>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Strefa CONMEBOL

Status
Zamknięty.
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Trochę nie mogę zrozumieć tych kursów na Chile i Argentynę :O Mógłby mi ktoś napisać dlaczego buki wystawiły aż tak wysokie kursy na zwycięstwo jednych i drugich, jakieś braki kadrowe lub cokolwiek?
Chile gra ostatnio wielką kupę, ostatnio 0-0 u siebie z Boliwią i tyle w temacie....

ostatnio formę to oni mieli na CA

A Argentyna sporo osłabień, nie ma Leo, Higuaina, Tevez bez powołań, kontuzje też mają Lavezzi, Biglia, Banega a do tego w Peru ciężki klimat do stąd taki kurs, do tego ostatnio od CA Peru odmłodziło skład i coś tam pogrywa ????
 
K 168

kbak93

Użytkownik
w ataku Higuain i Kun i Dybala w pomocy Di Maria, Banega, Mascherano.
Szykuje się wygrana Argentyny ostatni mecz był 1:1 o dziwo bardzo mocna jest reprezentacja Peru u siebie i bardzo mało meczów przegrywa, a jak przegrywa to z najlepszymi także, mam nadzieje, że dzisiaj siądzie
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje MŚ 2018 - CONMEBOL
Godzina: 22:00
Spotkanie: Boliwia - Ekwador
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Za nami półmetek eliminacji w strefie Ameryki Południowej, po 9 kolejkach liderem jest zespół Urugwaju z 19 punktami, zespół Ekwadoru zajmuje bardzo dobrą 3 pozycję ze stratą tylko 3 punktów do lidera, po 16 punktów mają jeszcze Kolumbia i Argentyna a 2 jest Brazylia z 18 punktami więc widać jaki jest ścisk w tabeli a przypomnę, że o dziwo odległą 7 lokatę zajmują Chilijczycy, zwycięzcy ostatniego Copa Ameryka (wychodzi 4 drużyny + 5 baraż). Zespół z Boliwii nie ma żadnych szans na awans, są zespołem dużo słabszym od Ekwadoru, zajmują Oni 9 - przedostatnią lokatę z dorobkiem 7 punktów, gorsi są jedynie Wenezuelczycy.
Boliwia gdyby nie to, że ich stadion jest położony bardzo wysoko nad poziomem morza i piekielnie trudno się gra u nich byli by &quot;kopciuszkami&quot; typu Malty czy Luxemburga. Ostatnio wypunktowała ich Brazylia 0:5.
Na własnym stadionie na 4 mecze - 2 zwycięstwa i 2 porażki, 0:2 z Urugwajem, 4:2 z Wenezuelą, 2:3 z Kolumbią i 2:0 z Peru.
Ekwador na wyjeździe identyczny wynik niż Boliwia u siebie, na 4 mecze - 2 zwycięstwa i 2 porażki, 2:0 z Argentyną, 3:1 z Wenezuelą, 1:3 z Kolumbią i 1:2 z Peru.
Oby dwie drużyny strzelają sporo goli dlatego w tym meczu wydaje mi się, że również obejrzymy minimum 3 bramki, stawiam jednak, że ten mecz wygra Ekwador który jest na fali po wygranej z Chile 3:0.
Mój typ to 2 i obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia.
 
piksel 0

piksel

Użytkownik
Argentyna - Paragwaj over 2,5 @1,66 WH
Chile - Peru over 2,5 @1.61 WH
Wenezuela - Brazylia 2 @1,36 WH


Witam
Jest to mój pierwszy post. Nie będę się rozpisywał bo to piłka nożna i wszystko może sie zdarzyć ale mój nos mówi, że bedzie dziś grad bramek w 3 ostatnich meczach el.mś Ameryki Południowe. Chciałem sie też podzielić przewidywaniem bo od dawna obserwowałem wasze typy wiec macie i mój.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Co tu dużo mówić, Argentyna w tym momencie to pokolenie przegranych piłkarzy. Oni porażkę mają we krwi. Oczywiście w kontekście reprezentacji. Już teraz przeszli do historii, przegrywając wszystkie finały, jak leci. Jak widać ten kompleks pogłębia się coraz bardziej w trudnych momentach. My narzekamy na Milika, kiedyś narzekaliśmy na Lewego. A co można powiedzieć o Higuainie i tym bardziej o Aguero? Przecież ten koleś to sabotażysta w ekipie Albicelestes. Kun Aguero powinien zostać w tym momencie wyrzucony z kadry na długie miesiące, koleś ewidentnie nie pasuje do gry reprezentacyjnej. W Manchesterze strzela jak na zawołanie, w kadrze regularnie jest najgorszym graczem ze wszystkich powołanych. Na szczęście Argentyńczyków Messi odwołał swoją decyzję, bo widzimy, jaki poziom prezentuje bez niego reprezentacja. Wydaje mi się, że nawet nie strzeliliby bramki naszej drużynie z dzisiejszego meczu z Armenią.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal MŚ
Godz: 21:30
Spotkanie Kolumbia -Chile
TyP: x
Kurs 3.75
Buk Bet.365
Analiza: Już jutro kolejne spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata gdzie Kolumbia na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Chile, gospodarze po rozegraniu 10 serii spotkań zajmują 4 pozycję w tabeli i mają na swoim koncie 17 zdobytych punktów, goście natomiast mają 5 pozycję oraz jeden punkt mniej , patrząc w poprzednie spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami to goście radzili sobie znacznie lepiej na terenie Kolumbii, która od 2001 roku nie jest w stanie na swoim ternie ograc ekipy Chile. Kolumbia u siebie nie gra źle ,ale zdecydowanie brakuje tej ekipie skuteczności , chile w dwóch poprzednich spotkaniach wyjazdowych zanotowało dwie porażki więc myślę że będzie to spotkanie otwarte w którym bramki padnę dla obu stron, nikogo remis w tej sytuacji nie ratuje bowiem trzeba próbować punktować za 3 w każdym spotkaniu, spotkań już wiele im nie zostało a na ogonie siędzą takie ekipy jak Argentyna czy Paragwaj , mój typ na to spotkanie to remis oraz podział punktów, stawiam również iż obie ekipy strzelą w tym meczu co najmniej po jednej bramce.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje MŚ
Godz: 21:30
Spotkanie Kolumbia - Chile
Typ: Powyżej 3.5 goli
Kurs 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się dzisiejsza konfrontacja w ramach eliminacji Mistrzostw Świata na Estadio Roberto Melendez Kolumbia podejmie Chile. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli, Kolumbia na miejscu 4, Chile oczko niżej i obie wciąż muszą walczyć o każdy kolejny punkt, bowiem sytuacja w tabeli jest dość spłaszczona. Dziś ciężko jest wskazać faworyta, niby Kolumbia u siebie jest bardzo wymagający i ciężkim przeciwnikiem na własnym obiekcie, z drugiej strony Chile na ostatnim Copa America okazała się najlepszą ekipą, a w starciu z Kolumbią nie dali im szans wygrywając 2:0. Ja w tym meczu postanowiłem zagrać wysoki over 3.5 bramek.
Chile na 10 kolejek, aż w 8 przypadkach zanotowali over 2.5 bramek, z drugiej strony tylko 2 to były overy 3.5 (oba w meczach wyjazdowych). Kolumbia natomiast wysokich overów ma na swoim koncie raptem 3, wszystkie jednak w meczach domowych). Nie są to powalające statystyki, pamiętajmy jednak, że są to ekipy, które mają naprawdę spory potencjał w ofensywie. W ekipie Kolumbii powinien szaleć w ataku Bacca, który jest w ostatnim czasie w naprawdę wyśmienitej formie strzeleckiej, ponadto do pomocy ma m.in. Jamesa Rodrigueza, Cardona czy powracającego do kadry po rocznej przerwie Falcao. W ekipie Chile co prawda dziś nie zagrają Orellana czy może przede wszystkim Sanchez, ale wciąż jest to mocna ekipa i w ataku również mają kim straszyć: Vidal czy Vargas.
Warto też zwrócić uwagę, że w przeszłości sporo się działo w spotkaniach między tymi ekipami i nie raz padało w nich sporo bramek. Myślę, że warto nieco zaryzykować i zagrać tutaj wysoki over bramek.
23.06.16 COP Kolumbia Chile 0 : 2
13.11.15 WC Chile Kolumbia 1 : 1
11.10.13 WC Kolumbia Chile 3 : 3
11.09.12 WC Chile Kolumbia 1 : 3
29.03.11 FI Kolumbia Chile 0 : 2
11.10.09 WC Kolumbia Chile 2 : 4
11.09.08 WC Chile Kolumbia 4 : 0
 
obc 119

obc

Użytkownik
Brazylia - Argentyna
Typ: X
Kurs: 3.10 STS
. Wynik 3:0
⛔⛔⛔
Co tu dużo mówić, klasyk wszech czasów. W ostatnich latach drużyny te spotykają się tylko i wyłącznie w meczach towarzyskich, w eliminacjach do Mundiali czy też w rozgrywkach Copa America. Marzeniem pewnie wielu kibiców jest taki pojedynek zobaczyć w finale Mundialu lub chociażby w półfinale czy ćwierćfinale, ale los jak na razie omija te zespoły na najważniejszej imprezie w futbolu.

Skupmy się zatem na kolejnym meczu eliminacyjnym w wykonaniu tych dwóch odwiecznych rywali. Nie będę przytaczał historii tych spotkań bo ona sięga już chyba 100 lat. Popatrzmy na ten mecz przez pryzmat ostatnich tygodni.
Co najważniejsze do reprezentacji Argentyny wraca Leo Messi, a bez niego ta reprezentacja po prostu cierpi. Ostatnio gubili punkty z Paragwajem ( porażka 0:1 ), z Wenezuelą ( 2:2). Teraz kibice Albicelestes znów mają nadzieję na dobry wynik i możliwość przełamania się. I jak tego nie zrobić własnie z Brazylią.
Brazylia zagra u siebie, po zmianie trenera na fali, od przegranego meczu z Peru ( 0:1 ) w Copa America, notuje szereg 4 meczów bez porażki, tracąc w nich tylko 1 bramkę z Kolumbią ( 2:1).

Co do składów to obok Messiego w ataku zagra Higuain, a nie Aguero. Co do nieobecności zabraknie kontuzjowanych: Dybali oraz Belluschiego.
Do Brazylii wraca Marcelo oraz Douglas Cousta, zabraknie natomiast Oscara.

Argentyna musi zacząć wygrywać bo rywale troszkę uciekli, ale uważam, że jeszcze nie teraz. Messi wracając do kadry pewnie zrobi różnicę, znów po indywidualnej akcji może zdobyć bramkę, lecz Brazylia uważam że również będzie umiała coś ustrzelić.
Brazylia może wygrać, Argentyna już powinna, tak więc remis.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik



Po pierwsze występ Sancheza jest niepewny, ale czy to oznacza, że w razie jego niewyjścia na boisko, Chile traci całą swoją moc? Nie sądzę. Według mnie powinno to być motywujące, a porównam to z utratą Iniesty w Barcelonie, gdzie młody Suarez wyrasta w takich momentach na kluczową postać. Tak może również być w przypadku Chile. Gra tylko i wyłącznie na Sancheza zmieni się na szukanie innych kolegów do grania. Co prawda jest Vidal, Vargas, naprawdę wielu świetnych zawodników i na nich właśnie liczę w tym meczu. Myślę, że dzisiaj zobazcymy bardzo zmotywowanych gości, tym bardziej, że nie idzie im nazbyt dobrze w meczach wyjazdowych, ale dzieli ich tylko od Kolumbii jeden punkt i jedno miejsce. Wszystkim zależy na trzech punktach, ale w Kolumbii pod formą jest na pewno James i w ostatnich meczach nie widzieliśmy nikogo, kto by się wyróżniał. Myślę, że będziemy świadkiem małej niespodzianki. Powinniśmy zobaczyć równeiż wiele kartek i walki, do czego nas te zespoły przyzwyczaiły.

Chile wygra @4.66 oddsring⛔

Główny bet Chile lub remis @2.00 Unibet✅
 
H 902

hank

Użytkownik
Ja Chile nie daję większych szans, oni po zmianie trenera tak na prawdę jeszcze nie wiedzą jak chcą grać. Nic tam się nie klei, w spotkaniach z Boliwią i Ekwadorem które oglądałem było dużo niedokładności, nieporozumień między graczami i w rezultacie 1 punkt. Gdyby grali u siebie to może jeszcze, ale na wyjeździe z mocną Kolumbią grając takie dno nie da się wygrać. Do tego wypada Sanchez, sorry ale od Iniesty w Barcelonie jest 4 lepszych i ważniejszych zawodników, a Sanchez dla Chile to lider i obok Vidala najlepszy piłkarz.
Gospodarze w solidnej dyspozycji, bez większych osłabień, powinni wziąć to spokojnie. Pamiętajmy że James w kadrze zawsze grał dużo lepiej niż w klubie, do tego Falcao który odżył, Sanchez, Muriel, Bacca czy Cuardado, siła ofensywna jest na prawdę spora.

Kolumbia 1,8 unibet⛔
alternatywnie
Kolumbia over 1,5⛔
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwal. MŚ, CONMEBOL
Godzina: 21:30
Spotkanie: Kolumbia - Chile
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Już dziś zaczynamy 11 kolejkę kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2018 w strefie Ameryki Południowej zwanej CONMEBOL. Póki co wyniki są niespodziewane i na dzień dzisiejszy Argentyna nie gra na mistrzostwach a Chile gra w barażach. Do końca zostało jeszcze 8 kolejek więc dużo może się zmienić ale czy po tej kolejce zmieni się? Nie sądze bo Chile jak i Argentyna nie są faworytami do wygrania meczów w tej kolejce.
Między Kolumbią a Chile jest tylko 1 punkt różnicy, więc jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip, wiadomo jak bardzo ważną rolę odrywają mecze u siebie akurat w Ameryce i to jest plus dla Kolumbii, kolejnym plusem jest brak w tym meczu A. Sancheza najlepszego gracza w tym momencie w drużynie Chile, który jest można powiedzieć motorem napędowym w przodzie. Kolejnym plusem jest powrót do kadry po rocznej przerwie R. Falcao, który wraca po kontuzji do coraz lepszej gry a wiadomo jaki to lis na bramki.
Chile gra bardzo słabo na wyjazdach, w tych eliminacjach przegrywali już z Ekwadorem aż 0:3 gdzie nie mieli nic do powiedzenia, 1:2 z Paragwajem, 0:3 z Urugwajem wygrali 2 spotkania na wyjeździe 4:! z Wenezuelą tragiczną w tych eliminacjach i 4:3 z Peru. Nie wróży to najlepiej dla zwycięscy Copa Ameryka.
Kolumbia zaś u siebie przegrała tylko 1 mecz z Argentyną 0:1 gdzie nie była zespołem gorszym i śmiało mogła zremisować co najmniej, prócz tego wygrała 2:0 z Peru, 3:1 z Ekwadorem, 2:0 z Wenezuelą i remis 2:2 z Urugwajem.
Będzie to bardzo ciekawe widowisko bo jest sporo gwiazd w jednej i drugiej drużynie,
w Kolumbii to między innymi: J. Rodriguez, R. Falcao, C. Bacca, J. Cuadrado czy D. Ospina a w ekipie Chile to między innymi: A. Vidal, E. Vargas, M. Isla czy C. Bravo.
Wydaje mi się jednak, że to Kolumbia zdobędzie w tym meczu 3 punkty ale także zobaczymy sporo bramek bo przede wszystkim ofensywa to jest dobra strona obu drużyn. Stawiam na 2:1 dla Kolumbii czyli mój typ to zwycięstwo gospodarzy i obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia.

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:30 Kolumbia - Chile
Typ: BTS Kurs: 1.86 Wynik: 0:0 ⛔
Typ: powyżej 5.5 żółtej kartki Kurs: 2.02 Wynik: 4 ⛔
buk: unibet

Kwalifikacje w strefie Ameryki Płd powoli dobiegają do takiej fazy gdzie trzeba zostawić dużo serca na boisku. W tym spotkanie po pierwsze zdecydowałem się na gole. Faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy dzięki dzisiejszej wygranej mogli by się umocnić w pierwszej czwórce, która daje awans do MŚ. W nieco gorszej sytuacji jest Chile, które tak naprawdę potrzebuje zwycięstwa bądź w najgorszym wypadku remisu na tak trudnym terenie. Goście ostatnio zanotowali dwie porażki na wyjeździe, i ciężko jest cokolwiek napisać czego się można dziś po nich spodziewać. Myślę, że pomimo zmiany trenera stać ich po po prostu na tego gola, który może być kluczowy w dalszych eliminacjach.
Drugim typem są kartki. Gdy spojrzymy w bezpośrednie mecze obu drużyn, to zobaczymy, że obie drużyny nie oszczędzają się. W ostatnich czterech spotkaniach padło aż: 31 żółtych kartek!. Dziś spodziewam się ostrego meczu i dużo walki w środku pola. Więcej kartek może nam na pewno zafundować gol i późniejszej desperacji jednej z drużyn.
Ciekawie wygląda też zakład na czerwoną kartkę po kursie 2.67⛔. Te również padają w tych spotkaniach. W ostatnich czterech spotkaniach padło ich aż cztery. Dlatego kto ma fundusze na koncie również może zaryzykować i pograć.

Meczu Argentyny z Brazylią nie ruszam. Jest to jeden z tych klasyków gdzie może wydarzyć się wszystko. I gdybym jednak miał coś grać na siłę, to poniżej 2.5 gola.
 
H 902

hank

Użytkownik
Patrzyłem na kartki również, i nie wykluczam w sumie tego że je zagram, ale małym problemem jest dla mnie arbiter, który jak podaje soccerway:http://pl.soccerway.com/referees/wilton-pereira-sampaio/115719/
wymaganą linię 5.5 pokrył w tym roku 6 razy na 23 prowadzone mecze. Co prawda wydaje mi się że może się dziś pogubić, bo dotychczas prowadził tylko 2 mecze reprezentacyjne (Meksyk-Jamajka i Urugwaj- Paragwaj) których jednak nie można porównać do dzisiejszego starcia, bo ciężar gatunkowy dużo wyższy. W lidze też nie rzuca jakoś specjalnie kartkami, szczerze mówiąc wolałbym hojniejszego arbitra i linię na 6,5 niż łądować się w te karti z tym sędziom.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
21:30 Kolumbia - Chile
Typ: BTS Kurs: 1.86 Wynik:
Typ: powyżej 5.5 żółtej kartki Kurs: 2.02 Wynik:
buk: unibet

Kwalifikacje w strefie Ameryki Płd powoli dobiegają do takiej fazy gdzie trzeba zostawić dużo serca na boisku. W tym spotkanie po pierwsze zdecydowałem się na gole. Faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy dzięki dzisiejszej wygranej mogli by się umocnić w pierwszej czwórce, która daje awans do MŚ. W nieco gorszej sytuacji jest Chile, które tak naprawdę potrzebuje zwycięstwa bądź w najgorszym wypadku remisu na tak trudnym terenie. Goście ostatnio zanotowali dwie porażki na wyjeździe, i ciężko jest cokolwiek napisać czego się można dziś po nich spodziewać. Myślę, że pomimo zmiany trenera stać ich po po prostu na tego gola, który może być kluczowy w dalszych eliminacjach.
Drugim typem są kartki. Gdy spojrzymy w bezpośrednie mecze obu drużyn, to zobaczymy, że obie drużyny nie oszczędzają się. W ostatnich czterech spotkaniach padło aż: 31 żółtych kartek!. Dziś spodziewam się ostrego meczu i dużo walki w środku pola. Więcej kartek może nam na pewno zafundować gol i późniejszej desperacji jednej z drużyn.
Ciekawie wygląda też zakład na czerwoną kartkę po kursie 2.67. Te również padają w tych spotkaniach. W ostatnich czterech spotkaniach padło ich aż cztery. Dlatego kto ma fundusze na koncie również może zaryzykować i pograć.

Meczu Argentyny z Brazylią nie ruszam. Jest to jeden z tych klasyków gdzie może wydarzyć się wszystko. I gdybym jednak miał coś grać na siłę, to poniżej 2.5 gola.
Oczywiscie popieram typ na kartki i sam mialem pisac pod tym katem analize lecz kolega mnie uprzedzil.Wkradl sie jednak blad co do typu bo jest on na powyzej 5,5 kartki a nie 5,5 zoltej kartki.Czyli jest to plus dla typu bo czerwona kartka jest liczona jako dwie.Powodzenia.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Kolumbia - Chile

Dziś w Barranquilla spotykają się dwie drużyny z sąsiednich miejsc w tabeli. Gospodarze zajmują 4 pozycję i mają tylko punkt przewagi nad zwycięzcą Copa America. Co prawda do końca kwalifikacji zostało jeszcze sporo kolejek, ale będzie to niezwykle ważne starcie, bowiem oba zespoły znajdują się na pograniczu kwalifikacji do MŚ, a za sobą maja jeszcze ekipę Albicelestes, która na chwilę obecną jest na miejscu niżej od Chile, które nie daje nawet szansy gry w barażach. W kontekście samego meczu warto wspomnieć, że najprawdopodobniej zabraknie Alexisa Sancheza, co widać ma odzwierciedlenie w kursach, które są dość wysokie na Chile. Według mnie jednak nie będzie to aż takim wielkim osłabieniem, ponieważ Chile to przede wszystkim znakomicie zgrana drużyna, a nie indywidualności. Według mnie po odejściu trenera nie zapomnieli nagle jak się gra w piłkę. Dlatego ja spróbuję wykorzystać te kursy i zagram na gola Chilijczyków. Podobnie jak większość liczę tutaj na overowe spotkanie, jednak nie podejmuje się typowania na zwycięstwo którejkolwiek z drużyn. Kolumbia nawet jak wygrywa to zazwyczaj traci, w 10 meczach 12 bramek straconych, Chile strzeliło 18 goli, na wyjazdach w 5 meczach 9 bramek. Według mnie gol Chile to najbezpieczniejsza opcja na dziś.

Mój typ:
Chile over 0.5 @ 1.50 Betsafe ⛔
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jutrzejszy mecz trzeba zobaczyć. Nie ma po co pisać o tym, czym jest rywalizacja Brazylii z Argentyną. To wie każdy, a jeśli ktoś nie wie, to zaraz sobie sprawdzi. Tutaj, pojedynek chociażby Neymara z Messim nie służy do pompowania zainteresowania. To odwieczna batalia, w której którakolwiek ze stron nigdy nie przyzna (pomijając chorągiewki tłukące co tydzień coś innego), że jej zawodnik jest gorszy od rywala. Nie mówiąc już o całej drużynie i historii.
Sytuacja w grupie lepsza dla gospodarzy. Argentyna ostatnimi trzema spotkaniami wyautowała się poza premiowane miejsca, podczas gdy Brazylia, po przyjściu Tite, od września zanotowała komplet zwycięstw z bilansem brakowym 12:1. Dla mnie Canarinhos mają zdrowszy balans w drużynie. Wyżej cenie sobie ich linię defensywną i, subiektywnie mówiąc, linia pomocy także jest z większą jakością w destrukcji. Mając jedne z najlepszych formacji ofensywnych na świecie, praktycznie priorytetowym jest zapewnienie im spokoju za plecami. Na dzień dzisiejszy lepiej robi to Brazylia.
Z drugiej strony, nie ma co się rozwodzić nad tym, jak prezentuje się Argentyna bez Messiego. Jutro oczywiście zagra, lecz napisałem to aby pokazać brak równowagi w tej drużynie. Na papierze są nieprawdopodobni. I tylko na papierze.
Wygranie tego meczu jest oczywiście najważniejszym celem we własnym interesie, ale dodatkowa możliwość utrudnienia sytuacji w grupie dla Argentyny, jest kolejnym smaczkiem i motywacją.
Zagram mocniej na DNB, gdyż ciężko mi przyjąć tutaj zwycięstwo gości. Problemem może być fakt, że w nocy z czwartku na piątek gramy na stadionie Mineirao w Belo Horizonte. Przypomina się 1:7 z Niemcami i sami piłkarze tego nie ukrywają. To będzie spory test dla psychiki tej drużyny, ale i możliwość napisania czegoś nowego. Nie będzie do tego w najbliższym czasie lepszej okazji.
Brazylia DNB @1,60 Oddsring ✅ Z czym do ludzi, Argentyno?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwlifikacje
Godz: 00:45
Spotkanie Brazylia-Argentyna
Typ: bts
Kurs 1.96
Buk Oddsring
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym Brazylia na swoim stadionie gościła będzie Argentynę w jakiejkolwiek formie obie ekipy obecnie by się nie znajdowały ich rywalizacja zawsze budzi wielkie emocje nie tylko w Ameryce Południowej,ale na całym swiecie. Może zacznijmy od drużyny gospodarzy którzy obecnie sa liderem tych rozgrywek i ich bilans po 10 kolejkach to 6 zwycięstw 3 remisy oraz zaledwie 1 porażka, bilans bramek to : 23 zdobyty i tylko 9 straconych , goście dopiero 6 pozycja w tabeli na ich koncie 16 zdobytych oczek i bilans 4 wygrane 4 remisy oraz 2 porażki, bilans bramek to 11:9 , gospodarze na swoim stadionie nie popełnili zbyt wielu wpadek ( tylko remis z Urugwajem ) goście natomiast pod wzgledem spotkań rozegranych na wyjeździe są na 1 pozycji w tabeli , więc myślę że nie bedzie to dla Brazylii spacerek ponieważ Argentyna bardzo punktów potrzebuję a ich porazka w tym spotkaniu mocno oddalą ich od awansu , ich bilans jest bardzo niekorzystny na terenach Brazylijskich więc myślę że będzie to bardzo ciekawe i nieprzewidywalne spotkanie, gospodarze u siebie praktycznie nigdy nie mieli problemów z ograniem swoich odwiecznych rywali , stawiałbym na wynik remisowy po 1 lub 2:1 dla zespołu gospodarzy , czuje bowiem iż goście co najmniej jednego gola tutaj zdołają strzelić , ponieważ Brazylia w obronie nie jest już tak mocna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom