>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2013

Status
Zamknięty.
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Zuzel Szwecja
Spotkanie.Jonas Davidsson ( -2 ) -Magnus Zetterstrom (HE) 1pkt-9pkt
typ.2
kurs.2,70
bukmacher.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
data.04.08.2013 g.19.00
Analiza.
Dzisiaj w Szwecji znowu sciganie i spotkanie rewanzowe pomiedzy zespolami Piraterna - Smederna.Wczoraj,rzutem na tasme wygrali Piraci 46-44 i dzisiaj z latwoscia powinni to spotkanie takze wygrac.Ja wczoraj po ustrzeleniu kursu 2,75 ide ta sama droga i typuje wygrana w parze zawodnikow Jonas Davidsson ( -2 ) -Magnus Zetterstrom ,leciwego juz Szweda Zorro...Nie jezdi on ostatnio zbyt dobrze,ale jest to typ przede wszystkim przeciw Davidssonowi...Wczoraj 3 starty (0,0,3) i forma widac jest...Zorro wczoraj u siebie tylko 4 oczka,wiec takze szalu nie ma,ale dzisiaj ma w tej parze dodatkowo 2 oczka dodane,wiec na starcie juz prowadzi...Jonas dzisiaj w parze z Zagarem,wiec tu raczej wiecej punktow dla Slowenca,natomiast Zorro z Pavlicem,wiec tu duzej roznicy nie ma...W biegu 6 pierwsze starcie obu zawodnikow i Zorro z pierwszego toru,a Jonas z drugiego,wiec maly plusik po stronie Zorro...W biegu 8 Jonas dostaje Zagara,Jonssona i Ekloefa wiec tu moze duzo stracic,natomiast Zorro w biegu 9 to powracajacy po kontuzji Przemek Pawlicki,Rosen i Pavlic i w dodatku Zorro z drugiego toru ,wiec szansa tutaj na punkty takze sie pojawia...Te dwa biegi z udzialem tych zuzlowcow,sadze ,ze beda decydujace,bo w w pozostalych dwoch obsada tak silna,ze o punkty bedzie bardzo trudno...Ryzyko w tym typie takie,ze jak Zorro slabo zacznie to moze pojechac za niego jakas rezerwa i szanse na punkty dla niego zmaleja...Ja jednak licze na jego sredni wystep,podtrzymanie beznadziejnej formy przez Davidssona i dodatnie handi dodane do dorobku Zorra...Kurs wart ryzyka i ja probuje.Polecam.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
W przypadku wygrania Dackarny także 8pkt awans ich bezpośredni z racji wyższego miejsca po rundzie zasadniczej czy bieg dodatkowy?
W zaistniałej sytuacji awans uzyska Dackarna. W Szwecji w tym aspekcie panują takie zasady jak w Polsce.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Przemysław Pawlicki-Piotr Pawlicki: Piotr @2,19 Betsson ⛔⛔⛔⛔⛔????

Dziś pierwszy mecz finałowy w Piknikowni,z tego co udało mi się wyczytać to pogoda jest ok i pojadą bezproblemowo.

Wybrałem na dziś zakład bratobójczy,w którym stawiam na młodszego z miłośników napojów energetycznych.Co prawda jak spojrzymy na dwa ostatnie występy Piotra na tym torze to można się wystraszyć:
2012: 0(0,0)
2013: 0(0,0)

Ale to było dawno temu i nieprawda;) Teraz sytuacja wygląda trochę inaczej.Uważam że Piotr jest w odrobinę lepszej formie niż wracający po kontuzji(po kasę) Przemysław. Andersson też to widzi,dlatego daje Piotra pod nr 5(pierwszy raz w tym sezonie) a Przemek dostaje w parze Zagara. Na papierze łatwiejsze biegi ma Piotr: w biegu nr 4 tylko Kołodziej wydaje się realnym zagrożeniem,w biegu nr 10 mają jechać z Piotem Rosen,Kling i Vaculik-tu też okazja do solidnych punktów.W ostatnim starcie bracia stworzą parę,ale tu też można dopatrzyć się przewagi Piotra-ma wewnętrzne pole.W tym H2H widzę lekką przewagę Piotra,Betsson widzi to odwrotnie.Zobaczymy kto ma rację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
B 0

babej

Użytkownik
Ja na dzisiaj takie coś upolowałem :
Bartosz Zmarzlik -1 vs. Piotr Pawlicki +1 / Bartosz Zmarzlik 1.90
Bartek jedzie u siebie , czuje się bardzo dobrze na swoim torze. W pierwszym meczu między tymi zespołami uzyskał 10pkt. W ostanim meczu na swoim torze uzyskał 7pkt, wiec uważam, że jest to zakład warty postawienia.
Tomas H Jonasson -1 vs. Jonas Davidsson +1 / Tomas H Jonasson 1.71
Tomas jedzie na swoim torze dobrze w przeciwieństwie do Jonasa który cały sezon ma słaby.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Janusz Kołodziej - Matej Zagar - 1
@1.65 Betsafe ✅
Skrótowo, bo nie mam czasu. Bet pod formę Janusza, który na koniec sezonu prezentuje się bardzo dobrze. Wyniki w lidze polskiej potwierdzają, że Koldi wszedł na właściwe obroty. Dzisiaj bardzo ważny mecz dla jego drużyny, który muszą wygrać i to z około dziesięciopunktową zaliczką, by myśleć o mistrzostwie. W Vetlandzie w ostatnich trzech meczach Kołodziej nie zszedł poniżej 9 punktów. Dzisiaj powinno być podobnie. Z kolei Zagar w zastępstwie za Holdera robi swoje. Słoweniec powinien zakręcić się w okolicach 7-8 punktów. Jedzie w parze z Przemkiem Pawlickim, więc łatwo może nie mieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tomas H Jonasson -1 vs. Jonas Davidsson +1 / Tomas H Jonasson 1.71
Typu specjanie nie neguję. Ale to są tegoroczne występy TBJ na tym torze:
2013-09-03 4 4
2013-08-27 4 5
2013-08-13 5 10
2013-06-11 4 1
2013-05-21 6 12
2013-05-07 4 6
No chłopak nie jedzie jakoś wybitnie poza dwoma spotkaniami. Jeśli dodamy do tego, że dziś ma trudną parę a rywale też są klasowi, to zdobycie 5-6 pkt wydaje się mi max. Raczej bez szans na 15. Dla porównania Davidsson zdobył na tym torze 6+1 w zasadniczej a w Szwecji to jednak jest pewniejszy zawodnik niż w Polsce. Jest w stanie dowieźć te swoje 3-4 punkty a to oznacza bardziej 50/50 i po takim kursie to moim zdaniem nie warto. Już bliżej mi do zagrania Davidsson +2 w Betsson.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Typu specjanie nie neguję. Ale to są tegoroczne występy TBJ na tym torze:

2013-09-03 4 4
2013-08-27 4 5
2013-08-13 5 10
2013-06-11 4 1
2013-05-21 6 12
2013-05-07 4 6

No chłopak nie jedzie jakoś wybitnie poza dwoma spotkaniami. Jeśli dodamy do tego, że dziś ma trudną parę a rywale też są klasowi, to zdobycie 5-6 pkt wydaje się mi max. Raczej bez szans na 15. Dla porównania Davidsson zdobył na tym torze 6+1 w zasadniczej a w Szwecji to jednak jest pewniejszy zawodnik niż w Polsce. Jest w stanie dowieźć te swoje 3-4 punkty a to oznacza bardziej 50/50 i po takim kursie to moim zdaniem nie warto. Już bliżej mi do zagrania Davidsson +2 w Betsson.
Nie zapominajmy także o finale IM Szwecji, który odbył się 30 Sierpnia w Vetlandzie gdzie Davidsson latał, zdobył komplet punktów w rundzie zasadniczej, a w finale pokonał go jedynie Andreas Jonsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zmarzlik - Piotr Pawlicki 2 2,20 Betsafe dwie rury!⛔

Jak dla mnie kurs na Piotrka zdecydowanie przesadzony. Ostatnie mecze w Szwecji dobre a nawet bardzo dobre w Jego wykonaniu.W półfinałach Piotrek zdobył na swoim torze(12+1) w parze z Hancockiem natomiast na wyjeździe (7+1) w parze z Zagarem. Dzisiaj jedzie pod numerem 5 a co to oznacza?A no mniej więcej tyle ze:
4 bieg i jedzie przeciwko Kołodziejowi i dwójce rezerwowych co według mnie daje Mu 2pkt
8 bieg i tutaj może mieć ciężko o pkt bo para Hampel THJ bardzo mocno jednak przy dobrym starcie 2pkt relane a 1 to minimum.
10 bieg i tu nie widze innej opcji jak 3 pkt. Vaculik miewa przebłyski ale bardzo rzadko i liczę że w tym biegu akurat nie pojedzie bdb.
14 bieg i tu znowu Vaculik i brat Przemek którzy są do objechania przez Piotrka.

Wychodzi mi jakieś 8-10pkt Piotrka a może przy dobrej jeździ pojedzie jak RT?

Bartek &quot;Rura&quot; Zmarzlik:grin:
Notuje wyniki w okolicach 7pkt w ostatnich meczach.Bieg 1 i odrazu ma na rozpisce Grega Hancocka świetnego startowca dlatego liczę że z Nim przegra a może i Vaculik być przed nim.
W 5 biegu ma Zagara z którym też jak najbardziej może przegrać.
7 bieg to mocna para Zagar - Przemek Pawlicki i Vaculik i tu tak naprawdę każdy wynik możliwy.
13 bieg i tu 0 baardzo relane bo obsada mega mocna.

Reasumując według mnie Piotrek powinien po 4 biegach mieć 1-2pkt więcej a kurs taki jaki daje Nam Betsafe biorę z miłą chęcią.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Greg Hancock - Jarosław Hampel 2 1,60 Betsafe ✅
Matej Zagar - Jonas Davidsson (0-3) 2 1,85 Betsafe ✅
Dwa typy na reważowe spotkanie finału w Szwecji. Jarek ostatnio w bardzo dobrej formie dodatkowo podczas tegorocznego spotkania w Motali zdobył 16 punktów w 6 startach. Dzisiaj też uważam, że wyjedzie na tor sześć razy. Bardzo ciężko będzie drużynie Hampela obronić tytuł. Greg pewnie utrzyma poziom ale pojedzie o jeden bieg mniej i uważam, że nie zbliży się do wyniku Jarka. Jeśli chodzi o Jonasa to przeanalizowałem cały sezon i w każdym spotkaniu ten typ by wszedł.. Jonas chyba tylko raz był gorysz od Zagara. Dzisiaj razem w parze wcale układu biegowego nie ma łatwiejszego Zagar więc z takim handicapem zagram na Szweda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Greg Hancock-Piotr Pawlicki(+3) 2 @ 2,10 Betsson✅7-10
Chyba się za mocno buki sugerują, wczorajszym występem Piotrka w Vetlandzie. Owszem cienizna ale pamiętajmy, że w Motali, to inny zawodnik. W tym sezonie 5 razy jechał w domowych meczach i jego wyniki były takie:
12 vs Smederna
13 vs Vargarna
4 vs Indianerna(3 starty)
16 vs Vastervik(6 startów)
9 vs Dackarna
Widać, że gdyby nie to wycofanie się z zawodów przeciwko Indianom, to zapewne też by się zakręcił w okolicach 10pkt. Naprawdę jego domowe mecze pokazują, że daje sobie radę i punktuje na wysokim poziomie. Dzisiaj jedzie z numerem 2 i 2x w parze z Hancockiem, a myślę, że Jankes może go puścić przed siebie, bo to drużyno jeżdżący zawodnik. Do tego raz jedzie w biegu 5, gdzie poza THJ, nie ma zawodników, którzy mogliby mu zagrozić i tam myślę, że 3pkt spokojnie może zrobić, a potem bieg 13, gdzie też rywale tacy sobie: Vaculik i THJ, a z nim w parze Davidsson. Hancock z kolei poza dwoma biegami w parze z Piotrkiem, ma jeden z rezerwowym, ale rywalem będzie tam Koldi więc 2-3pkt, do zrobienia. Jednak w 14 biegu będzie mega trudno, bo Koldi z Hampelem w parze, a Herbie w parze będzie miał Przemka Pawlickiego. Tak więc łatwiejsze biegi ma Piotrek, do tego super jeździ w Motali więc ten handicap chyba trochę za wysoki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Greg Hancock - Jarek Hampel - 2
@1,72 Unibet ✅
Bet już zasugerował Torretoo i na pewno warto się skusić zwłaszcza, że Unibet daje wyższy kurs. Hampel być może wystartuje sześć razy, co oczywiście stawia Jarka w lepszej sytuacji. Daje się zauważyć, że ostatnio &quot;Małemu&quot; trafiają się wpadki w meczach, ale i Hancock nie ma równej, wysokiej formy. Po takim kursie na pewno można pograć w stronę Polaka, mimo że przewaga swojego toru leży po stronie Grega.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Davidsson - THJ @2.60 Unibet
Jeśli ktoś wierzy, że Jonas przynajmniej w 70% powtórzy wczorajszy występ to jest w sporym błędzie. Kurs łapię z pocałowaniem ręki, bo również nie wierzę, że Tomas zaliczy tak fatalny występ jak wczoraj. Występ Davidssona to nie wiem czy po prostu wypadek przy pracy, czy ten tor w Vetlandzie tak mu leży, po znakomitym występie w IM Szwecji wnioskuję raczej to drugie. Natomiast dziś wracamy do Motali na specyficzny tor, gdzie Joonas w końcówce sezonu sobie zupełnie nie radzi. Nowe opony bla bla bla, zawodzą i tyle to samo w Polsce, przegrywał już ze słabszymi na tym torze, dlatego faworyzowanie go w takiej mierze w parze z THJ to absurd.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Z tego co widze wiekszosc kolegow powyzej faworyzuje H2H zawodnikow gosci, wiec dlaczego nie zagrac tu handi +6 na Elit co wydaje sie w tym przypadku naturalne?
Argumenty typu &quot;nie wierze, ze ktos cos tam&quot; nie przemawiaja do mnie wogole ???? ale mimo wszystko choc na zuzlu nie znam sie wcale;
Elit +6 za 2.20@bet365
z podporka na rowno za 15@bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom