>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Strefa CONMEBOL

Status
Zamknięty.
M 0

michal7676

Użytkownik
Piłka nożna kwalifikacje do MŚ2018
Godz: 0:45
Brazylia-Argentyna
Typ: 2/+2.5
Kurs:7,20
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz Brazylia-Argentyna. Gospodarze na pewno są zadowoleni ze swojej pozycji lidera, a od gości powoli oddala się udział w Mistrzostwach Świata. Jak narazie zajmują oni 6 miejsce nie premiowane nawet grą w barażach więc zagrają pod wielką presją Będzie to bardzo wyrównane i ciekawe spotkanie w którym padnie kilka bramek, a szalę zwycięstwa mogą przeważyć tutaj detale. Dla mnie takim detalem jest forma Leo Messiego, który ostatnio prezentuje poziom nie z tej ziemii. Ciągnie grę Barcelony w wielu ważnych meczach więc czemu nie miałby zrobić tego w piątkową noc razem z gwiazdą PSG Angelem Di Marią? Nie jest to najpewniejszy mecz na świecie, ale myślę że dla takiego kursu warto zaryzykować
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna el MS
Data, godzina: 11.11.2016 0-45
Spotkanie: Brazylia - Argentyna
typ: over 2.5
kurs: 2.20
buk: oddrings
Analiza:
Meczami w Ameryce Południowej rozpocznie się ostatnia seria meczy kwalifikacyjnych do mistrzostw świata w Rosji. I w tej serii w CONMEBOL mamy trzy hitowe starcia. W najwcześniejszym meczu Kolumbia podejmie Chile, później Urugwaj zmierzy sie z Ekwadorem, a na koniec wisienka na torcie, czyli takie międzynarodowe Gran Derbi Brazylia vs Argentyna. Miłośnicy piłki połudiowoamerykańskiej zacierają więć ręce z zachwytu, co mnie osobiscie nie dziwi. I moim zdaniem najciekawsze spotkanie nie powinno zawieść. Brazylia puki co nie zawodzi i po dziesięciu meczach lideruje w grupie. A jeszcze trzy kolejki temu na czele była Argentyna, ale w trzech kolejnych meczach zaliczyli tylko dwa remisy i to z Wenezuelą i Peru oraz zaliczyli wpadkę u siebie z Paragwajem i wylądowali nawet na szóstym miejscu, czyli nie łapią się nawet na baraż. Brazylia ma dość bezpieczną przewagę i nawet jak zdarzy się jakaś porażka to nie ma tragedii (jedyną ponieśli w Chile). A u siebie są praktycznie bezbłędni - cztery wygrane (remis ugrał tu Urugwaj, choć po pół godzinie Canarinhos prowadzili już 2-0). Argentyna natomiast jest troszkę pod ścianą. Każdy kolejny niewygrany mecz Albicelestes może być brzemienny w skutkach. Dziś raczej trudno będzie im o komlet punktów. Ostatni raz wygrali bowiem w Brazylii ponad dwadzieścia pięć lat temu, zaledwie raz zremisowali. Wszystkie inne mecze padły łupem Canarinhos. Dziś ja przychylam się bardziej ku remisowi, ktory moim nie bedzie krzywdził żadnej z drużyn. Na pewno atutem obu ekip są formacje ofensywne z takimi graczami jak Messi, Di Maria, Higuin, Neymar czy młodzi gniewni Dybala, Gabriel Jesus, Coutinho, Firmino. To powinno gwarantować bramki obu ekip, bowiem najsłabszymi moim zdaniem ogniwami obu reprezentacji są bowiem bramkarze. Zarówno Romero, jak i Alisson są w swoich klubach rezerwowymi golkiperami. Alisson, który jest zmiennikiem Szczęsnego w Romie zaliczył w sumie w tym sezonie pięć meczy, gdzie zaliczył zaledwie jedno czyste konto a wpuścił aż siedem goli. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja Romero w Manchesterze, gdzie zaliczył po jednym występie w Pucharze Ligi i Lidze Europy. Moim zdaniem brak ich ogrania to na pozycji bramkarza spory minus, bo tylko regularna gra daje pewność . Moim zdaniem tak klasowi napastnicy jak Messi czy Neymar powinni to wykorzystać, a to powinno dać nam gwarancję goli w tym meczu.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Brazylia - Argentyna - over 13.5 RR @5.11
Oddsring

Na szybko obie ekipy w ofensywie mają kim straszyć. Dodatkowo defensywa Argentyny gra dosyć słabo co powoduje wybijanie piłek na aut lub różny. Dodatkowo H2H jeśli chodzi o RR obiecujące. Wiadomo, że jest to również kwestia szczęścia. Ja taki kurs pobieram i oglądam mecz.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, kwalifikacje MŚ strefa CONMEBOL
Godzina: 00:45
Spotkanie: Brazylia - Argentyna
Typ: X2
Kurs: 1.73
Buk: Bet365
Analiza:
Reprezentacja Brazylii podejmie na swoim terenie drużynę narodową Argentyny. Gospodarze to lider klasyfikacji w strefie CONMBEOL. W dziesięciu meczach uzbierali dwadzieścia jeden punktów, a w ostatnich pięciu pojedynkach czterokrotnie wygrali i raz zremisowali i są naprawdę w świetnej dyspozycji.
Argentyna traci do lidera cztery punkty i w przypadku ewentualnej wygranej w tym spotkaniu ich sytuacja w grupie znacząco by się polepszyła. Albicelestes plasują się na szóstym miejscu jednak tracą tylko punkt do trzeciego Ekwadoru, rywalizacja jest bardzo wyrównana i cały czas w grze o awans jest sześć zespołów. Na tym etapie każdy ugrany punkt może być na wagę złota. Messi i spółka są tego świadomi i na pewno będą dzisiaj &quot;gryźć murawę&quot; żeby tylko wygrać, lub ostatecznie zremisować.
Drużyna z kraju kawy tak na prawdę ma jeszcze mały margines błędu i w przypadku remisu w dzisiejszym spotkaniu to nie będzie koniec świata. Obie ekipy w dziesięciu meczach straciły po dziewięć bramek, jednak Canarinios zdobyli ponad dwa razy więcej goli! Argentyna będzie się musiała maksymalnie zmobilizować, żeby wywieźć jakiekolwiek punkty z tego pojedynku. Myślę jednak, że Edgardo Bauza odpowiednio poukłada ten mocny skład jakim dysponuje i zobaczymy już dzisiaj zobaczymy nowe wydanie reprezentacji Argentyny!
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - kwalifikacje MŚ - Ameryka Południowa
Godzina: 22:00
Spotkanie: Ekwador - Wenezuela
Typ: Ekwador over 2,5 bramki
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wenezuela słabiutka. 9 miejsce z bilansem 1-2-8 i żadnych złudzeń jeśli chodzi o awans.
Ekwador walczy o awans - mocny u siebie z bilansem 3-1-1 gdzie potrafili pokonać Urugwaj 2:1 oraz Chile 3:0. Historia też przemawia za gospodarzami. Na 10 spotkań z Wenezuelą na swoim terenie wygrali aż 9. Stawiam więc mocny over bramkowy gospodarzy. Jeśli wpakowali ostatnio 3 ekipie Chile to tym bardziej stać na 3 z Wenezuelą. Dobry kurs. Można spróbować pograć.
Z fartem.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Argentyna - Kolumbia 1 po 1,52 betgun 7/10 +3,5 Izunia jak im się chce....

Żarty się skończyły, to co w tych eliminacjach gra Messi i reszta gwiazdorków to jest jedna wielka żenada. Tracą punkty z każdym, ogrywa ich u nich Ekwador czy Paragwaj, nie potrafią wygrać z takimi cieniasami jak Wenezuela. Ostatnio lanie 3-0 od kanarków i to chyba 4 mecz bez wygranej drużyny z takim potencjałem. Oczywistym efektem ich popisów jest dopiero 6 miejsce w tabeli. Niby do 3 Kolumbii z którą zagrają tracą tylko 2pkt ale jednak. Zostało tylko 8 spotkań i pora zakończyć ten kabaret i zacząć wygrywać. Ja wiem, że nawet 5 miejsce daje baraże z jakimiś amatorami z Azji, ale nawet to 5 miejsce trzeba sobie zdobyć, a za ich plecami czają się Paragwaj i Peru a to 5 miejsce ma obecnie Chile. Z tym Chile zagrają następny mecz więc może być ciężko bo nie idzie im z nimi ostatnio. Mają do końca 3 ciężkie wyjazdy oraz te dwie ekipy u siebie plus dwa ogórki u siebie. Jednak moim zdaniem mają chyba odrobinę honoru i będą się ośmieszali graniem jakiś baraży, tylko wejdą z 3-4 miejsca bo wyżej to już nie podskoczą. Ja wiem, że ostatnia forma jest tragiczna, ale przecież w swoich klubach każdy jest gwiazdą i gra świetnie, więc wynika to bardziej ze strefy mentalnej i olewania kadry ale moim zdaniem zaczną grac serio bo wymaga tego sytuacja w tabeli a grające na serio Argentyna u siebie powinna spokojnie ograć los cafeteros, ekipę solidną ale nic więcej.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Żarty się skończyły, to co w tych eliminacjach gra Messi i reszta gwiazdorków to jest jedna wielka żenada. Tracą punkty z każdym, ogrywa ich u nich Ekwador czy Paragwaj, nie potrafią wygrać z takimi cieniasami jak Wenezuela. Ostatnio lanie 3-0 od kanarków i to chyba 4 mecz bez wygranej
Daj już spokój z tą Argentyną. Grają piach i nie warto na nich stawiać. Widać też że Messi nie lubi się z Higuainem i mądry trener powinien w ogóle nie powoływać tego drugiego, by nie psuł atmosfery. A Kolumbia jest nieobliczalna, duża siła ataku i argentyński trener.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Argentyna - Kolumbia
Kolumbia +1 AH ::: 2,08 ::: 1/3 Pinek ⛔

Słabiutko Argentyna wygląda, patrząc na nich przez pryzmat składu. Prawie na każdej pozycji jakaś gwiazda, a wyników brak. Od 4 meczów w kwalifikacjach są bez zwycięstwa. Ostatnio przegrali na wyjeździe aż 3:0 z odwiecznym rywalem Brazylią. U siebie też przegrali z Paragwajem 0:1 i zanotowali po 2 remisy z Peru i przedostatnią Wenezuelą.
Kolumbia to reprezentacja z 3 miejsca jeżeli chodzi o kwalifikacje. Patrząc przez pryzmat wyników ich, a Argentyny jestem zdziwiony kursem w okolicach 8,00 na czyste zwycięstwo gości. Myślę, że zabezpieczenie się dodatnim handicapem bramkowym to najlepsza i najbezpieczniejsza opcja w tym meczu.

Wynik: 3:0

⚽ Peru - Brazil
Brazylia ::: 1,70 ::: 1/3 Pinek ✅

Brazylia to lider tabeli, grają bardzo dobrą solidną piłkę. 7 zwycięstw, 3 remisy i tylko 1 porażka, bilans brakowy 26-9. Od 5 meczów notują same zwycięstwa. Nie ma co się oszukiwać, ale tutaj jest różnica w poziomie gry o przynajmniej jedną klasę. Peru co mecz traci bramkę więc ich obrona nie jest jakimś solidnym monolitem.

Wynik: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
borys333 278

borys333

Użytkownik
Oglądałem ostatni mecz Kolumbii z Chile. Zapamiętałem bezdyskusyjną dominację gospodarzy, ich trzy 90% akcie po których powinny paść bramki (no chociaż jedna!) oraz denerwujące kontuzje i leżenie zawodników na murawie tak bardzo pokrzywdzonych... No i jeszcze ta temperatura.

Mecz Argentyny z Brazylią był ciekawy i ofensywny dla obu stron. Messi i koledzy niestety zagrali bardzo średnio. Błędy w obronie i czasami nie miał kto akcji wykończyć. Utrzymują się jednak przy piłce i coś tworzą. Kolumbia z tego co zaobserwowałem z Chile też bardzo długo utrzymywali się przy piłce bardzo często dośrodkowując w pole karne. Jednak nic specjalnego nie pokazali. Argentyna lepiej te akcie konstruuje.

Powstrzymałbym się od czystego typu bardziej skupiając się na kartkach. W ostatnim meczu Kolumbia dostała tylko 2 kartki, a Argentyna grając z Brazylią 3 kartki. Ostatnio obie drużyny grając ze sobą łapały 7-8 kartek w meczu. Hm, osobiście stawiałbym tutaj na dominacje Argentyny tak więc postawię:

ponad 5,5 kartki ✅✅✅
kurs 1.64
Unibet

wynik: - 8 kartek

oraz

Brazylia wygra✅✅✅
kurs 1.65
Unibet

wynik: 0:2

(złączę je w kupon na wyższy kurs - 2.71)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Daj już spokój z tą Argentyną. Grają piach i nie warto na nich stawiać. Widać też że Messi nie lubi się z Higuainem i mądry trener powinien w ogóle nie powoływać tego drugiego, by nie psuł atmosfery. A Kolumbia jest nieobliczalna, duża siła ataku i argentyński trener.
A dlaczego niby trener ma nie powoływać Higuaina ??? Bo Messi go nie lubi? Proszę Cię.. Messi zrobił się taką gwiazdą ostatnio, że się rzygać już nim chce.... I na miejscu trenera bym jego nie powołał a gra wyglądał by zupełnie inaczej.
 
W 0

winchester

Użytkownik
A dlaczego niby trener ma nie powoływać Higuaina ??? Bo Messi go nie lubi? Proszę Cię.. Messi zrobił się taką gwiazdą ostatnio, że się rzygać już nim chce.... I na miejscu trenera bym jego nie powołał a gra wyglądał by zupełnie inaczej.
Rzeczywiście, podczas ostatniej nieobecności Messiego Argentyna kroczyła od zwycięstwa do zwycięstwa...
Głównym kreatorem gry w Argentynie jest właśnie Messi. Niektórzy wymagają od niego, żeby strzelał masę bramek najlepiej sam sobie asystując. Często musi się wracać do środka pola widząc bezradność kolegów z linii pomocy. Wiadomo, że Higuain to nie jest mistrz w kreowaniu sytuacji, a Aguero gra dużo słabiej niż w City. Cała odpowiedzialność w ataku tak naprawdę spoczywa na Messim. Dybala to melodia przyszłości. Pierwszym do ostrzału z tej reprezentacji jest trener, później można by pomyśleć o personaliach.
I gdzie niby widzisz to gwiazdorzenie Messiego? Ostatnio to inny dobrze ci znany piłkarz często wymachuje łapami (szczególnie w polu karnym przeciwnika).
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Głównym kreatorem gry w Argentynie jest właśnie Messi. Niektórzy wymagają od niego, żeby strzelał masę bramek najlepiej sam sobie asystując. Często musi się wracać do środka pola widząc bezradność kolegów z linii pomocy.
Bezradność kolegów z linii pomocy to słowo klucz. Ale to przecież wina trenera, że taką pomoc wystawia. Popatrzcie kto grał w pomocy przeciwko Brazylii. Mascherano, Biglia i Enzo Perez. Ileż tam kreatywności... Przecież to jeszcze gorsze zestawienie pomocy niż wystawiał Scolari na MŚ w 2014 roku!
Jak do tego doda się chaotycznego i bez formy ostatnio Di Marię to ma się obraz nędzy i rozpaczy. Wina po stronie trenera. Brak pomysłu na ten zespół.
Jak wiele znaczy pozycja szkoleniowca niech pokaże przykład Dungi i Tite. Kadra i skład niemal identyczne za kadencji obu trenerów, a jakże inna gra i wyniki.
Argentina: Sergio Romero; Gabriel Mercado, Nicolás Otamendi, Ramiro Funes Mori y Emmanuel Mas; Lucas Biglia y Javier Mascherano; Ever Banega, Lionel Messi y Ángel Di María; Lucas Pratto
Colombia: David Ospina; Santiago Arias, Jeison Murillo, Dávinson Sánchez y Farid Díaz; Daniel Torres o Wilmar Barrios, Carlos Sánchez y Abel Aguilar; Juan Guillermo Cuadrado, James Rodríguez; y Radamel Falcao o Carlos Bacca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje MŚ
Godz: 00:30
Spotkanie Argentyna - Kolumbia
Typ: Argentyna wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: Jutro obędzie się kolejne spotkanie Argentyny w kwalifikacjach do piłkarskich Mistrzostw Świata, gospodarze zmierzą się z zespołem Kolumbii, po rozegranych 11 kolejkach spotkań są dopiero na 6 pozycji w tabeli z dorobkiem 16 oczek na swoim koncie , jest to pozycja która nie daje im na chwilę obecną awansu do Mistrzostw świata co dla takiej ekipy jak Argentyna byłoby tragedią , gospodarze w tych kwalifikacjach mają bilans 4 wygranych 4 remisów oraz 3 porażek w bramkach 11:12 na swoją niekorzyść do tego ich ostatnie spotkania były niezwykle słabe po remisie po 2 z Wenezuelą potem przyszedł remis z zespołem Peru, i kolejna strata punktów potem doszło do dwóch porażek najpierw z zespołem Paragwaju następnie z Brazylią, Argentyna w tych dwóch spotkaniach nie zdobyła nawet jednej bramki, straciła ich natomiast aż 4 , goście są na 3 pozycji w tabeli mają na swoim koncie 2 punkty więcej niż gospodarze jutrzejszego meczu mają również lepszy bilans bramkowy bowiem 15:12 na swoją korzyśc, jutro jednak moim faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie ekipa gospodarzy , która już nie może sobie pozwolić na porażkę bowiem może się to wiązać z tym iż Argentyna na World Cup nie zagra jeśli nie zacznie w końcu punktować , szczególnie na swoim stadionie, mój typ na ten mecz to wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy, dla których powinno to być dobre spotkanie na przebudzenie się z tych ostatnich słabiutkich wyników.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Myślał ktoś z Was o czymś w stronę Kolumbii? Nie mówię o graniu na czyste zwycięstwo chociażby, ale kursy na pewno są przesadzone. I to tylko z jednego powodu - Argentyna musi. Jednak, jak wiemy, nie zawsze ten kto musi, robi to. Tym bardziej z Bauzą na ławce, który hamuje ten zespół, co dobrze ogarnął @robson_United. Zabijanie środka pola jest problemem. Gdyby to dawało efekty w destrukcji, to okej, ale tak nie jest. Ale o tym pisałem wcześniej, mianowicie Argentyna nie potrafi znaleźć tego balansu co Brazylia w tej strefie i wszystko to wygląda jak wygląda. Poza tym, ich ofensywa nie cieszy się grą, a to przy tylu mega gwiazdach jest z reguły największym problemem.
Kolumbia nie ma głupich piłkarzy z przodu. Patrząc na to, co uskutecznia defensywa Albicelestes, mogą oni strzelić bramkę.
Powinno się dziać w tym spotkaniu. Ja zagram sobie na bramki obu ekip po niezłym kursie.
Powyżej 2,5 i obie strzelą @3,00 Bet365 ⛔ 3:0 Można się zirytować ruchami Pekermana
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kursy od: Betsson

Wchodzimy powoli w decydującą fazę tych eliminacji. Pilnie punktów potrzebuje ekipa Argentyny, lecz tym razem przyjdzie im się zmierzyć z nieobliczalną ekipą Chile. Starcie Brazylia-Urugwaj, Suarez-Neymar również wygląda pięknie. W pozostałych spotkaniach emocji również nie powinno zabraknąć.

Zapraszam do pisania analiz i kulturalnej dyskusji.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
00:00 Urugwaj - Brazylia
Typ: BTS
Kurs: 1.76
buk: unibet
Wynik: 1:4 ✅

Na przeciw siebie stają drużyny, które obecnie są w najlepszej sytuacji w tych eliminacjach. Canarinhos liderują eliminacjom do nadchodzącego Mundialu. Urugwaj jest drugi i traci do Kanarków cztery punkty. W pierwszym spotkaniu obu drużyn padł remis 2:2 i dzisiaj również spodziewam się sporo goli. Gdy spojrzymy na H2H to zobaczymy, że w spotkaniach obu drużyn gole lubią padać, zresztą to nic dziwnego mając taką siłę w ataku. Obie ekipy obecnie strzeliły swoim rywalom najwięcej goli w tych eliminacjach. Urugwaj, który w składzie ma jeden z najsilniejszych ataków Suarez-Cavani, zachwycają swoją formą w lidze i teraz trzeba tylko obecną formę przełożyć na grę w reprezentacji, a gole na pewno będą padać. Drużyna Oscara Tabareza od kilku lat jest w czołówce i tak dobre wyniki tego zespołu wcale mnie nie dziwią, a do tego grają jednak u siebie, więc z pewnością będą bardzo groźni. Brazylia w składzie na dzisiejszy mecz min. z Neymar, Hulk i Coutinho nie powinna narzekać na brak sytuacji do strzelenia gola. Szkoda, że w składzie zabraknie Gabriela Jesusa, który w reprezentacji pokazywał się z świetnej strony. Brazylia zwyciężała we wszystkich pięciu swoich ostatnich spotkaniach. Sam mecz zapewne nie będzie nudny. Jeśli tylko stworzone sytuacje zostaną zamienione na gole to zobaczymy piękne widowisko.
Taki tam zakład w tym spotkaniu Suarez-Neymar
Obaj przyjaciele z Barcelony staną naprzeciwko siebie w meczu eliminacji do mundialu w Rosji, ale stawką nie będą tylko trzy punkty.
Piłkarze założyli się bowiem, że przegrany w tym starciu będzie musiał kupić drugiemu... hamburgera. Spodziewaliśmy się zakładu z większym polotem, np. o jacht, samolot czy jakąś rezydencję, a tu rzecz rozbija się o jedną małą kanapkę.
Kadra Brazylii na najbliższe mecze:
Bramkarze: Alisson (Roma), Weverton (Atlético Paranaense), Ederson (Benfica).
Obrońcy: Gil (Shandong Luneng), Marquinhos (Paris Saint-Germain), Miranda (Inter), Thiago Silva (Paris Saint-Germain), Dani Alves (Juventus), Fagner (Corinthians), Filipe Luis (Atlético), Marcelo (Real).
Pomocnicy: Casemiro (Real), Diego (Flamengo), Fernandinho (Manchester City), Giuliano (Zenit), Paulinho (Guanghzou Evergrande), Philippe Coutinho (Liverpool), Renato Augusto (Beijing Guoan), Willian (Chelsea).
Napastnicy: Diego Souza (Sport), Douglas Costa (Bayern), Roberto Firmino (Liverpool), Neymar (Barcelona).
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Conmebol Mistrzostwa Świata, Kwalifikacje
Godzina: 21.30
Spotkanie: Kolumbia - Boliwia (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,32
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Kolumbia dzisiaj musi wygrać jeżeli marzy o grze na mistrzostwach świata. Tabela tak dla przypomnienia:

Nie ma co dużo pisać Kolumbia jest zdecydowanie mocniejszym zespołem i z Boliwią nie wyobrażam sobie żeby nie wygrali. Tego handicapa również bez większych problemów powinni pokryć. Wiadomo w sporcie różne niespodzianki się zdarzają ale gdyby tutaj do takiej doszło to mocno bym się zdziwił. Myślę, że gospodarze wygrają pewnie i wysoko. Jeszcze kilka słów o nieobecnych w obu kadrach.
Absencje w Kolumbii:
obrońca Murillo (25 występów w kadrze, 1 gol na koncie), pomocnik Mejia (25 występów w kadrze), napastnicy Falcao (64 występy w kadrze, 25 goli na koncie), Gutierrez (48 wystepów w kadrze, 15 goli na koncie), Ramos (36 występów w kadrze, 4 gole na koncie) i Moreno (30 występów w kadrze, 3 gole na koncie)
Absencje w Boliwii:
bramkarze Vaca (15 występów w kadrze) i Quinonez (14 występów w kadrze), obrońcy Gutierrez (45 występów w kadrze), Zenteno (33 występy w kadrze) i Eguino (18 występów w kadrze), pomocnicy Vaca (56 występów w kadrze, 2 gole na koncie), Cardozo (37 występów w kadrze, 5 goli na koncie), Flores (35 występów w kadrze, 1 gol na koncie), Bejarano (35 występów w kadrze), Veizaga (21 występów w kadrze) i Rodriguez (21 występów w kadrze) i napastnicy Duk (15 występów w kadrze, 1 gol na koncie) i Ramallo (14 występów w kadrze, 2 gole na koncie)
⛔ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 5

skobro

Użytkownik
00:00 Urugwaj - Brazylia
Typ: BTS
Kurs: 1.76
buk: unibet
Wynik:​


Na przeciw siebie stają drużyny, które obecnie są w najlepszej sytuacji w tych eliminacjach. Canarinhos liderują eliminacjom do nadchodzącego Mundialu. Urugwaj jest drugi i traci do Kanarków cztery punkty. W pierwszym spotkaniu obu drużyn padł remis 2:2 i dzisiaj również spodziewam się sporo goli. Gdy spojrzymy na H2H to zobaczymy, że w spotkaniach obu drużyn gole lubią padać, zresztą to nic dziwnego mając taką siłę w ataku. Obie ekipy obecnie strzeliły swoim rywalom najwięcej goli w tych eliminacjach. Urugwaj, który w składzie ma jeden z najsilniejszych ataków Suarez-Cavani, zachwycają swoją formą w lidze i teraz trzeba tylko obecną formę przełożyć na grę w reprezentacji, a gole na pewno będą padać. Drużyna Oscara Tabareza od kilku lat jest w czołówce i tak dobre wyniki tego zespołu wcale mnie nie dziwią, a do tego grają jednak u siebie, więc z pewnością będą bardzo groźni. Brazylia w składzie na dzisiejszy mecz min. z Neymar, Hulk i Coutinho nie powinna narzekać na brak sytuacji do strzelenia gola. Szkoda, że w składzie zabraknie Gabriela Jesusa, który w reprezentacji pokazywał się z świetnej strony. Brazylia zwyciężała we wszystkich pięciu swoich ostatnich spotkaniach. Sam mecz zapewne nie będzie nudny. Jeśli tylko stworzone sytuacje zostaną zamienione na gole to zobaczymy piękne widowisko.

Taki tam zakład w tym spotkaniu Suarez-Neymar

Wg goal.com i Reutera Suarez jest zawieszony za kartki. Niestety nie mogę wklejać linków

Ponieważ remis pasuje obu drużynom wydaje się najbardziej prawdopodobnym wynikiem. Niech będzie 1-1 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal Mś
Godz: 00:30
Spotkanie Argentyna-Chile
typ: 1/1
Kurs 2.00
Buk

Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie pomiędzy reprezentacjami Argentyny oraz Chile, w ramach kwalifikacji do przyszłorocznych mistrzostw świata które zostaną rozegrane w Rosji. Argentyna w tej konfrontacji jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grała będzie na własnym stadionie do tego na chwilę obecną jest dopiero na 6 pozycji , która nie daje jej bezpośredniego awansu do tego jakże ważnego turnieju, ja osobiście nie wyobrażam sobie mistrzostw bez takiej ekipy jak gospodarze jutrzejszego spotkania, na chwilę obecną pomiędzy tymi dwiema ekipami jest jeden punkt róznicy na korzyść przyjezdnych , którzy na stadionie Chile nie zdołali wygrać jeszcze nigdy, statystyka jest dla nich druzgocąca, bowiem do roku 1916 obie ekipy spotkały się ze sobą na terenie Argentyny aż 24 razy zespołem lepszym okazywała się drużyna gospodarzy, padło oprócz tego jeszcze 6 podziałów punktów , w tym meczu na pewno gospodarze powinni sobie zdać sprawę iż porażka może im mocno skomplikować sytuację i będą chcieli tutaj dopisac do swojego konta komplet punktów, goście sa zespołem nierówno grającym więc myślę że taki scenariusz jest jak najbardziej prawdopodobny, stawiam więc na wynik 1:0 po pierwszej połowie oraz 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że kilka bramek tutaj wpadnie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Urugwaj - Brazylia
Taki tam zakład w tym spotkaniu Suarez-Neymar
Tak jak wyżej @skobro napisał, Suarez nie zagra bo jest zawieszony za kartki.
Brazylia w składzie na dzisiejszy mecz min. z Neymar, Hulk i Coutinho nie powinna narzekać na brak sytuacji do strzelenia gola. Szkoda, że w składzie zabraknie Gabriela Jesusa, który w reprezentacji pokazywał się z świetnej strony.
Nie wiem skąd Hulk w podstawie Ci się wziął? On mógł sobie grać za Scolariego czy Dungi, ale Tite już z niego nie korzysta i słusznie! Hulk nie dość, że kopie się gdzieś w Chinach to jest po prostu za słaby na reprezentację Brazylii. A i nic jej nie dał nigdy w meczach których występował. No bo czy ktoś pamięta jakiś dobry mecz Hulka w Canarinhos?
Oto przewidywane składy na dzisiejszy mecz zdaniem brazylijskiego dziennika GloboEsporte:
BRASIL: Alisson, Daniel Alves, Marquinhos, Miranda e Marcelo; Casemiro; Paulinho, Renato Augusto, Philippe Coutinho e Neymar; Roberto Firmino.
URUGUAI: Martín Silva, Máxi Pereira, Coates, Godín e Gastón Silva; Arévalo Rios; Vecino, Carlos Sánchez, Crístian Rodríguez e Cavani; Diego Rolán
W Brazylii w porównaniu z kadrą jaką @ibis wkleiłeś, nie będzie też Douglasa Costy. Wypadł z powodu kontuzji, a w jego miejsce Tite wziął Dudu z Palmeiras.
Mnie osobiście ten mecz wygląda na raczej &quot;underowy&quot;. Siła ofensywna jednych i drugich spada pod nieobecność Suareza i Gabriela Jesusa. Poza tym Tabarez znowu ci sami gracze, zero świeżej krwi. A w Brazylii druga linia nie powala. Casemiro, Paulinho i Renato Augusto wobec możliwości powołania chociażby Fabinho z Monaco nie wygląda najlepiej.
Owszem Renato Augusto nie zawiódł jeszcze pod wodzą Tite, ale Paulinho? Co on ma lepszego niż Fabinho grający tak świetnie w Monaco?
Co musi zrobić Lucas Moura by zostać powołanym? Diego Souza otrzymał powołanie, o zgrozo...

Argentyna - Chile
Szykuje się wieczór hitów, ale wieczór tez nieobecnych. O brakach w Brazylii i URugwaju już wspomniane. Nie obejdzie się tez bez absencji w tym spotkaniu, który jest dla obu zespołów niezwykle ważny. Oba zespoły na musiku, muszą po prostu wygrać bo ich sytuacja jest niespecjalnie dobra.
Bauza ciągle uprzedzony do Icardiego, zamiast dbać o atmosferę w zespole powinien zadbać o wyniki. Niepowołanie Mauro to pewnie pójście w brak konfliktów, bo jak wiadomo wiele osób jest nieprzychylnych Icardiemu, ale gdzie takiego snajpera znajdą? Tym bardziej, że Dybala opuścił zgrupowanie z kontuzją i wrócił do Turynu, a Pratto także ma kontuzje. A to na niego Bauza stawiał... No comment!
Powołanie otrzymał za to Lavezzi ;D Ciekawe jak on teraz się prezentuje, bo odkąd kilka lat temu pojechał do tych Chin to nie śledze jego kariery wcale.
Argentyna też bez Javiera Pastore, a szkoda bo gra w PSG wybitnie ostatnie tygodnie. Przy powołaniach miał chyba uraz, ale i tak szkoda bo daje zawsze coś ekstra zespołowi.
Mecz dziś odbędize się na stadionie El Monumental, obiekcie River Plate. Selekcjoner Edgardo Bauza nie ma tam najlepszej passy. Prowadził tam kluby 9 razy i ani razu nie wygrał! 4 remisy i 5 porażek, a przyjeżdzał tam jako trener San Lorenzo czy Sao Paulo ostatnio.
Zawieszony za kartki jest Arturo Vidal, a pod znakiem zapytania stoi występ Alexisa Sancheza. W przewidywaniach argentyńskiego OLE się znalazł, ale wczoraj trenował z Medelem indywidualnie.

Jeżeli ktoś szuka składów przewidywanych na dzisiejszą noc, to tutaj w jednym miejscu -&gt; http://www.ole.com.ar/futbol-internacional/eliminatorias/Formaciones-horarios-TV-posiciones-eliminatorias_0_1763823791.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom