>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Elitserien i Allsvenskan 2014

Status
Zamknięty.
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Indianerna (-2) - Rospiggarna 1 @1,83 bet365
Dziw mnie bierze na taki kurs, ale tym lepiej. Zawdzięczamy go pewnie poprzedniej kolejce, tym lepiej. Goście wygrali z Vetlandą w końcu, jednak dziś Korneliussen z Davidssonem nie przywiozą razem 23 pktów.
Indianerna mocniejsza, po porażce w poprzedniej kolejce na pewno będą chcieli ją sobie mocno odbić. IMO składem też mocniejsi od Rospiggarny. Puk, Protasiewicz zrobią swoje, Lindgren łatwe biegi raczej przywiezie moim zdaniem koło 9-10, Świderski prawdopodobnie zamiast Lindbaecka, jedzie dobrze w tym roku. Do tego przewaga własnego toru. Goście? Walasek, chimeryczny Jonsson, Harris padaka, solidni Davidsson, Korneliussen i Lahti, ale to za mało.

Batchelor - B. Pedersen 1 @1,66 bet365
Tutaj myślę, że Troy na spokojnie. Raczej pojedzie w 15. biegu, w przeciwieństwie do Bjarne, więc mamy jeden bieg więcej. Dwa razy jadą bezpośrednio przeciw sobie. Troy nieźle w tym sezonie, do tego na własnym torze będzie punktował mocno.
W ostatniej kolejce 10 pkt w 6. biegach na wyjeździe (Smederna), Bjarne jedynie 3 pkt w 4 biegach i to u siebie. 8/10
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
2.10 masz na to w unibet w opcji 2-way ???? troszkę lepszy kurs
tyle ze vaculik pojedzie 5 razy max a nie wiadomo czy w 15 się załapie bo ma godnych zastepców a niki pojedzie na 99% 6 razy przy absencji dudka
wiec ja bym wolał miec 1,75 w fortunie niz 2,1 w unibecie
Ogólnie para NO-BET
Na siłę grałbym na NICKIEGO z racji ilosci biegów
 
X 357

xxxl

Użytkownik
tyle ze vaculik pojedzie 5 razy max a nie wiadomo czy w 15 się załapie bo ma godnych zastepców a niki pojedzie na 99% 6 razy przy absencji dudka
wiec ja bym wolał miec 1,75 w fortunie niz 2,1 w unibecie
Ogólnie para NO-BET
Na siłę grałbym na NICKIEGO z racji ilosci biegów
Ja nie pronowałem grania tego tylko podałem lepszy kurs i alternatywna opcje

Nie ma ani Patryka , ani Jensena na 90% przynajmniej wg informacji , które mozna uzyskac na stronie Manilii
Pojedzie z jedynki na 90% Łokatajew , nie wiem czy moga z/z stosować za któregokolwiek z tych dwóch zawodników . Ja mocno vargarna bet 4500 na to przyjmuje
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kenni Larsen over 7,5 punktów 1,90 Triobet
Bet może trochę szalony bo Larsen jeżdzi na zapleczu Ekstraligi ale tam pokazuje super formę. W tej chwili jest głównym lidererem drużyny z Rzeszowa. Dzisiaj spotkanie w Vetlandzie więc bardzo trudny przeciwnik ale Larsen jak patrzyłem wcale takich trudnych biegów nie ma a punktów tylko do zdobycia potrzeba 8. Na pewno największy problem będzie w biegu numer 14 ale tam jedzie z dość dobrego pola. Być może dzisiaj pojedzie 5 lub 6 razy bo przed tygodniem to on był liderem Smederny dla której zdobył 12+1 (3,3,3,2*,1) punktów.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Ja nie pronowałem grania tego tylko podałem lepszy kurs i alternatywna opcje
Nie ma ani Patryka , ani Jensena na 90% przynajmniej wg informacji , które mozna uzyskac na stronie Manilii
Pojedzie z jedynki na 90% Łokatajew , nie wiem czy moga z/z stosować za któregokolwiek z tych dwóch zawodników . Ja mocno vargarna bet 4500 na to przyjmuje
Z jedynki jedzie Bech Jensen. Na dwójce ZZ za Patryka (na 99%).
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Z jedynki jedzie Bech Jensen. Na dwójce ZZ za Patryka (na 99%).

12.05.2014
Kilka informacji o naszych kierowców przed wtorkowym meczu w Norrköping
Patryk Dudek, który rozbił się gwałtownie w Polsce wczoraj doznał wstrząsu mózgu, a także ogólnie oszołomiony co oznacza, że ​​nie będzie Norrköping jutro. On idzie do szpitala w poniedziałek do badania. Jeśli zauważysz, że nie więcej szkód, więc mamy nadzieję, że Patryk jest powrót do drużyny w przyszłym tygodniu.

Michael Jepsen Jensen ma haunting uszkodzenia mięśni uda prawej nogi. Nadal nie ma pełnej siły w udo, więc trudno go uruchomić na trudnych technicznie tras Norrköping. Zdecydowaliśmy się dać mu odpocząć, aby nie pogorszyć szkody.

Alexandr Loktaev który zaimponował nam jego jazdy w zeszłym tygodniu na G &amp; B Arena, możemy wybrać, aby nie doprowadzić do Norrköping. On rozpoczął sezon bardzo dobrze i jest prawdziwym panczenistów ale nie sądzę, że jest gotowy na &quot;małej&quot; banana w Norrköping.

Jak wyrównać jutro wygląda kl.19 my jeszcze nie wiemy, ale wiemy, że zaprosimy wilki w trudnej opozycji na punkcie!

/ Michael &amp; Bent

http://www.dackarna.nu/sv/nyheter/nyheter/e/4761/lite-info-om-vara-forare-infor-tisdagens-match-i-norrkoping/

Tu jest o saszce , wiec nie wiem jak z bechem
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
No Bech od początku był w składzie, nic mu nie jest i nie ma żadnych info, aby nie jechał - więc co ma z nim być? ;o
Dalej jest info, że miał jechać Dudek, ale nie pojedzie on i nie zastąpi go ani Jensen (kontuzja), ani Łoktajev (nie chcą go brać na ten tor - podejrzewam, że dlatego że wolą mieć DA na 6-7). Nie wiem, czemu tu nie rozumiesz?
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jestem z Z.G. więc spoko kumam becha ???? chodzi mi o to , ze na stronce Manilli na razie nie ma infa nawet o nim w składzie - jest na svemo.se w składzie od rana , ale nigdzie wiecej nie znalazłem potwierdzenia o tym , ze pojedzie
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
A potwierdzenie, że np. Pedersen pojedzie to gdzie masz? Składy są na svemo.se nie od rana, a od niedzieli. Te same składy są zresztą i na stronie Vargarny (z Dudkiem - bo info o jego absencji to wyszło później).
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Według strony Indian jest zz za Szweda
skoro tak, to polecam jeszcze Lindgren over 8,5 po 1,66 na bet365.
Nie wiem czy pojedzie w zastępstwie, ale i tak powinien ogarnąć.
1. Woodward, Jonsson, Davidsson
7. Korneliussen, Harris, Woodward
10. Andersson, Lahti, Walasek
14. Walasek, Iversen, Harris
Biorąc pod uwagę poobijanego Protasiewicza, Lindgren może pojechać 15. bieg, do tego te powyższe - nienajtrudniejsze + ew. ZZ. Wydaję się być całkiem pewne 9 lub więcej.
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Według strony Indian jest zz za Szweda
skoro tak, to polecam jeszcze Lindgren over 8,5 po 1,66 na bet365.
Nie wiem czy pojedzie w zastępstwie, ale i tak powinien ogarnąć.
1. Woodward, Jonsson, Davidsson
7. Korneliussen, Harris, Woodward
10. Andersson, Lahti, Walasek
14. Walasek, Iversen, Harris
Biorąc pod uwagę poobijanego Protasiewicza, Lindgren może pojechać 15. bieg, do tego te powyższe - nienajtrudniejsze + ew. ZZ. Wydaję się być całkiem pewne 9 lub więcej.
e: beznadziejny Fredka...⛔
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Indianerna -2 - Rospiggarna @1,83 bet365 ⛔
G Laguta over 10 @2,50 bet365 ⛔
Totalna klapa ⛔ ⛔
Zacznijmy od gości AJ nierówna forma, JD to samo co AJ może przywieść 12 oczek jak 4 oczka, CH wole nie komentować, bo ten gość jest już od 3-4 sezonów pod formą. Mads i Greg są mocni, ale na nich można liczyć bardziej u siebie. Na wyjazdach Greg jeździ przeciętnie, więc co to za lider? Lahti na rezerwie robi przewagę, ale Kim Nilsson już nie jest taką armatą.
Gospodarze to równy zespół, Woodward trochę pod formą, czy jedzie Świder czy z/z to zdobędą tyle samo oczek. Protas po kontuzji w Lesznie pokazał, że jest twardy, Iversen u siebie mega mocny, Lindgren w Szwecji równy. Max i Joel dorzucą swoje i Indianie ten mecz wygrają.
Grisza odpuścił Polskę co dało mu trochę odpoczynku. Rosjanin jest moocny kontuzja go nie przyhamowała, jest w formie i tyle. Linia dla mnie trochę śmieszna w 6 startach, bo tyle zapewne pojedzie, bo taktyk i 15bieg to zdobycie 11 oczek to formalność. Madsen, Sajfudinov, TH Johnasson, Zengi, Woffi czy Michalsen są do objechania. Poza Duńczykami reszta jest pod formą. Kurs 2,50 ?!?! to lekka przesada, taki kurs na Vaculika przy linii 12 jest adekwatny, ale przy Griszy który prawdopodobnie będzie miał 6 biegów to dla mnie PROMO dnia.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
może się przydać, zasady zmian i r/r w Elitserien:
Tactical substitutes / Riders Replacement and etc
Tactical substitutes are available from heat 6 as long as the team is 6points behind.
all riders can be used once
no ts allowed in heat 11.
R/R available for maximum one rider/meeting
R/R available for the 5 riders with the highest average.
all but one of the riders taking the R/R heats have to have a lower
average then the rider they are replacing.
reserves have to ride at least three heats each.
 
bambino92 56

bambino92

Użytkownik
Na dziś warto pograć over punktowy Holdera 8,5.
Linia dość niska zważywszy na fakt że kangur łapie formę.

1.Chris Holder
Kenni Larsen
Anton Rosen
Mikkel Michelsen
2.Kjastas Puodżuks
Chris Holder
Peter Karlsson
Anton Rosen
3.Anton Rosen
Magnus Zetterstroem
Chris Holder
Grzegorz Zengota
4.Peter Karlsson
Linus Sundstroem
Mikkel Michelsen
Chris Holder
Widzę tu 10 punktów. Pozdrawiam.
Spotkanie : Piraterna Motala - Smederna Eskilstuna
Godzina : 19:00
Zakład : Chris Holder Over 8,5
Kurs : 1,70
Bukmacher : STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom