>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2013

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
kto czuwa ten zarabia
no bo i kim ma ten Vastervik powalczyć bez Harrisa i Ljunga kurs 1.5 to i tak prezent
nie szalałbym z tym prezentem i pewnością, bo jednak AJ świeżo po kontuzji, Zorro ostro zawodzi, a i Buczkowski daleko od optymalnej dyspozycji, jednak patrząc na zestawienie gości to również ono nie powala. Kurs fajny, powinien być w porywach 1.3 ;]
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
No bo to wcale nie jest jakieś niewiarygodnie osłabienie. Vastervik to ekipa bardzo wyrównana. Nie jedzie Ljung, jest ZZ za Harrisa, więc może być różnie. Tym bardziej, że gospodarze to ekipa bardzo nieobliczalna...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
No bo to wcale nie jest jakieś niewiarygodnie osłabienie.
Osłabienie to jest i to bez dwóch zdań, bo Ljung zawsze koło dychy kręcił, a tutaj co...?
rezerwy gości raczej z pozycjami 1-5 nie powinni mieć szans, Nermark ostatnio mega nieudolnie jeździ + tor w Eskilstunie jest na swój sposób specyficzny. Ogór na wyjazdach padaka także ciężko szukać pewnego punktu również w ekipie Vastervik. Kurs do gry jak najbardziej, szczególnie w obecnym wydaniu.
Daniel Davidsson to powinna być pięta achillesowa gości, biegi 2 i 11 raczej na korzyść miejscowych właśnie przez jego obecność, bo Eklof czy Oli to znawcy miejscowego owalu i to również w dużej mierze za typem przemawia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 243

_danonek_

Użytkownik
też zdecydowanie jestem za typem na Smaderne. Fakt przegrywali ostatnio mecze , ale jakim składem jechali? Dzisiaj w końcu pojedzie Jonsson, G.Łaguta+solidni Buczkowski,Karlsson i Zorro który też nie jest jakimś pionkiem. Kim ma rywalizować Vastervick? Jeśli to prawda , że w Eskilstunie padało i tor będzie mocno przyczepny to Nermark nie istnieje. Jestem z Gorzowa i miałem tą nieprzyjemność patrzeć na jego jazdę na żywo kiedy tor nie jest równy. Normalnie składa się 3-4 razy w łuk jak jakiś junior. Jędrzejak na wyjeździe ? Może Andersen z Batchelorem coś pociągną ale to za mało.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
raczej nie albo nie ogarnęli, że Ljunga nie będzie. Choć kurs na nich spada , niedawno było 1,57 jeszcze wczesniej 1,65 teraz 1,5
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Kurs 1,70 na handi +2pkt na Smedarne po 8 wyścigu w bet365 jest jak najbardziej do grania. Spodziewam się prowadzenia Smedarny od samego początku i ewentualnie niwelowanie tej straty taktycznymi ze strony gości.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
w wywiadzie z menedżerem Hammarby jasno wspomniał o trójce liderów na dzisiejszy mecz - Artiom, Madsen i Bjerre także Rosjanin w miejsce Walaska ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Daniel Nermark under 6 @3,60 Bet365⛔⛔6 pkt,ajajaj

Nermark może dziś pojechać nawet 7 razy jeśli faktycznie jest z/z i nie ma Ljunga.Mimo wszystko takiego kursy nie jestem w stanie przemilczeć i nie zagrać delikatnie.Nermark to dla mnie jest generalnie słabizna,wyszedł mu jeden sezon w Polsce i wielu przecenia jego możliwości.W tym sezonie nie jeździ za wiele,bo miał poważną kontuzję.Po powrocie zdarzyły mu się przyzwoite mecze( 9 punktów w Gorzowie z Tarnowem,10 punktów w meczu z Hammarby-tyle że oba te mecze jechał jako gospodarz i oba kończyły się pogromami gości).A ostatnio np w Rzeszowie zrobił 2 pkt w 4 biegach,a w Szwecji u siebie 1 punkt w 4 biegach z Vetlandą.Dziś w obliczu osłabień swojej drużyny zapewne dostanie sporo biegów,ale mimo wszystko over 7 punktów może być poza jego zasięgiem.Można się zabezpieczyć oczywiście i zagrać dokładnie 6 pkt @6,00.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie wiem jak można było przeoczyć taki bet:
Baliński +2 v Mellgren @ 1.66
bet365
W Polsce Damian radzi sobie naprawdę nieźle. Zdegradowany na rezerwy, ale w obecnej dyspozycji spokojnie te 7-8 oczek powinien zrobić. Żużlowcy Vargarny na pozycjach 6-7 są wg mnie najsłabszymi rezerwami w lidze, Baliński mega rutyna. Jeszcze ten dodatni handicap? Ja bym dał ujemny wobec Balona. Według mnie najbardziej korzystny zakład na dziś, nie wierzę, aby coś stanęło na przeszkodzie w jego powodzeniu.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Andreas Jonsson under 10@2,20 Bet365
Andreas Jonsson dokładnie 10@7,50 Bet365


Dziś jeden zaległy mecz w stolicy.Hammarby podejmuje Smedarnę.Taki typek sobie upatrzyłem,przyznam od razu że jest mocno ryzykowny.W sumie jak zobaczyłem linię,popatrzyłem na kim może AJ tracić punkty(u gospodarzy Walasek,Artem,Madsen i Bjerre,a we własnej ekipie prawdopodobne 2 starty z Griszą) to byłem sporym optymistą.Do tego dochodzi fakt,że Jonsson dopiero zaczyna jazdę po dość długiej kontuzji.Jedyny okoliczność jaka zasiała we mnie zwątpienie to wynik Andreas&#39;a sprzed roku i 2 lat na tym torze:
18 (3,3,3,3,3,3) i 13+1 (2*,2,3,3,3)

Tak więc bez szaleństw ze stawką,ale jednak skusiłem się na under,bo 11 pkt po kontuzji,na wyjeździe to jest ciężkie zadanie.Tym bardziej że dla Hammarby to mecz o życie..
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Piraterna - Vargarna @3.40 Bet365 ⛔
Ostatnia kolejka rundy zasadniczej w szwedzkiej elitserien zapowiada się bardzo ciekawie, nie tylko ze względu na wyrównane mecze, ale także walkę o pozycje w tabeli. I tutaj znów mam ochotę zaufać drużynie Wilków z Norrkoeping, którzy walczą z Vetlandą o 6 pozycję w tabeli premiowaną udziałem w play-off. Na tę chwilę wiem jedynie, że nie wystąpi Przemysław Pawlicki, który doznał kontuzji obojczyka i w jego miejsce najprawdopodobniej będzie stosowane zastępstwo zawodnika. Piraterna udział w półfinale ma już pewny, bowiem w meczu na szczycie zmierzy się Vastervik z Dackarną i niemożliwe jest, aby obie drużyny wyprzedziły piratów. I teraz w przypadku porażki Piraterny i zgarnięcia bonusa przez Vargarne w 6 nie mamy ekipy z Vetlandy, co wszystkim ekipom pewnie byłoby na rękę. Patrząc również na aspekt czysto sportowy to goście mają bardzo duże szanse na wyrównaną walkę i odniesienie korzystnego rezultatu. W obliczu nieobecności Przemka Pawlickiego uważam, że warto spróbować zagrać na drużynę gości.
// jednak nie ma z/z w miejsce Pawlickiego wystąpi Linus Sundstroem to dobra wiadomość dla ekipy gości
edit: brak komentarza odnośnie dzisiejszego meczu będzie najlepszym komentarzem...brak słów
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Piraterna: 1. Greg Hancock 2. Przemysław Pawlicki 3. Jonas Davidsson 4. Piotr Pawlicki 5. Matej Zagar 6. Anton Rosen 7. Fredrik Engman
Vargarna: 1. Nicki Pedersen 2. Kim Nilsson 3. Tomasz Gapiński 4. Peter Kildemand 5. Adrian Miedziński 6. Anders Mellgren 7. Pontus Aspgren
Typ : Vargarna +6,5
Analiza : Spotykają się drużyny o podobnych celach. &quot;Piraci&quot; walczą o pozycję lidera,natomiast&quot;Wilki&quot; o 6 miejsce,które daje awans do play-off . Gospodarze przystąpią do tego meczu osłabieni brakiem Przemka Pawlickiego,który był pewnym punktem tej drużyny. Za niego jak już wspomniano pojedzie Linus,który zdobywa cenne oczka,ale nie jest,to taka klasa jak Polak. Skład klubu z Motali opiewa się na tą chwilę na 2 liderach,którymi są Zagar i Hancock ,ale nie są to zawodnicy na podkomplety choćby,chociaż dwócyfrówka powinna być. W składzie znajduje się,także nieobliczalny Davidsson i w miarę solidny młodszy brat Przemka -Piotr. Rezerwowi obu drużyn są na podobnym poziomie,ale lekki hendicap oczywiście powinni mieć gospodarze.
Skład przyjezdnych ma za,to potężną armatę w osobie Pedersena,który radzi sobie na wszystkich frontach bardzo dobrze. W bdb dyspozycji są ostatnio Kildemand i Gapiński,a solidną 2 linię tworzy Miedziak. Jedynym odstającym seniorem lecz też mogącym zrobić ważne pkt jest Nilson.
Indianerna: 1. Antonio Lindbaeck 2. Joonas Kylmaekorpi 3. Piotr Protasiewicz 4. Rune Holta 5. Niels Kristian Iversen 6. Damian Baliński 7. Mathias Thoernblom
Smederna: 1. Peter Karlsson 2. Magnus Zetterstroem 3. Grigorij Łaguta 4. Krzysztof Buczkowski 5. Andreas Jonsson 6. Oliver Berntzon 7. Linus Ekloef
Typ: +6,5 dla Smederny .
Skład &quot;Indian&quot; opiera się na kosmicznym tego roku Iversenie i spełniającym obowiązki lidera Protasiewiczu. Dobrze radzi sb na szwedzkich torach Lindbeck,ale reszta składu,to wielka niewiadoma. &quot;Ryszard&quot; w Szwecji zawodzi,&quot;Kalmar&quot;,to jest typowy doparowy,Baliński coś skupnie,no i pytanie o Thorsela,który wczoraj błysnął,jednak zazwyczaj na toracj Elitserien tego nie robi.
U &quot;Kowali&quot; po kontuzji odbudował się &quot;AJ&quot;,Grisza,to uznana marka,PiKej robi swoje,Buczek,to okoła 7 pkt,&quot;Zorro&quot; jest za to chimeryczny. Trzeba też zwrócić uwagę na lepszych rezerwowcyh u gospodarzy,jednak mam nadzieję,że seniorzy &quot;Kowali&quot; dadzą radę w tym spotkaniu
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
fazę play-off czas zacząć.
Jeden typ z bet365
Zetterstroem - Kylmaekorpi @ 1.95
Często zdarzało mi się grywać na Fina, ale z reguły miało to miejsce w spotkaniach domowych, bo jednak wyjazdy nie należą do jego mocnych stron. Czemu Zorro? Oprócz banału jakim jest własny tor to:
-bezpośredni pojedynek z Karpiem w pierwszym starcie, gdzie goście mogą być jeszcze niespasowani,
- łatwiejszy bieg 5, gdzie jedzie z rezerwowymi i Bambo, natomiast Joonas z AJ, Buczkiem i PePe (12 gonitwa),
- przyzwoita dyspozycja Szweda.
Mnie to wystarcza, żeby po niezłym kursie pograć na Magnusa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kołodziej - Nermark 1 1,60 Unibet ✅✅✅

Świetny zakład h2h. Nawet nie marzyłem o takiej parze a tu taki prezent coś niesamowitego. Aktualna forma zdecydowanie na korzyść Koldiego. W tym roku już tam jechał i zdobył 12 oczek przy 1 pkt Nermarka. Wiadomo Nermark powraca do dość dobrego ścigania ale gdzie On do Kolodzieja bez przesady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Holta - Kylmaekorpi @ 1.65
Betsafe
Dalej przeciw Finowi, Holta wyższe umiejętności, dobra forma w obu ligach + fajny występ w Eskilstunie w rundzie zasadniczej. Widzę dziś Joonasa jako zawodzące ogniwo w ekipie Indian, zgromadzając w porywach 3-4 punkty. Kurs z kosmosu, Holta na wyjazdach lepszy.

Kołodziej over 8.5 @ 1.8
sts
może i z ziemniaka, ale linia na Koldiego bardzo przystępna, w RZ również fajnie pojechał, nie musi nawet wygrywać, żeby przekroczyć ten próg punktowy, a trójka powinna spokojnie pojawić się na jego koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zakład, który podał Feekus(Zorro-Kylma) sam pobrałem, bo wydaję się być naprawdę dobrym wyborem, a dla porównania Betsafe dał na Zorro ledwie 1,55. Ode mnie na ten moment jeszcze jedna propozycja:
N.K.Iversen(-2)-Piotr Protasiewicz 1 @ 1,85 Betsafe
Pojedynek dwóch liderów Indian ale Puk jest tutaj wyraźnym faworytem. Kapitalna forma i on swobodnie może konkurować z Łagutą czy AJ. Do tego Puk lepiej jeździ na wyjazdach w Szwecji, co pokazuję wyższa średnia. W Eskilstunie w rundzie zasadniczej 14pkt przy tylko 5pkt Piotrka więc różnica spora. Układ biegów mniej więcej podobny, bo obaj jadą dwa razy przeciwko AJ-owi i Łagucie czyli najlepszy armatom gospodarzy ale mimo wszystko, jakoś prędzej Pepe się potknie na takim Pikeju, Zorro czy Buczku, aniżeli miałby to zrobić Puk. Do tego Duńczyk, to pierwszy wybór jeśli chodzi o rezerwę taktyczną więc być może dodatkowy start też wchodzi tutaj w grę. Piotrek sporo traci na wyjazdach, w stosunku do tego, co jeździ w Kumli i chyba tyle wystarczy argumentów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Chris Harris(+3)-Troy Batchelor 1 @ 2,03 Betsafe
Kogoś w Betsafe, chyba przygrzało za mocno słońce i takie cudo wypuścił. Batch owszem jeden z liderów Vastervik ale to Harris najlepiej sobie radzi z całej ekipy na domowym torze. Po kontuzji śladu nie ma, co pokazał w Lublinie, gdzie śmigał aż miło. Dzisiaj obaj 3 razy jadą w jednej parze, a potem Batch ma chyba nieco trudniejszy - ze względu na obecność Hampela bieg 12, a Harris jedzie bieg później i wydaję się, że ma trochę łatwiej. Generalnie więc układ biegów praktycznie taki sami, a ten jeden bieg to lekki plus dla Brytyjczyka, a z takim handicapem i kursem, to musowo grać mocniej trzeba.
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Jako,że w Expekt nie ma innych typów niż hendi,zakład trzydrogowy (grrrrrr!!!!),to nasuwa mi się typ na Elit Vetlandę ,która pojedzie na wyjeździe z Vastervik .
Po kiepskim początku drużyna,która broni mistrzostwa złapała wreszcie rytm i zaczęła jeździć cała drużyna.
Skład gości opiera się na Hampelu ,który w Szwecji radzi sobie bardzo dobrze. Równie dobrze w Elitserien radzą sobie Vaculik i Kołodziej,którzy są w większości zawodnikami na około 10 pkt. Po powrocie na tor dobrą drugą linię tworzy Jonasson,a Bartek dowozi na wyjazdach cenne &quot;oczka&quot;. W tej drużynie odstawać jedynie powinien rezerwowy Kling,bo Thorssel w dowozi dobre pkt,a i czasami potrafi zaskoczyć.
Czyli goście mają bardzo wyrównany skład ze świetnym liderem.
Na wyjeździe ten zespół oprócz dwóch pierwszych meczy,gdzie byli w kryzysie radził sobie dobrze. Remis w Sztokcholmie,2 pkt przegrana z &quot;Wilkami&quot;,nieznaczna przegrana z dużo wyżej notowanymi &quot;Indianami&quot; i Dacarną. Ostatni pojedynek na tamtym torze,to zwycięstwo Vastervik 48-42
Gospodarze natomiast wysoką pozycję zawdzieczają świetnemu początkowi,wtedy,to wygrali 3 spotkania z rzędu. Warto nadmienić,że Vastervik na swoich śmieciach nie jest drużyną,która miażdży rywali ,gdyż najwyższy wynik osiągnęła z Hammarby,która na wyjazdach nie istniała,ponad to na początku wysoko pokonana Indianerna,jednak że forma z początku jak narazie zgasła ,bo przegrali ostatnie dwa spotkania,w tym jedno u siebie 37-53 z Dacarną.
Skład Vastervik nie ma pewnego lidera. Na pierwszy plan wysuwa się Andersen i Batchelor,ale i oni miewają dużo wpadek. Bardzo przeciętnie poza ostatnim meczem w Lublinie po kontuzji radzi sobie Harris,a Ljung zatracił formę z początku sezonu.Dużo będzie zależeć od Nermarka,który ostatnio z Dacą zdobył 12,jednak zwykle zawodzi ,a jak będzie przyczepa,to po 2 biegach odpadnie ???? Na rezerwie Jędrzejak,który powinien dowieźć cenne punkty,jednak wynikami osiągniętymi w tym sezonie choćby się nie zbliżył do poprzedniego,natomiast Daniel Davidsson ,to nie ta półka.
Ostatni pojedynek na tamtym torze,to zwycięstwo Vastervik 48-42
Typ: Vetlanda -2,35
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom