>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Strefa CONMEBOL

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


7. Kolejka kwalifikacji MŚ w strefie CONMEBOL. Kursy Sportingbet



Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN

W strefie CONMEBOL czeka nas prawdziwy szlagier, Argentyna vs Urugwaj to zawsze mecz z wieloma podtekstami. To mecz gdzie możemy podziwiać wiele tuz światowego futbolu.
Z punktu widzenia Argentyny to także debiut trenerski Edgardo Bauzy.
Ponadto dojdzie do debiutu Tite za sterami reprezentacji Brazylii. Oj to zapowiada się ciekawa noc z czwartku na piątek w Ameryce Południowej. Mecz transmitować będzie Eleven.

Macie już swoje typy?
 
W 0

wojtekwygrywa

Użytkownik
Nikt się nie odzywa to może skomentuję mecz, który najbardziej mi się podoba z powyższej tabeli. Ekwador będzie podejmował Brazylię, a może na odwrót? - w każdym bądź razie kursy naprawdę ciekawe i rozważam postawienie na Brazylię. Faktem jest, że Ekwador trzyma formę i ma tyle samo punktów co lider grupy niemniej jednak trzeba się liczyć z faktem, że zajmująca szóste miejsce tabeli Brazylia musi wziąć się w garść bo w przeciwnym razie będzie miała jeszcze większe problemy z wyjściem. Dobrze wiemy, że dla kraju Brazylii brak biletu do Rosji będzie oznaczał kataklizm. Brazylia jest zmuszona przerwać złą passę... i teraz pytanie czy zdoła? Nie lubie stwierdzenia, że brak jednego zawodnika przeważa cały mecz, ale w wielu meczach Brazylia bez Neymara ma problemy z wygrywaniem. Sam pogrzebałem w internecie, jednak nie znalazłem informacji na temat tego czy będzie on grał w meczu z Ekwadorem, stąd moje pytanie - czy wiece coś na ten temat? Sam zamierzam jeszcze dużo pogrzebać na temat tego meczu i drużyny Ekwadoru, którą mniej znam niemniej jednak kurs 3,0 na Brazylie w totolotku naprawdę mnie kusi... ????
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Nie lubie stwierdzenia, że brak jednego zawodnika przeważa cały mecz, ale w wielu meczach Brazylia bez Neymara ma problemy z wygrywaniem. Sam pogrzebałem w internecie, jednak nie znalazłem informacji na temat tego czy będzie on grał w meczu z Ekwadorem, stąd moje pytanie - czy wiece coś na ten temat? Sam zamierzam jeszcze dużo pogrzebać na temat tego meczu i drużyny Ekwadoru, którą mniej znam niemniej jednak kurs 3,0 na Brazylie w totolotku naprawdę mnie kusi... ????
Neymar w kadrze więc można przypuszczać, że zagra w najbliższych spotkaniach.
Kadra Brazylii na dwa najbliższe mecze:
Bramkarze: Alisson (AS Roma), Marcelo Grohe (Gremio), Weverton (Atletico Paranaense),
Obrońcy: Daniel Alves (Juventus FC), Fagner (Corinthians), Filipe Luis (Atletico Madryt), Marcelo (Real Madryt), Gil (Shandong Luneng), Marquinhos (PSG), Miranda (Inter Mediolan), Rodrigo Caio (Sao Paulo),
Pomocnicy: Casemiro (Real Madryt), Giuliano (Zenit), Rafael Carioca (Atletico Mineiro), Paulinho (Guangzhou Evergrande), Lucas Lima (Santos), Renato Augusto (Beijing Guoan), Philippe Coutinho (Liverpool FC), Willian (Chelsea FC),
Napastnicy: Neymar (FC Barcelona), Gabriel (Santos), Gabriel Jesus (Palmeiras), Taison (Shakhtar Donieck).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - CONMEBOL - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 22:30
Spotkanie: Kolumbia - Wenezuela
Typ: Kolumbia -1,5
Kurs: 2,08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Aż dziwne, że jeszcze nikt nie podał tego typu który wydaje się jeden z pewniejszych na dzisiaj a konkretnie chodzi mi o mecz kwalifikacji do Mistrzostw Świata Ameryki Południowej Kolumbia vs Wenezuela.
Kolumbia zajmuje 5 miejsce (premiowane barażami o awans) po słabym początku tzn. na 4 spotkania zdobyte tylko 4 oczka nabierają wiatr w żagle 2 zwycięstwa pod rząd i mają już 10 oczek, o 3 mniej od lidera Urugwaju i Ekwadoru, którzy mają mocnych rywali w tej kolejce i po meczach może być niesamowity ścisk (aż 6 drużyn może od 12-14 punktów). Kolumbia na samym początku wygrała u siebie z Peru 2:0 by potem mieć przestój 0:3 z Urugwajem, 1:1 z Chile i 0:1 z Argentyną co by nie mówić mieli mocnych rywali. Następnie przyszło przełamanie z Boliwią 3:2 na wyjeździe a wiadomo jak się tam trudno gra i zwycięstwo u siebie z Ekwadorem 3:1. Kolumbia występowała jeszcze w Copa Ameryka gdzie zajęli myślę bardzo dobre 3 miejsce pokonując tam w grupie 2:0 USA, 2:1 Paragwaj, mecz o nic i porażka 2:3 z Kostaryką, w ćwierćfinale pokonali Peru po karnych, w półfinale przegrali z Chile by w meczu o 3 miejsce wygrać z gospodarzami turnieju USA 1:0.
w Kolumbijskiej piłce nastały piękne czasy, mają świetnych piłkarzy młodych przede wszystkim utalentowanych mają naprawdę świetną perspektywę na dalsze lata. Między innymi są takie gwiazdy jak J. Rodriguez, C. Bacca, J. Cuadrado, D. Ospina, R. Falcao (lecz On jest kontuzjowany), czy młodziutka gwiazda Marlos Moreno.
Wenezuela zajmuje 10 - ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 1 punkciku remis z Peru 2:2. 5 porażek i aż 15 bramek straconych. 0:1 z Paragwajem, 1:3 z Brazylią, 2:4 z Boliwią, 1:3 z Ekwadorem i 1:4 z Chile - 4 z tych 5 meczy kończyło sie porażkami minimum 2 goli. Tracą mnóstwo goli. W Copa Ameryka o dziwo wyszli z silnej grupy wyrzucając Urugwaj. 1:0 z Jamajką, 1:0 z Urugwajem i 1:1 z Meksykiem, w ćwierćfinale już dostali oklep od Argentyny 1:4.
Wenezuela nie ma w zespole takich gwiazd jak Kolumbia, jedynie S. Rondon z WBA i T. Rincon z Genoa są zawodnikami dobrymi lecz to nie wystarczy na mocną Kolumbię.
Reasumując Kolumbia u siebie jest piekielnie mocna za to Wenezuela grając na wyjeździe jest bardzo słaba co za tym idzie stawiam na Kolumbię, że wygra minimum 2 golami po dosyć przyjemnym kursie.
Powodzenia.
 
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
Przed meczem Argentyna - Urugwaj największą niewiadomą jest występ Messiego. Wg. ostatnich doniesień ma zagrać. Z kolei na pewno nie zagrają ze względu na kontuzje Aguero i niepowołany Higuaín, a pozycję środkowego napastnika ma zająć Lucas Pratto(!). Inna sprawa, że za Pratto już pełny luksus - Messi, Dybała i Di María. Argentyna na pewno faworytem, ale moim zdaniem nie takim, jak wskazywałyby na to kursy.

Prawdopodobne składy za marca.com:

Probables onces:Argentina: Sergio Romero; Pablo Zabaleta, Nicolás Otamendi, Ramiro Funes Mori, Emmanuel Mas; Lucas Biglia, Javier Mascherano; Lionel Messi, Paulo Dybala, Angel Di María; y Lucas Pratto. Seleccionador: Edgardo Bauza.

Uruguay: Fernando Muslera; Jorge Fucile, Diego Godín, José María Giménez, Gastón Silva; Carlos Sánchez, Egidio Arévalo Ríos, Mathías Corujo, Cristian Rodríguez; Edinson Cavani y Luis Suárez. Seleccionaror: Oscar Tabárez.

remis 4.26 1.5/10 Oddsring
Urugwaj 6.78 1/10 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
pozycję środkowego napastnika ma zająć Lucas Pratto(!)
Może nie wszyscy znają tego zawodnika. Więc powiem, że to typowa dziewiątka. Silny, dobrze zbudowany, dobrze grający głową i potrafiący się zastawić, przepchnąć. Techniki jakiejś zabójczej nie ma.
Brak powołania dla Higuaina nie wiem czy jest spowodowany jego fochem a&#39;la Messi po Copa America, czy z powodu nadwagi, z której rzekomo powoli wychodzi. Jednak oba powody są dobre by grać bez niego.
Może się wielu narażę ale fochy też strzelił przecież Leo Messi. Powiedział co powiedział, że nie ma zamiaru już grać dla reprezentacji i nagle dostaje kolejne powołanie. Gdzie jego honor i zdecydowanie? Powiedział A, to powinien mieć jakiś honor. Nagle gada głupoty, że nic nie wygrał z reprezentacją i się mazgai. Czyli dotarcie do finałów to nic? Ilu piłkarzy by dało coś, żeby tam być gdzie on. A on już ot tak sobie chce to wymazać. Wiadomo przegrać finał boli, ale kurcze.
Mi się to strasznie nie podobało. Afera miesiąc temu, a nagle ma grać w kolejnym meczu.

Ekwador - Brazylia

Quito i wysokości więc nie ma sensu próbować na Canarinhos.
Bardziej chodzi mi po głowie typ, że uda się obu zespołom strzelić jakąś brameczkę.
Ekwador u siebie, no i eliminacje zaczęli znakomicie. Wraca Caicedo, jest już Miller Bolanos więc siła ofensywna jeszcze większa.
BRASIL: Alisson, Daniel Alves, Marquinhos, Miranda e Marcelo; Casemiro; Paulinho, Renato Augusto, Willian e Neymar; Gabriel Jesus.
EQUADOR: Domínguez, Paredes, Achilier, Arturo Mina e Ayoví; Noboa, Orejuela, Ibarra e Montero; Miller BolaĂąos e Caicedo.
W Brazylii co prawda druga linia nie wygląda za bardzo kreatywnie, ale brawo dla Tite, że stawia na Casemiro, a nie męczy nas jak Dunga tym Luisem Gustavo i Eliasem.
Powrót do Paulinho jednak jest zaskakujący bo on też prochu nie wymyśli.
Z kolei także uproczywe stawianie na Renato Augusto karze zadać sobie pytanie po co? Na IO był jednym z tych starszych i nie wiele się wyróżniał. Może lepiej Coutinho na dychę? Gra w Liverpoolu i początek sezonu dość dobry.
No, ale zobaczymy jak to w praniu pod wodzą Tite będzie wyglądało.
Zachęcam więcej osób do dyskusji o dzisiejszych meczach ;)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Na pewno warto w kierunku Kolumbii. Niby 5 miejsce daje baraże, jednak za nimi jest jeszcze Brazylia, a póki Ekwador dobrze się będzie trzymał, szczególnie u siebie to ktoś z wielkich drużyn nie zagra na MŚ (Brazylia, Argentyna, Kolumbia, Chile, Urugwaj). Takich rywali jak Wenezuela trzeba bić, szczególnie u siebie. Nie będzie usprawiedliwienia, gdyby było inaczej. Szkoda, że dzisiaj nie zagrają w górach na wysokościach, tylko w Barranquilla na wybrzeżu Kolumbii. Chociaż z drugiej strony większość Kolumbijczyków też już gra w klubach europejskich, więc ich organizmy są już mniej przystosowane do gry w takiej atmosferze. W dobrej formie jest Bacca i na niego liczę.
Bacca strzeli [email protected] betsson
Ponadto Boliwia - Peru 0-0 HT @ 2.7 uni
Nie przewiduję tam ładnego meczu. Boliwijczycy u siebie na wysokościach będą przeważać, ale Peru potrafi grać defensywnie i z kontry. Myślę, żeby przetrwać kondycyjnie całe spotkanie, to będą w 1 połowie grać spokojniej i skupiać się na kontrach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 370

golkiper

Użytkownik
Era Dungi nie przyniosła poprawy gry Brazylii, a wręcz sprowadziła kolejny kryzys, jak na tak wielką reprezentację. Tu wymagania są bardzo duże, liczy się styl. Na ten moment Brazylia jest poza MŚ, co jest nie do pomyślenia. Nowy trener &quot;CZICZI&quot; bo tak się podobno wymawia jego ksywkę ma to poukładać od nowa. Jakości nie można Brazylii odmówić w każdej formacji zawodnicy światowej klasy, może poza bramką. Potencjał ofensywny olbrzymi, Neymar jest awizowany do składu, zobaczymy czy zagra, boki obrony bardzo mocne. Ekwador to również dorby przeciwnik nie brak jest klasowych zawodników, do tego dochodzi atut wysokości i własnego terenu. Na pewno nie będzie to łatwy mecz, jednak jak to często w piłce bywa właśnie takie ciężkie mecze pod presją gra się lepiej niż będąc mega faworytem. Jednak biorąc pod uwagę zajechanego Neymara i Allisona w bramce nie odważę się zagrać czystej dwójki i gram rożne. Kursy lecą, ja złapałem 1,91 w ÓNI - Brazylia over 4,5 rożnego. Linia niska, przy dobrych wiatrach do pokrycia w 1 połowie.
 
S 406

skalp

Użytkownik
Czy ktoś widział mecz Ekwador vs Brazylia? Ewentualnie jakiś odnośnik do dobrych statystyk z tego meczu. Zastanawiam się nad postawieniem na nich przeciw Kolumbii ale jest ciekaw jest wyglądał obraz meczu z Ekwadorem.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czy ktoś widział mecz Ekwador vs Brazylia? Ewentualnie jakiś odnośnik do dobrych statystyk z tego meczu. Zastanawiam się nad postawieniem na nich przeciw Kolumbii ale jest ciekaw jest wyglądał obraz meczu z Ekwadorem.
Wszelkie statystyki z meczu Ekwador - Brazylia znajdziesz tutaj -&gt; http://estadisticas.conmebol.com/html/v3/?channel=deportes.futbol.eliminatorias.2381840&amp;amp;lang=es_LA

Ale najlepiej to obejrzeć obszerny skrót
https://www.youtube.com/watch?v=y9ycCHSkK3Q
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
01:00 Wenezuela - Argentyna
Typ: 2
Kurs: 1.51
buk: betsson
Wynik: 2:2
⛔

Wenezuelczycy w ostatnim spotkaniu gładko przegrali z Kolumbią. Po siedmiu spotkaniach drużyna Wenezueli ma na koncie zaledwie jeden punkt i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Ten zespół niema jakichkolwiek szans na zajęcie miejsca premiowane awansem do MŚ, a w dzisiejszą noc skazuje ich na kolejną porażkę. Ekipę gości przejął Edgardo Bauzy, który w debiucie pokonał Urugwaj skromnie 1:0. Dzisiaj Bauza będzie musiał sobie radzić bez Messiego i Dybali. Jednak trener ma tak dużą siłę ataku, że ma w czym wybierać. Dlatego o zwycięstwo jestem spokojny i do tego dokładam Typ, że Argentyna strzeli minimum dwie bramki.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
01:00 Wenezuela - Argentyna
Typ: 2
Kurs: 1.51
buk: betsson
Wynik:​

Wenezuelczycy w ostatnim spotkaniu gładko przegrali z Kolumbią. Po siedmiu spotkaniach drużyna Wenezueli ma na koncie zaledwie jeden punkt i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Ten zespół niema jakichkolwiek szans na zajęcie miejsca premiowane awansem do MŚ, a w dzisiejszą noc skazuje ich na kolejną porażkę. Ekipę gości przejął Edgardo Bauzy, który w debiucie pokonał Urugwaj skromnie 1:0. Dzisiaj Bauza będzie musiał sobie radzić bez Messiego i Dybali. Jednak trener ma tak dużą siłę ataku, że ma w czym wybierać. Dlatego o zwycięstwo jestem spokojny i do tego dokładam Typ, że Argentyna strzeli minimum dwie bramki.
W meczu z Urugwajem Argentyna miała 3 okazje na gola - bramka Messiego, centrostrzał z wolnego Messiego i słupek Dybali. Poza tym zero zagrożenia. Owszem, grali w 10 przez całą 2 połowę, ale nie potrafili wyprowadzić nawet pół kontry. Wbrew pozorom Argentyna nie ma takiej siły w ataku, a ich styl przypomina trochę Atletico Madryt. Ich filozofia to strzelić gola i utrzymać wynik. Tak to wygląda w tym momencie. Po tym, co zobaczyłem ostatnio, nigdy w życiu nie postawiłbym na wysoką wygraną Albicelestes. Ja tu widzę wymęczone zwycięstwo i jakiś under, chyba, że Wenezuela zagra jakąś katastrofę w obronie.
 
S 406

skalp

Użytkownik
Dzięki Ci czcigodny człowieku Robsonie. Pomyślałby kto, że w takiej sytuacji przychodzi z pomocą jeden diabelski fan drugiemu ]:-&gt;. Swoją drogą wspaniała to strona jest co tutaj podrzuciłeś.
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Eliminacje MŚ, Ameryka Płd.
Godzinna 02:45
Spotkanie: Brazylia -€“ Kolumbia
Typ: Kolumbia +1 AH
Kurs: 1,825
Bukmacher: Bet365

Tak jak to zostało wspomniane, Brazylia w pewnym sensie tworzy się na nowo. Jednak w ostatnich meczach przeplatają wyniki bardzo dobre jak ostatnie 3:0 z Ekwadorem, z przeciętnymi i rozczarowującymi. W ramach tych eliminacji mają 12 punktów po 7 meczach z bilansem 3-3-1 i zajmują dopiero 5. miejsce, choć w czołówce jest bardzo ciasno, miejsce 1. i 6. dzielą 2 punkty. Kolumbia zaczęła te rozgrywki słabo, mając na koncie 4 punkty po 4 meczach, ale obecnie zajmuje 3 miejsce w grupie z bilansem 4-1-2, 13 oczkami i serią trzech zwycięstw z rzędu.
Zanosi się na wyrównany mecz, w ostatnich latach nigdy żadna z drużyn nie wygrywała tu więcej niż jedną bramką, jednobramkowa porażka Kolumbii da nam tu zwrot, wynik remisowy lub w stronę Kolumbii - zysk, myślę, że spróbować warto.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa - Eliminacje do MŚ w Rosji
Godzina: 02:45
Spotkanie: Brazylia - Kolumbia
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami hitowe starcie w eliminacjach do mistrzostw świata w Ameryce Południowej, 5 w tabeli Brazylia z dorobkiem 12 punktów zmierzy się na własnym stadionie z 3 w tabeli Kolumbią która ma 13 punktów. Ogólnie tabela jest bardzo ciasna gdyż 1 Argentyna ma 14 punktów a 6 Paragwaj ma 12 punktów a więc tylko 2 oczka różnicy jest między 6 zespołami. Dlatego to starcie jest bardzo ważne dla obu zespołów aby nie stracić kontaktu z czołówką.
Brazylia w tych eliminacjach grała już 3 mecze u siebie - 2 zwycięstwa i 1 remis, 3:1 z Wenezuelą, 3:0 z Peru i 2:2 z Urugwajem. Kolumbia zaś na wyjeździe rozegrała 3 mecze i bilans mają 1 zwycięstwo 1 remis i 1 porażka, 0:3 z Urugwajem, 1:1 z Chile i 3:2 z Boliwią. Ogólnie widać, że obie ekipy dużo strzelają goli, praktycznie w każdym meczu.
Brazylia w ostatnim czasie ma bardzo dobry atak, bardzo dobry i co ważne również bardzo młody, Neymar, Jesus i Willian potrafią strzelić nie jednego gola lecz obrona w ciągu dalszym jest słabym punktem, ostatnio odstawieni Silva i Luiz - dwaj podstawowi środkowi obrońcy z PSG zastępują ich Miranda z Interu oraz Marquinhos z PSG jeszcze nie do końca mogą być zgrani i tutaj upatruje szanse na strzelenie gola przez Kolumbię który w swoich szeregach ma również sporo gwiazd, takich jak. James z Realu, Bacca z Milanu, Cuadrado z Juventusu.
Ogólnie wydaje mi się, że będzie to bardzo zacięte spotkanie i o losach 3 punktów zapewne zaważy różnica 1 gola w jedną bądz drugą stronę. Dlatego moim zdaniem typ na obie strzelą wydaje się być bardzo prawdopodobny.
Powodzenia.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wiadomo, że utrudnili, teraz jak widzisz czeka ich trudny terminarz, ale pamiętajmy, że Chile to wciąż dwukrotny z rzędu zwycięzca Copa America.
Swoje jeszcze wygrają w tych eliminacjach. Po prostu w tym tygodniu nie trafili z dyspozycją. Szczyt formy mieli na przełomie czerwca i lipca podczas Copa America Centenario chyba. Nie wiem jak wczorajszy mecz wyglądał bo ogladałem Argentynę i Brazylię, ale wynik rozczarowujący.
Tyle, że do końca eliminacji jeszcze mnóstwo gier, zatem wszystko idzie nadrobić. Jeszcze w czerwcu mieszaliśmy z błotem Brazylię, a po dwóch wygranych od razu wskoczyli na 2 miejsce. Więc jeszcze sporo się wydarzy. Walka z pewnością będzie trwała do samego końca więc możemy tylko zacierać ręce i oglądać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom