>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien 2011

Status
Zamknięty.
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Indianerna +6 bet365 kurs 1,9. Pewnie są lepsze oferty ale ja mam konto na becie i tu gram. Owszem Piraterna ma zespół, którego chyba nie można nie lubić Grega lubią wszyscy a takich juniorów chciałby mieć każdy zespół nawet jakby mieli występować jako seniorzy mimo to nie rozumiem linii jaka jest wystawiona na ten mecz. Jedyne uzasadnienie jakie widzę to rozgromienie Vetlandy ostatnio ale Elita po prostu jechała tragicznie. Indianerna wygrała oba mecze w rundzie zasadniczej i ogólnie jest to zespół przypominający mi tegoroczny Falubaz - brak słabych punktów. Bardzo wyrównana drużyna. Zastanawiam się też czy nie postawić tego meczu po 1 biegu, który myślę, że gospodarze powinni wygrać i wtedy postawić na Indianerne przy wyższym kursie. Wcale się nie zdziwię jak Indianerna po prostu wygra ale tu miałbym lekkie wahania natomiast +6 to przy rezerwach taktycznych inna bajka ????
Obawiam się jedynie po postawę Kylmeaporpiego ale wystarczy żeby jeden z juniorów w Piraternie nie wytrzymał stawki i już się wszystko wyrówna.
No i się zesrało. Pawlicki wjeżdża na chama w sulivana i w ten oto piękny sposób Piraterna jest mistrzem... Za takie coś powinna być dyskwalifikacja Pawlickiego skoro Ryan nie może już jechać to on też proste.
 
A 0

alienv

Użytkownik
no niestety &quot;ten, który nie będzie jeździł w 1 lidze&quot; wyeliminował silny punkt, ale jeszcze są pozostali, których jazda nie wygląda źle, a jutro ewentualnie z/z
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Widzę, że bet365 wystawił swoje propozycje więc czas zacząć zabawę:
Moja propozycja: Indianerna hendi -8, kurs 1,9
Typowy zakład na zwycięstwo. Pomimo braku Sulivana i straty 12pkt z pierwszego meczu szanse Indianerny na tytuł oceniam 50-50 co sprawia, że proponowane hendi zostaje pokryte. Wracając do wczorajszych wydarzeń to (pomijam już wypadek Saletry bo szkoda gadać) chciałbym się skupić na ostatnim biegu. Jak to jest, że drużyna prowadzi 16pkt przed ostatnim biegiem, w którym wystawia profesora Hencocka (inaczej nie można nazwać tego zawodnika patrząc na jego asekuracje juniorów) i niepokonanego Davidssona przeciw jakby nie patrzeć po przebiegu całęgo meczu słabszym Iversenowi i Lindbeckowi i przegrywa 1-5:O. Wygrywając ten bieg mogli mieć zaliczkę nawet 20pkt i wtedy byłoby totalnie po zawodach a tak mają &quot;marne&quot; 12 i po biegu jeszcze Hencock cały uradowany jeździ i cieszy się z kibicami. Rozumem wygrali mecz ale czy na tyle, żeby odpuszczać? Bo dla mnie patrząc po jeździe to był odpuszczony bieg. Jeśli ktoś ma inną teorię dotyczącą tego biegu i wie coś więcej to chętnie bym się dowiedział.
A teraz standardowo: Pepe jechał tragicznie i nie wierzę w to, że dzisiaj pojedzie tak samo, nawet ten katastrofalny występ upewnia mnie w tym, że dzisiaj będzie dużo lepiej i pojedzie podobnie jak w rewanżowym meczu Falubaz - Unia czyli na maxa. Wszyscy pozostali zawodnicy Indianerny są w stanie i to bez większego problemu u siebie zdobyć więcej punktów poza Iversenem, który pojechał bardzo dobrze i tu spodziewam się powtórzenia wyniku a nie jakieś znacznej poprawy.
Co do Piratów oczywiście Greg pojedzie swoje, Jonas pewnie też chociaż na 12pkt bym nie liczył a z juniorami może być bardzo różnie. Uważam, że jest bardzo niskie prawdopodobieństwo, że wszyscy pojadą dobrze Janowski pewnie nie zawiedzie ale w &quot;wątpliwej&quot; postawie Pawlickich i Linusa widzę szansę dla Indianerny. Piraci to bardzo ciekawy zespół bo kogo tam można nie lubić: Grega, odrodzonego Jonasa i bardzo ambitnych polskich juniorów chyba nie mimo to niech przegrają tymi powiedzmy 10pkt ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
piszecie o jakis typach... a potrafi ktos odpowiedziec na teoretycznie najprostsze pytanie kto wygrywa mistrza przy wygranej Indianow 12stoma ?

tymczasem czekajac na jakies potwierdzone info na temat meczu moge juz typowac zawodnikow... wiemy ze Zengota za Sullivana. Nie wierze w jego dobry wystep a wiec bedzie zastepowany przez rezerwowych czyli Bjarnego. Dorzucajac do tego latwe biegi dla Pedersena powinien wykrecic niezly wynik. Iversen natomiast w parze z Protasem ktory bedzie chcial sie zrewanzowac za wczoraj. Iversen jezdzi w kratke i 7-8 pkt to max.
Bjarne-2 - Iversen 1,95
tobet
 
matheo1985 8

matheo1985

Użytkownik
piszecie o jakis typach... a potrafi ktos odpowiedziec na teoretycznie najprostsze pytanie kto wygrywa mistrza przy wygranej Indianow 12stoma ?

tymczasem czekajac na jakies potwierdzone info na temat meczu moge juz typowac zawodnikow... wiemy ze Zengota za Sullivana. Nie wierze w jego dobry wystep a wiec bedzie zastepowany przez rezerwowych czyli Bjarnego. Dorzucajac do tego latwe biegi dla Pedersena powinien wykrecic niezly wynik. Iversen natomiast w parze z Protasem ktory bedzie chcial sie zrewanzowac za wczoraj. Iversen jezdzi w kratke i 7-8 pkt to max.
Bjarne-2 - Iversen 1,95
tobet
Protasiewicz jak sam wspomnial w wywiadzie... nie trafil ze sprzetem na ten final, wiec sadze ze za dobrze nie pojedzie... under10.5pkt po kursie 1.70, który jest w ofercie Tobet jak najbardziej do grania. A co do Bjarne z Pukiem tez moze byc roznie... Puk w nawet dobrej formie w tym sezonie, za to Bjarne cien... mimo biegow o slabej obsadzie sadze, ze lepszy bedzie Iversen.
Bjarne(-2) - Iversen 1.75 Tobet ✅
Protasiewicz - under10.5pkt 1.70 Tobet ⛔ 1pkt ????
Good luck!
 
Z 4

zaba1992

Użytkownik
Jeśli indianerna wygra 12 punktami to zostanie mistrzem, ponieważ byli wyżej w tabelki po rundzie zasadniczej. A co do Zengoty to ostatnio wystapił tylko raz i zdobył 10 pkt więc uważam że może dzisiaj powtórzyć ten występ.
Sam osobiscie gram Indianerna mistrzem kurs 2.75 @ bet365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Widzę spory burdel tutaj w dziale i mam prośbę do Was, że jeśli nie jesteście na 100% pewni czegoś to nie piszcie, bo to może innych wprowadzić w błąd. A takie podejrzewanie, że skoro u nas tak jest, to i w Szwecji to sobie możecie wsadzić wiecie gdzie... Ode mnie na dzisiaj póki co jedna propozycja:
Bjarne Pedersen(-1,5)-Piotr Pawlicki 1 @ 1,65 Sportingbet✅
Wczoraj Bjarne zawiódł, bo jednak 6 punktów z pozycji rezerwowego dla takiego zawodnika to wynik słaby. Jednak dzisiaj mecz już zupełnie inny, bo u siebie Bjarne na pewno będzie mocnym punktem swojego zespołu i ja osobiście spodziewam się tutaj dwucyfrowej zdobyczy z jego strony. Jedzie jako rezerwowy więc teoretycznie ma te łatwiejsze dwa biegi, co na pewno jest ważne nie tylko przy tym zakładzie, ale ogólnie przy wyniku meczu. Z kolei Piotrek Pawlicki wczoraj jeden punkt mniej od Bjarne ale oceniając realnie jego możliwości, to był wynik całkiem niezły. W sumie najbardziej podobał mi się bieg 12 z jego udziałem, gdy to śmiałym atakiem wyprzedził Pepe. Dzisiaj jednak zadanie o wiele trudniejsze, gdyż gospodarze od początku będą chcieli ruszyć na Piratów i można się spodziewać ofensywy od pierwszego biegu. Piotrek dzisiaj 3 razy jedzie z bratem w parze, a ostatni swój bieg pojedzie z Herbie Hancockiem więc też nie łatwo. Jeśli chodzi o ten zakład, to dzisiaj najprawdopodobniej Bjarne będzie miał 5 startów z czego 2 łatwiejsze, a Piotrek maksymalnie spodziewam się 4 starty, a jeśli nie będzie Piratom szło za dobrze, to też należy się spodziewać taktycznej zmiany za niedoświadczonego Piotrka może pojechać chociażby Hancock czy też J.Davidsson.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom