>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje MŚ 2018 - Strefa CONMEBOL

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwal mś
Spotkanie: Paragwaj-Urugwaj
Godzina: 02:00
Typ: over 2.5
Kurs: 2.08
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Paragwaj na własnym stadionie podejmował będzie ekipę Urugwaju, ekipa gospodarzy moim zdaniem jest faworytem do zdobycia kompletu punktów, grała będzie na własnym stadionie gdzie z zespołem przyjezdnych może pochwalić się całkiem dobrym bilansem, do tego gospodarze są w dobrej formie po wysokim niespodziewanym trzeba dodać zwycięstwie z zespołem Chile na wyjeździe, na pewno gospodarzom będzie grało sie łatwiej, w tym momencie bowiem pomiędzy obiema ekipa jest zaledwie 3 punkty różnicy , pomimo iż są to zespoły z miejsc 4-8 to wygrana gospodarzy może sprawić iż znajdą się obok siebie w ligowej klasyfikacji. Obie drużyny spotkały się ze sobą 15 - krotnie i goście wygrali zaledwie 2 spotkania, zanotowali 4 podziały punktów i aż 9 porażek , jest to niezbyt udany teraz dla zespołu Urugwaju, który na chwilę obecną jest bliższy awansu do dalszych gier. Goście na wyjazdach mają beznadziejną formę , nie wygrali meczu od października roku poprzedniego, gdzie udało im się pokonać średnio grającą reprezentację Boliwii, tu na pewno łatwiej im nie będzie bowiem gospodarzom tutaj bardziej powinno zależeć na zdobyciu kompletu punktów, stawiam więc na wynik 2:1 dla Paragwaju po 90 minutach tej rywalizacji.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina 22:30
Spotkanie: Kolumbia - Brazylia
Typ: Kolumbia więcej rzutów rożnych ⛔ (RR 4:5)
Kurs: 2.15
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata w Rosji, w którym vice lider Kolumbia podejmie na swoim terenie lidera, który już ma zapewniony udział w turnieju, czyli Brazylię. Lekkim faworytem według buków są goście, ale z racji, że mają już zapewniony awans trener ma dać pograć zmiennikom, natomiast Kolumbia jeżeli myśli o wyjezdzie do Rosji musi zapunktować w dzisiejszym meczu, czystego wyniku raczej obawiał bym się stawiać, patrząc na H2H większość meczy między tymi drużynami jest underowa, dlatego skupiłem się na rzutach rożnych i tutaj w ostatnich 5 bezpośrednich meczach trochę lepiej wypada Kolumbia, która trzy razy miała więcej cornerów, a dwa razy górą była Brazylia. Biorąc pod uwagę fakt, że Kolumbia musi, a Brazylia może zdobyć komplet punktów, więc stroną (bynajmniej w teorii) która będzie dyktować warunki gry jest zespół gospodarzy, to oni muszą atakować, Brazylia pewnie bardziej nastawi się na kontry. Wiadomo, że duża liczba ataków zwiększa szansę na stałe fragmenty gry, w tym rzuty rożne, w Kolumbii wszyscy liczą na Falcao, który wybornie zaczął kolejny sezon w Monaco,w 4 meczach zdobył już 7 goli i to on głównie będzie niepokoił obronę Brazylii i uważam, że kilka cornerów na pewno wywalczy. Poniżej przedstawiam przewidywalne składy na ten mecz:

Podsumowując biorąc sytuację obu ekip w tabeli, stroną której bardziej będzie zależało są gospodarze, dodatkowym argumentem przemawiającym za moim kursem są wyniki underowe w ich bezpośrednich pojedynkach, im dłużej będzie utrzymywał się wynik bezbramkowy lub gdy Brazylia strzeli pierwsza, wtedy Kolumbia będzie musiała jeszcze mocniej zaatakować, a to zwiększy szanse na rzuty rożne. Powodzenia
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Nie wiem, kto wystawia takie kursy i linie, ale chyba nie oglądał Argentyny od kilku dobrych lat. Ta &quot;drużyna&quot;, lecz może lepiej podrzędny zlepek piłkarzy, to jest istna patologia. Poprzedni trener zostawił tam taki burdel, że upłynie jeszcze bardo dużo czasu, zanim ktoś to ogarnie. Argentyna to tylko koszulki z wielkimi nazwiskami, zero zgrania, każdy gra tam swoje mecze, niektórzy jak Aguero czy Di Maria grają tam tylko za zasługi. Messi coś próbuje, ale sam nie da rady wygrać każdego meczu. Trudno wyrokować, dlaczego ta jest, ale chyba w tej ekipie jest za dużo gwiazd, które nie do końca wiedzą, jaką mają pełnić rolę w zespole. Na ich szczęście nikt w tej strefie nie chce awansować na Mundial, wszyscy faworyci masowo tracą punkty, ogólnie poziom jest tragiczny, bo jak można nazwać fakt, że druga drużyna na 16 meczów wygrała tylko 7. Oprócz Brazylii nie ma tam ani jednej silnej ekipy, aż strach pomyśleć, co będzie w Rosji.
Wenezuela jest beznadziejna, ale czy Argentyna jest na tyle lepsza, żeby zrobic im pogrom? Dla nich najważniejsze są 3 punkty i jeśli goście będą potrafili przetrwać napór w pierwszych minutach, to może być niski wynik i kontrola ze strony gospodarzy.
Argentyna - Wenezuela u 3,5 2.14 uni✅

Do tego
Paragwaj - Urugwaj u 2,5 1.71⛔????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

Bukmacher: STS
Argentyna jak i Chile już od pewnego czasu nad przepaścią, a meczy pozostaje coraz mniej. Czy wicemistrz Świata jest w stanie wygrać i uplasować się na miejscu premiowanym awansem?
Chile podejmie u siebie Ekwador. Ci choć zajmują 8. miejsce to nadal liczą się w walce o miejsce w pierwszej piątce. Czy tym razem faworyci okażą się lepsi?
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania Typów.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Poniżej przedstawiamy pełną listę argentyńskich piłkarzy powołanych na mecze z Peru i Ekwadorem.
Bramkarze: Sergio Romero, Nahuel Guzmán, Agustín Marchesín.
Obrońcy: Federico Fazio, Emanuel Mammana, Germán Pezzella, Javier Mascherano, Nicolás Otamendi, Gabriel Mercado.
Pomocnicy: Marcos Acuña, Ángel Di María, Lucas Biglia, Leandro Paredes, Ever Banega, Alejandro Gómez, Eduardo Salvio, Emiliano Rigoni.
Napastnicy: Leo Messi, Sergio Agüero, Mauro Icardi, Paulo Dybala.
Poniżej przedstawiamy listę brazylijskich piłkarzy powołanych na mecze z Boliwią i Chile.
Bramkarze: Alisson, Ederson, Cássio.
Obrońcy: Marquinhos, Miranda, Jemerson, Thiago Silva Dani Alves, Danilo, Marcelo, Filipe Luis.
Pomocnicy: Casemiro, Paulinho, Fernandinho, Arthur, Fred, Renato Augusto, Diego, Philippe Coutinho, Willian.
Napastnicy: Neymar, Gabriel Jesús, Firmino, Diego Tardelli.
Kadra Urugwaju


Kadra Chile
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Tite rozesłał powołania do reprezentacji Brazylii na ostatnie dwa mecze eliminacji strefy CONMEBOL. W kadrze znalazł się debiutant, niejaki Arthur Henrique Ramos de Oliveira Melo. Chłopak ma 21 lat i jego świetne występy dla Gremio w ostatnich miesiącach nie umknęły również brazylijskiemu selekcjonerowi, który włączył zawodnika do kadry.
Brazylia ma już zapewniony awans do Mundialu i liczę, że Tite da trochę minut Arthorowi i możliwość pokazania się szerszemu gronu kibiców na całym świecie. Jeżeli jego gra z Gremio znajdzie odbicie również w reprezentacji, to Canarinhos mogą mieć wielką pociechę z tego młodego gracza.
Na tą chwilę portal transfermarkt wycenia go na jedyne 100 tys. €, ale wydaje mi się, że tylko kwestią czasu jest jak przy jego nazwisku będą widniały kwoty rzędu kilkunastu - kilkudziesięciu mln €, bo to talent czystej wody.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
co myślicie na temat spotkania w La Paz. Brazylia pewna awansu natomiast Boliwia zawsze waleczna, w dodatku na tym stadionie zawsze się ciężko gra ze względu na położenie 3600 metrów n.p.m. Tite jak wspomniał arass1 może próbować nowych grajków. Kusi Boliwia z podpórką 1.94 fortuna
✅ 0 - 0
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
co myślicie na temat spotkania w La Paz. Brazylia pewna awansu natomiast Boliwia zawsze waleczna, w dodatku na tym stadionie zawsze się ciężko gra ze względu na położenie 3600 metrów n.p.m. Tite jak wspomniał arass1 może próbować nowych grajków. Kusi Boliwia z podpórką 1.94 fortuna
Z drugiej strony jeśli Tite miałby wstawić tutaj skład rezerwowy to po co by powoływał swoich najlepszych? Ciekawe jaki skład wystawi...
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Z drugiej strony jeśli Tite miałby wstawić tutaj skład rezerwowy to po co by powoływał swoich najlepszych? Ciekawe jaki skład wystawi...
Chociażby dlatego że kilka dni później grają z Chile i ten mecz będzie miał według mnie większą range. Z resztą niekiedy tak jest że jak zawodnik nie dostanie powołania potrafi się obrazić. Na pewno rezerw nie wystawi ale może dać szanse zawodnikom którzy do tej pory grali mniej.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje Mistrzostw Świata - Ameryka Południowa
Godzina: 01:30
Spotkanie: Chile - Ekwador
Typ: Rzuty rożne over 7.5
Kurs: 1,26
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Chile i Argentyna powinni zdobyć teraz 3 punkty, bo potem czekają ich trudne wyjazdy. Chile w ostatnim meczu kwalifikacyjnym gra na wyjeździe z Brazylią, natomiast Argentyna na wyjeździe z Ekwadorem. Jednak ja jakoś ani do jednych ani do drugich nie jestem za bardzo przekonany. Już tak sobie sytuację w tabeli zagmatwali, że nie zdziwi mnie tutaj w którymś z tych meczy niespodzianka a może nawet w obu. Ja wybieram bezpieczniejszy według mnie typ na over 7.5 w rzutach rożnych w tym spotkaniu. Ekwador też ma jeszcze pewne szanse na awans pod warunkiem, że te dwa ostatnie mecze wygra i przeciwnicy też zagrają pod nich więc mecz powinien być dziś dość otwarty i liczę, że tych sytuacji z obu stron będzie dużo. Kurs malutki ale na podwyższenie AKO myślę, że w sam raz. Te minimum 8 rzutów rożnych w takim spotkaniu powinno jednak paść.
⛔ 7 rzutów rożnych
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 01:30
Spotkanie Kolumbia-Paragwaj
Typ: 1/1
Kurs 1.98
Buk Fortuna
Analiza : Ciekawie zapowiada nam się rywalizacja zespołów Kolumbii oraz Paragwaju w tej kolejce kwalifikacji do piłkarskich przyszłorocznych Mistrzostw Świata . Gospodarze z 26 punktami na swoim koncie zajmują 3 miejsce w tabeli, goście natomiast mają o 5 punktów mniej i są na pozycji 7 , co nie zmienia fatu iż również zachowali szanse na awans do Mundialu, muszą tylko w tym spotkaniu wygrać, remis praktycznie nic om nie daje, właśnie dlatego tutaj upatruje szans Kolumbii, która spokojnie poczeka na kontry w czym jest po prostu dobra . Gospodarze na swoim terenie nie przegrali 5 kolejnych spotkań w których zanotowali 3 remisy oraz 2 zwycięstwa, goście natomiast na wyjazdach mają słabszy bilans , bowiem w poprzednich 6 spotkaniach wygrali tylko 1 raz i 5 razy schodzili z boiska jak przegrani . W tym meczu na pewno faworytem do zdobycia kompletu punktów i przybliżenia się do awansu będzie drużyna gospodarzy , która jest w chwili obecnej w lepszej formie , dlatego stawiam na wynik 1:0 do połowy spotkania oraz 3:0 po końcowym gwizdku sędziego, myślę że w takiej formie goście nie będą nawet w stanie strzelić gola na tym ciężkim do gry terenie.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
^
Nie lekceważyłbym Paragwaju, ponieważ grają bardzo dobrze do przodu i są zdyscyplinowani w obronie. Oglądałem ich ostatni mecz z Urugwajem. Fakt, przegrali 2:1, ale stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji - gorzej było z wykończeniem. Przegrywali w końcówce 2:0, ale mimo to byli w stanie doprowadzić do 2:1. Byli bardzo blisko remisu, ale w końcówce zmarnowali bardzo dobrą okazję. Mimo wszystko nie załamywali się i szukali swoich szans. Z pewnością będą groźni, bo mają o co walczyć. Kolumbia to wymagający rywal, ale nie odbieram im szans.
Wenezuela vs Urugwaj
Wenezuelczycy o nic nie grają, ale z pewnością nie położą się na murawie. Urugwajczycy ostatnio grają bardzo chaotycznie, popełniają błędy w obronie, co z pewnością rywale wykorzystają i ukłują - przynajmniej raz. Zwycięstwo w tym spotkaniu praktycznie zapewni Urusom awans, więc z pewnością powalczą o korzystny rezultat.
Mając w pamięci ostatni mecz Urugwaju z Paragwajem jestem przekonany, że Wenezuela strzeli przynajmniej jednego gola, a Urugwaj też będzie miał swoje szanse i z pewnością jakieś wykorzysta ;p Nie wiem ile, ale liczę na ich zwycięstwo i kilka bramek w meczu z obu stron.
Urugwaj win @1,65 Totolotek
Over 2,5 @1,8 Totolotek
Salomon Rondon gol @3,4 Totolotek
Luis Suarez gol @2,1 Totolotek
E: Wynik: 0-0.
Ten mecz to jeden wielki wstyd i kompromitacja. Obie ekipy się nie wysilały za bardzo. Wenezuelczyków to jestem w stanie zrozumieć, ale Urugwajczyków potykających się o własne nogi w polu karnym przeciwnika żebrząc o karne - już nie. Piach i dno totalne.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Słyszeliście coś może że Brazylia ma odpuścić jutrzejszy mecz z Chile żeby Argentyna nie awansowała? Znalazłem gdzieś info że Brazylia ma już awans a że nie przepada za Argentyna to ma odpuścić mecz z Chile dzięki czemu Argentyna może nie awansować. Wiem, ze pełno jest teoria spiskowych ale w każdej plotce jest coś z prawdy. Na Chile jest kurs 4,75
Żeby Argentyna awansowała to sama musi wygrać i do tego muszą przynajmniej zremisować 2 z 3 dalej wymienionych reprezentacji (Chile, Kolumbia, Peru). Natomiast przegrana jednej z tych reprezentacji da Argentynie 5 miejsce gwarantujące grę w barażu.
Więc samo zwycięstwo Chile nie przekreśla ich szans na awans.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Słyszeliście coś może że Brazylia ma odpuścić jutrzejszy mecz z Chile żeby Argentyna nie awansowała? Znalazłem gdzieś info że Brazylia ma już awans a że nie przepada za Argentyna to ma odpuścić mecz z Chile dzięki czemu Argentyna może nie awansować. Wiem, ze pełno jest teoria spiskowych ale w każdej plotce jest coś z prawdy. Na Chile jest kurs 4,75
Brazylia może sobie odpuszczać co chce i komu chce. I tak wszystko jest w nogach Argentyńczyków. Jeśli wygrają to praktycznie mają awans i tylko kwestią jest to czy awansują bezpośrednio czy po barażu (bo baraż z Nową Zelandią to raczej formalność). I tylko w takim kontekście można rozpatrywać ewentualne oddanie punktów przez Brazylię (skazujące, przy odpowiednim układzie innych wyników, Argentynę na baraże).
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
dokładnie tutaj wygrana Argentynie daje praktycznie awans i nie można powiedzieć że im nie zależy. coś jest w tej drużynie nie tak natomiast przy braku awansu wszyscy piłkarze na tym tracą więc motywacja będzie spora. już w ostatnim meczu jak widziałem urywki to okazji na wygranie meczu było wystarczająco. liczę na Messiego że pociągnie drużynę w tym meczu. ważne jest żeby szybko coś strzelić bo wiemy jak się gra w drugiej połowie w Ekwadorze
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Peru - Kolumbia
o5.5 kartek @1.65 uni
Czerwo w meczu @3.40 uni

Ostatnio tak wyrównana grupa w kwalifikacjach do MŚ w tej strefie była na MŚ 2010:
https://www.flashscore.pl/mecz/GG5l831Q/#szczegoly-meczu
Urugwaj - Argentyna
Urugwaj wtedy miał szczęście, że Ekwador nie pokonał na wyjeździe zakwalifikowanego już Chile.
Tam też było gorąco:
https://www.flashscore.pl/mecz/buBq9qnK/#szczegoly-meczu

Latynoski temperament na pewno da o sobie znać dzisiejszej nocy. Gdy dzisiaj Argentyna wygra, oraz Paragwaj, to w meczu Peru z Kolumbią jeden może odpaść i będzie agresywnie, a może nawet czerwono.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 247

corner91

Użytkownik
Dla mnie dzisiaj Brazylia jest bankierem chociaż warto poczekać na składy. Od dawien dawna Brazylia nie uzyskiwała tak dobrych wyników a ostatni mecz na własnym stadionie powinien przynieść jakąś kanonadę strzelecką. Zastanawiam się nad grą Brazylia win &amp; over 2.5 gola @ 2.50 choć by w Stsie ;)
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Kanonadę jak kanonadę. Jedno jest pewne Chile na dzień dzisiejszy nie ma argumentów na Brazylię i jak gospodarze nie odpuszczą to Alexisa i spółki nie zobaczymy za rok na mundialu.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Ja za bardzo nie wierzę w te spekulacje odnośnie tego aby Brazylia odpuściła ten mecz na rzecz Argentyny w sporcie jak i w życiu trzeba patrzeć na siebie co przynosi korzyści. Brazylia grała w tych Mistrzostwach po profesorsku a teraz mają szansę Świętować na własnym stadionie awans do Mistrzostw Świata co powinno umocnić tą ekipę do Mundialu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom