>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2015 - Play Off

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ELITSERIEN
We wtorek poznaliśmy pary półfinałowe w Elitserien, zwycięzca rundy zasadniczej Elit Vetlanda wybrała sobie w półfinale 4 drużynę po rundzie zasadniczej Dackarnę Malillę. Faworytem i to zdecydowanym będzie zespół z Vetlandy. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 1 września w Malilli. W drugim starciu Piraterna Motala zmierzy się z Indianerną Kumlą. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 1 września w Motali. W tej parze ciężko wskazać faworyta. Piraci osłabieni kontuzją Darciego Warda w ramach uzupełniania składu zakontraktowali Patryka Dudka. Młody zielonogórzanin po powrocie z zawieszenia prezentował bardzo dobrą jazdę i wysoką formę, jest nadzieją Piratów po tragicznej kontuzji Warda. Rewanże obu spotkań zaplanowano na 8 września.
Pary półfinałowe:
Dackarna Malilla - Elit Vetlanda
Piraterna Motala - Indianerna Kumla
Kursy od Unibet:

Promocja w Unibet: 1-2-3 i masz cashback do 123PLN!

ALLSVENSKAN

Na zapleczu Elitserien czyli Allsvenskan, niepokonana w rundzie zasadniczej Masarna Avesta wybrała o dziwo 3 drużynę po rundzie zasadniczej Vastervik Speedway. Wobec tego w drugim półfinale zmierzy się druga Vargarna Norrkoeping z czwartą po rundzie zasadniczej Griparna Nyköping. Zdecydowanym faworytem do awansu do Elitserien jest Masarna i każde inne rozstrzygnięcie będzie wielką sensacją.
Pary półfinałowe:
Masarna Avesta - Vastervik Speedway
Vargarna Norrkoeping - Griparna Nyköping

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI ORAZ PODAWANIA TYPÓW
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Poznaliśmy pary półfinałowe w Szweckiej Elitserien:


Czy Dackarna z Nickim na czele powalczy o finał z piekielnie mocną Vetlanda?
Mimo ostatniej niespodzianki i wygranej Dackarny w Vetlandzie nie sądzę aby byli w stanie to powtórzyć w półfinale.
Piraci osłabieni brakiem Warda powalczą z Indianami. Piotrek Pawlicki , Hancock i Holder to trzy armaty Piratów. Indianie z powracającym Piotrem Protasiewiczem będącym w ostatnim czasie w wysokiej formie Antonio Lindbaeckiem i solidnymi Iversem, Lindgrenem czy też Artiomem Łaguta są faworytem w tym starciu.

Oczywiście oferta pojawi się we wtorek w godzinach popołudniowych jednak już dzisiaj zachęcam do wyrażania swoich opinii na temat ww. meczy.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dudek za Warda,więc ja sobie pobieram Piraterna wygra ligę @11,0 w Bet365.Z Indianami będzie na styk,więc przy awansie myślę że będzie można to skontrować.Hancock,Pawlicki,Holder i Dudek fajnie to się prezentuje.Do tego Engman na rezerwie też coś powalczy.
 
B 10

bartass19

Użytkownik
Typ jak najbardziej zasadny i go nie neguje, ale pod dużym znakiem zapytania stawiam dyspozycję Holdera. Nie wiadomo jak wypadek Darcy&#39;ego na niego wpłynie, ale wydaję mi się, że jego punktów może zabraknąć w ogólnym rozrachunku. Już parę dni temu czytałem, że Holdera może zabraknąć na GP, nie wiadomo jak te wszystkie zawirowania wpłyną na jego dyspozycję w Szwecji oraz w PO w Polsce.
Tak czy siak, myślę, że po takim kursie i tak warto spróbować i życzę powodzenia ;)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dzisiaj podobno Kilokarpia ZZ. Jak to działa w Szwecji? Jako ZZ mogą jechać tylko ci z niższymi numerami?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeden z lepszą i wszyscy ze słabszymi średnimi...
MJJ - Woffinden 2 @ 1.65✅ Betsafy
Dałbym -2, bo Tajski pewny, a mjj może ale nie musi 2-cyfrowo...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Dackarna - Vetlanda @ 1,40 Betclic 32:58 ✅

Myślę że nie będzie tutaj niespodzianki. Vetlanda zdominowała ten sezon i byli najlepszą ekipą po rundzie zasadniczej. Nad Dackarną mieli aż 10 punktów przewagi. Dziś Vetlanda w optymalnym składzie czego nie można powiedzieć o druzynie gospodarzy. Za &quot;Kilokarpia&quot; będzie zz-tka. Nie będzie też Nickiego (info z jego instagrama) którego ma zastąpić Andersen. Czy Dackarna powalczy czy nie myślę że będzie zależeć od Doyla który w tym sezonie jeździ bardzo chimerycznie. W Vetlandzie natomiast Woffinden w mega gazie, Emil jedzie o wiele lepiej niż na początku sezonu i swoje zrobi też Zmarzlik dla którego w tym sezonie została już tylko liga szwedzka. THJ też swoje dorzuci, to nie jest ten tam ten sam THJ co w Polsce czy GP.

Woffinden over 10 pkt @ 1,48 Betsson ⛔ tragedia 9 pkt (1,2*,3,3,0) ????
Powinno być raczej bez problemów jeżeli Tajski pojedzie na takim poziomie jaki prezentował w poprzednich dniach/zawodach.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dackarna Malilla - Elit Vetlanda 2 @ 1,40 Expekt ✅ 32-58 pogrom, łatwa kasa :cool:

Dackarna dzisiaj osłabiona brakiem Pedersena oraz Kilokarpiego, potężne osłabienia, za tego pierwszego jedzie Andersen za tego drugiego RR. RR to niby fajna szansa na powetowanie sobie strat za jednego z liderów, ale z drugiej strony przy RR wszyscy zawodnicy z pozycji 1-5 muszą pojechać dwu cyfrówkę by myśleć o dobrym wyniku, a tacy zawodnicy jak Doyle, Andersen, MJJ i Buczkowski w żaden sposób nie gwarantują co najmniej 10 punktów. Goście w optymalnym zestawieniu, ważne ogniowo to Holta na rezerwie, ale dzisiaj on musi dobrze zapunktować bo Max i Aspegren to zawodnicy spokojnie od ogrania. Woffi, Zmarzlik, Emil i THJ swoje robią. Ostatnio fajnie pojechał Ljung, ale od niego nic nie oczekuję, każde jego punkty to wartość dodana. W rundzie zasadniczej 43-47. Teraz Dackarna nie dość że bez Nickiego to jeszcze Doyle nie jedzie z rezerwy. Vetlanda wygra ten mecz 10 punktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Co do typu na Elit warto dodać, że jako Z/Z może pojechać jeden z dwójki MJJ, JD, ponieważ obaj mają wyższą średnią od Jonasa.
up: Mój błąd nie spojrzałem na oficjalną, tylko na explorera, a tam nie zaktualizowali ostatniej kolejki
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jeśli potwierdzi się info o ZZ PUKa i Holdera, to nasuwa się jeden bardzo fajny typ:
Greg Hancock powyżej 12.5 @1,7 Betsson
Na 90% 6 startów, jeśli pojedzie jako ZZ w 3. biegu to będzie 2x1. pole i raz 2. Palovaara i Engman punktów mu nie zabiorą, Dudek też raczej nie, być może Piter. Po drugiej stronie przy braku PUKa trochę bieda. Protas na wyjazdach słabo, Artiom mnie nie przekonuje. Dwa biegi Grega z PUKiem w rozkładzie, więc pewnie gdzieś tam wchodzi Tonio. Raz może urwie, potem może gdzieś w nominowanym strata punktów u Grega. I tak na możliwe 18 punktów te 13 powinien spokojnie uzyskać.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Piter Pawlicki over 8,5 @ 1,62 STS
Niska linia jak na Pitera. Ma formę w tym sezonie i wszędzie gdzie się nie pojawi to lata. W szwecji średnia 2,400 co jest 2 średnią w Elitserien. Powinien pokryć już w 4 biegach, ale liczę też że zostanie wystawiony do 15.
Co do overa do Hancocka, to nie jestem do końca przekonany jak tam z tą zz-tką jest. Holder ma 4 średnią w Piraternie, więc pytanie czy zz-tki może jechać jeden zawodnik ze średnia o jeden wyższą od Holdera (w tym przypadku Hancock ma 3 średnią w drużynie) i reszta ze średnią niższą czy dowolny zawodnik ze średnią wyższą i reszta z niższą. Jeśli ta pierwsza opcja to over Hancocka można brać śmiało. Holder jedzie w Poole dziś a PUK w Kings Lynn więc info o zz-tce raczej pewne.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
ZZ:
Holder - wszyscy poza Piterem
Iversen - wszyscy poza PePe
Żeby oszczędzić wam dalszych dyskusji i spekulacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Piter Pawlicki over 8,5 @ 1,62 STS
Niska linia jak na Pitera. Ma formę w tym sezonie i wszędzie gdzie się nie pojawi to lata. W szwecji średnia 2,400 co jest 2 średnią w Elitserien. Powinien pokryć już w 4 biegach, ale liczę też że zostanie wystawiony do 15.
Co do overa do Hancocka, to nie jestem do końca przekonany jak tam z tą zz-tką jest. Holder ma 4 średnią w Piraternie, więc pytanie czy zz-tki może jechać jeden zawodnik ze średnia o jeden wyższą od Holdera (w tym przypadku Hancock ma 3 średnią w drużynie) i reszta ze średnią niższą czy dowolny zawodnik ze średnią wyższą i reszta z niższą. Jeśli ta pierwsza opcja to over Hancocka można brać śmiało. Holder jedzie w Poole dziś a PUK w Kings Lynn więc info o zz-tce raczej pewne.
STS liczy pierwsze 4 biegi.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Tak z ciekawości czemu nie jedzie Iversen, skoro wczoraj jechał w Anglii...? Czyżby w Anglii lepiej płacili? :p
// Gdyby nie ten priorytet, łatwiej by było znaleść gościa w Anglii, a on by pojechał w Szwecji, ale macie racje Elite League ma priorytet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom