>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2012

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Peter Ljung - Fredrik Lindgren (+0,5) 2 @ 1,90 Tobet / 2 @ 2.15 milenium
Bet365 daje na to zdarzenie 1,57. Zwłaszcza oferta ziemniaka jest fajna (5 pierwszych startów).
Fredrik jeździ słabo w tym roku w Elitserien ale jeździ pod najtrudniejszym numerem.
Dziś pojedzie z rezerwy i powinien przywieźć solidną dwucyfrówkę.
@ W tej chwili 3,10 w bet365 na Ljunga -1. Można zagrać z podpórką na X i wyjdzie praktycznie surebecik
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
na coś takiego czekałem!!
Betsafe i h2h Ljunga z Wattem. Australijczyk słabo radzi sobie w Szwecji, dziś pod trudnym numerem 5. Peter z rezerwy, 4 punkty ma z urzędu za udział w biegach 2 i 11. Linie na Watta kształtują się w bukach na 5-6 punktów, Ljung koło dyszki w mojej ocenie dziś. Warto pograć, bo zaraz do 1.2 poleci.
Ljung v Watt @ 1.5
Betsafe
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Vastervik Speedway - Dackarna Mallila (4,5-0) 1 1,90 Expekt ✅
Pierwszy mecz rewanżowy play off w Szwecji. W Vastervik gospodarze podejmą jednego z faworytów do medalu, drużynę Dackarny Mallila. Sprawa awansu w tej parze raczej jest już rozstrzygnięta. Ale gospodarze na pewno będą walczyć jak nie o awans to o zwycięstwa nad Dackarna, żeby pokazać się jak najlepiej swoim kibicom. Z tego co pamiętam w ostatniej kolejce rudny zasadniczej goście właśnie w Vastervik pogrzebali swoją szansę na zajęcie drugiego tuż za Vetlandą miejsca po rundzie zasadniczej. Przegrywali ten mecz tak na prawdę od początku i ulegli. Dudek po kontuzji to już nie takie show, szczególnie na wyjeżdzie. Pytanie jak po upadku w Toruniu pojedzie Jensen. Ciekawe rozwiązanie to &quot;Frycek&quot; na rezerwie i to może być plus dla gości. Dużo będzie zależeć od Jonssona który widać, że znowu jest w lekkim dołku. Bardzo ważna para to Ward i &quot;Tajski&quot;. Ja szczerze po Wordzie w tym roku więcej się spodziewałem, a facet tka na prawdę nie zawodzi tylko w Poole. Jeśli chodzi o gospodarzy to mam nadzieje, że wysoko zapunktuje Jędrzejak i &quot;Bomber&quot;. Na rezerwie pojedzie Ljung więc tutaj będzie ciekawy pojedynek z Lindgrenem. Mam nadzieje, że Aspgren poradzi sobie z Victorem. Pytanie z numerem piątym pojedzie Watt, bo on lepiej sobie radzi właśnie na rezerwie. Również kluczowe będą postawy Maxa i Kinga, jeśli nie zawiedzie druga linia to gospodarze mają szanse dzisiaj wygrać, ja jednak gram dodatni handicap na gospodarzy.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
mało typów na wczorajsze spotkanie zawitało do działu.
Na dziś zaplanowano drugi ćwierćfinał, z pewnością ciekawszy, bo wynik jest sprawą względnie otwartą. Składy na dziś:
Indianerna
1. Antonio Lindbäck
2. Rune Holta
3. Piotr Protasiewicz
4. Hans Andersen
5. Niels-Kristian Iversen
6. Joonas Kylmäkorpi
7. Mathias Thörnblom
Hammarby
1. Grzegorz Walasek
2. Rory Schlein
3. Tomasz Gollob
4. Rafal Okoniewski
5. Adrian Miedzinski
6. Alexander Edberg
7. Magnus Zetterström

Indianerna bez niespodzianek, natomiast Hammarby w miejsce Dennisa Anderssona zatrudniła kolejnego Polaka - Rafała Okoniewskiego. Wybór ten zdecydowanie nie był przypadkowy, bo popularny Okoń reprezentował Indianernę w latach 2005-2007. Czy polski kwartet zapewni awans do półfinału ekipie ze stolicy? Czy może Iversen znów błyśnie i zakręci wokół kompletu? Bardzo mi się podoba rozwiązanie z rozłożeniem tego szczebla rozgrywek na 2 dni, aby oba spotkania były transmitowane w tv. Szykuje nam się iście żużlowa środa, bo na godzinę 20.30 zaplanowano konfrontacje w brytyjskiej Elite League, gdzie miejscowe Poole podejmie Orły z Eastbourne i ta batalia również będzie dostępna do obejrzenia w naszych odbiornikach.
Zapraszam do podawania typów jak tylko pojawi się oferta! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
puk 5

puk

Użytkownik
Dzisiaj drugie spotkanie ćwierćfinałowe szwedzkiej elitserien. Tobet wystawił pojedynek lidera gospodarzy - N.K.Iversena z T.Gollobem. Biorąc pod uwagę formę obu zawodników w tym sezonie, w tym sezonie w lidze szwedzkiej gdzie Iversen robi generalnie 2-cyfrówki a T.Gollob zawodzi, PUK jedzie u siebie a T.Gollob na wyjeździe uważam, że warto postawić na Iversena. Dochodzi jeszcze fakt że w sobotę jest GP i Tomek będzie sobie jak to ma w zwyczaju testował sprzęt.
N.K.Iversen(-0.5) - T.Gollob(+0,5) - 1
Kurs - 1,72
Buk - Tobet
Dla mnie dzisiaj 4-5 startów Iversena starcza na T.Golloba - jak dla mnie to on dzisiaj nie pojedzie 5-6 razy. Tydzień temu 8+3 bonusy u siebie. Iversen słabszy mecz tydzień temu w Sztokholmie ale miedzy innymi dlatego że sędzia go wykluczył chyba za utrudnianie startu jeśli dobrze pamiętam. U siebie na torze Iversen jak dla mnie w takim meczu jak sam pisałeś - bardzo ważnym - POZA ZASIĘGIEM.
A jeśli chodzi o głupoty to zobaczymy jak będzie - każdy ma swoje zdanie. Ja uważam że część zawodników nie przykłada się do startów w Szwecji tak jak np. w Polsce i do tej grupy zaliczam T.Golloba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Piotr Protasiewicz - Adrian Miedziński 1 1,75 Unibet ✅
Drugi mecz rewanżowy play off. Goście zakontraktowali Okoniewskiego, czyli nadal wierzą w awans. Ja jednak myślę, że nie ma u gości takiej siły rażenia by pokonać Indianerne na ich torze. Adrian tydzień temu zaprezentował się świetnie, był liderem Hammarby, natomiast Piotr odwrotnie. Dzisiaj jednak zawody rozegrane zostaną w Kumli czyli na torze gdzie Protasiewicz czuje się znacznie lepiej niż na wyjazdach. Adrian tak na prawdę z każdym dzisiaj może przegrywać. Przecież gospodarze to Iversen, Protasiewicz, &quot;Anton&quot; czy Hans. Jego handicap w tej parze to na pewno jazda z rezerwowym i możliwość dzisiaj wystąpienia na torze 5-6 razy. Jednak Protasiewicz moim zdaniem też dzisiaj ma dużą szanse na występ w 15 biegu. Jedzie u siebie gdzie jest jak wyżej wspomniałem bardzo skuteczny stąd gram po takim kursie w stronę Piotra. Tak na marginesie, Betsafe oferuje nam na to zdarzenie tylko 1,45.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Sam właśnie pogrywam Iversena z Gollobem w Tobecie, jednak kursiwo spadło już do 1,6, brakło mi dosłownie parę minut by złapać po większym za 1,72.
Myślałem też nad overem Miedziaka 7 pkt, lecz odpuszczam temat.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Rzadko gram Allsvenskan, ale widząc takie składy i sowity kurs 1.62 nie da się powstrzymać.
Co tu dużo pisać, wystarczy spojrzeć:http://ta.svemo.se/Public/Pages/Competition/DrivingSchedule/CompetitionLiveResult.aspx?Branch=Speedway&amp;amp;Columns=CompetitionInfo,Branch,Name,Arena,Organizer,FromDateShort&amp;amp;Datefilter=Today&amp;amp;pagesize=10&amp;amp;CompetitionId=1690
Co prawda goście są pewni awansu, ale jest olbrzymia dysproporcja w składach. U siebie pokonali aż różnicą 28 punktów, dziś również powinni odnieść zwycięstwo.
Rospriggarna @ 1.62
Tobet
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dudek - Janowski @ 1.50✅ izzi Unibet
Bardzo fajna para...
*zapewne 1 start więcej na korzyść Patryka, bo za Jonssona ZZ...
*średnie : 1.882 Dudek Dom, 1.290 Janowski Wyjazd
*1.mecz w sezonie regularnym : Dudek(2,1,2,1,1) wtedy też w parze z MJJ, Janowski(1,d,0,1) wtedy z Sundstroemem, teraz z Hancockiem, więc różnica znaczna
*3 razy jadą ze sobą, w 1.meczu 3 razy lepszy Dudek
*ostatnio : Janowski 5 z Vastervik(1,1,0,3), 6 z Vargarną (3,0,3,0)
Dudek, gdy nie z 14-15, m.in.10 z Indianami (3,3,2,1,1)
Kurs fajny, zestawienie też. Gramy.
Hancock - Janowski @ 1.40✅
Madsen - Kylmaekorpi @ 1.55✅

ako 2.17✅ Betsafe

Kolejny z typów przeciwko Janowskiemu. Chyba buki wierzą w jego dobry występ, czyli odwrotnie niż ja. W niedzielę jadąc z rezerwy w Tarnowie 1,3,0,1,0, więc słabiutko. O Szwecji pisałem powyżej.
Greg tworzy parę właśnie z Maćkiem i nie wierzę w to, że będzie oglądał jego plecy. Średnia wyjazdowa 2.105, więc bdb. W sezonie regularnym :3,3,2,2,0,2,1 = 14.

Dziś zapewne tradycyjnie ok.10punktów, co na Jankowskiego spokojnie wystarczy.

2.para to Madsen z Kilokarpi.

Leon tradycyjnie w parze z Vaculikiem (swoją drogą w tej parze 50/50, a nawet Leon wygląda lepiej, więc 2.40 Betsafe jak zawsze value), Kilokarpi z Tonio Lindbackiem, więc Leon=Martin Bambo &gt; Kilokarpi, to raz.

2 - Leon średnia 1.875 przy raptem 1.409 Joonasa. Faworytem w parze jest Madsen i to nie ulega wątpliwości.

W 1.meczu Joonas 3,1,0,d, Leon 2,2,d,2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Lindback - Crump 1 @ 1,72 Unibet ✅ 9-5
Inny typ z Unibet. Lindback od mniej więcej połowy sezonu znajduje się w dużym gazie. Jest chyba w życiowej formie. W GP trzy razy finał, w tym jedno zwycięstwo, w lidze szwedzkiej obok Iversena i Protasiewicza jest liderem swojego zespołu. Dziś jedzie na własnym torze, gdzie ostatnio wykręcił odpowiednio: 11,9 i 9 oczek. Crump w meczach Eliserien jeździ równo, ale nie najskuteczniej. Ostatnie jego wyniki to: 6(w 4 startach), 9 i 7(4) punktów. Gospodarze Indianerna będą chcieli przed rewanżem wypracować sobie odpowiednią zaliczkę, aby móc za tydzień walczyć o finał rozgrywek, a Antonio ze swoją formą na pewno będzie chciał wnieść znaczący wkład do dorobku całego zespołu, którzy w rywalizacji z Vetlandą nie jest faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Sajfutdinow - Crump 1 @1,65 betsafe ✅ izzi
Emil dzisiaj pojedzie z rezerwy w związku z czym 2 łatwe biegi przed nim (2 i 11) gdzie najtrudniejszym rywalem będzie Rysiek Holtański a z nim nigdy nic nie wiadomo ale na starcie można zakładać w ciemno takie 4-6 łatwych oczek dla Emila z rozpędu. Poza tym Rudy w Szwecji cały sezon bez wyrazu, zresztą będą razem jechać w parze a wszystkich pojedynków Crump nie wygra, nie ma mowy, być może choć to tylko spekulacje Emilek będzie jechać 6 x kiedy Indianie odjadą na te 6 oczek do przodu. Pewnie zaraz kurs spadnie więc nie ma na co czekać.
Polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Antonio Lindback - Jason Crump 1 1,72 Unibet ✅
W niedziele w Polsce rozpoczęły się półfinały, dzisiaj pora na Szwecję. Odpuszczam granie na jakikolwiek zespół, ale jak bym miał stawiać to uważam, że wygra Dackarna i Vetlanda. Jednak ja postawię na co innego w meczu w Kumli. Typ opisany już przez zksstal, moim zdaniem bardzo fajny bet po super kursie. Jason w Szwecji nie zachwyca kto wie czy w tym roku nie miał mniej udanych występów w Elitserien niż Gollob, dzisiaj pojedzie pewnie znowu w kratkę. Formą Jason nie imponuje od jakiegoś czasu już nawet w GP, stracił 4 pozycję na rzecz Golloba. Antonio natomiast to przeciwieństwo Crumpa w chwili obecnej, szybki, konsekwentny. Widać w jego teamie luz który procentuje, trzy ostatnie turnieje GP to trzy &quot;pudła&quot; Antona! Dzisiaj pewnie będzie jednym z liderów &quot;Indian&quot; więc w tej parze stawiam na niego.
Piotr Protasiewicz - Jarosław Hampel 1 1,65 :?:? ⛔
Patryk Dudek
- Maciej Janowski 1 1,30 ✅
@ 2,15 Betsafe
I jeszcze taki dubelek, już mówię dlaczego choć większość co do typu na Patryka opisał Obserwator (M), Patryk dzisiaj dodatkowy start. Niby Maciej też mógłby pojechać 6 razy ale wątpie, że to on będzie dzisiaj motorem napędowym &quot;Piratów&quot; i raczej to Holder bądż Greg będą startować z &quot;taktyków&quot; jeśli oczywiście będzie taka możliwość. Druga para dlatego bo Protasiewicz jest bardzo skuteczny na torze w Kumli. Jarek widać motocykle dobre jak przed kontuzją, ale duże braki w jeżdzie o których sam mówił po turnieju w Mallili. Dzisiaj będzie mu pewnie równie ciężko powalczyć a i kandydatów do 15 biegu jest dużo w drużynie z Vetlandy. Stąd typy w kierunku Patryka i Piotra
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Antonio Lindbaeck-Emil Sayfutdinov 2 @ 2,15 Milenium
Że jeszcze nikt o tym nie napisał, to aż dziw bierze, no ale cóż ja będę pierwszy. Wiadomo w jakiej formie jest Anton i co do tego nie ma wątpliwości. Dzisiaj jednak rywale bardzo mocni więc o punkty będzie trudno. Jedzie spod numer 1 czyli ma teoretycznie tylko jeden bieg łatwiejszy, gdzie jedzie 2 szwedzkich juniorów ale mogą być zmiany. Emil z kolei jedzie z rezerwy i tak jak Unicaja wspomniał ma dwa łatwiejsze biegi, w których powinien przywieźć około 5pkt. Do tego jeszcze pewnie będzie zastępował kolegów słabiej się spisujących czy też Thorsella chociaż raz. Tak więc Emil koło 5 startów się zakręci i dobrze, bo więcej mi nie trzeba(ziemniak w końcu i 5 startów tylko liczone). Anton może mieć problem z nominowanym, bo jednak Puk czy Pepe w Kumli to wymiatacze i może się skończyć na tylko 4 biegach. Moim zdaniem tutaj mamy mega value na Emila więc próbuje.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Antonio Lindbaeck-Emil Sayfutdinov 2 @ 2,15 Milenium Że jeszcze nikt o tym nie napisał, to aż dziw bierze, no ale cóż ja będę pierwszy. Wiadomo w jakiej formie jest Anton i co do tego nie ma wątpliwości. Dzisiaj jednak rywale bardzo mocni więc o punkty będzie trudno. Jedzie spod numer 1 czyli ma teoretycznie tylko jeden bieg łatwiejszy, gdzie jedzie 2 szwedzkich juniorów ale mogą być zmiany. Emil z kolei jedzie z rezerwy i tak jak Unicaja wspomniał ma dwa łatwiejsze biegi, w których powinien przywieźć około 5pkt. Do tego jeszcze pewnie będzie zastępował kolegów słabiej się spisujących czy też Thorsella chociaż raz. Tak więc Emil koło 5 startów się zakręci i dobrze, bo więcej mi nie trzeba(ziemniak w końcu i 5 startów tylko liczone). Anton może mieć problem z nominowanym, bo jednak Puk czy Pepe w Kumli to wymiatacze i może się skończyć na tylko 4 biegach. Moim zdaniem tutaj mamy mega value na Emila więc próbuje.
Przeciez Emil moze jechac nawet 7 razy to po co grac w ziemniaku po marnym kursie z podatkiem, gdzie liczy sie tylko 5 startow i jeszcze przy remisie mamy przegrany zaklad jak w betssonie jest 1,96 i nie trzeba sie martwic o to ile razy pojedzie Emil ??
edit : zeby ktos mi nie zarzucil znowu sie czepiania to kazdy typ na Emila zagrany od razu po wystawieniu ofertu przez betsson to mega promocja (z Crumpem 1,85✅, z Tonio 2,19✅ i z Iversenem 2,19✅). Podobnie jak Holta✅ z Kylmakorpim po 1,85 a teraz 1,30. Teraz granie po takich kursach to rozpaczliwe skakanie zeby ugrac jakas kase i nie bardzo sie oplaca ;).
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Patryk Dudek - Chris Holder -0,5 2 @ 1,85 Sportingbet

Wczoraj Chrispy dał zarobić to i dzisiaj da. Jest w mega formie wczoraj 13+1 w Anglii jest w gazichu co potwierdza ostatnimi występami. Dudek też jest w formie ale jednak to troszkę inna półka. Do tego Dudek dzisiaj w parze z Jensenem i na nim będzie tracił punkty. A w Szwecji młody Zielonogórzanin na pozycjach 15 radzi sobie jako tako. Holder jeśli dzisiaj nie zbliży się do linii 12 punktów to Piraci nie mają czego szukać w Malilli. Czy Dudek jest w stanie zrobić dwu cyfrówkę? ja wątpię. Najprawdopodobniej obaj pojadą po 5 razy, przy ewentualnej porażce gości to Holder jest opcją nr 1 na taktyka więc pobieram tylko ten jeden typ na dzisiejsze półfinały w Szwedzkiej Elitserien. Szkoda że tak późno wracam bo niezłe pewki i peffunie uciekły spod nosa, no ale i ten typ wejdzie więc nie narzekam już.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jarosław Hampel - Jason Crump 1 @ 2.13 Betsafe ✅
A ja skusiłem się na taki zakład. &quot;Mały&quot; cały czas sprzęt ma znakomity. Śmiem twierdzić, że obok CH najlepszy w całej stawce GP. Widać to było podczas ostatnich zawodów. Potracił co prawda mnóstwo punktów, bo brakuje mu jeszcze objeżdżenia. Ale Elitserien to nie Grand Prix, a Kumla to nie Mallila. Tutaj start będzie znacznie bardziej decydujący. Jedzie &quot;spod&quot; 4 więc poza &quot;2&quot; to najłatwiejszy numer dla seniora. Z kolei Jason pojedzie pojedzie z 5 i układ biegów ma znacznie trudniejszy. Jak dla mnie, nawet wliczając niepewną formę Jarka to 50/50, a nawet skłaniałbym się tutaj w stronę Polaka.
@ W Sportingbecie można pobrać typ na Jarka w parzę z ... Holtą!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
@ W Sportingbecie można pobrać typ na Jarka w parzę z ... Holtą!
Tyle że Rychu jedzie z rezerwy więc praktycznie 4 punkty ma za darmo. Gdzieś jeszcze fartownie zapunktuje i może być lipa ;) a Hampel tak jak piszesz ma spore braki w objeżdżeniu, gdyby ten mecz i ten typ byłby za dwa tygodnie to brałbym w ciemno na Jarka a tak trzeba odpuścić.
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Ikaros Smederna - Rospiggarna Hallstavik 1 @ 1,45 Tobet ✅ ✅ 48:42
Rewanż meczu finałowego na zapleczu w Elitserien. W pierwszym spotkaniu padł remis, ale teraz Smederna jedzie u siebie i to w najmocniejszym składzie, zatem jest duża szansa, by przypieczętować sukces. &quot;Dobrym Duchem&quot; powinien być Peter &quot;Dziadek vel Okularnik&quot; Karlsson, który pomimo wieku nadal kręci kółka z uśmiechem na twarzy. Szweda powinien wspierać Magnus Zetterstroem i nie ukrywam, że liczę na odbudowę formy Ekloefa. Dodatkowo kluczowa będzie postawa rezerwowych.
W zespole gości? Tam liderem jest Duńczyk - Mads Korneliussen. W ostatnim meczu tych drużyn (47:43) spisał się nieźle, bo zgromadził 8 punktów. Wynik może być mylący i tutaj prostuję! W zespole Rospiggarny pojechał .. AJ Jonsson, który zdobył 13 &quot;oczek&quot; z bonusem. Dużo będzie zależało od postawy duetu: Simon Gustafsson - Ludvig Lindgren. Jeżeli któryś z nich zawiedzie, to najprawdopodobniej nawet handicap (-4,5) powinien wejść.
Stawiam na zwycięstwo gospodarzy, choćby nawet 46:44. Dla ryzykantów (-4,5 pkta) ✅ ✅ za 1,80 na Tobet
Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ;-)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Hampel - Lindback @ 1.95✅ Tobet
Po takim kursie aż grzech nie spróbować...
Hampel po kontuzji zaliczył już parę biegów z niezłymi wynikami...
Przed tygodniem co prawda przegrał korespondencyjny pojedynek 9-8, ale...
1)teraz jedzie na swoim torze
2)ma nieco łatwiejsze biegi
3)średnia domowa 2.333 przy wyjazdowej Szweda 1.649 nakręconej jazdą z rezerwowych numerów...
4)Jarek dziś ma dużo większe szanse na udział w 15.biegu, a więc start więcej...
5)w meczu fazy zasadniczej Hampel 11(d,3,3,2,3) przy 9 punktach Anthonio(2,0,3,2,2,0) jadącego wówczas z łatwiejszym numerem
Vetlanda @ 1.50✅ Unibet przesadzony kurs, więc gramy;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom