>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2013

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Krzysztof Buczkowski over 5 @1,72 Bet365✅ 6pkt

Linia jak najbardziej w zasięgu Buczka.W parze z weteranem PK i tu nie jest skazany Polak na oglądanie pleców partnera.Polak ten sezon ma zdecydowanie słabszy niż poprzedni a mimo kryzysu uzyskał na torze w Eskilstunie średnią 1,620 pkt/bieg.W ostatnim czasie widać wzrost formy u Krzysztofa,kilka tygodni temu sam wspominał że poczynił zakupy.Być może trafił na lepszą partię silników.Na lidze w niedzielę pojechał przyzwoicie,a patrząc na cały sezon nawet rzekłbym że dobrze.Wczoraj w Anglii zrobił płatny komplet,oglądałem mecz i był po prostu nie do pokonania.W Szwecji tydzień temu zrobił 15 pkt w Kumli-kolejny znak że coś się zmieniło na lepsze.W dzisiejszym meczu obowiązkowo Buczek musi poradzić sobie z Lindbaeckiem,Jabłońskim i 2 razy z Jonasem.Jakieś dodatkowe punkty na Holcie czy PK i jesteśmy w domu;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 4

daro744

Użytkownik
Rune Holta over 6 @2.10 Bet365✅10pkt

Rysiek w ostatnim występie na torze Eskilstun wykręcił 8 pkt. W parze Kylmaekorpi powinien przyzwoicie punktować, ostatnio forma Ryska pozwala myśleć ze bariera 6 pkt powinna być spokojnie do przekroczeni a kurs ciekawy
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Daniel Nermark poniżej 8 @1,72 Bet365✅✅0 pkt:grin:

Oj za wysoko postawili poprzeczkę temu nieszczęśnikowi dzisiaj ludzie z Bet365.I nie interesuje mnie czy pojedzie spod nr 5 czy spod innego.Na rezerwie nie może jechać,a to byłaby jedyna okoliczność sprzyjająca over&#39;owi w jego wykonaniu.W pierwszym meczu sieknął aż 4 pkt,z czego 2 mega szczęśliwie bo powinien być wykluczony moim zdaniem za ostry atak na rywala w pierwszym łuku.Z kim on dziś może wygrywać? Hmm no na prawdę ciężko wskazać kogoś takiego w składzie Vetlandy,a i na swoich partnerach może tracić(2x Jędrzejak,Lindgren i Ljung-o ile nie będzie jakichś roszad w składach awizowanych).Brać póki ciepłe,bo ja bym wystawił tą linię 2-3 punkty niższą;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Może dlatego że Nermark na tym torze lata i rok temu wygrał tutaj turniej Mistrzostw Szwecji, a w lidze trzasnął 11 pkt? ;) No ale Nermark dziś, a rok temu to jednak jak dwa różni zawodnicy.
Dla mnie super dobry becik to:
Piotr Protasiewicz - Krzysztof Buczkowski 1 @ 1,60 Bet365 ✅ ✅ peffunia

Protas w Kumli to klasa. Ostatnio komplet 12 pkt. Wcześniej dwa razy po 11 pkt (z defektem), 13 pkt w 6, 12 pkt, 12 pkt i 14 pkt. Buczek niby tam postęp jest. Ale z czym do ludzi. Buki się boją, bo akurat tutaj dwa tygodnie temu zrobił występ roku i zdobył 15 pkt w 6. Ale poza tym to na wyjeździe słabiutko i 7-8 pkt to max czego się spodziewam. Być może postęp w jeździe Buczka jest widoczny, ale nadal to nie jest żaden pewniak. A dziś nie dość że jedzie z mocnym teamem, to jeszcze w drużynie ma przecież Łagutę czy Jonssona i to pewnie oni pojadą w 15 biegu. A Protek powinien napędzać wynik Indianom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
K 65

konji

Użytkownik
Rune Holta powyżej 4 @1.45 Bet365
Myślę, że ta linia to gruba przesada. Fakt, Rune w Kumli w obecnym sezonie nie spisuje się najlepiej (ostatnie trzy mecze to raz pięć i dwa razy... cztery &quot;oczka&quot;), ale już tydzień temu w pierwszym półfinałowym starciu ze Smederną zasygnalizował, że poważne zdobycze są w jego zasięgu (10 pkt.). Sporo będzie dziś zależeć od Norwega, bowiem Indianie do odrobienia mają czteropunkową stratę z Eskilstuny, więc tym bardziej sądzę, że &quot;piątkę&quot; Holta powinien przywieźć. Zwłaszcza, że przed nim dwa biegi z Lindbaeckiem oraz jeden z rezerwowymi obu drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 185

jkj

Użytkownik
Laguta G over 11 @2 bet365
Laguta w Szwecji zazwyczaj bardzo mocny dziś nie jedzie Zorro wczorajszy upadek go eliminuje. Gospodarze zapewne odjadą, więc liczę na więcej startów Griszy niź te 5.Over całkiem realny bo i linia jak na Lagute nie za wysoka.
 
funias 691

funias

Użytkownik
J.Hampel over 11,5 pkt ✅ 14 pkt
1,55 milenium

Jarek w dużym gazie jeśli chodzi o występy na torach w Szwecji. Tydzień temu był poza zasięgiem rywali na torze w Västervi, gdzie zdobył komplet 15 punktów. Był bardzo szybki zarówno ze startu jak i na trasie. Nikt nie potrafił nawet mu zagrozić, po prostu bezbłędny występ. Dzisiaj jedzie u siebie więc teoretycznie powinno być jeszcze łatwiej zbierać punkty. Sądzę, że linia zostanie pokryta spokojnie. Średnia biegowa jeśli chodzi o mecze u siebie jest kosmiczna 2,667.
N.K.Iversen-G.Laguta 1 ✅ 8-7 (5 pierwszych startów)
1,55 milenium

Zarówno Iversen jak i Laguta bardzo dobrze punktują w Szwecji. Laguta to jednak przede wszystkim mecze u siebie, gdzie ma średnią 2,7! Na wyjazdach jego średnia wynosi 2,035 więc jest dobra, ale nie na tyle, żeby sądzić, że może być dziś lepszy od Nielsa. Do typu przekonuje mnie również ostatni występ Griszy na torze w Kumli. Nie był on zbyt dobry (1,2,3,d). Indianerna walczy o półfinał a kto ma ich poprowadzić do zwycięstwa jak nie rakieta Niels? ????

Powodzenia.

@edit:
Laguta w Szwecji zazwyczaj bardzo mocny dziś nie jedzie Zorro wczorajszy upadek go eliminuje.
Zorro dzisiaj wystąpi. Na potwierdzenie jego wpis z facebooka:
Zorro rides tonight.
After seeing the doctor and getting the shoulder taped he took the decision to ride tonight.
After getting a couple of hours sleep he is now on his way to Kumla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 185

jkj

Użytkownik
Dziwne bo trener mówił, że trzeba będzie jechać bez zorro,który po upadku czuje bardzo silny ból w ręce bodaj.Możliwe po tej wypowiedzi,że przyjedzie,ale czy jego start będzie pewny i czy nie będzie reakcji trenera kiedy zobaczy, że coś jednak z zorro jest nie tak?.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tomasz Jędrzejak - Troy Batchelor 1 @ 1,84 Betsson/Betsafe ✅✅✅ izzi :cool:

Jędrzejak z rezerwy i tym samym ma dwa łatwiutkie biegi gdzie zrobi 5-6 punktów. Do tego pozostałe biegi też do trudnych nie należą, dzisiaj możliwe że nawet 6 startów. Batchelor jedzie w parze z Harrisem i z nim też może tracić. Do tego trudne biegi, jak nie trafi w ustawienia to będzie bardzo ciężko o punkty bo rywale z wysokiej półki jak Hampel, Kołodziej czy Vaculik ze Zmarzlikiem, czy też powracający do formy TH Jonasson.
Bambo -2 - Zorro 1 @ 2,03 Betsson/Betsafe ▶ :-( taki mecz Bambo, ale tylko dwa biegi Zorro... :-|

Jak Zorro ma coś z ręką to dobrze nie pojedzie. Afro w Elitserien raczej nie wozi ogonów u siebie powinien te 7 oczek ogarnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Iversen - G. Łaguta @ 1.8 Unibet⛔
Przypominam że na zużlu znam sie średnio co nie przeszkadza mi wygrywać konkursy żużlowe jednak nagroda w tym roku została mi odebrana. Pozdrawiam moderatorów.
Indianerna Kumla - Smederna Eskilstuna, godz. 19:00Indianerna: 1. Rune Holta 2. Antonio Lindbaeck 3. Piotr Protasiewicz 4. Joonas Kylmaekorpi 5. Niel Kristian Iversen 6. Damian Baliński 7. Mathias Thoernblom
Smederna: 1. Peter Karlsson 2. Magnus Zetterstroem 3. Grigorij Łaguta 4. Krzysztof Buczkowski 5. Andreas Jonsson 6. Oliver Berntzon 7. Linus Ekloef

Drugi mecz półfinałów. W pierwszym meczu fantastyczna postawa Griszy Łaguty i 13 punktów pozwoliło na niewielką zaliczke przed rewanżem. Dziś moim zdaniem gospodarze powinni odrobić stratę czterech punktów. W pojedynku liderów stawiam zdecydowanie na Iversena ,który w pierwszym meczu zdobył 11 punktów jednak na swoim torze powinien być lepszy od Griszy ,który co prawda ostatnio w świetnej formie czy to liga Polska czy szwedzka. Moim zdaniem dzis postawa liderów może być kluczowa jeśli Rosjanin pojedzie dobrze może stworzyć drużynie szanse na awans ja jednak uważam ,że dziś Iversen poprowadzi swoją drużynę do finału.

Ani Iversen ani Łaguta nie byli dziś najlepszymi w swoich zespołach. Mimo wszystko niespodzianka awans Smederny
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Elit Vetlanda (-4,5) - Dackarna Mallila 1 @ 1,80 Unibet ✅ ✅ peffunia

Drużyna Bosse Wirebranda jest w coraz lepszej formie. W ćwierćfinale bez najmniejszych problemów ograli Vastervik 51-39 i 55-35. 4 ostatnie mecze u siebie to wygrane w których zdobywali min. 50 punktów. Co prawda w pierwszym meczu przeciwko Dackarnie przegrali 44-46 ale forma obu drużyn od tego czasu się mocno zmieniła.
W czerwcu w fatalnej formie był Jonasson. Dołek formy miał Kołodziej. Teraz TBJ wrócił po kontuzji w dobrej formie. Janek też pewniak w meczach na własnym torze. No chyba, że będzie wjeżdżał w taśmę ;) Do tego Hampel oraz para Vaculik-Zmarzlik która na własnym torze potrafi seryjnie wygrywać biegi. Słowak może zawodzić w Polsce, ale w Elitserien to bardzo solidny prowadzący parę. Rezerwy mniej więcej na tym samym poziomie, choć jak wystrzeli młodzian gości to może to być ich atut. W pierwszym meczu nie jechał co prawda Ward, ale Watt dorzucił ważne punkty a trio Dudek-MJJ-Lindgren pojechało na lepszym poziomie niż się spodziewam że pojadą dzisiaj.
Ważna będzie postawa Anderssona. Dennis jechał ostatnio w Mistrzostwach Szwecji i lekko się skompromitował robiąc 3 punkty. Lindgren po kontuzji to też jest jeszcze ten sam zawodnik. Niby tragedii nie ma ale w Anglii ma problem żeby zrobić &quot;10&quot;. W Elidze tragedia. Stosunkowo najlepiej radzi sobie w Elitserien ale jakoś go nie widzę w pojedynkach z liderami gospodarzy.
Ogólnie nie rozumiem zbytnio tego faworyzowania Dackarny w tym dwumeczu. Według mnie Vetlanda będzie w grze do ostatniego biegu rewanżu. A żeby to zrobić, to muszą dziś dość pewnie wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
zgadzam się z opinią Jacquesa odnośnie typu na Vetlandę i słusznie zwrócił uwagę, że ta ekipa z meczu na mecz jeździ coraz lepiej dodatkowo Koldi łapie formę i dobrze po kontuzji radzi sobie THJ, no spodziewałem się trochę większego handi na gospodarzy, ale to lepiej ;) w Bet365 -6 też powinno być dobrze, nie ma się co oszukiwać, że obydwa mecze będą zacięte, ale na terenie Vetlandy widzę zwycięstwo gospodarzy, nie zdziwiłbym się nawet, gdyby z przodu była 5,
Ikaros Smederna
1. Grigorij Laguta
2. Magnus Zetterström (K)
3. Jurica Pavlic
4. Krzysztof Buczkowski
5. Andreas Jonsson
6. Linus Eklöf
7. Oliver Berntzon
Lagledare: Stefan Jarl &amp; Jimmy Jansson.

Piraterna
1. Greg Hancock
2. Jonas Davidsson
3. Piotr Pawlicki
4. Matej Zagar
5. Przemyslaw Pawlicki
6. Anton Rosén
7. Fredrik Engman
Lagledare: Stefan Andersson.

w miejsce PK widzimy Pavlica w 2 meczu jak dla mnie spore osłabienie ekipy z Eskilstuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Matej Zagar over 8 @2,00 Bet365✅9pkt

No to przed nami półfinały piknikowej ligi.Matej w Elitserien to tak z doskoku,w miejsce kontuzjowanego Holdera.Kilka meczy odjechał i nie ukrywam że średnio to wyglądało,zwłaszcza na własnym torze.Ale dziś jedzie na wyjeździe więc może być tylko lepiej.W dwóch wyjazdowych meczach zrobił 8 pkt w Vetlandzie i 12 punktów w Sztokholmie. Mam nadzieję że nie będzie żadnych roszad w składzie i Matej faktycznie pojedzie spod nr 4 no i za Przemo będzie z/z.Jeśli tak to po pierwsze bardzo realne 6 startów Mateja,a po drugie w swoim 2 starcie dostaje łatwych rywali: Berntzona z Zorro oraz Rosena.Czyli na papierze zdecydowany faworyt tego biegu to matej.W 13 biegu też dość łatwo na papierze bo jedzie w parze z Gregiem ale naprzeciwko Pavlica i Zetterstroem&#39;a.Na razie składy wyglądają tak jak podał Łysy i typ jest oparty między innymi na układzie biegów.Ale jak to w Szwecji bywa,mogą to pozmieniać jeszcze,więc jak ktoś się waha to niech poczeka do 18.30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
K 65

konji

Użytkownik
Andreas Jonsson (-1) - Przemysław Pawlicki 1 1.80 @ Bet365
Nie wiem, czy Przemek oficjalnie jest już zatwierdzony do startu w dzisiejszym meczu, ale jeśli tak, to wygląda mi to na bet dnia. Mało prawdopodobne, by leszczynianin zaraz po powrocie po kontuzji wykręcił wynik dwucyfrowy, a wokół takiego powinien się zakręcić, by pokonać w tym pojedynku AJ&#39;a. Ponadto w awizowanym składzie znajduje się pod numerem piątym, co wróży co najmniej dwa trudne biegi z udziałem samego Jonssona. Szwed może na własnym torze nie zachwyca (ostatnio raptem pięć &quot;oczek&quot; w starciu z Indianerną), ale nie wierzę, by miał się nie uporać z rekonwalescentem (o ile, jak podkreślam, ten drugi pojawi się w ogóle na torze).
// Pięknie. Zgodnie z przewidywaniami, PP jeszcze nie w pełni formy i nawet mimo porażki gospodarzy, AJ pokrywa to handi. W dublu z Vetlandą -6 zrobili cudowną robotę (szacun dla autorów postów wyżej ???? ).
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Dzisiaj czekają nas ciekawie zapowiadające się półfinały. W jednym wystąpi Ikaros Smederna z Piraterną Motala, a w drugim Elit Vetlanda z Dacarną Malilla .
ja zdecydowałem się na takie typy:
Smederna - Piraterna 1 @ 2,10
&quot;Kowale&quot; są rewalcją sezonu, gdyż jako beniaminek zajęli bardzo wysokie 5 miejsce. Gospodarze dostali się po barażu z faworyzowaną Indianerną, natomiast goście zajęli po rundzie zasadniczej 1 miejsce, co zagwarantowało im pewne miejsce w półfinale i oczekiwanie na rywala. Oba zespoły przystąpią do tego meczu osłabione. Beniaminek przystąpi bez Pikeja, który jechał bardzo solidnie, za niego będzie Z\Z, a goście bez lidera i mistrza świata w jednym Chrisa Holdera, którego zastąpi nieźle dysponowany Matej Zagar, w składzie widnieje Przemek Pawlicki, ale jego występ jest niepewny.
Siła &quot;Kowali&quot; opiera się na świetnym starszym z braci Lagutów. Silnym ogniwem powinien być Andreas Jonsson, który jeszcze nie do końca jeździ na optymalnym poziomie po kontuzji. Drugą linię uzupełniają &quot;Zorro&quot; i &quot;Buczek&quot;, którzy mają chimeryczną formę. Na rezerwie czołowi szwedzcy juniorzy Berntzon i Ekloef .
Skład gości, to przede wszystkim Greg Hancock, który ostatnio jest w bdb dyspozycji. Z powodzeniem powinien go wspierać wspominany Zagar, a na szwedzkich torach dobrze radzi sobie młodszy z braci Pawlickich Piotr. Skład seniorski uzupełni prezentujący złą formę Davidsson(mimo, to vicemistrz Szwecji, ale spala się w ważnych meczach- vide E-liga). Na juniorce, także dobrzy juniorzy Rosen i Engman, ale poprzez atut własnego toru wyżej notowani są rezerwowi gospodarzy.
Thomas Jonasson - Michael Jensen 2 @ 1,72
Po jednej stronie nieźle dysponowany &quot;Thomek&quot;, który odzyskuje formę sprzed kontuzji, po drugiej mistrz św. juniorów, który złapał formę jaką prezentował w barwach Stali.
Zawodnik gospodarzy wystąpi w parze z Hampelem, a to zapewnia, że praktycznie za każdym razem Polak będzie przed nim. MJJ będzie partnerował chimerycznemu Wardowi(wczoraj super mecz w Anglii, w Polsce mocno przeciętnie). Bardzo możliwe też, że to &quot;Gwiazdy&quot; będą przegrywać 6 pkt lub więcej co stworzy dodatkowy start Jepsenowi.

Kołodziej - Ward 1 @ 1,95
Łapiący formę Polak vs nieobliczalny Australijczyk . Ciężko powiedzieć jak zaprezentuję się &quot;Darky&quot;, który w tym roku na tym torze nie jechał. Moim zdaniem, jednak &quot;Koldi &quot; jest stabilniejszym zawodnikiem, do tego jeździ pod 5,co daje mu hendi taki, iż będzie mieć słabszych partnerów. Darcy pojedzie, natomiast z Jensenem, który powinien mu nie raz zabrać punkt.
Zetterstroem - Davidsson 1 @ 2,40
Najsłabsi zawodnicy swoich ekip. Obaj nieobliczalni. Ja jednak uważam, że &quot;JD&quot; pojedzie
jak nas przyzwyczaił . Trudno coś napisać. Przyznam kurs skusił.
Expekt
To by było dzisiaj wszystko.
Pzdr
Edit: Fuck 2 zakłady przegrane w końcówce. &quot;Kowale&quot; 4-2 w 15 biegu, a Koldi defekt też w 15. Ostatnio pech w końcówkach :/ ⛔✅✅⛔
Lekko jednak na ✅, w tym całym nieszczęściu
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dackarna Mallila - Elit Vetlanda (+8,5) 2 @ 1,80 Unibet ✅ ✅ peffunia

W Elit zmiany w składzie. Bardzo dobry manewr taktyczny Bosse Wirebranda. Za Zmarzlika do składu wchodzi Mikkel B. Jensen i będzie jechał z rezerwy. Teoretycznie Zmarzlik to lepszy zawodnik, ale MBJ może jechać z rezerwy. Na seniorkę wchodzi Kling. No ale on pojedzie z max. 2 razy a poza tym będą wprowadzane zmiany taktyczne. Ten manewr sprawia, że przy przynajmniej solidnej postawie Duńczyka Vetlanda będzie dziś mega mocna. Nawet jak będą przegrywać, to 6 startów Hampela, Kołodzieja czy MBJ powinno sprawić że tak jak pisałem wczoraj, będą w grze do końca. MBJ to żaden pewniak. W ostatnim meczu w Malili zdobył 1 pkt w 3 startach. No ale raz, że wtedy jechał z &quot;seniorki&quot; a dwa że skoro trener na taki manewr się decyduje, to Jensen na pewno będzie solidnie przygotowany. Magnus Karlsson wczoraj wymiatał, więc może to on wystrzeli. Tak czy siak, rezerwy powinny być dzisiaj silne.
Dackarna też zmienia Michelsena na Watta ale zbyt wiele to nie zmienia. Dackarna jest świetnym zespołem, ale co ciekawe ich moc objawia się głównie na wyjazdach, gdzie jako nieliczni potrafili seryjnie wygrywać mecze. U siebie też wygrywali. Ale tylko raz przekroczyli 49 pkt. Przeciwko osłabionej drużynie ze stolicy. Mniej więcej miesiąc temu jechali z Vetlandą i wygrali 48-42. Dziś liczę na powtórkę, a może nawet nieco lepszy wynik. Nie wierzę, by Hampel po raz kolejny nie zrobił dwucyfrówki. Pozatym wtedy, wynik był sprawą otwartą i goście nie korzystali z taktycznych.
E/ Kto gra z Żakiem, ten liczy hajs! Brawo Elit Wirebranda!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dackarna Mallila - Elit Vetlanda (+8,5) 2 @ 1,80 Unibet
Pozatym wtedy, wynik był sprawą otwartą i goście nie korzystali z taktycznych.
A Hampel, Kołodziej i Vaculik to skąd wtedy mieli po 1 biegu więcej ?
Co nie zmienia faktu, że ten mecz będzie na styku jeżeli chodzi o awans, bo Dackarna pewnie wygra ale co do awansu to dla mnie wciąż 50/50%.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
8,5 to wysoka linia i szanse oceniam 50-50. JA natomiast byłbym za typem -4 po 8. biegach dla Dacarny po 1,9 na Bet365 ew.remis przy -4 kurs 9,00. Do tego stanu nie powinno być zbyt dużo roszad taktycznych i wtedy Dacarna może odskoczyć na 4 lub więcej punktów choć na 100% to też nie jestem przekonany do tego typu szczerze mówiąc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom