>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Elitserien 2011

Status
Zamknięty.
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Akurat tym że zaznaczyli bym się nie przejmował, ja miałem podobnie swego czasu z meczem Gorzów - Rzeszów w E-lidze. Zaznaczona była data ale i tak mecz rozliczony po kursie 1,0 więc myślę że w twoim przypadku będzie podobnie. Jak Ci się uda to ich ciśnij o szybsze rozliczenie, bo ze swoich doświadczeń wiem że np. w przypadku tobetu taka interwencja przyspiesza bieg wydarzeń ;)
 
K 0

krawat74

Użytkownik
Wlasnie na kuponie zaznaczyli ze wynik 04.09.2011 czy tak moze byc przeciez nawet nie wiadomo jakie beda sklady ? Ma ktos podobna sytuacje ? Czat w Unibecie oczywiscie offline...
Niestety Unibet tłumaczy się, że jest to zgodne z ich regulaminem bo jest wyznaczony termin alternatywny. Tak miałem 2 tyg temu z Piraterną. Niestety podali nowy termin, trzymali zakład, zmieniły się składy więc przegrałem. Żadne tłumaczenia do nich nie dotarły - &quot;nie mamy wpływu na składy zespołów&quot; ...
Jak CI się uda, pisz, proś, cytuj przepisy o nieodbyciu się zawodów w ciągu 36h.
Może jakiś &quot;konsultant&quot; Ci pomoże ????
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Niestety Unibet tłumaczy się, że jest to zgodne z ich regulaminem bo jest wyznaczony termin alternatywny. Tak miałem 2 tyg temu z Piraterną. Niestety podali nowy termin, trzymali zakład, zmieniły się składy więc przegrałem. Żadne tłumaczenia do nich nie dotarły - &quot;nie mamy wpływu na składy zespołów&quot; ...
Jak CI się uda, pisz, proś, cytuj przepisy o nieodbyciu się zawodów w ciągu 36h.
Może jakiś &quot;konsultant&quot; Ci pomoże ????
Spróbować możesz, ale na 99% Ci się nie uda.

Jakiś miesiąc temu (może trochę wiecej) obstawiłem mecz Unii Tarnów chyba z Czewą. Został przełożony na za 3 dni. OK. Trzy dni później znów został przełożony, ale nie podano dokładnej daty. Wiadomo było jednak, że się nie odbędzie w ciągu następnego tygodnia bo nie było wolnych terminów. Tłumaczysz idiotom, że się na bank nie odbędzie, podajesz źródła, a oni idą w zaparte i czekają tydzień, kasa zamrożona w tym czasie, żeby anulować zakład... Śmiech na sali. Nie polecam tego buka ogółem do żużla, bo takie sytuacje bardzo irytują.

Pzdr.
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Odpowiedzieli na meila: W tym przypadku obowiązuje punkt regulaminu Unibet 5.11.7 czyli mniej wiecej ze jak do 7 dni sie odbywa przelozone spotkanie to zaklad jest wazny. Tak wiec siano zamrozone oby Vetlanda pojechala najsilnejszym skladem...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
18.kolejka Elitserien Na wtorkowy wieczór zaplanowano ostatnią kolejkę rundy zasadniczej szwedzkiej Elitserien. Aż cztery drużyny są zagrożone zajęciem ostatniego miejsca w tabeli i bezpośrednim spadkiem do Allsvenskan. Hitowo zapowiada się starcie Dackarny Malilla z Elit Vetlandą. Gospodarze z Rune Holtą w składzie muszą wygrać to spotkanie i liczyć na potknięcia rywali, żeby uniknąć sensacyjnej degradacji. Zespół Jarosława Hampela na pewno jednak nie będzie odpuszczał, gdyż triumf zapewni gościom udział w play-off.
Pewna walki o medale Piraterna Motala uda się we wtorek do Sztokholmu na pojedynek z miejscowym Hammarby, które wciąż liczy na awans do play-off. W awizowanych zestawieniach obu teamów znalazło się po aż trzech Polaków: barw gospodarzy bronić będą Tomasz Gollob, Robert Kościecha i Grzegorz Walasek, a plastrony Piratów przywdzieją Maciej Janowski oraz bracia Przemysław i Piotr Pawliccy.
Vargarna i Lejonen nie będą już się bić o medale, ale obie ekipy czeka bardzo ważne starcie, w wyniku którego przegrany może pożegnać się z Elitserien. W składzie Wilków tradycyjnie pojawi się Adrian Miedziński, natomiast Lwy zawitają do Norrkoeping bez żadnego biało-czerwonego.
Vastervik Tomasza Jędrzejaka, Sebastiana Ułamka i Rafała Okoniewskiego we wtorek zrobi wszystko, by wygrać przed własną publicznością z Valsarną i przedłużyć swoje nadzieje na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Team Krzysztofa Buczkowskiego i Tomasza Gapińskiego nie przyjedzie jednak na wschodnie wybrzeże na trening, gdyż drużyna z Hagfors jest w tej chwili bardzo blisko upragnionego awansu do play-off.
Dackarna Malilla - Elit Vetlanda
Pierwszy mecz: 52:38 dla Vetlandy
Dackarna: Andreas Jonsson, Hans Andersen, Fredrik Lindgren, Jurica Pavlic, Rune Holta, Daniel King, Joel Larsson.
Vetlanda: Thomas H. Jonasson, Martin Vaculik, Jarosław Hampel, Peter Karlsson, Jason Crump, Jacob Thorssell, Patrick Hougaard.
Hammarby Sztokholm - Piraterna Motala
Pierwszy mecz: 54:36 dla Piraterny
Hammarby: Grzegorz Walasek, Robert Kościecha, Tomasz Gollob, Rory Schlein, Magnus Zetterstroem, Norbert Kościuch, Henrik Karlsson.
Piraterna: Maciej Janowski, Przemysław Pawlicki, Greg Hancock, Daniel Davidsson, Jonas Davidsson, Piotr Pawlicki, Linus Sundstroem.
Vargarna Norrkoeping - Lejonen Gislaved
Pierwszy mecz: 54:36 dla Vargarny
Vargarna: Lee Richardson, Tai Woffinden, Adrian Miedziński, Adam Skórnicki, Nicki Pedersen, Kim Nilsson, Magnus Karlsson.
Lejonen: Kenneth Bjerre, Mikael Max, Darcy Ward, Dennis Andersson, Troy Batchelor, Oliver Berntzon, Mathias Thoernblom.
Vastervik Speedway - Valsarna Hagfors
Pierwszy mecz: 46:44 dla Valsarny
Vastervik: Tomasz Jędrzejak, Peter Ljung, Chris Harris, Nicolai Klindt, Sebastian Ułamek, Rafał Okoniewski, Pontus Aspgren.
Valsarna: Grigorij Łaguta, Artiom Łaguta, Tomasz Gapiński, Krzysztof Buczkowski, Daniel Nermark, Ludvig Lindgren, Davey Watt.
------------------------------
za www.sportowefakty.pl
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
ostatnia kolejka rundy zasadniczej w Szwecji
kursy z efortuna

Vargarna Norrkoeping - Lejonen Gislaved 1 1.70 ✅✅✅
co przemawia sa gospodarzami? jak dla mnie wszystko, własny tor, pierwszy mecz wygrany az 54-36, brak Holdera w Lejonen, lepsza para pod numerem 6-7, czyli Nilsson i M.Karlsson
Tai pod koniec sezonu odnalazl forme, do tego Nicki Pedersen, Miedzinski i Richardson
jak dla mnie pewna jedynka

Holta (+1)-Jonasson 1 1.90 ✅✅✅
znow nie rozumiem o co chodzi, Jonasson po kontuzji wraca, Dackarna walczy o utrzymanie, mecz o wszystko, Holta w Szwecji w niedziele 12 pkt na wyjezdzie, do tego calkiem mozliwe, ze Pavlic bedzie jako z/z, czyli na na 100% pojedzie w 5 biegach, natomiast w Vetlandzie ma kto jezdzic w 15 biegu, jest Hampel i Crump, tak wiec Szweda zobaczymy prawdopodobnie tylko w 4 biegach, do tego jeszcze juz na starcie mamy +1 dla polskiego Norwega

jezeli nie wejda te typy to ja juz nic nie rozumiem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
shon19 40

shon19

Użytkownik
Również popieram typ na wygraną Vargarny nad Lejonen (1.90)✅, do tego od siebie dorzucam jeszcze Walasek-J. Davidsson(+0,5) 1,75✅. Ostatnie występy J. Davidssona nie rzucają na kolana i myślę, że bardzo pewny u siebie Walasek zdobędzie ok 9 punktów, a Davidsson myślę, że 7 punktów nie przekroczy. Typy z Tobet
Dodatkowo polecam bardzo ciekawy typ z Unibet Miedziński-M. Max 1 1,55✅
Miedziński ostatnio bardzo poprawił swoje występy w Szwecji (może poza ostatnim meczem z Indianerną), natomiast Max bardzo słabiutko. Kurs może nie zachwyca ale wydaję się być bardzo ciekawą inwestycją.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Shon19
typ z Miedzinskim bardzo dobry, szkoda, ze nie mam kasy na unibecie

Wszedlem na strone Lejonen i co widze? za Anderssona jedzie Holder, no witki opadaja
w tej Szwecji to zawsze byly jaja, niedlugo bedzie jak w Anglii, beda jezdzic goscie w druzynie, kazdy z kazdym, a sklad poznamy 5 min przed meczem
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Przeszacowany według mnie jest kurs na Vetlandę. Owszem jest to mecz o wszystko dla gwiazdorów z Dackarny ale co to tak naprawdę zmienia ? Cały sezon zawodzą, mają potężne dziury i nie widać szczerze mówiąc żadnych postępów. A goście dziś wzmocnieni Hougaardem który pojedzie z pod numeru 7 co powinno być dużym atutem.
Grałbym na Elit gdybym wiedział coś więcej o statusie Pavlica ale niestety nie mogę znaleźć informacji czy jedzie czy będzie za niego ZZ. Ma ktoś taką informację ?
Ponadto polecam
Okoniewski - Watt 1 @ 1.80 unibet
Rafał bardzo mocny na swoim torze. Dziś jedzie spod &quot;6&quot;. Do tego teraz liga szwedzka to dla niego priorytet, gdyż w Polsce nie ma startów.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Za Pavlica ZZ.
J : ///

Jakieś źródło (poza SF) ?
Z tego co pamiętam Pavlic miał się kurować aż do meczu półfinałowego Leszno-Toruń, w którym jego występ też stoi pod znakiem zapytania. Myślę, że nie powtórzy drugi raz tego samego błędu i nie wróci przedwcześnie na tor.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
a z Pavlica jak bedzie to pelna z/z tzn moze jechac AJ, Lindgren i Holta?

Tak patrze na tabele, to jak Dackarna wygra to sie utrzyma, bo wyprzedzi albo Lejonen, albo Vargane, ale i Vetlanda jak przegra to moze wyleciec z Top4, bo Hammerby ich raczej przeskoczy i byc moze tez Valsrana. Takze oba zespoly maja o co jechac niestety i kwestie motywacyjne trzeba odrzucic
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
nierozumiem masówki na Hammarby... co z tego ze Piraci nie jada o nic ? Sa lepsi i taki kurs to przesada
suche typy :
fortuna
Holta+1 - Jonasson 1 1,70 ✅
Ward-Woffinden 1 1,85 ✅
Hammarby-Piraterna+12 1,80 ✅
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Na wtorek w Szwecji zaplanowano cztery mecze Elitserien - dwa półfinały oraz dwa spotkania play-out. Do Kraju Trzech Koron jak zwykle zawita wielu polskich żużlowców. W pierwszych pojedynkach o udział w dwumeczu o złoto zmierzą się Elit Vetlanda i Piraterna Motala oraz Hammarby Sztokholm i Indianerna Kumla. W awizowanym składzie ekipy z Vetlandy po raz kolejny znalazł się tylko jeden Polak - Jarosław Hampel. Barw Piratów bronić będzie natomiast aż trzech biało czerwonych: Maciej Janowski oraz bracia Przemysław i Piotr Pawliccy. Podobnie jest w przypadku teamu ze stolicy Kraju Trzech Koron, dla którego ścigają się Tomasz Gollob, Robert Kościecha oraz Grzegorz Walasek. Polskim rodzynkiem wśród Indian będzie tradycyjnie Piotr Protasiewicz.
W pierwszych starciach o utrzymanie w Elitserien spotkają się Valsarna Hagfors i Dackarna Malilla oraz Vargarna Norrkoeping i Vastervik Speedway. W awizowanym zestawieniu zespołu z Hagfors jak zwykle znaleźli się Krzysztof Buczkowski oraz Tomasz Gapiński, a ważne punkty dla Gryfów ma zdobywać Rune Holta. Jedynym polskim Wilkiem będzie we wtorek Adam Skórnicki, a plastrony teamu ze wschodniego wybrzeża przywdzieją Tomasz Jędrzejak i Sebastian Ułamek.
Półfinały play-off
Elit Vetlanda - Piraterna Motala
Vetlanda: Thomas H. Jonasson, Peter Karlsson, Jarosław Hampel, Patrick Hougaard, Jason Crump, Martin Vaculik, Christian Agoe.
Piraterna: Greg Hancock - ZZ, Linus Sundstroem, Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski, Jonas Davidsson, Piotr Pawlicki, Daniel Davidsson.
Hammarby Sztokholm - Indianerna Kumla
Hammarby: Grzegorz Walasek, Rory Schlein, Tomasz Gollob, Norbert Kościuch, Magnus Zetterstroem, Robert Kościecha, Freddy Godlund.
Indianerna: Ryan Sullivan, Niels Kristian Iversen, Joonas Kylmaekorpi, Antonio Lindbaeck, Piotr Protasiewicz, Bjarne Pedersen, Simon Gustafsson.
Play-out (o utrzymanie)
Valsarna Hagfors - Dackarna Malilla
Valsarna: Grigorij Łaguta, Davey Watt, Tomasz Gapiński, Krzysztof Buczkowski, Daniel Nermark, Scott Nicholls, Ludvig Lindgren.
Dackarna: Andreas Jonsson, Jurica Pavlic, Fredrik Lindgren, Hans Andersen, Rune Holta, Daniel King, Anders Mellgren.
Vargarna Norrkoeping - Vastervik Speedway
Vargarna: Lee Richardson, Michael Jepsen Jensen, Adam Skórnicki, Tai Woffinden, Nicki Pedersen, Kim Nilsson, Magnus Karlsson.
Vastervik: Tomasz Jędrzejak, Peter Ljung, Chris Harris, Nicolai Klindt, Sebastian Ułamek, Pontus Aspgren, Travis McGowan.
Początek wszystkich spotkań o godz. 19:00.
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkania. Unibet wystawił już ofertę :

Elit Vetlanda Speedway - Piraterna 1,05 / 22,00/ 11,00
Hammarby - Indianerna 1,75 / 15,00 / 2,15 w TV

Valsarna - Dackarna 2,00 / 15,00 / 1,85
Vargarna- Västervik 1,40 / 17,00 / 3,00
Zapraszam do dyskusji.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dziś bardzo krótko:

AJ - Rune Holta(+4,5) 2 2,00 Tobet [16-4]Oj Rysiek...⛔

Wiadomo że AJ jest bardzo mocny w Szwecji a Holta jak to On potrafi jeden mecz dobry drugi tragedia.W Lesznie pojechał słabo więc może dzisiaj przywiezie solidną zdobycz punktową. Gram dlatego bo +4,5 to według mnie spora zaliczka a po drugie kurs jak na taki handicap też przyzwoity i za drobne można pograc ten typ.

Hammarby - Indianerna (+4) 2 1,72 Tobet [38-52]izzi✅

Spotkanie będzie zacięte i na styk od pierwszego do ostatniego biegu przynajmniej ja tak to widze.Rano sobie powiedziałem że jeśli będzie dodatnie handi na Indianerne minimum +3 to gram.Jestem ciekawy jak w zespole gospodarzy zaprezentuje się Gollob bo od Jego postawy będzie duzo zależeć. Podobno Tomek w nastepnym sezonie nie bedzie już jeździł w Sztokholmie.Czy będzie do konca starał się walczyć na najwyższym poziomie?Czy może jednak jak to On w tym sezonie będzie sprawdzał sprzet i pojedzie słabiej?Goście to bardzo dobra wyrównana ekipa i nawet jak 1 z zawodników pojedzie słabiej resztra jest to w stanie nadrobić.Mecz w granicach remisu widzę dlatego +4 mi pasuje.

Pozdrawiam RADULA
 
N 14

nsc

Użytkownik
Nicki Pedersen - Sebastian Ułamek @ 1.35 Unibet ✅
Nicki miał problemy ze zdrowiem i formą, ale jego ostatnie wyniki pokazują, że wszystko już jest w porządku. Zaliczył świetny występ w Vojens podczas GP Nordyckiego, a i w meczach ligowych radzi sobie lepiej niż dobrze. W ostatnim przerwanym meczu w Gorzowie zdobył 8 punktów w 3 biegach, a jeszcze wcześniej w Elitserien 11 oczek. Nicki ma atut własnego toru i powinien to wykorzystać.
Elit Vetlanda (-12) vs. Piraterna @ 1.72 Bet365 ⛔
Piraterna osłabiona absencją Grega Hancocka niewiele będzie mogła zdziałać w tym meczu. Skład Piratów wygląda bardzo mizernie w porównaniu do dzisiejszych rywali. Skład Vetlandy jest równy i zarazem bardzo dobry, bo wszyscy mają średnie na własnym torze w granicach 2.00 oprócz Jarka Hampela, który wychodzi przed szereg. Co do drużyny gości to nie widzę tutaj ani jednego zawodnika, który mógłby nas czymś zachwycić. Sundstroem słabo spisuje się na wyjazdach (średnia 1.13), bracia Pawliccy wczoraj zaliczyli słaby występ w Anglii, a z dnia na dzień nic się nie zmieni. Jonas Davidsson i Maciej Janowski nic tu nie zdziałają. Jak dla mnie pewna wygrana Vetlandy.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jarosław Hampel over 12,5 punktów 2,00 Tobet ⛔

Taki kurs na linie punktową vc Mistrza Świata to w mojej ocenie promocja i grzechem było by tego zdarzenia nie zagrać. Jarek no już od dobrych paru tygodni pokazuje wyśmienitą formę na pewno równiejszą niż obecny Mistrz Świata, chciałoby się napisać, że również wyższą od przyszłego Mistrza Świata, czyli raczej Grega Hancocka ale Greg w sobotę podobnie jak przed rokiem Tomek chyba zapewnił sobie tytuł pokazując, że jednak jego forma jest tak wysoka jak od początku sezonu. Wracając do Jarka, w sobotę w Vojens nie poszło mu po 3 obiecujących biegach dwa następne biegu z pola B były fatalne i Jarek zakończył turniej jak zresztą wszyscy nasi Polacy po serii zasadniczej. W niedziele w spotkaniu ligowym w Polsce z „Aniołami” to już był ten „latający” Hampel który zdobył dla swoich „Byków” 14 plus bonus. Dzisiaj pojedzie w barwach Vetlandy, jego przeciwnicy wystąpią osłabieni brakiem Hancocka to również skłania mnie do grania overka. Wiadomo, że bracia Pawliccy, czy Davidsson to nie są chłopcy do bicia ale ja mimo wszystko zagram over Jarka po taki kursie ponieważ moim zdaniem warto tym bardziej, że to play off więc Vetlanda będzie chciała wygrać jak najwyżej.

Tomasz Gollob over 11,5 punktów 2,10 Tobet ⛔
Piotr Protasiewicz over 9,5 punktów 1,80 Tobet ⛔

W Sztokholmie odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie między beniaminkiem Ligi Szwedzkiej a chyba głównym faworytem do wygrania tej ligi. Typowania wyniku tego spotkania się nie podejmuje więc wziąłem pod lupę dwóch zawodników. Wielu na pewno sprzeciwi się mojemu typowi na Tomka ponieważ w Szwecji on rzadko kiedy robi 12 punktów w meczu, ale od jakiegoś czasu widać, że na Ligę motocykle Tomek ma niestety w GP już są to „rowery” zostaje szczególnie w szczycie łuków. Ostatnio w Szwecji zrobił 10 punktów ale w czterech startach. Bardzo dobre wrażenie pozostawił po sobie również w niedzielnych Derbach Ziemi Lubuskiej w których uczestniczył między innymi również Piotr Protasiewicz który obok Bjarne Pedersena jest bez dwóch zdań liderem „Indian” i dzisiaj na pewno będzie chciał razem ze swoimi kolegami z drużyny pokonać drużynę „Stołeczną” tak aby mieć już ułatwiony awans do finału. Myślę, że i Tomek i Piotr będą dzisiaj odpowiednio zmotywowani i zdobędą dla swoich drużyn duża ilość punktów.
edit // zapowiadało się tak dobrze.. :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom