>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - strefa CONCACAF

Status
Zamknięty.
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Trynidady i Tobagi - Panama 2 po 2,25 bet 365 3/10j

Bardzo przyjemny kurs na Panamę, która gra naprawdę dobrze w tych kwalach. Nie wiem z czego to wynika ale ich gra i wyniki ostatnio sa bdb, widziałem trochę ich mecz z Mexico to naprawdę grali ładnie i cisnęli. Trynidad najsłabsza ekipa w tym gronie, mogą tam komuś urwać punkty raz czy dwa, ale Panama wydaje mi się mocnym faworytem do wygranej, taki czarny koń tych eliminacji mi się widzi w ich postaci. Myślę, że mają więcej do zaoferowania niż miejscowi, stawka ostrożna bo wiadomo to egzotyczne ekipy i ich poziom gry nie gwarantuje wysokiej przewidywalności ale na dziś moim zdaniem akcje Panamy stoją wyżej i zaufam ich fajnej grze w ostatnich miesiącach.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Co sądzicie o meczu Panama - USA? Kursy na Amerykanów spore i idą w górę ale czy tak powinno być? To prawda, że słabo rozpoczęli (grali z Meksykiem i Kostaryką) ale ostatni mecz z Hondurasem pokazał, że wszystko wraca do normy. Wygrywając dziś wyprzedzą przeciwnika i zasiądą na miejscu premiowanym awansem do MŚ. W MLS, skąd wielu kadrowiczów USA, preferują ofensywny styl gry, a Panama to zespół skupiający się na defensywie. Czy warto grać na USA co spowoduje, że wszystko w tej grupie będzie wracać do normy?
 
S 22

sieko

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Panama - USA? Kursy na Amerykanów spore i idą w górę ale czy tak powinno być? To prawda, że słabo rozpoczęli (grali z Meksykiem i Kostaryką) ale ostatni mecz z Hondurasem pokazał, że wszystko wraca do normy. Wygrywając dziś wyprzedzą przeciwnika i zasiądą na miejscu premiowanym awansem do MŚ. W MLS, skąd wielu kadrowiczów USA, preferują ofensywny styl gry, a Panama to zespół skupiający się na defensywie. Czy warto grać na USA co spowoduje, że wszystko w tej grupie będzie wracać do normy?
Myślę, że USA ogarnie to spotkanie. Może być ciężko i prawdopodobny jest underowy wynik przez bardzo defensywną gre Panamczyków, ale według mnie Stany mają więcej jakości. Dodatkowy aspekt to ich nieciekawa sytuacja w grupie, można powiedzieć mecz o 6pkt i będą na pewno bardzo zmobilizowani na to spotkanie.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Panama - USA? Kursy na Amerykanów spore i idą w górę ale czy tak powinno być? To prawda, że słabo rozpoczęli (grali z Meksykiem i Kostaryką) ale ostatni mecz z Hondurasem pokazał, że wszystko wraca do normy. Wygrywając dziś wyprzedzą przeciwnika i zasiądą na miejscu premiowanym awansem do MŚ. W MLS, skąd wielu kadrowiczów USA, preferują ofensywny styl gry, a Panama to zespół skupiający się na defensywie. Czy warto grać na USA co spowoduje, że wszystko w tej grupie będzie wracać do normy?
Nic nie wraca do normy. Ogladales ten mecz? Honduras wcale nie byl gorszy w tym meczu. A ze 6-0. No zdaza sie, taka jest pilka. Co nie kopli na bramke to wpadalo. USA byli i sa slabi. Zdziwilbym sie jak by dzisiaj wygrali.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: bah

Tabela:



W strefie CONCACAF również powoli wchodzimy w decydująca fazę tych eliminacji. Pod ścianą stoją piłkarze USA, którzy nie mogą sobie pozwolić na żadne porażki. W hitowym starciu Kostaryka podejmować będzie Panamę.

Zapraszam do dyskusji i podawania swoich typów.​
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 01:30
Sptkanie: USA-Panama
Typ: 1/1
Kurs 2.15
Buk Fortuna
Analiza: Jedna z ostatnich szans dla zespołu gospodarze żeby znaleźć się na przyszłorocznych mistrzostwach świata rozgrywanych w Rosji, ekipa gospodarzy jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w starciu z zespołem Panamy , gospodarze żeby nie być zależnym od innych drużyn w tym meczu muszą po prostu wygrać, bowiem do końca eliminacji zostało zaledwie 2 spotkania. W pierwszym meczu pomiędzy tymi dwiema ekipami padł remis oraz podział punktów zespołem lepszym byli przyjezdni, którzy jednak większość punktów w tych eliminacjach zdobyli grając przed własną publicznością, na wyjeździe zdobyli tylko 4 punkty , tutaj na pewno gospodarze zaatakują od pierwszych minut, bowiem im remis nic nie daje, goście natomiast mogą się cieszyć z remisu , bowiem remis tutaj i korzystny wynik w następnym spotkaniu może dać im awans. Ja tutaj typuję wygraną USA którzy nie wygrali dwóch kolejnych spotkań poza tym Panama nie miała szczęscia w spotkaniach wyjazdowych na teren USA bowiem na ten moment w 13 rozegranych spotkaniach goście zdołali wygrać 1 raz, zanotowali w tym czasie jeszcze 4 podziały punktów oraz 8 porażek . Dlatego mój typ to wynik 1:0 do połowy oraz 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom