>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien 2010

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Hej, tylko szkoda, że duzo mi tu nie pomogła(e)ś.
Mecz, którego nie obstawiłeś:
Piraterna-Vetlanda 2.15 12 1.7

Mecze, w którym wskazujesz zwyciężców są naprawdę łatwe do przewidywania, kursy są zabójczo niskie:
Dackarna-Lejonen 1.05 20 8.2
Vargarna-Valsarna 1.03 20 10
Rospiggarna-Indianerna 3.9 14 1.25
Te 3 mecze dają rezm kurs 1.35, mało ????
Wszystkie mecze 24.8. 2010 o godz. 19:00
Kursy brane ze strony http://www.efortuna.pl
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Hans Andersen nie wystąpi we wtorkowym meczu Elitserien Dackarna Malilla - Lejonen Gislaved. Jego miejsce zajmie powołany w trybie awaryjnym Grzegorz Zengota. Duńczyk nadal odczuwa skutki upadku w Grand Prix Skandynawii w Malilli. &quot;Zengi&quot; pojedzie w Dackarnie na rezerwie - pod siódemką. Pod numer drugi do składu wskoczył Ricky Kling
Sportowe Fakty
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
No to z tego co udało mi się wyszperać.
W Dackarnie nie jedzie Andersen w jego miejsce Grzesiu Zengota, dlatego też ich skład ulega totalnemu przemeblowaniu:
1. Jonsson, 2. Kling, 3. Lindgren, 4. Karlsson, 5. Holta, 6. Zengota, 7. L. Lindgren
W Hallstavik zabraknie lidera miejscowej Rospiggarny Wiesława Jagusia.
- Agent zawodnika powiedział mi, że Jaguś jest chory na grypę i nie mógł przyjechać, mówi Teurnberg. - Dziś rano przysłał świadectwo choroby za pośrednictwem faksu.
Za &quot;Małego Wojownika&quot; stosowane będzie zastępstwo zawodnika. Gdyż w tej chwili Teurnberg nie jest w stanie nikogo ściągnąć.
Może coś jeszcze będzie, ale póki co taka mała garść informacji.
Oferta z Tobetu.

Myślę, że w związku z nieobecnością Jagusia warto pocisnąć handi na Indianernę, która jedzie o ostatnie miejsce w PO. Swoją drogą to ostatnio do SVEMO wpłynął wniosek o rozpatrzenie meczu Vastervik - Lejonen, na wniosek działaczy Vargarny, którzy podejrzewają, że &quot;Lwy&quot; specjalnie &quot;podłożyły się&quot; ekipie Tomka Golloba, tak aby &quot;Wilki&quot; nie mogły awansować do PO. Ciekawe ...
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
lolnik - jak już to nie pomogł :cool:

W pełni zgadzam się z Vertim co do Indian, obecnie -8.5 @1.90 ✅ a zapewne zjedzie w dół wobec absencji Jagody. Nawet i sam win Kumli do pobrania gdzieś do kuponiku.

Fajnie też wygląda para:

Davey Watt (+2.5) - Grzegorz Zengota @1.65 ✅ i tez proponuje zbyt długo się nie namyslać.
Z tego co wiemy to obaj jadą dzisiaj z rezerwy, jeśli oczywiście wierzyć SF, to myślę że całkiem ładnie wygląda ten zakład, przynajmniej &quot;na papierze&quot;.
all tobet rzecz jasna

E: już tylko @1.75 na Indianarnę z ujemnym handi, tak więc bet prezentuje się ok.
Chyba trener Rospiggarny też zagrał to handi, nie no żartuję ale z pewnością brak Ryana w ostatnim biegu uratował dziś skórę niejednemu typerowi ;)
 
patol 29

patol

Użytkownik
Witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj ????

dzisiaj pograłem sobie: Dackarna - Lejonen (Mikael Max) Under 8.5 ⛔ 9pkt, gdyby Lindgren nieco lepiej pojechał to pewnie by weszło bo Max 2 razy przewiozł Fredke
Max ma cięzkich rywali w swoich biegach, do tego na wyjazdach spisuje się gorzej niż na swoim torze, 9 pkt będzie mu zdobyć bardzo ciężko

Krzysztof Kasprzak -0.5 Adrian Miedzinski +0.5 ANULOWANY

Tutaj po prostu spojrzałem jak się spisuja ogladając wcześniejsze mecze, w jednym tylko był remis a tak za każdym razem Kasprzak był lepszy, bardzo dobrze czuje się na swoim torze

Wiem że analizy takie &#39;z dupy&#39; ale to moje początki i powoli pewnie sie rozkręce ????

Protasiewicz u10.5 1.85 ✅
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Holta - over 12,5 ✅
Rospiggarna - Indianerna - 2 ✅
Tobet
Tak na szybko, bo za niedługo wychodzę. Rysiu u siebie rzadko zawodzi. Jego forma nie spada, a dzisiaj rywal bez Holdera. Co prawda wraca N. Pedersen, ale w jakiej formie będzie Duńczyk? Linia dobrze ustawiona, ale warto spróbować. Co do drugiego zdarzenia, to goście muszą po prostu mecz wygrać. Oczywiście nie są jakimiś asami, ale z Rospiggarną powinni dać radę, zwłaszcza że Jaguś jest &quot;chory&quot;. Za około dwie godziny wrócę, to może coś dam jeszcze, jak będzie oferta u innych buków.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
W ciągu najbliższych kilku dni Sebastian Ułamek nie wystąpi w żadnej imprezie żużlowej. Jak już informowaliśmy, dwa tygodnie temu podczas meczu ligi szwedzkiej kapitan Jaskółek nabawił się urazu klatki piersiowej. Początkowo wydawało się, iż jest to jedynie niegroźne stłuczenie, teraz jednak okazuje się, iż Sebastian nie jest w stanie normalnie rywalizować.
W związku ze zwolnieniem lekarskim, Ułamek nie wystąpi w dzisiejszym meczu Elitserien.

espeedway
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Dackarna vs Lejonen
Mimo braku Andersena mysle, że zespól Mali spokojnie pokryje handi \. Świetnie spisujący się na tym torze Rune oraz AJ wspomagani przez Fredke Lindgrena oraz Karlssona. Lejonen z poobijanym pedersenem oraz bez swoich dwóch czołowych jeżców Chrisa Holdera i Leigh Adamsa nie powinna byc trudnym przeciwnikiem.
Dackarna -14 vs Lejonen +14 ⛔
Rune Holta Over 12.5✅
David Ruud +1.5 - Peter Karlsson -1.5✅

Skłanał bym się jeszcze do grania handi Rospiggarna +14✅ vs Indianeria -14
co prawda indianeria musi zwyciężyć żeby nie stracić miejsca w PO na rzecz Vargarna Norrkoeping, jednak rozmiary porażki nie powiny byc takie duże,liczę na to że Ryan Sullivan ze spółka będą potrafili wykorzysta atut własnego toru.
Ryan Sullivan Powyżej 13✅. ciekawy kurs(3,2) wiec można zaryzykować. pojedzie 6 a może nawet 7 razy, biorąc pod uwagę to ze przyzwoicie jeździł na własnym torze, mysle ze jest wstanie przekroczyć dzisiaj 13 p
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
mnie jeszcze zaciekawila para Lindback-Lee Richardsson 1 2.10
obok takiego kursu nie moge przejsc obojetnie, Szwed w parze z juniorem, Lee z Kolodziejem, ktory wedlug mnie moze troche pkt mu zabrac, Lindback pod koniec sezonu zlapal forme, awans do GP jest tego dowodem

wzialem jeszcze Dobrucki-Kolodziej 2 1.95

no i jak wiekszosc tutaj Indianerne z hc 6 w tip-sport z kursem 1.80 ????
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
ufff
fuks masakryczny, dzisiaj bylo bardzo ciezko, najwazniejsza to oczywiscie Indianerna z hc 6, ledwo ledwo, jakby trener nie zrezygnowal z sullivana w 16 biegu bylaby wtopa
napalilem sie na ten typ, a tu po ciezkich bolach ledwo weszlo....
Kolodziej na +, Lindback -, Lee jechal w 6 biegach, wiec dlatego nie weszlo ???? w sumie to niespodziewalem sie, ze Piraterna Motala tak ladnie dzisiaj pojedzie, Hampel tylko 6 pkt? hmm, moze tylko wypadek przy pracy
teraz czekam na weekend, mam nadzieje, ze beda jakies perelki, juz mam pewne typy na lige, ale zobaczymy co buki wymysla
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
ma ktos jakies informacje na temat dzisiejszych skladow?
z tego co czytalem ma byc z/z za Karlssona w Dackarnie, ale przeciez on ma 5 srednia w zespole? wie ktos cos wiecej? W Lejonen w skladzie jest Adams, ale jeszcze niewiadomo, czy pojedzie, takie wrozenie z fusow dzisiaj...


edit: dobra, teraz to juz niewazne
promocja byla w tipsport
Lejonen 2.11 ???? teraz...1.39
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Ostatnia kolejka rundy zasadniczej w Szwecji a tu taka cisza, mecze rozpoczna sie za poł godziny wiec może cos na szybko
Rafal Dobrucki +3 vs Janusz Kolodziej -3⛔. Co prawda jeżdżą w Veltandzie, ale w przeciwieństwie do Rafała koldi nie prowadzi pary i jedzie z nim spisujący bardzo dobrze Lee Richardson. A dobrucki jak zgra sie dobrze ze sprzętem to dobre wyniki potrafi osiągać a kurs 2,00 i handi +3, dodatkowo naklana na granie
Leigh Adams 0 vs Fredrik Lindgren 0 Zwrot
Krótko Adams u siebie bardzo dobry i wyniki dwucyfrowe przywozi jak na zawołanie. Fredka co prawda notuje lekką zwyżkę formy ale na obcym torze jednego z liderów miejscowych raczej nie pokona
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Wczoraj odbyła się ostatnia kolejka rundy zasadniczej w Elitserien. Poniżej wspomniane wyniki oraz tabela końcowa.

XVIII Runda - 31 sierpnia (wtorek)

Lejonen - Dackarna 50:46
Elit Vetlanda - Piraterna 51:45
Valsarna - Vargarna 42:54
Indianerna - Rospiggarna 63:33
Västervik pauzował​

Końcowa tabela rundy zasadniczej prezentuje się następująco:​



Przed nami zatem część finałowa - poniżej zasady, podział na grupy, terminy oraz rozkład jazdy (na podstawie: www.espeedway.pl):

Do fazy finałowej Elitserien awansuje pierwszych sześć zespołów, które klasyfikowane są kolejno wg. dużych punktów, małych punktów, oraz bezpośrednich pojedynków. Ostatnie trzy zespoły, które znalazły się poza pierwszą szóstką kończą sezon 1 września. Decyzją SVEMO, żadna z tych ekip nie opuszcza jednak najwyższej klasy rozgrywkowej. W pierwszej fazie play-off spotykają się drużyny w dwóch grupach: A (drużyna z 1 ms. rundy zasadniczej, 3 ms. i 6 ms.) B (drużyna z 2 ms. rundy zasadniczej, 4 ms. i 5 ms.) W grupach każda drużyna pojedzie dwa mecze - jeden u siebie i jeden na wyjeździe. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do półfinałów.

I Runda - 7 września (wtorek)
Dackarna - Piraterna
Elit Vetlanda - Lejonen

II Runda - 14 września (wtorek)
Piraterna - Västervik
Lejonen - Indianerna

III Runda - 21 września (wtorek)
Västervik - Dackarna
Indianerna - Elit Vetlanda

Półfinał - 28 września (wtorek)
B2 - A1
A2 - B1

Półfinał (rewanż) - 29 września (środa)
A1 - B2
B1 - A2

Finał - 5 października (wtorek)
Finał (rewanż) - 6 października (środa)
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Dzisaj dojdzie do 2 zaległych spotkan w Szwecji w sumie będą to mecze o nic, bo żadna drużyna już nie zmieni miejsca w tabeli, chyba że Rospiggarna jakimś cudem wygra z piratami. Osobiscie nie stawiał bym na handi bo może byc różnie. Myśle jednak że w meczu Piraterna - Rospiggarna, smiało można stawiać overyGreg Hancock11,5 ⛔i Ryan Sullivan 10,5⛔. Obaj zawodnicy pokazują że w ostatnim czasie są w wyśmienitej formie. pokazują to chociażby wczorajsze występ. Dziwi mnie natomiast wystawienie h2h Przemyslaw Pawlicki✅ vs Robert Kosciecha po kursie 2,00 na pawilckego. Kostek co prawda jedzie u siebie i gorzej niż wczoraj nie pojedzie, jednak widać ze ma problemy bo cieniuje nie tylko w lidze Szwedzkiej ale praktycznie wszędzie. Pawlicki w przeciwieństwie do Roberta spisuje się o wiele lepiej i widać że chce pokazać że potrafi zdobywać punkty.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zgadzam się z poprzednikiem co do overu na Saletre widać że jest w formie i 11 punktów powinien spokojnie zdobyć tym bardziej że może pojechać więcej niż 5 razy. Natomiast z overem na Hancocka bym uważał gdyż może on dzisiaj pojechać tylko 4 biegi, jeśli będzie korzystny wynik dla Piraterny a taki zapewne będzie to istnieje możliwość że trener Piratów da odpocząć swojemu liderowi. Od siebie dorzucę jeszcze typ na Kasprzaka uważam że na własnym torze jest w stanie pokonać nawet tak wysoki próg jaki dał Tobet. W ostatnim spotkaniu zdobył 13+1 czyli potwierdza że typ jak najbardziej do zagrania.
Krzysztof Kasprzak Over 12.5 @ 1,95 ▶
Ryan Sullivan Over 10.5 @ 1,90 ⛔ 3
Warto również spróbować:
Vargarna - Valsarna H(0 - 26.5) @ 1,90 ▶
mimo iż handicap wysoki uważam że jeźdźcy Vargany są w stanie pokryć takie handi, nie wiem na ile jest to wiarygodne źródło ale znalazłem gdzieś informację że w Valsarnie nie pojedzie G. Łaguta, jeśli tak by było to typ można grać, jeśli jednak Griszka pojedzie to lepiej to spotkanie odpuścić
Edit: Szkoda Saletry ale cały czas nie może wygrywać, a Łaguta jednak pojechał więc teraz tylko oficjalnie informacje będą wchodziły w grę żadne spekulacje
 
siwy_wts 1,1K

siwy_wts

Użytkownik
nie wiem na ile jest to wiarygodne źródło ale znalazłem gdzieś informację że w Valsarnie nie pojedzie G. Łaguta, jeśli tak by było to typ można grać, jeśli jednak Griszka pojedzie to lepiej to spotkanie odpuścić
jakie to zrodlo? ????
 
K 65

konji

Użytkownik
Już miałem iść grubo z Vargarną, ale spojrzałem na stronę Valsarny i w awizowanych składach nie dość, że jest starszy Łaguta, to jeszcze gospodarze jadą bez Woffindena, w którego miejsce ściągnięto Kinga. Także mocno sceptycznie spoglądam na to handi. Niby pod 4. wskoczył Nicholls, ale Nicholls+King to nie to samo co Nicholls+Woffi. Warte rozważenia, ale raczej na pieniądzach, których nie będzie bardzo żal stracić. ;)
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Przed nami pierwsze PO w Szwedzkiej Elitserien, gdzie odbedą sie 2 pojedynki Indianerna - Elit Vetlanda oraz Dackarna - Piraterna. W pierwszym meczu buki faworyta widzą tylko jednego - Gości i trudną się z tym niezgodzic. W rundzie zasadniczej Veltanda przejechała sie po Indianach 36:32. Veltanda ze swoimi 3 torpedami Jasonem Crumpem, Januszem Kołodziejem i Jarkiem Hampelem oraz dobrze spisujacym sie Lee Richardson i 22 letnim Szwedem Thomas H. Jonasson zapewne sięgnie po 2 punkty a wyjeździe, może wygrana nie bedzie taka duża jak w rundzie zasadniczej ale przynajmniej te 15p. przewagę powinni osiągnąć. Indianerna natomiast jeszcze 2 kolejki przed koncem nie była pewna miejsca w najlepszej 6, jednak dobra jazda w tych 2 ostatnich meczach z Rospiggarna i zaległy mecz (nie pamiętam) dały im awans. W tym meczu licze na walke ze stron Piotra Protasiewicza , Grzegorza Walaseka oraz dwójki Bjarne Pedersen i Puk. Magnus Zetterstroem i Simon Gustafsson jakoś mnie nie przekonują.
Indianerna - Elit Vetlanda H(8.5 - 0)✅
Lee Richardsson -0.5 Magnus Zetterström +0.5✅

Co do 2 pojedynku to podoba mi sie Over 12.5 na Holte⛔, który dysponuje świetną formą w tym sezonie i w dodatu jedzie na własnym objekcie, oraz Grzegorz Zengota⛔ vs Maciej Janowski po kursie 2,00.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom