia
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna El.MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie:Ukraina-Turcja
Typ: Over 2.5
Kurs:2.50
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Nie bede tu nikogo nudzil statystykami,do powodzenia tego zakładu skłania mnie niewiadoma spotkania Finów z Islandia jak i przejecie druzyny przez Lucescu.Rumunski trener Turcje zna na wylot wiec nie ma zadnych problemow z aklimatyzacja,jestem przekonany ze wiec co grac wie o jaka stawke jest ten mecz i bedzie wiedzial jak poustawiac na nowo reprezentacje.
Gdyby trenerem pozostal Terim postawił bym na złosc na Ukraine ale teraz sytuacja jest inna.
Lucescu ma ogromne poważanie w Turcji,jego charyzma na pewno bedzie oddzialywac na poczynania graczy na boisku,natchnie ich nowa siła i poustawia jak nalezy.Moralnie Turcja bardzo sie wzmocniła.
Jako ze i graczy Ukrainy zna na wylot a i gracze znaja Go mniej lub wiecej,dla mnie szykuje sie wspanialy pojedynek w ktorym padna bramki.Overy to loteria i na nie składa sie wiele czynników,jak dla mnie podane wczesniej czynniki wpłyna pozytywnie na poczynania graczy.
U Ukrainców nie zagraja-Rakitsky,Kucher,Malyshev,Petryak czy Seleznyov.
U Turków bez-Kaldiri,Gurlera,Tore czy Volkana Sena( który i tak jest mega słabym grajkiem)
Stawiam,a co mi tam 2-3 dla Turcji;)
Powodzenia.

Co do meczu Chorwacja-Kosowo stawiam Handicap 0:2 na X2 w strone Kosowa po pieknym kursie 3.5@fortuna,dlaczego?
Jestem duzym optymista bo w Kosowie osłabienie ofensywne bez Berisha,defensywa do wymiany nie graja-Pnishija,Pepe i Alitija i dalej Perdedaj, Shala, Rasjak.A ze graja z goraca głowa tak tu sadze ze skupia sie na defensywie bo w ataku i tak nie maja kim postraszyc.
Chorwaci bez Corluki,Jedvaja,Pjaca,Kalinicia mysle ze beda bic głowa w mur i wygraja max 2-0.
Typ za mała stawke ale chetnie go na którymś kuponie umieszczę.Powodzenia.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Witam mam ciekawe pytanie, wiadomo że na Bałkanach dzieją się różne dziwne rzeczy i bardzo zaciekawił mnie kurs na Kosowo na poziomie 37.0, to jeszcze nic kurs na wygranie przez nich obu połów to 271.25.
Zastanawiałem się nad postawieniem tego w stylu &quot;a może cudem się uda warto po takim kursie&quot;, ale potem przyszło mi na mysl czy reprezentacja nie spadłaby tak nisko żeby podłożyć mecz?
Ciekawi mnie wasze zdanie czy jest to w ogóle możliwe na poziomie reprezentacyjnym, dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam!
Ten kurs jest na tyle zróżnicowany, że skłania mnie do tego, żeby po prostu to ominąć. Na prawdę bardzo małe szanse, żeby Chorwaci tego nie wygrali. W pierwszym meczu było 6:0 na wyjeździe, wiec im rywal po prostu leży.
Aby nie robić offtopa i nie zaśmiecać, za drobne pogram X w meczu Walia - Austria, 3.25 w junibet. Typ dla tego, że ciężko znaleźć dobry kurs w dzisiejszej ofercie eliminacyjnej (poza Islandią, ale tam coś mi też śmierdzi remisem). Austria mistrzowie remisów w ostatnim czasie. Każdej drużynie potrzebne są 3 punkty w tym meczu. Sytuacja w tabeli taka, że wygrana pomoże myśleć jeszcze o awansie, a remis czy przegrana, bardzo oddali ten awans. Liczę na zachowawczą i dokładną grę obu zespołów z tyłu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Finlandia - Islandia 2,00 Fortuna ⛔1-0
Finowie ostro pikują z poziomem, jaki reprezentują i stają się powoli dostarczycielem punktów. Ostatni wygrany mecz o punkty to wrzesień 2015 z Wyspami Owczymi. W tych eliminacjach tylko punkt po remisie z Kosowem. Bardzo słabo to wygląda. Dziś w składzie zabraknie dodatkowo napastnika Joela Pohjanpalo, który strzelił bramkę w ostatnim spotkaniu z Ukrainą. Do tego strata kluczowego obrońcy i zarazem kapitana - Nikolasa Moisandera z Werderu, który od początku sezonu leczy kontuzje.
Islandia, jeśli marzy o wygraniu grupy musi dziś wygrać. Chorwaci prawdopodobnie pokonają Kosowo i nie mogą pozwolić im odjechać. U siebie wygrywają na razie ze wszystkimi. Na wyjazdach trochę gorzej ale przegrali tylko z Chorwacją i remis z Ukrainą - z ekipami o wiele lepszymi niż Finlandia. W składzie braków nie ma żadnych - wszyscy kluczowi piłkarze są gotowi do gry.
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Właśnie miałem pisać, że jakoś cicho o Islandii, a kursy utrzymują się na wysokim poziomie, ba wykazują nawet tendencję wzrostową. Finlandia to obecnie piłkarskie peryferia, a Islandia – jak na jej możliwości – to solidna drużyna, trudno mi uwierzyć, żeby się nie zmotywowali na ten mecz. Kolega wyżej już się więcej rozpisał na ten temat. Remis albo wygraną Finlandii traktowałbym jako niespodziankę, a jeśli tak, to kursy w okolicach 2 wypada uznać za zawyżone. Futbol w obu krajach ma przeciwne wektory.
Zagrałem też nisko BTS Hiszpanów z Włochami, bo kurs mnie skusił, ale wiem, że niełatwo o to będzie. Wychodzę jednak z założenia, że w przypadku drużyn z takim potencjałem zawsze jest na to większa szansa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom