>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2015 - Play Off

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
G.Hancock powyżej 12,5 1,70 Betsafe ⛔

Dzisiaj przed Gregiem najprawdopodobniej 6 startów. Patrząc na tabele biegów to po rundzie zasadniczej czyli biegach 1-14 Jankes powinien mieć już 12-14 oczek. Do tego dochodzi bieg nominowany. Średnia na swoim torze 2,065 na bieg. Przy dzisiejszych rywalach powinien jeszcze podciagnąć sobie tą średnią. To dzisiaj On z Piterem będą liderami Piratów. W zespole gości &quot;problemy&quot; może stwarzać tylko Lindbaeck mi się wydaje. Pepe , Artiom czy Fredka to zawodnicy klasowi jednak na wyjeździe prezentują się słabiej niż na swoim owalu w Kumli. Jeśli Piraci dziś chcą sobie zapewnić zaliczke przed rewanżem to napewno Greg musi podjechać jak na lidera przystało pod komplet.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Bech +1 - Engman @1,8 b365 ✅ 9 - 3
Dziś jest z/z za Iversena, kto pojedzie? Lindbaeck, Łaguta, Lindgren i kto 4 do brydża? Wydaje mi się, że Bech, pytanie kto pojedzie z/z w biegu nr 6 za Holdera. Palovaara albo Engman, większe szanse daje temu pierwszemu, kto wie może D Davidsson? Coś czuje w kościach, że Bech będzie miał dziś o 2 biegi więcej od Engmana, kto wie może zastapi Joel&#39;a Anderssona i pojedzie z/z. Engman ostatni mecz bardzo dobry, ale były trudne waunki torowe, a chłopakowi wychodziły starty. Dziś nie ma opadów i myślę, że pojedzie na swoim poziomie 4 oczek. Bach dodatnie handi +1 + do tego możliwość jechania w większej ilości biegów. Mnie to przekonuje, ja ten kurs kupuje.
Dudek -1,5 - Lindgren @1,727 sporti ngbet ✅✅ 17 - 6 łatwa kasa
Tutaj nie ma co się rozwodzić, chłopaki pewnie będą mieli tą samą ilość startów, ale forma ewidentnie przemawia za Polakiem. Patryk jest w mega formie, potwierdza to w każdej lidzę, szkoda że sezon praktycznie się kończy bo ZG nie weszła do playoff, a w Anglii nie jeździ. Została mu tylko Szwecja gdzie wskoczył w miejsce Warda i pojedyńcze starty w Danii czy Niemczech. Chłopak pali się do jazdy, jest głodny po tej karencji. Dziś będzie pewnym punktem gospodarzy, tego można być pewny. Kto wie może pojedzie w 15nasty z Piotrkiem, bo z Gregiem to różnie bywa. Fredka ma najgorszy sezon jaki pamiętam, nie idzie mu w Anglii, w Szwecji jest solidny ale to najsłabsze ogniwo wśród &#39;seniorów&#39; gości.
Wykrakałem Hancocka ;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pograłem Piraternę @1,60 Sportingbet, Unibet ✅ 49-41
Hancock, Dudek i Piotr swoje zrobią, do tego RR za Holdera. Davidsson na grząskim torze pojedzie dobrze, Engman tak samo. Goście mnie nie przekonywują. PePe jeszcze kontuzja niewyleczona. Lindgren bez błysku. Ok w gazie jest murzyn. Ale znowu zagadką jest Artiom. Rezerwa bez szału.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
J.Andersson - F.Engman 2 1,68 ✅Betsafe
Dwójka rezerwowych. Niby to Andersson jedzie na swoim obiekcie no ale to mały handicap w tym przypadku. Kolegą z pozycji 6-7 Anderssona będzie o wiele bardziej doświadczony Bech Jensen i to On ma szanse pojechać za kolege w jednym z biegów. Andersson na torze w Kumli w tym roku wykręcił średnią na poziomie 1,286pkt/bieg. Szału nie robi bo jak wiadomo w każdym meczu 2x spotykaja się ze sobą rezerwowi. W rundzie zasadniczej Andersson (d,0,0,0) natomiast Engman (2,3,0,3). Ogolnie Fredrik na wyjeździe ma średnią 1,250 więc też to nie jest jakiś wynik rewelacyjny no ale widać tor w Kumli mu pasuje. Dzisiaj może sie okazać że Engman będzie miał start więcej. Najważniejsze będą biegi 2 i 11 jeśli tam Engman wygra rywalizacje z Anderssonem to będzie plus.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Artem Laguta-Chris Holder: Holder -0,5 @1,73 PrzykroNam 2/10⛔

Obaj dziś spod &quot;4&quot; czyli trudność biegów podobna,z tym że Holder ma jeden tak na papierze bardzo łatwy gdy jedzie z Davidssonem na Lindgrena i Anderssona.Ale to akurat dla mnie nie było decydujące.Po prostu Holder złapał zdecydowanie lepszą formę ostatnimi tygodniami,co potwierdził super jazdą w niedzielę.Artem zupełnie inna sytuacja,tzn może i formę ma ok ale on już jest praktycznie po sezonie i nie wiem czy dziś jest w stanie się zmobilizować i gryźć tor.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Emil Sajfutdinov (-3) - Jason Doyle 1 @ 2 http://www.milenium.pl ZWROT
Handicap spory ale na pewno dla Rosjanina do zrobienia. Doyle ostatnio jedzie... dziwnie. W niedziele w Polsce robi 1 pkt i to &quot;na trupie&quot; bo jechali w 3 a w poniedziałek w Anglii robi 14+1. Ok. Anglia to jego tory on tam zawsze dobrze śmigał ale w Toruniu też był ciężki tor po deszczu i kolejny mecz w barwach KS Torun gość nie wie co się dzieje (chyba już 5? mecz po kolei). Tydzien temu w 1 meczu w Malilli na własnym torze tylko 5 punktów w 6 startach także raczej w gazie nie jest. Emil w tym meczu 9+2 w 4 biegach także wystarczyły tylko 4 biegi aby pokryć dzisiejszy handicap. Dzisiaj liczę na to samo. Rusek przez ostatni czas świetna forma. Gdzie nie pojedzie to świetne rezultaty - Polska, Szwecja, SEC. W parze z T.H. Jonassonem coś pewno straci i jakieś 2* zrobi ale i tak w 4 biegach około 10 oczek powinien zrobić i oby pojechał jeszcze w biegu 15. Doyle nawet przy 4 biegach Emila za dużo tutaj nie powinien zwojować. W parze z Maxem tracić może za dużo nie będzie tracić ale za to przeciwników ma bardzo mocnych. W Vetlandzie rzadko który zawodnik notuje dobre rezultaty i drużyny przyjeżdżające tam dostają nieźle w palnik. Dzisiaj Doyle nie będzie miał łatwego zadania i nawet przy 4 biegach Sajfutdinova nie widzę tutaj dla Doyla większych szans.

Jason Doyle under 7,5 @ 1,75 http://www.milenium.pl ZWROT

Vetlanda to bardzo ciężki teren. W każdym biegu minimum 1 świetny rajder. Liderzy: Emil, Woffinden, Zmarzlik. Do tego świetna 2 linia THJ, Holta czy Ljung, który w Szwecji jedzie bardzo fajnie. Dla Australijczyka nie widzę większych szans powodzenia.
 
G 12

gruby9510

Użytkownik
Witam, ja wybralem takie ako, ale prosze bardziej doswiadczonych graczy o poprawe jakby cos bylo nie tak z typami:
Woffinden over 8,5 @1,70
Lindbaek over 7,5 @1,70
Ako: 2,89 sts.pl
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Moim zdaniem grać cokolwiek z meczu w Vetlandzie to ogromne ryzyko. Tam nie będzie zawodów tylko trening i testowanie sprzętu z obu stron :p wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że w finale jest już Elit, więc taki Tajski, Pedersen czy inni mogą dziś trochę się pobawić i pokombinować przy sprzęcie.
e: ten HC Raduli myślę, że można grać mimo braku Doyla. Dzisiaj raczej zabijania na torze nie będzie.Co najwyżej Bartek może jechać na maksa, bo w sumie już ma w Polsce wakacje. Tajski, Emil, czy Pedersen pewnie dostali przykaz, żeby się za bardzo nie zmęczyć i krzywdy sobie nie zrobić, więc myślę, że tu będzie testowanie z ich strony i zabawa. Wątpie, żeby jeden czy drugi menadżer robił jakieś zmiany jeśli nie będzie takiej potrzeby. Dlatego myślę, że dziś np. Wennerstam dostanie wszystkie biegi w których jest rozpisany. Te HC 24 spokojnie myślę goście ogarną, mimo braku kangura
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Vetlanda - Dackarna(+24) 2 2,06 ✅ i bez parowy dali rade brawo! ✅ Betsafe
Uważam,że trochę przesadzili z tym kursem i tą linią. W rundzie zasadniczej Dackarna jako jedyna pokonała Vetlande na ich torze 47-43. W tamtym meczu swietne zawody objechał Doyle ktory zdobył 12+1 i Kilokarpi 10+2. Tego drugiego jak wiemy dzisiaj nie zobaczymy ale za to pojedzie Nicki Pedersen i on jest w stanie spokojnie powtorzyć taki wynik. Jensen i Buczkowski są nieprzewidywalni jednak kilka cennych pkt dowiozą z Ljungiem i Jonassonem spokojnie są w stanie powalczyć. Najsłabszym ogniwem z pozycji 1-5 wydaje się Max ale zawsze ma kto go zastąpić bo Doyle, Pedersen powinni być dzisiaj liderami swojej drużyny. Ktoś pomyśli że Doyle i lider? No ale nie ma co porównywać jego jazdy w Polsce a jazdy na Wyspach czy w Szwecji. Rezerwowi jak dla mnie na remis bo w Vetlandzie jedzie Holta ale drugi to Wennerstam czyli zawodnik ktory na swoim torze notuje średnią 0,357 pkt/bieg więc bardzo słabo. Dlatego też Robin Aspergen i Joel Larsson nie powinni z nim mieć większych problemów.
U gosp. pewniakami do wysokich zdobyczy pkt są Sajfutdinow i Zmarzlik. Tajski też raczej pojedzie na poziomie 10oczek. Co do Ljunga i Jonassona to sa dość nieprzewidywalni i napewno do objechania.
Pierwszy mecz ustawił już wynik tej rywalizacji i dzisiaj liczę że Vetlanda nie pojedzie na 100% bo koncentracja napewno będzie ciut mniejsza.
U konkurencji linia jak i kursy niższe.
edit: Teraz widze ze parówa Doyle ściemnia i nie jedzie. Więc raczej należy odpuścić sobie ten mecz bo on tu miał być ważnym ogniwem. Boli go łokieć a wczoraj pojechal na komplet...no z bajkami to do przedszkola panie Doyle...żenada.
Robin Aspergen powyzej 5 pkt - 2,45 typ mial prawo bytu jesli by jechal pod 6 ⛔Betsafe
Krotko i na temat. Aspergen dzisiaj pod 6 co jest na plus dla typu bo w każdym ze swoich biegów pojedzie przeciwko Wennerstamowi przynajmniej tak wyniki z rozkladu biegów. W biegu 2 i 11 gdzie jada rezerwowi licze że zdobedzie 4 oczka minimum no i do tego 2 kolejne na najsłabsze ogniwo i powinno być dobrze. Srednia wyjazdowa to 1,143 pkt/bieg. W rundzie zasadniczej na torze w Vetlandzie zdobył 4+1. W przypadku 5 oczek zwrot więc po takim kursie napewno warto spróbowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
X 357

xxxl

Użytkownik
Vetlanda - Dackarna(+24) 2 2,06 Betsafe





Robin Aspergen powyzej 5 pkt - 2,45 Betsafe

Krotko i na temat. Aspergen dzisiaj pod 6 co jest na plus dla typu bo w każdym ze swoich biegów pojedzie przeciwko Wennerstamowi przynajmniej tak wyniki z rozkladu biegów. W biegu 2 i 11 gdzie jada rezerwowi licze że zdobedzie 4 oczka minimum no i do tego 2 kolejne na najsłabsze ogniwo i powinno być dobrze. Srednia wyjazdowa to 1,143 pkt/bieg. W rundzie zasadniczej na torze w Vetlandzie zdobył 4+1. W przypadku 5 oczek zwrot więc po takim kursie napewno warto spróbowac.

Aspgren Radula spod 1-ki wg svemo.se
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Protasiewicz-Woffinden 1@2,45 Betsson 2/10⛔Pan Piotr jednak już w zimowy śnie

Widzę tu walju.Piotr na tym torze w Kumli odjechał tyle zawodów,że czuje się tam jak ryba w wodzie.Tajski oczywiście w mega gazie,ale w Szwecji akurat potrafi pojechać gorzej niż w Polsce czy GP.Protas u siebie średnia 2,4 na bieg,Woffinden śr.wyjazdowa 2,0 na bieg.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Indianerna Kumla - Elit Vetlanda 2 @2,4 Betsson
Całoroczny pewnie jeszcze wystawi wyższy kurs i trzeba poczekać na jego ofertę, bo inne buki nic ciekawego w h2h nie proponują. Do rzeczy jednak. Faworyt rozgrywek bez problemu dotarł do finału i myślę, że jak najszybciej będzie chciał rozstrzygnąć sprawę końcowego zwycięstwa. Tym bardziej, że Indianie na wyjazdach w tym sezonie wyglądają bardzo solidnie. Genialna forma Emila, gaz w końcu złapał Tajski, do tego wygłodniały Zmarzlik - ja już tutaj widzę przynajmniej 35 punktów dla Elit. A nie można zapominać o solidnej drugiej linii - THJ w Szwecji wygląda bardzo dobrze, fajną formę złapał też Holta, a zaskakująco dobrze jeździ Ljung. I tylko ten nieszczęsny Wennerstam mnie martwi, ale nie można mieć wszystkiego. U gospodarzy na plus na pewno pozycje 6 i 7 oraz Toninho, który w Kumli nigdy nie zawodzi. Mam wątpliwości co do dwóch pozostałych liderów, bowiem według mnie ktoś z dwójki PUK - Protasiewicz zwykle jedzie nieco słabiej. No i druga linia gorsza niż ta Elit, choć Fredka ostatnio szaleje w NPLŻ. Szykuje się bardzo ciekawe widowisko, ja jednak jestem zdania, że choć minimalnie, to wygra Elit.
@levy42 - Protasiewicz ostatnio przeciwko Piraternie 6 punktów.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Emil over 11 @ 2,30 Bet365 ✅✅✅ poszło łatwiej niż się spodziewałem ????
Emil to obok Woffindena i Zmarzlika jeden z liderów Vetlandy. W ostatnim czasie złapał wysoką formę i naprawdę jeździ świetnie. Tor w Kumli chyba mu pasuje - w rundzie zasadniczej zrobił tam 16 punktów w 6 biegach. Tutaj ryzyko jest takie że może nie być wystawiony do 15 biegu i zakończy mecz na 4 biegach co dla tego typu będzie kłopotliwe. Ja natomiast podchodzę do tego inaczej. Jeśli Emil pojedzie dobre spotkanie to spokojnie załapie się do 15 biegu i tą linię pokrycje. Jesli będzie cieniował to ten over położy już wcześniej i jego obecność lub jej brak w ostatnim biegu tego nie zmieni. Liczę natomiast na dobre spotkanie Indian, tak jak np. w rundzie zasadniczej, gdzie ogólnie mecz przegrali ale zaczeli spotkanie bardzo dobrze, od wysokiego prowadzenia dając możliwości stosowania rezerw taktycznych Vetlandzie, a to w konsekwencji przełożyło się na dodatkowy - 6 bieg Emila. Ostatni aspekt to kurs - moim zdaniem wysoki, w betssonie np. mamy na to tylko 2,00.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
W ogóle Bet coś nisko powystawiał te wszystkie linie na zawodników. Moim zdaniem jest spore prawdopodobieństwo, że wszyscy zawodnicy zaliczą over. 11 punktów Tonio, 9 Zmarzlika, 8 PUKa, 11 Tajskiego - to wszystko jest bardzo możliwe. Ale rzeczywiście, tak jak kolega wyżej napisał, w wypadku Emila value największe.
 
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Dziś THJ na rezerwie, Holta pod 4, Ljung pod 2. To, że THJ na rezerwie jest plusem dla drużyny z Vetlandy. Holta poobijany po niedzieli, Wennerstam jest tragiczny na wyjazdach. Zagadką będzie postawa Tajskiego, bo forma kosmiczna w Ekstralidze i GP, a w Szwecji czasami jak po grudzie, Emil w Szwecji na swoim poziomie, ostatnio na SEC zmiótł wszystkich. Bartek pewnie głodny jazdy. Mecz praktycznie na remis. Taktycznych dziś raczej nie będzie.
Jednak over Emila w sts na linii 8.5 pkt po podatku kurs 1.54, jednak Emil tutaj w Kumli nie jeździ tylko lata na SEC nie przegrał ani razu, w zasadniczym 16 pkt w 6 startach, 11 pkt po 4 startach, dziś w parze z Holtą.
Lagen: Indianerna
1. Antonio Lindbäck
2. Fredrik Lindgren (kapten)
3. Piotr Protasiewicz
4. Artem Laguta
5. Niels-Kristian Iversen
6. Mikkel Bech
7. Joel Andersson
Elit Vetlanda
1. Tai Woffinden (kapten)
2. Peter Ljung
3. Emil Sayfutdinov
4. Rune Holta
5. Bartosz Zmarzlik
6. Kenny Wennerstam
7. Tomas H Jonasson
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Taj poniżej 10 @2,20 b3655 ⛔
Taj traktuje ligę szwedzką jak poligon doświadczalny, co mecz próbuje czegoś nowego. Tak robi w tym sezonie też np Hancock. Crumpy, Hample i inni zawsze testowali sprzęt właśnie w Szwecji. Taj jest mocny jak już ktoś napisał w EE i GP, ale w Szwecji często zawodzi. Do tego rewelacyjnie jeździ jego parowy Ljung i myślę, że dziś Anglik będzie miał tylko 4 starty i jakąś śliwkę zaliczy.
Protasiewicz powyżej 8 @2 b3655 ⛔
Protas jak sam przyznał płaci cenę za szybkiego powrotu na tor. Jego występy po kontuzji są słabe, coś tam pojechał u siebie z Grudziądzem, ale tam poza Łagutą nie miał kto jechać. Dziś wierzę jednak w Protasa bo to finał. Nie jeździ w Anglii, ani Danii, w Polsce ZG skończyła sezona poza playoffami z zadłużeniem, więc zostaje mu Szwecja. Z tego co mi wiadomo wczoraj trenował w Kumlii, więc myślę, że dziś będzie latał. On i Emil to dwie rakiety, na które liczę. 9 punktów przy 5 startach to nie dużo, pamiętamy sezony gdzie PePe miał śr u siebie powyżej 2,500+ na bieg.
PePe - Woffi @2,45 betsyfe ⛔
Spore Value, bez dwóch zdań.
Emil powyżej 11 @2,3 bet3655 ✅
Tor pewnie będzie ciut inny, niż na SEC, ale Emil lata. Widać w jego jeździ świeżość, nie jest zmęczony sezonem. Nie ma GP, nie ma Anglii, nie jeździ dużo w jakiś eliminacjach czy innych wynalazkach. Omijają go kontuzję, poza upadkiem we Wrocławiu nie pamiętam jakiś kolizji poważnych z jego udziałem. Im dalej w sezon tym forma rośnie, na SECu pozamiatał zrobił duży komplet, dziś myślę że jak zgubi oczka to max 1-2. Pepe czy Lindbeck, dla reszty jest poza zasięgiem.
Ljung +3 - Lindgren @2,1 b3655 ⛔ bez komentarza ;p
Oboje zwyżka formy, Lindgren otarł się o GP, zajefajnie pojechał w Bydzi, b dobrze na Łotwie w rewanżu. Jednak dziś 3x z Tonino, później do pary trafia na Protasa. Jeden łatwy wyścig ma. Ljung z kolei jak wspomniałem w parzę z Tajskim, który eksperymentuje trochę w Szwecji (a który zawodnik z TOPu nie?). Dziś Peter jeśli zrobi swoje to handi +3 biorę z pocałowaniem ręki.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie jak będziecie posiadać awizowane składy na dzisiejszy rewanż to niech ktos tu wrzuci bo niestety mam ograniczony dostęp do neta dzisiaj a na forum zawsze szybciej i łatwiej mi wejść i zerknąć. Dzięki wielkie,później usunę.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Elit Vetlanda
1. Tai Woffinden (K)
2. Peter Ljung
3. Emil Sayfutdinov
4. Rune Holta
5. Bartosz Zmarzlik
6. Tomas H Jonasson
7. Kenny Wennerstam
Lagledare: Mikael Wirebrand &amp; Fredrik Staaf

Indianerna
1. Antonio Lindbäck
2. Fredrik Lindgren (K)
3. Piotr Protasiewicz
4. Artem Laguta
5. Niels-Kristian Iversen
6. Joel Andersson
7. Mikkel Bech
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom