>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2014

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Larsen chyba pojedzie, ale szału to on ostatnio nie robi (jest po kontuzji). Jeśli o sile zespołu jeżdżącego w Elitserien ma stanowić Pawełek Przedpełski to mówi samo za siebie
Larsen chyba jednak nie pojedzie... Przedpełski w Szwecji śmiga aż miło, jak ktoś oglądał jego występy, to wie, że to nie tylko pkty, ale i mega jazda, no ale dziś nie wystąpi w meczu - to tak przy okazji ;)
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Eskilstunaklubben Smederna meddelade på måndagen att Kenni Larsen inte kommer delta i tisdagens möte mot Indianerna på ICA Maxi Arena i Kumla. Under kvällen så kom nästa tunga smäll för Smederna som jagar en slutspelsplats. Stjärnskottet Pawel Przedpelski får inte delta imorgon för sin polska klubb då de vill hellre se han i en match i Polen. Skulle inte Przedpelski infinna sig på juniormatchen skulle en lång avstängning vänta han.

Istället för Przedpelski så tas Australiern Davey Watt in i laget.

Smedernas lag imorgon:
1. Grzegorz Zengota
2. Kenni Larsen R/R
3. Peter Karlsson
4. Oliver Berntzon
5. Mikkel Michelsen
6. Magnus Zetterström (K)
7. Davey Watt

no chyba wszyscy rozumieja ???? )
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Michael Jepsen Jensen (+1) - Jarosław Hampel 1 @1,83 bet365 ✅ (9-0) Jarek w sztosie...
Jarek ostatnio bardzo słabo. W zasadzie na każdym froncie. W lidze nie może wręcz wygrać biegu, wolny na starcie, wolny na dystansie. W Szwecji też słabo. Wczorajszy mecz był &quot;dziwny&quot; ale 3 punkty Hampela to coś wręcz nieprawdopodobnego. Kłopotów sprzętowych nie da się ot tak załatwić w jeden dzień. A Michael na przeciwnym biegunie. Bardzo dobre występy we wszystkich ligach, także w SEC w Holsted. Dackarnie często ciągnie wynik. Dziś dodatkowo u siebie. Myślę, że słabego ostatnio Hampela pokona.
Piotr Protasiewicz over 10 @1,72 bet365 ✅ (13)
Pepe czuje tor w Kumli jak mało kto. Notuje tam bardzo dobre wyniki, zresztą ogólnie ma bardzo dobry sezon. Dziś jadą przeciw Smedernie. Powiedzmy sobie szczerze, że armat to tam nie ma. Owszem, źle nie jadą, ale myślę, że dziś braknie im przede wszystkim znajomości toru. Linia co prawda nie taka niska, a Piotrkowi może dojść zmęczenie (3 zawody w ciągu trzech dni), ale dla żużlowców nie jest to znowu takie nadzwyczajne, a Pepe ma w tym sezonie wszystko bardzo dobrze poukładane. Stawka niewysoka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Oliver Berntzon (-1) - Jonas Davidsson 1 @1,8 bet363 ⛔
Oli ostatnio trochę słabiej stąd w składzie pod numerem 6. Jest to jednak całkiem fajnie jeżdżący zawodnik, także myślę, że ta pozycja może mu nawet pomóc. Jonas pod 7, ale u niego niemoc trwa dość długo. Dla mnie to jest słaby zawodnik - tak ogólnie patrząc. Wyszedł mu początek sezonu, nieźle punktował w Gnieźnie. Ale sytuacja wróciła do normy i Davidsson jest po prostu słaby. Młody Szwed dużo waleczniejszy, do tego na własnym torze. Także forma+waleczność+tor powinny dać pewne zwycięstwo Berntzonowi.
Myślę, że Dackarna nie ma dziś co szukać. Za Buczka Holta, za Pedersena Z/Z. Indianerna bardzo wyrównana. Kurs jednak mierny dlatego nie podaję.
Smederna to w moim odczuciu pewniaczek. ⛔ I nie chodzi mi nawet o powrót Laguty, bo nie wiadomo jak się spisze, ale fajnie sobie jedzie ta drużyna. Młodzi Zengota, Przedpełski, Berntzon wsparci doświadczonymi Szwedami. Rospiggarna fajny początek, ale widzę, że powoli siadają. Kurs też jednak symboliczny, można do kombinacji.
!!!PRZEPRASZAM ZA MOJE ŻAŁOSNE TYPY DZISIAJ!!!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Piotr Protasiewicz over 9 punktów 2,50 Bet365
Piotr w formie w Szwecji cały czas i dzisiaj powinien być znowu bardzo dobry wynik. Jego drużyna faworytem i to pewnie Protasiewicz z Iversenem będą liderami gości. Myślę, że pięć startów dzisiaj realnych więc 10 punktów spokojnie w zasięgu. W parze z Antoniem więc nie ma jakiegoś super partnera. Mam nadzieje, że w biegu 14 sobie poradzi i chociaż 2 punkty zdobędzie a powinno być dobrze.
Grigorij Laguta under 10 punktów 2,10 Bet365 ✅
Wraca po kontuzji Laguta i w parze z bardzo dobrze jeżdżącym w Eskilstunie Pawełkiem więc będzie bardzo ciężko. Rospigarna mimo wszystko przeciwnik wymagający z Jonssonem na czele. Wątpię, że Laguta dzisiaj pojedzie 5 razy nawet jak będzie dobrze jeżdził a przecież są zawodnicy w drużynie Smederny którzy mogą być od niego lepsi. Stawiam na under Laguty po ładnym kursie.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Andreas Jonsson over 9 @1,75 bet365 ✅ (10)
Gospodarze dziś powinni przypieczętować awans do półfinału Elitserien. Wygrali na wyjeździ i ciężko się spodziewać, że stracili tą przewagę na własnym torze. Oczywiście muszą być cały czas uważni, bo nie był to pogrom. Andreas ma ogólnie słaby sezon. W Szwecji jednak solidnie punktuje i na tym głównie opieram swój typ. Jedzie w parze w Kimem Nilssonem, który ostatnio notuje nie najlepsze wyniki. Co do gości to nie mówię, że podejdą do tego meczu bez wiary, ale sytuację mają ciężką. Do składu wrócił co prawda Laguta, jest niezły Larsen, ale mają wiekowego Karlssona, nieco chimerycznych szczególnie na wyjazdach Przedpełskiego i Zengotę. Jeśli mecz im się na początku nie ułoży, to nie mam przekonania, że będą walczyć do samego końca. Jonsson powinien być jednym z motorów napędowych swojej drużyny.
Mads Korneliussen over 8 @1,8 bet365 ✅ (12)
Tą samą analizę co wyżej można podstawić pod Madsa. Drugi lider Rospiggarny. W tym sezonie jak gość złapie dobre ustawienia to jest nieuchwytny. Myślę, że on także dziś solidnie zapunktuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 0

cere8

Użytkownik
W ofercie bet365 jest para Schlein - Nicholls , Scot wystąpi w miejsce C. Woodwarda ? Na espeedway podają ,że będzie Z/Z
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Tyle tylko, że Scott nie jedzie w msce Cama. Scott pod 7, w msce Cama wskakuje Świderski

1. Bjarne Pedersen1. Fredrik Lindgren2. Linus Sundström2. Antonio Lindbäck3. Chris Holder3. Kenneth Bjerre4. Anton Rosén4. Piotr Swiderski5. Piotr Pawlicki5. Piotr Protasiewicz6. Fredrik Engman6. Mikael Max7. Rory Schlein7. Scott Nicholls
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Scott Nichols(+2) opcja z &quot;x&quot;-em oczywiście więc netto +1.5 bet 365
max stawka 642 i taka wykorzystana
Każdy kto widział wczoraj Nicholsa w England zrozumie typ - Schlein jeszcze nie wygrał w szwecji ani jednego biegu(wg sportowych faktów statystyka) - 3 drugie miejsca plus 7-em 3-ich i 4-tych podobnie .
Wiadomo zadecydują zapewne dwa biegi pomiędzy nimi czyli 2-gi i bodaj 10-ty - dla mnie Max powalczy w obu o wygrana , więc scott oraz rorry powacza z engmanem o pozostałe pozycje - jesli scott zabrał silniczki z wczorajszego meczu to powinien na drugi bieg sie spasować i ogarnąc spokojnie beznadziejnego ostatnio rorry&#39;ego
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Piraterna Motala - Indianerna Kumla 2 @1,95 bet365 ⛔ (46-44) ehh cały mecz do przodu i załatwili mnie taktykami...
Piraterna bardzo osłabiona. Bez swoich dwóch asów czyli Grega Hancocka i Darcego Warda. To oni w większości meczów ciągnęli wynik i ratowali dupę reszcie drużyny. Na zastępstwo młodszy Pawlicki. Super jedzie ostatnio, to fakt, ale w Szwecji za wiele meczów nie objechał i moim zdaniem nie pokaże aż tyle co w Polsce. Dalej mamy Holdera i Pedersena. Obaj chimeryczni. Chris nie ta forma co w czasie kiedy lał wszystkich i zdobywał IMŚ, Pedersen niby solidnie, ale on zawsze jeździł bez błysku. To taki zawodnik, że jak będzie ciasno to odpuści. Engman Schlein Rosen i Sundstrom to po prostu słabi zawodnicy.
Goście fajny, wyrównany skład. Też co prawda mocno osłabieni, bo bez Iversena i wypadł ostatnio Woodward. Uważam jednak, że wszyscy są w stanie powalczyć z liderami gospodarzy, a z drugą linią powinni regularnie wygrywać. Bjerre i Lindback forma ostatnio zwyżkująca. Lindgren też swoje robi. Protas jest mistrzem toru w Kumpli, ale wyjazdach też jest mocnym punktem. Lepsi rezerwowi. Po taki kursie idę zdecydowanie w stronę gości.
 
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Piraterna - Indianerna 2
@1,95 Bet365 ⛔
Jak wyżej. Taktyczne zrobiły swoje. Cały mecz sytuacja pod kontrolą i dwa ostatnie biegi po 5:1 (46:44). Było to pierwsze i jedyne prowadzenie Piratów.
Obie drużyny do spotkania przystąpią osłabione. W barwach gospodarzy nie zobaczymy kontuzjowanego Hancocka i zawieszonego Warda, a wśród gości zabraknie Iversena, który z powodu kontuzji zakończył już sezon oraz również kontuzjowanego Woodwarda. Trzy tygodnie temu drużyny te spotkały się w ostatniej kolejce rundy zasadniczej, górą byli Piraci, którzy pokonali Indian 48:42. Różnica była taka, że drużyny te jechały w pełnych składach, a dzisiejsze osłabienia mocniej uderzają w Piraterne. Duet Greg - Darcy trzymał drużynę z Motali przez cały sezon. Niejednokrotnie we dwójkę wygrywali spotkania czy odrabiali straty. O jeździe parą i podwójnych wygranych nawet nie musiałbym wspominać. Dziś ich nie będzie i mimo, że w poprzednim, zwycięskim spotkaniu (w/w) pojechali jedne ze słabszych zawodów to ich brak będzie odczuwalny. Ani Bjarne, ani Chrispy nie są na dzień dzisiejszy tymi zawodnikami, którzy mogli by ich zastąpić. Cała nadzieja w Piotrku Pawlickim, który jest teraz w niesamowitym gazie, ale będzie potrzebował pomocy, aby gospodarze wygrali to spotkanie. Przy wyrównanym składzie gości będzie o to trudno. Jest PePe, jest Fredka, jest Jaskrawy czy nawet Lindzban. Co prawda każdy z nich może zdobyć 5 jak i 12 punktów, ale pewne jest, że będą się uzupełniali i powinni wykorzystać brak Herbiego i Darkiego. Kluczem do sukcesu może być postawa zawodników z numerami 6 i 7. Tutaj zobaczymy dwa pojedynki par: Engman, Schlein vs Max, Nicholls. Nie będzie łatwo, ale liczę na Maxa i Hot Scotta, który zastąpi dziś Camerona Woodwarda.
Wiem, że spotkanie będzie wyrównane, ale mimo wszystko większe szanse daję gościom z Kumli. Żeby tak się stało Protas musi pokazać, że potrafi być liderem.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ja pograłem:
Pedersen +2 - Bjerre @1,70 b365 /@1,75 triobet remis
Typ dla mnie typowe 50/50, a dają +1,5 na Bjarnego. Widzę tutaj spore value. Na 15nasty bieg obaj mają 33% szans, bo B.P będzie konkurował o 2 miejsca z Chrisem i Piotrkiem, a Kennio z Lindgrenem i PePe.
Drugie co warto pograć to under 13 Sajfudinova ✅ w bet365, teraz kurs marny bo tylko @1,66. Emil wrócił do formy jeździ ładnie, ale 14,15 oczek ciężko mu będzie zrobić. To tylko liga szwedzka, więc niektórzy traktują ją drugorzędnie, więc o wpadkę w 1 biegu nietrudno.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Emil Sajfutdinow over 8 @1,72 bet365 (6)
Bardzo niska linia na Emila. Vetlanda jeśli chce awansować do finału, musi się mocno spiąć, nie ma mowy o odpuszczaniu. Paka jest bardzo mocna, ale Emil i tak jest tak jednym z lepszych zawodników. Poprzedni mecz zaczął słabo, ale myślę, że to wypadek przy pracy. Ostatnio sporo czasu na odpoczynek, nie tak jak inni którzy jechali w GP, potem PO w naszej lidze. Rospiggarna moim zdaniem nie jest tak mocna na wyjazdach. Na pewno jest na kim robić punkty. Linia do pokrycia spokojnie nawet w 4 startach. Ja biorę zdecydowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 0

crooner

Użytkownik
ZZ - składy

Indianerna Piraterna
1. Fredrik Lindgren 1. Linus Sundström
2. Antonio Lindbäck 2. Piotr Pawlicki - R/R
3. Kenneth Bjerre - R/R 3. Chris Holder
4. Piotr Swiderski 4. Bjarne Pedersen
5. Piotr Protasiewicz 5. Rory Schlein
6. Mikael Max 6. Simon Gustafsson
7. Scott Nicholls 7. Fredrik Engman
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Świderski - Sundstroem 1 @1,9 bet365 ✅
w pierwszym obaj po 6pkt w 4 biegach. Piotrowi będzie łatwiej o punkty dziś, poza tym własny tor, uważam go za lepszego zawodnika od Linusa. Sezon ma dobry walczy z najlepszymi, polecam.

e: dwa cieniasy zawodów, hokejowe 1:0 dla Świdra:-D
 
K 65

konji

Użytkownik
Sajfutdinow - Nicholls @1.61 Bet365
Wczoraj nie zastanawiałem się ani chwili, stawiając na Emila w pojedynku z Lindbaeckiem. Dziś już byłem bardziej powściągliwy, ale i tak zaufam Rosjaninowi. Nicholls szeregi &quot;Indian&quot; zasilił dopiero w ostatnich tygodniach, zajmując miejsce Piotra Świderskiego. Siłą rzeczy nie należy więc do rozjeżdżonych w tym roku w Szwecji zawodników, tym bardziej - nie na torze w Vetlandzie. Sajfutdinow z kolei dobrze czuje się na owalu swojej drużyny, notorycznie kręcąc się około ośmiu punktów na mecz. Co więc martwi mnie w tym zakładzie? Ano fakt, iż Anglik prawdopodobnie pojedzie pięć razy (co najmniej), co może nie spotkać niestety Emila. Tragiczny wczoraj Lindbaeck znów może być zmieniany, a jeśli Scott odpali chociaż raz, to będzie jedną z pierwszych opcji zmienników. Dodatkowo Emil jedzie w parze z coraz szybszym Woffindenem, a kończy program wyścigiem z Jarkiem Hampelem. Paradoksalnie wymieniłem raczej więcej minusów, niż plusów tego zakładu, ale uważam, że Elit dzisiejszy mecz wygra wysoko, a Emil - wraz z bonusami - zakręci się koło małego kompletu. Podsumowując: 9-6 dla Emila, tak to widzę. ????
Do tego ładną promocją zdaje się być over 9 dla &quot;Tajskiego&quot; po 1.50. Wczoraj był niezwykle szybki, dziś nie powinno być inaczej.
// E: Zgodnie z przewidywaniami - Indianie zamieceni pod dywan. Z Emilem pomyłka minimalna (8-6), za to Tajski klasą sam dla siebie (12+2).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom