>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Elitserien - Czerwiec 2017

Status
Zamknięty.
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Indianerna Kumla - Masarna Avesta @1.65 iforBet
Ja dzisiaj chyba tylko tak wezmę tą kolejkę. Jak dla mnie bomba! Tydzień temu w Aveście pogrom 62-28, ale dzisiaj nie ma na to szans. Z kilku powodów. Pawlicki nie zrobi 14pkt jak tydzień temu, nie ma Woffindena, co prawda za Lamberta poleci pewnie ZZ i Przemek, Linus czy Nillson zrobią po jednym biegu więcej, ale ja i tak uważam, że gospodarze wygrają. Protaś takiego dramatu też nie pojedzie jak ostatnio (0,0,-), Bjerre swoje dorzuci. Ale i tak kluczową postacią będzie Szczepaniak, który dzisiaj debiutuje. W 1 lidze pięknie jeździ, podpisał kontrakt z Indianerną i dzisiaj oby poprowadził ich do zwycięstwa.
nie ma żadnej ZZ w zespole gości.Lamber jest normalnie zakontraktowany za Taja .(Tajski przebywa na wakacjach )więc nie rozumiem po co takie domniemania bez żadnych konkretnych info.
Wszędzie około 2 kurs na gospodarzy więc 1,65 x0,94 to żadne value
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
nie ma żadnej ZZ w zespole gości.Lamber jest normalnie zakontraktowany za Taja .(Tajski przebywa na wakacjach )więc nie rozumiem po co takie domniemania bez żadnych konkretnych info.
Wszędzie około 2 kurs na gospodarzy więc 1,65 x0,94 to żadne value
Lambert nie jest zakontraktowany za Tajskiego tylko on w tej drużynie jest już od zeszłego roku. Co do Lamberta to poinformował na swoim FB że jest w drodze do Szwecji ale jest mocno obolały. Typ jest dobry tylko gdzieś z większym kursem lepiej go złapać. Pewniakiem w Avescie jest Pawlicki , Lindback wczoraj sie żenił także nie wiem czy nie będzie &quot;wczorajszy&quot; ???? reszta to raczej ogórki. Indianie na swoim torze jadą bardzo solidnie i nie ma sie co sugerować tą masakrą z Avesty bo dziś jest zupełnie inne rozdanie.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Wygląda na to, że znowu przyjdzie mi podać niepopularne typy ;-)
Masarna @2,24
Zmarzlik o. 9,5 w 4 startach @2,00
Drabik u. 5,5 w 4 startach @1,57
sts
Nie przekonuje mnie granie na bankrutów. Przed moją przerwą wakacyjną pisałem, że ten wózek prędzej czy później musi się posypać no i się posypał.. Pragnę zauważyć, że gracie na zespół, który dwa ostatnie domowe mecze (w dodatku z przeciwnikami raczej nienajwyższych lotów) po prostu przegrał. Wygrali przy tym w Malilli co jest co najmniej intrygujące, ale to by tylko potwierdzało, że miejscowi mają jakiś kosmiczny problem z przygotowaniem swojego toru. Masarna rzeczywiście wygląda dzisiaj nienajciekawiej, ale znowu bez przesady.. Na dwoje babka wróżyła jak ten ślub podziała na Lindbeacka.
Co do Bartka to po prostu w niego wierzę. Ma nie aż taki zły układ swoich biegów, a on przyzwyczaił na domowych torach do bardzo solidnych punktów. Dodatkowo on musi się ładować, a motocykle ma zawsze tak samo silne na każde zawody. Minus takiego typu - jeden defekt lub wykluczenie i jest po ptakach...
Maksym gdzieś przygasł, przejrzałem jego wyniki w Szwecji i poza jednym kapitalnym domowym meczem, to solidarnie robił po 4-5 oczek. Jego rywale dzisiaj niewygodni, numer startowy też, mecz wyjazdowy i Piraterna, która jest można powiedzieć kalką Torunia - musi się odbijać od dna.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Okej, teraz było więcej czasu, żeby zapoznać się z ofertą, godzina do meczów, jeszcze wybrałem coś takiego.

Iversen - Masters (+1.5) @2.00 iforBet ⛔ Podobno Masters dalej jeździ kolejne biegi i same 0 przywozi..

Mamy tak. Iversena w średniej formie, w drużynie, która powinna spokojnie ogarnąć temat na swoim torze i pewnie pojedzie 4 biegi bo w 15 pojedzie Hancock z Emilem. Po drugiej stronie mamy na start +1pkt, Mastersa, który wczoraj zrobił 13pkt w Anglii, jest w gazie, a jak chłopaki z drużyny się nie będą spisywać, to pojedzie 6 razy. Kurs kuszący, więc z chęcią pobieram.
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
czy to juz pora na przebudzenie Vaculika? jakos mi sie nie wydaje :p jedzie dwa razy w parze z Wozniakiem, raz ze Zmarzlikiem i tu punkty moze spokojnie pogubic na swoich. Zagar dwa razy z Walaskiem, raz z Aspergenem i tu moze punktowac na swoich ????
typ:
M. Vaculik-M. Zagar (wszystkie starty się liczą) 2 @1.70 ifor

Michelsen wydaje sie miec dobry sezon i mimo, ze na wyjezdzie, to Davidssona mysle puknie tak dwoma punktami ????
typ:
J. Davidsson-M. Michelsen (wszystkie starty się liczą) 2 @1.60 ifor

i troche nie rozumiem wysokich kursow na Hancocka. mysla o taktycznych u gosci? wcale nie jest to takie pewne. Herbie raczej ostatnio jedzie i chyba mozna pograc na niego ????
typ:
G. Hancock-Pi. Pawlicki (wszystkie starty się liczą) 1 @2.00 ifor

i dwa typy z sts&#39;u:

Lahti T. - Holta R. 1 @1.52

Rune w Szwecji jezdzi gorzej niz w Polsce. Lahti u siebie solidny i ma bieg wiecej w ZZ-tce za Doyle&#39;a
Fricke M. - Korneliussen M. 1 @1.47
Fricke tez w ZZ pojedzie i wydaje sie spokojnie lepszy od Korneliussena
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
czy to juz pora na przebudzenie Vaculika? jakos mi sie nie wydaje :p jedzie dwa razy w parze z Wozniakiem, raz ze Zmarzlikiem i tu punkty moze spokojnie pogubic na swoich. Zagar dwa razy z Walaskiem, raz z Aspergenem i tu moze punktowac na swoich ????
typ:
M. Vaculik-M. Zagar (wszystkie starty się liczą) 2 @1.70 ifor

Michelsen wydaje sie miec dobry sezon i mimo, ze na wyjezdzie, to Davidssona mysle puknie tak dwoma punktami ????
typ:
J. Davidsson-M. Michelsen (wszystkie starty się liczą) 2 @1.60 ifor

i troche nie rozumiem wysokich kursow na Hancocka. mysla o taktycznych u gosci? wcale nie jest to takie pewne. Herbie raczej ostatnio jedzie i chyba mozna pograc na niego ????
typ:
G. Hancock-Pi. Pawlicki (wszystkie starty się liczą) 1 @2.00 ifor

i dwa typy z sts&#39;u:

Lahti T. - Holta R. 1 @1.52

Rune w Szwecji jezdzi gorzej niz w Polsce. Lahti u siebie solidny i ma bieg wiecej w ZZ-tce za Doyle&#39;a
Fricke M. - Korneliussen M. 1 @1.47
Fricke tez w ZZ pojedzie i wydaje sie spokojnie lepszy od Korneliussena
żużel ogarniasz ale regulaminy bukmacherów już nie .W sts liczą 4 biegi więc ZZ nie mają znaczenia za bardzo,więc analiza kompletnie nie trafiona
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Jak Unibet liczy h2h? Bo dla mnie to niezrozumiałe jak zawodnik robi 14/15 pkt i przegrywa h2h z gościem który gdyby przepisy pozwalały to nawet 8 startów by zaliczył. Mam na myśli Thorssell vs Dudek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom