>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2014

Status
Zamknięty.
majin33 211

majin33

Użytkownik
GREG HANCOCK over 8,5 w 4 startach 1.80 STS 7/10 ✅✅✅ EASY MONEY :cool: DUzy plus vol.1
Po dlugim namysle decyduje sie na powyzszy bet, uwazam, ze to najrozsadniejsza opcja i po kursie 1.80 biore w ciemno. Dobre pola startowe + dobry rozklad biegowy sprawiaja, ze jezeli nie bedzie defektow badz gleby to Greg dzisiaj pokryje na luzno ta linie. Biegi Hancocka:









Wchodze dosc grubo takze zycze standardowo sobie i wam powodzenia ????
Oprocz tego jak komus cos brakuje do dubelka to poecam Piraterne, kurs 1.20 ale widze, ze juz zaczynaja spadac nizej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jarosław Hampel over 9 @ 1,72 Bet365⛔2 - dno
Trochę niska linia, jak na Hampela w meczu ligowym, ale to dobrze się składa. Hampel, jak wiadomo liderem Vetlandy i to od niego zależy w każdym meczu najwięcej. Początek sezonu dobry - 10(wyjazd) i 14(dom). Dzisiaj nie łatwy niby mecz w Kumli, chociaż Indianie na razie zawodzą, po mimo tego, że mają mocny skład - przynajmniej na papierze. W ubiegłym sezonie Hampel 12pkt w 6 startach na torze w Kumli, więc tor mu odpowiadał ostatnio. Jeśli chodzi o kolegów w parze to jedzie tak: 2x z THJ, Madsenem i Woffindenem. Owszem to są dobrzy zawodnicy, ale mimo wszystko jednak na ten moment gorsi od Jarka. THJ poza Vetlandą już tak mocny nie jest, Madsen to Madsen i na wiele go stać, a po Woffindenie nie wiem czego się spodziewac, chociaż kryzys chyba już za nim. Wśród rywali najgroźniejszy będzie Iversen i Protasiewicz. Lindgren jakoś dziwnie jedzie, a Woodward i Świder to zawodnicy jednak sporo gorsi. Dla mnie 5x 2pkt jest idealne, ale jakaś &quot;3&quot; musi się w mojej ocenie tam pojawić, więc gram.
Linus Sundstroem(-2)-Kjastas Podżuks 1 @ 1,90 Bet365✅7:0
Sundstroem może liderem nie jest, ale na pewno u siebie będzie groźny dla większości zawodników w lidze. W ostatnich dwóch sezonach domowa średnia(w Motali) wynosiła 1,6 i 1,8, a zatem wyniki całkiem dobre. Dzisiaj pod numerem 2 i widzę, że bieg 5 ma dość łatwy i powinien tam solidnie zapunktować. Atutem znajomość toru oczywiście oraz łatwiejsi rywale, bo po stronie gości na dobrą sprawę wszyscy do pokonania, a najtrudniejszym rywalem wydaje się być Kenni Larsen. Z kolei Podżuks w Szwecji niewiele objeżdżony, do tego w każdym biegu ma kogoś z górnej półki: Hancock, Holder, 2x Ward, a i pozostali zawodnicy Piratów są go w stanie objeżdżać. Forma w tym sezonie taka sobie, więc jakoś nie liczę na jego dużą zdobycz punktową, a nie zdziwi mnie, jeśli będzie zmieniany przez kolegów, czy to jako taktyczna zmiana, czy normalna - np. Zorro.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Nicki Pedersen - Peter Ljung 1 1.22 ✅✅✅
Greg Hancock - Peter Karlsson 1 1.30 ✅✅✅
Ako: 1,53 UNIBET 7/10 U.NIBET ✅✅✅
Ljung w tym sezonie w sredniej formie, bardzo duzy traci wlasnie na wyjazdach. Nicki jedzie po &quot;9&quot; i ma dobre pola startowe i oprocz tego jedzie 2 razy na Ljunga w koncowce zawodow co powinno postawic kropke nad i.
Karlsson w tym sezonie mnie zadziwia, stary dobry okularnik powrocil. Niestety kondycji starcza na 2-3 biegi i oprocz tego tak jak Ljung duzo traci na wyjazdach. Mialem grac 10/10 ale zycie nauczylo mnie, ze nigdy nic nie wiadomo z Karlssonem dlatego nie szaleje. Ale mysle, ze mimo wszystko Hancock u siebie bedzie lepszy niz Karlsson.
Zycze sobie i wam powodzenia bo dzisiaj duza stawka w grze.
DUUUUZY PLUS VOL.2 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tai Woffinden over 8.5 punktów 1,90 Triobet
Poza wczorajszym spotkaniem w Anglii Mistrz Świata imponuje formą. W Polsce, Anglii i GP ostatnio bardzo dobre wyniki, szczególnie jazda w Częstochowie i Tampere zasługuje na uwagę. Dzisiaj jego drużynę wbrew pozorom czeka bardzo trudne zadanie bo przeciwnik na prawdę klasowy. Tai z dość łatwych partnerem więc na nim punktów nie powinien tracić. A w biegu 15 pewnie z Jarkiem pojedzie właśnie on lub Madsen. Liczę ze 7-8 punktów zdobędzie przed biegiem 14 a szansa na to jest dość duża. Na razie w Szwecji dwa raz po 10 punktów zdobył więc nie jest żle. Stawiam na over Taia
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Michael Jepsen Jensen under 10 1.75 Bet 365
Jensen w Szwecji do tej pory jedno spotkanie gdzie zdobył 2 punkty. Linia bardzo wysoko postawiona na niego , a jego forma jest w zasadzie zagadką. Brakuje mu jazdy niewątpliwie w zawodach na najwyższym szczeblu. Dzisiaj pojedzie w biegach z:
bieg 4: Loktajev, Larsen , Mikkelsen.
bieg 8: Loktajev , Karlsson , Zorro
bieg 10: Laguta , Zengota , D.Andersson
bieg 14: Laguta, Larsen , N.Pedersen
Jak widać nie ma łatwych rywali w żadnym z tych biegów. Pedersen , Larsen , Loktajev , Laguta to ścisła czołówka. Karlsson i Zorro na własnym torze mogą też urywać mu punkty , a szczególnie Pikej. Czy pojedzie więcej niż 4 biegi? Też według mnie wątpliwe. Zakład wydaje mi się dość pewny.
Peter Ljung under 6 2.50 Bet 365
Tamten zakład wydaje mi się dość pewny, ten jest obarczony większą dozą ryzyka, co zresztą odzwierciedlają kursy. Sugeruje się jednak tym , że Ljung do tej pory dwa beznadziejne spotkania w Szwecji. Niby oba wyjazdowe ale jednak 3 i 4 pkt w nich ugrane wyglądają bardzo mizernie. Dzisiaj mecz u siebie ale nie z byle kim. Przyjeżdża największa sensacja rozgrywek czyli drużyna Rosspigarny. Przeanalizujmy biegi jakie dzisiaj ma Peter na rozkładzie.
bieg 1 : Jonsson , J.Davidsson , Nermark
bieg 5: Thoernblom , Walasek , Lahti
bieg 7: Lahti , Korneliussen , Nermark
bieg 13: Jonsson , Lahti , H.Andersen.
Dużo zależeć będzie od postawy partnera z pary w dwóch biegach Nermarka, który prezentuje się też mocno przeciętnie zresztą jak cała drużyna Vastervik. Na papierze teoretycznie nie ma ciężkim biegów ale jeśli weźmiemy pod uwagę , że sam jeździ kiepsko do tego 3 biegi ma z rewelacyjnie na razie spisującym się Lahtim. Jonsson ostatnio również pokazał zwyżkę formy. Korneliussen też rewelacyjna forma. Podsumowując program wygląda dość łatwo , jednak forma jego samego i rywali mówi całkiem co innego dlatego wydaje mi się , że po takim kursie warto spróbować zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
witam
Nim ktokolwiek zacznie dziś podawac swoje typy niech ma na uwadze ,ze każde z dzisiejszych spotkań jest zagrożone.W każdym miescie sporo opadów więc dobrego scigania nie ma co się spodziewac ,nie mówiąc juz o typowaniu jeśli gdziekolwiek pojadą.
pozdrawiam
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Peter Kildemand -0.5 - Miedzinski @1,72 triobet
Jeśli pojadą to zdecydowanym faworytem jest dla mnie Duńczyk, lepsza forma, lepsze wyniki w Szwecji. Peter jest w gazie, a Miedziak średnio. Dobre występy przeplata słabymi. Jeśli dziś popada tor będzie ciężki, to Miedziak nie będzie tak mocny jak na betonowym stole.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
bardzo duży przedział można zrobić na dziś:

Grisza Laguta over 6,5 @1,72 Bet365
Grisza Laguta under 10,5 @2,10 Triobet
__________________
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Greg Hancock over 9,5 punktów 1,65 Triobet
Darcy Ward over 7 punktów 1,61 Bet365
Greg i Ward to liderzy drużyny z Motali. Holder znowu jakieś wahania formy więc to na ich barkach dzisiaj będzie spoczywał ciężar zdobywania punktów. Ward dość łatwe biegi poza oczywiście 14 gdzie liczę chociaż na 1-2 punkty. Greg natomiast w bardzo dobrej formie od dawna w Szwecji również i dzisiaj nawet łatwiejszy układ biegów niż Ward. Obaj myślę, że mają spore szanse na występ w biegu numer 15. Z rezerw taktycznych raczej nie pojadą bo pewnie mecz będzie oscylował koło remisu.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Mads Korneliussen over 7 1.72 Bet 365
Mads w tym sezonie 3 x po 12 pkt i raz 7 pkt. Rewelacyjna forma , która zaowocowała kontraktem w Orle Łódź gdzie również bardzo dobre występy. 3 średnia biegowa w całej lidze. Dzisiaj wyjazd do Motali gdzie wystąpi w następujących biegach:
bieg 3: Holder, Gustafsson , Lahti
bieg 7 : Hancock , B.Pedersen, Lahti
bieg 12: Ward , Gustafsson , Davidsson
bieg 14: Hancock , Ward , Harris
Z samych tych 4 biegów myślę , że spokojnie ma 7 pkt. Do tego może dojść bieg z rezerwy taktycznej plus bieg nominowany. Mads jeździ równo w tym sezonie wtopy mu się nie zdarzają , także myślę , że spokojnie zrobi over w tym meczu.
Peter Kildemand over 6 1.50 Bet 365
Trochę zdziwiony jestem tak niską linią na Pająka. Mecz wyjazdowy z najsłabszą drużyną. W tym sezonie w każdym z 4 meczy pokrywał tą linię. Kurs może nie za wysoki ale uważam , że dość pewnie zostanie pokryty.
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Smederna - Indianerna 1 @1,83 bet365 ✅ 50-40
bardzo fajne typy CekaeMa, również polecam, bo linie strasznie niskie. Ja jednak dziś na Smedernę...
Grisza, Berntzon i Karlsson bardzo pewne punkty, powinni na własnym torze swoje przywieźć. Do tego Zengi, który w Toruniu przywiózł 6 w pierwszych 2. biegach, potem się pogubił i 0, jednak tutaj powinien dołożyć swoją cegiełkę. Zorro, Michelsen u siebie jadą dobrze, po te 5-6 pktów mogą dowieźć.
Teraz Indianie: Iversen w kratę ostatnio, problemy sprzętowe, może być różnie, swoje przywiezie, ale niekoniecznie komplet. Do tego Lindgren, forma całkiem i Bjerre, nie przypominający zawodnika sprzed kontuzji w ogóle. Za Pepe pewnie ZZ, natomiast za Lindbaecka nie wiem kto... Andersson i Max dawcy punktów, szczególnie ten pierwszy - pewnie 0 albo 1. Bardziej wyrównany skład gospodarzy + własny tor. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majin33 211

majin33

Użytkownik
Moje propozycje na dzisiaj, nie wiem ktory pewniejszy, niech kazdy wybierze wedlug swojego uznania. Przeanalizowalem tabele biegowe, sa spore szanse na pokrycie tych linii. Iversen jedzie wyjazd z Rosspigarna, ale powinnien biorac pod uwage jego obecna forme dac rade z Harrisem, Lebedewem czy nawet Jonssonem. Zapewne z Protasiewiczem beda grali I skrzypce z Indianerna. Ward w barwach Piraterny jedzie u siebie. Jezeli nie bedzie nieszczesnych defektow to Ward musi zaliczyc na prawde kiepskie zawody zeby nie pokryc tej linii a to zdarza mu sie ostatnio sporadycznie. Poza Kasprzakiem nikt z gosci nie powinnien mu zagroic, Batchelor w GP po prostu idealnie trafil z przelozeniami ale poki ci nie ma co sie podniecac jakas niby jego eksplozja formy. Wczoraj na wyspach przecietnie. Zycze sobie i wam powodzenia.
Darcy Ward over 8,5 w 4 startach 1.70 STS 5/10 Zwrot-deszcz i odwolane
Niels K. Iversen over 8,5 w 4 startach 1.70 STS 5/10 ✅✅✅ ;)

 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kim Nilsson +1 - Lindbaeck @1,83 b365 ✅ pefffka pefffunia 11 - 2
Pobrałbym tą parę bez dodatniego handi, ale jak dają nam +0,5 to nic tylko pobierać. Obaj spotkali się w niedziele w Łodzi i obaj zdobyli podajże po 6 oczek. Wtedy to Tonino jechał u siebie, teraz będzie na odwrót. Kim przesunięty z nr 6-7 na 2, ponieważ jeździł aż tak dobrze. Jego występy na domowym torze w Szwecji to 3 i 5 oczek w maju oraz 2 ostatnie czerwcowe 10 i 12 oczek. W meczu vs Ikaros walną nawet komplecik 12 oczek. Jest chłopak w formie. Tonino 2 biegun powrócił po kontuzji w polskiej lidze zdobył od tego czasu 7, 3, 6 oczek w Elitserien 4, 6, 7, 6 więc jak widać szału nie ma. Jeśli chodzi o tę parę to uważam, że handi powinno być wystawione na poziomie +1 dla Lindbaecka z kursem @1,83 na Nillsona. Ja to gram i polecam tym bardziej, że Kim jest w fajnej formie, a Tonino ma problemy po kontuzji, żeby dojść do optymalnej formy
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Greg Hancock powyżej 9 @1,57 bet365 ✅ (12 punktów, komplecik w 4 startach)
Mistrz Szwecji podejmuje dziś czerwoną latarnię ligi. Gospodarze mimo braku Holdera powinni sobie spokojnie poradzić. Linia jak na Grega dość niska (niski również kurs). Greg jest najlepszym zawodnikiem Piratów w tym sezonie. W większości meczów wykręcał dwucyfrowe wyniki. Greg swoją jazdę opiera przede wszystkim na dobrym starcie, ale nie ma się co dziwić. W każdym razie ten element wychodzi mu bardzo dobrze, a na dystansie bardzo ciężko go wyprzedzić. Nie będę na siłę argumentował, po prostu liczę, że pojedzie swoje. Nawet jeśli nie pojedzie w nominowanym, to i tak jest szansa, że te 10 punktów zrobi.
Darcy Ward powyżej 9 @1,57 bet 365 ✅ (14+1 - komplecik)
Argumentacja podobna jak wyżej. Darcy to drugi zawodnik, który ciągnie Piraternę. Forma dobra, na domowym bardzo rzadko notuje wpadki. Myślę, że tylko Bajrne Pedersen jest w stanie wyrwać 5 start Darcemu lub Gregowi, ale to tylko przy jego bardzo dobrej jeździe. Tu również nie będę nic na siłę pisał, słabszy rywal, dobra forma, domowy tor, więc widzę co najmniej 10 pkt.
Rory Schlein (-1) - Tobiasz Musielak 1 @2.00 bet365 ⛔ (5-10)
Tu nieco ryzykownie. Dla Schleina będzie to drugi mecz w tym sezonie w Szwecji. Nieźle prezentuje się a Anglii, a także coraz lepiej w I ligowym ROWie Rybnik. Na pewno za Australijczykiem przemawia większe doświadczenie. Do tego w parze z Hancockiem, który potrafi pomóc podczas biegu. Tobiasz będzie debiutował w Szwecji i od razu mecz wyjazdowy na ciężkim terenie. Nie jedzie jako rezerwowy, a więc pewnie tylko 4 starty (o ile nie będzie konieczności zastępowania przez innego zawodnika np. z RT). W Szwecji liczą na jego dobrą jazdę po dobrych wynikach w Polsce. I faktycznie Tobiasz jeździ nieźle, ale na wyjazdach jednak trochę traci. Rorego uważam za bardziej uniwersalnego zawodnika i próbuję pójść w jego stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Timo Lahti (+1) - Hans Andersen 1 @1,72 bet365 ✅ (13-4, bardziej gładko niż się spodziewałem) ✅
Rospiggarna jest rewelacją obecnych rozgrywek. Skład, na który raczej nikt nie stawiał zajmuje 2 miejsce w lidze. Duża w tym zasługa Madsa Korneliussena i właśnie Timo Lahtiego. To ci dwaj zawodnicy pozytywnie zaskakują od początku sezonu. Dziś próbuje zagrać na tego drugiego. Średnia punktowa bardzo zbliżona do Andersena, jednak Timo nadrabia meczami u siebie, zaś Andersen na wyjazdach sporo traci. Lahti to zawodnik może nie najwyższych lotów, ale jeździ dość solidnie i nie odpuszcza. Do tego niezła znajomość toru i dobra atmosfera w drużynie. Andersen kiedyś był dobry. Ale to kiedyś skończyło się z 6-7 lat temu. Czasy skutecznej jazdy w GP już raczej nie wrócą. Andersen jest przede wszystkim bardzo nierówny. Szczególnie w meczach wyjazdowych często się gubi. Wiedzą o tym także kibice w Polsce. Duże wpadki miewa już nawet w naszej I lidze. Obserwując go mam wrażenie, że jeździ zbyt miękko. Nie powiem, że odpuszcza, ale znam wielu zawodników, którzy jadą bardziej agresywnie. Tu dodatkowo mamy +1 punkcik na Lahtiego. Obawiam się jedynie jednej rzeczy i z tego powodu ze stawką radzę uważać. Może być tak, że Andersenowi uda się początek i pojedzie z taktycznej, bo taktyczna w tym meczu niemal pewna. I dzięki temu może mieć nawet 2 starty więcej od Lahtiego - a to sporo. A w innym wpadku nie daję mu dużych szans w tej parze dlatego rekreacyjnie sobie próbuję.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Rosspigarna Hallstavik - Vastervik Speedway (+18) @1,75 bet365 ⛔

Bieda. Zabrakło trochę jednak. Dzisiaj masakra ten żużel


Nie wiem czemu tak wysoka linia. Wiadomo gospodarze są faworytem, ale Vastervik raczej się przed nimi nie położy. Sytuacja w tabeli dla gości fatalna, ale nie jest tak, że w każdym meczu są demolowani. W pierwszym meczu z Rosspigarną porażka zaledwie 4 oczkami. Dzisiaj spodziewam się ok 10-12, ale nie więcej. Kasprzak wiadomo, że może forma nie jest najwyższa, ale 7-8 gwarantuje. Tobiasz Musielak w Polsce jedzie świetnie, więc zobaczymy co pokażę u Szwedów. Pawlicki mocno w kratkę, ale 2-3 dowiezie mam nadzieje. Andersen w Szwecji trzyma stały poziom i poniżej kilku oczek nie schodzi. Reszta zawodników z Lujngiem na czele też zawsze coś przywozi. Jedynie Lindgren trochę słabo w tym sezonie w Szwecji, ale może chociaż ze 2 oczka przywiezie. W drużynie gospodarzy Kornelisuen w gazie niesamowitym we wszystkich rozgrywkach. Harris mocno w kratkę, a w Szwecji najsłabiej. Lahti czasem przywiezie 1, a czasem 7. Również strasznie nierówny. Walasek, mimo ostatnich wahań formy raczej nie zawiedzie. Reszta solidnie, aczkolwiek szału nie ma i nie wierzę, że pokryją hancicap 18 punktowy.


Inne typy bez analizy :
Piraterna - Vetlanda @1,57 ✅
Vargarna +8 @1,90 ⛔
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Piotr Protasiewicz over 8 punktów 1,83 Bet365 ✅
Linia trochę niska jak na Piotra, jeżdzi bardzo dobrze wszędzie a w Szwecji to już w ogóle. Dzisiaj jego zespół jedzie z Vastervik na wyjeżdzie więc o punkty powinno być jeszcze łatwiej. Dobrze zaprezentował się w DMŚ a dzisiaj powinien być liderem gości obok Iversena. Po kontuzji w Szwecji nie wyszedł mu tylko jeden mecz, ostatnie dwa to zdobycze na poziomie 11 i 12 punktów. Dzisiaj stawiam na over być może nawet w czterech biegach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
K 7

klodzio

Użytkownik
Indianerna Kumla (-10,5) - Smederna Eskilstuna 1,8 efortuna

Nie ma co się dużo rozpisywać. U innych buków linia znacznie wyższ (zresztą słusznie). Indianie w mocnym zestawieniu z Pepe, Pukiem, Fredką. Na rezerwie Lindbaeck również swoje powinien dzisiaj zrobić. U gości standardowo brak Griszy. Larsen chyba pojedzie, ale szału to on ostatnio nie robi (jest po kontuzji). Jeśli o sile zespołu jeżdżącego w Elitserien ma stanowić Pawełek Przedpełski to mówi samo za siebie ;) Niezła rezerwa u gości, mimo wszystko gospodarze to murowany kandydat do medalu, więc mecze z tak przeciętnym zespołem powinni ogarniać gładko, a jak będzie zobaczymy ????

Greg Hancock over 9,5 (5 pierwszych biegów) 1,6 efortuna

Wiemy wszyscy w jakiej formie aktualnie znajduje się Greg. Do tego całkiem przyjazne biegi. W 4,8 i 10 nie powinien stracić więcej niż 2pkt. W 14 i 15 obsada będzie znacznie ciekawsza, ale mimo wszystko dla Herbiego spokojnie do ogarnięcia. Powinno wejść gładko ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom