>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien 2010

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wchodzę na Unibet i co widzę H2H Ruud - Kołodziej. Po wczorajszych wojażach Janusza w Gislaved chyba nikt nie ma złudzeń kto będzie górą w pojedynku między tymi zawodnikami. Janusz musi jeździć teraz w każdych zawodach na 100% aby przekonać dziadów z BSI bo ci dali mu dziką kartę. Jedynym plusem dla Ruuda w tej rywalizacji jest to że jedzie na pozycji rezerwowego i ma teoretycznie 2 łatwe biegi. Według moich obliczeń jest w stanie zdobyć ok 9-10 punktów jeśli w tych dwóch łatwych biegach by wygrał. A Janusz jak wiemy fruwa ostatnimi czasy więc linia 10 punktów to dla niego pikuś. Jak dla mnie peffka dnia.
Ruud - Kołodziej @ 1,40 Unibet ✅ 12-15
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Całkiem ładny prezent od unibetu ???? musiał by stac sie naprawde cud zeby Ruud był lepszy od kołodzieja.
Mnie zastanawia czy veltanda poważnie podejdzie do meczu czy pojadą na lajcie. w Handi raczej bym się nie bawił ale Holder Under 7.5 1,62✅ wyglada przyzwoicie. Ostatnio nic kompletnie nie jedzie ani w polsce, szwecji i angli. Wczoraj na własnym torze też nie zachwycił, ale jezdził z Adamsem. W zasadniczej też szału na torze w Veltandzie nie zrobił.
 
S 5

sccentrum

Użytkownik
Spotkanie: Elit Vetlanda - Lejonen AH(0 - 10.5)
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Tobet
Dzisiaj rewanżowy mecz finałowy szwedzkiej Elitserien. Wczoraj drużyna z Vetlandy spisała się znakomicie w meczu wyjazdowym, pokonując w Gislaved tamtejsze Lejonen w stosunku 53:43. Świetne zawody pojechali: Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel oraz Jason Crump. Ta trójka zdobyła wczoraj aż 36 punktów. Dodatkowym atutem gospodarzy jest ich tor, który znają jak własną kieszeń. Wymieniona trójka rzadko przegrywa wyścigi na własnym torze. W rundzie zasadniczej w meczu pomiędzy tym drużynami padł wynik 64:32, co dodatkowo świadczy o różnicy tych zespołów. Lejonen raczej pogodziło się z porażką w dwumeczu i nie będzie na siłę walczyć o każdy punkt, w czym upatruję szansy na pokrycie handicapu.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
tylko należy pamiętać, że wtedy Lejonen jechał bez Leigh Adamsa i Vaculik też raczej nie powtórzy swojego wyczynu i nie zrobi 14 punktów. Podstawowe pytanie jest czy Lejonel sobie odpuści
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dokładnie zgadzam się z pierzakrys&#39;em napewno dzisiaj nie będzie aż tak wysoki wynik w stronę Vetlandy, szansa na pokrycie handicapu jest wg. mnie dość duża więc warto spróbować, w bet365 jest nawet kurs 2.00. A co do tego Holdera to bym się trochę nad tym zastanowił bo dzisiaj będzie prowadził parę jedzie z Ruudem i Mroczką więc teoretycznie na kolegach z zespołu powinien już zapunktować. Jak bym miał grać to zdarzenie to dość lekko, tak już w ostatnich miesiącach Holder dał sporo zarobić na słabej jeździe.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Wklejam swoją analizę z Typów Dnia
Spotkanie: T.H.Jonasson - David Ruud 8:12
Typ: David Ruud ✅
Kurs: 1.95
Buk: bet365
Tak jak pisałem wczoraj już dzisiaj wieczorem poznamy drużynowego mistrza Szwecji w jeździe na żużlu. Przed nami bowiem rewanżowe spotkanie w finałowym dwumeczu pomiędzy Elit Vetlandą a Lejonen Gislaved. Tytuł na wyciągnięcie ręki mają gospodarze dzisiejszego pojedynku, którzy dysponują 10 punktami zaliczki z pierwszego meczu wygranego na torze przeciwnika. To tyle tytułem wstępu.
Na typ dnia wybrałem pojedynek H2H dwóch Szwedów z tegoż spotkania. Według mnie faworytem w starciu tych riderów jest zawodnik &quot;Lwów&quot;. A to wszystko za sprawą numerów z jakimi pojadą obaj żużlowcy. Jonasson bowiem za partnera z pary będzie miec prawdziwego terminatora w tym sezonie, czyli Janusza Kołodzieja. &quot;Koldi&quot; wczoraj po raz kolejny udowodnił, że obecne rozgrywki są po prostu w jego wykonaniu sezonem marzeń. Już każda utrata punktów wychowanka tarnowskich Jaskółek jest sporego kalibru niespodzianką. Zatem już na własnym koledze Thomas straci wiele cennych oczek.
Ruud z kolei pojedzie w tym meczu jako rezerwowy a co za tym idzie będzie miec ułatwione zadanie gdyż pojedzie w aż dwóch teoretycznie bardzo słabo obsadzonych biegach. Zarówno w 2 jak i 11 gonitwie dnia za rywali miec będzie takich zawodników jak: Patrick Hougaard, Robin Aspegren i Artur Mroczka. Jak na mój gust David jest w stanie oba te wyścigi rozstrzygnac na swoja korzysc a to już wielki handicap. Nawet jeśli mu się ta sztuka nie uda to powinien uzbierac w tych biegach chociaż te 3-4 oczka.
W dodatku niewykluczone, że Jonasson zakończy swoje starty jeszcze przed biegami nominowanymi odjeżdżając zaledwie 4 wyścigi. Wczoraj niewiele brakowało do takiego rozwiązania, bowiem miał na swoim koncie podobnie jak Martin Vaculik zaledwie 5 pkt. Nie oszukujmy się zresztą - obecnosc w nominowanych startach niemal z urzędu zapewniony mają wspomniany wcześniej Kołodziej, Jarek Hampel i Jason Crump. Natomiast Ruud ma szanse pojechac nawet 6-krotnie w wypadku użycia go jako rezerwy taktycznej w wypadku gdy goście będą przegrywac wysoko a taki scenariusz jest niewątpliwie bardzo prawdopodobny.
Według mnie całkiem racjonalny typ okraszony fajnym kursem z wielkimi szansami powodzenia.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Ano właśnie unicaja.
Nad tym typem się zastanawiałem i od razu wpadł mi w oko.
Napisałeś bardzo dobrą analizę i ostatecznie przekonałeś mnie do zagrania tego typu. Tak jak mówisz typ z bardzo wielką szansą na sukces i uważam, że można zagrać ten typ tak ~ 6/10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom